Kadınlar Kulübü Günlük

Yarim saat sonra isden ayrilip annemi almaya gidiyorum Gunlugum

vede alinca babama gidecegiz, annemi gorunce tepkisi ne olacak bilemiyorum...:eek:

ama sonra hastaneye dogru yol alacagiz....:çok üzgünüm:

hiç uyumadim...stresliyim...dusunceli...babami hemen ameliyata alirlarmi, basarili geçermi, iyilesecek mi...bilemiyorum....senağlama

son bi kez yazmak istedim sana...sen benim dert ortagimsin sana yazmasam çatlarim herhalde...

kizlara da soyle...benim için dua edebilirler mi ? :çok üzgünüm:
burada babasi annesi olan butun arkadaslarima dua ediyorum

umarim yarin hayirli haberlerle gelirim simdilik hosçakalin dostlarim, herkese kucak dolusu sevgiler :a015:

naber günlük .....
Bu siteden o kadar çok şey öğrendim ki anlatamam ...
Şu çirkin betyy ve Laale yi de çok seviyorum ve yorumlarını sürekli okurum....
Ben evleneceğim ve aşk evliliği yapacağım.....
Öyle güzel şeyler söylüyorlar ki çok hoşuma gidiyo....
Ama aşkın herşey olmadığını ve bis süre sonra başka şeylerinde ihtiyaç olduğunu da anlatıyorlar..... Kafam karışıyo. Hayat o kadar zor kibu günlüğü okuyorum ve neler olduğunu görüyorum hayatta.... Acaba evlenmesem mi :sm_confused: :roflol:

günlükçün merhaba......
o kadar karışığım ki anlatamam..önce bir güzel içimden gelenleri yazayım sana.hazırmısın sakın şaşırma,tamam mı???
hjegfjeghfkjerghjkerlhgk jkherjkşfjlşwmdksnfjgrır ksjfhcjksdhfjksdhkfhwleefkwişdlsiad jklwejfwejfkdklşsakzlfcjdkshfsdlfj kdjlwqşdfjkşlqwkdflşefdefhhdgtuıasd şfkcsdf jhfwdlfhsd lkfjd şwlefjkd şwlekfj slkdfj lsdkfj sklşdfj sdklfjc sdlşkfcj .................oh beeeeeeeeeeeee vallahi biraz sinirim geçti...
ben bu insanları hiç anlamıyorum neyse herkes kendinden sorumlu..ama takıyorum işte konu benimle ilgili olmasada da...bugün daha fazla canını sıkmak istemiyorum....yarın yazışmak üzere...

hoşçakal.....

hastayım be günlükk hastayımm
sabah kurandan gelirken tansiyonum düştü bende yolun kenarına oturdum sonra yıqılmışım yeree .:KK43:(( komlşular yardım etti sağolsunlar .sonra dohhtura gittik serum taktılarr.:KK43:( sevdiğimde aramadııı.ya ne inatçı bu çocukk.

çok canım sıkkın günlük hiç tadım tuzum yok sebebini bilmiyorum yada bilmek istemiyorum
Dünkü neşemden birşey kalmadı kavga edesim var çok darlandım bugün... ooo daha 3 saat var işten çıkmama..
Evime gitmek istiyorum annemede gitmem lazım aslında dün kadıncağız badana yaptırdı ev berbat...
Gece uyumak bilmedim saat 02:00 falandı sanırım eşime kalk kavga edicez uyuma dedim Allahtan adam bana uymadı sessiz sessiz uyudu...
Yarın akşam izine çıkıyorum ama dün akşamdan bu yana içimde ne bir heves ne bir istek kalmadı...
hiç gitmek istemiyorum evimde yatmak , ağlamak ve doyasıya kavga etmek istiyorum...
İyi değilim depresyonum azıyor sanırım yine... ama o lanet ilaçları kullanmak istemiyorum 2,5 ay kullandım 3 kilo adlım yapıştı üstüme gitmiyor .. Yıllardır 49 kiloydum Bİr anda 52 olunca acayip canım sıkıldı tamam fazla değil ama 4-5 yıldır kilomu koruyordum ben o sebeple rahatsız oluyorum..
Neyse ya hadi görüşürüz...

Son düzenleme:
bugün hiç keyfim yok günlük
berbat bi haldeyim.ne zman geçer bu hal bilmiyorum
bi süre kalacak gibi
ne olduğunu sorma.sadece dinle
bi de ağlamak geliyor.tutuyorum.tutunca boğazım ağrıyor
şu bikaç günü atlatayım.geçer biliyorum
yoruldum sanırım.biraz omuzlarım düşse.sen güçlüsün dediklerinde istemeden kaldırıyorum omuzlarımı
yok ben güçlü filan değilim.içimde o kadar zayıf bi ben var ki
kimse bilmiyor
ortaya çıkarmama izin vermiyorlar
korunmak,kolanmak.sarıp sarmalanmak istiyorum
yoruldum...

allahımdan sabır diliyorum günlük şu çatlak patlak muhasebe müdürüne uymamak için sabır diliyorum....
yarın son günü emekli oluyo.....
bana gıcıklık yapıyo resmen bıktım ya........
bugün evlilik yıldönümümüz ..........
4 sene önce şuan kocişle telli babadaydık...
çok dilek tutmuştum ama daha hiçbiri gerçekleşmedi...
neyse böyle işte içimde bi hüzün var.....

merhaba günlük...
yarın gece istanbuldan gidiyorum.. hemde yüregimi burda bırakarak..
sevdigim burda ben ise cok uzaklara gidiyorum.. o hayatımda olmasada onunla aynı sehirde aynı havayı solumak bile bana yetiyordu... o bilmiyor ama ben onsuz nefes dahi almıyorum,onsuz 1snyem gecmiyor...
biliyormusun bitanem??
sen sevmesende,istemesende BEN SENİ COK SEVİYORUM...
ben seni ömürlük sevmiştim...
sevdigime iyi bak istanbul önce Allahıma,sonra sana emanet..yüregimde aklımda burda kalacak..
SENDEN AYRI GEZEN YÜREK DEGİL BEDEN OLDU SEVDİGİM....

Son düzenleyen: Moderatör:
bugün benim doğum günümm ve ben çok mutluyumm
rabbime bu dünyayı bana yaşama görme fırsatı verdiği için şükürler olsun
canım annem ve babam iyikii benim ailemsiniz ve benii bu şekilde yetiştirdiğiniz içinn sonsuz kez teşekkürler sizler gibi analık babalık yapmakta bize nasip olsun
babammm benimm uzun yıllar beklemişsiniz beni ve sen ağlarmışsın yaa çocuğun olmadığı için ağlayarak dermişsin allahım bir evlat ver ona tokat bile atmam diye sözüde durdun babam bir tokat bile atmadan büyüttün bizi dayaksız terbiye nasıl olduğunu öğretten cümle aleme ama babamm senin o güzel ellerinin vurduğu yer nur olur bana
annemm anamm meleğimm anneler gününde kaybettiğim bebeğimde banada anneler günü artık haramdır diyebilecek kadar fedakarsın sen sabırla bekliyorsun torunun biliyorum ama hiç sormadın doktoru hamileliğimi sırf üzülmiyeyim diye sen ananelerin en mükemmelisin
canım kızkardeşim şuan almanyadasın 7. kez ayrı kutluyoruz doğum günlerimizi yıldönümlerimizi bayramlarımızı 7 yıl oldu ayrılalı aramızda 2 yaş var seninle ve ben hala senden iyi dost bulamadım kendime
canım erkek kardeşim gamzelimm derimm sana hepp en küçüğümüzsün ama o yaşından büyük saygın ve insan sevginle hepimizden büyük oldun evimizin tek erkeğisin pazar günü sınava gireceksin ve dualarımdasın gamzelimm senii çok seviyorumm küçük aşkım
veee bitanımm canım eşimm herşeyimm ailemden ayrılalı 7 yılı bana en güzel geçirten yüce insan bana katlanabildiğin için sana ne desem az olur tatlımm beraber ağladık hepp kendi gözyaşını içine akıtıp beni omzuna alıp gözyaşlarıı sildin 4 kez kaybettiğimiz evletlerımızın ardından benim elimi sıkıca tuttun hayat bana ağır geliyor omzuma binen yükü kaldıramıyorum dediğimde ben varım aşkımız sevgimiz var dedin ve uçurumun kenarından alıp hayata tekrar tekrar bağladın beni ve ben senin gibi insanı sevmekle ne kadar şanslıyım bitanemm kimselere benzemeyen erkeğimmmm
ve kaybettiğim meleklerim umut ediyorum ki sizde buğün annenizin doğum gününü biliyorsunuz ve kutluyorsunuz ama ben ne sesinizi duyabiliyorum nede kutladığınızı bizi beklediğiniz cennet kapısında bana sarılmanız bana en güzel hediyedir ve hadi artıkk kardeşinizi gönderin bizee çünkü bunu en çok babanız hakediyor melek kokulu aşklarımm bu gece rüyama geleceksiniz biliyorum çünkü üzüntümdeide teselli verdiniz mutluluğumdada rüyalarımda paylaştınız
ve yolunu beklemekten bıkmadığım meleğim hadi gel artıkk anne ve bebene en güzel hediyeyi ver
vee kk danalarıı sizi unuturmuyumm sanal alemden dost olmaz diyenlere inat reel hayattaki kimseye değişmeyeceğim güzel insanlarr hepinizz iyiki varsınızz ve hepiniz özelsiniz benim için sıkı dostlarımaa tekrar tekrar teşikkürlerr
kazen ve curly bu güzel siteyi kurup bunca arkadaşlıkları kurmaya vesile olduğunuz için türkiyenin hatta dünyanın çeşitli yerlerinden insanlarlaa paylaşım ortamı kurduğunuz için sizede ayrıcaa teşekkürler
HAYATIMA GİREN TÜM GÜZEL İNSANLARR HEPİNİZ HAYATINIZDA TAHMİN ETTİĞİNİZDEN FAZLA GÜZELLİKLERE NAİL OLMANIZ DİLEĞİYLEE GÖZEKTENN EN DERİN SAYGILARR

günaydın günlük nasılsın ben iyi olmaya çalışıyorum
bi iki gün uğramadım sana yokluğum farkedildimi senağlama
herşey yoluna girecek günlük ben buna inanıyorum allah sonumuzu hayır etsin
kızlara selam söyle günlük hepsini öpüyorum en kocamanından Şeniz

günlükçüm merhaba ,
bugün karne günümüz,
kızımın karnesini biliyorum ama işte insanı genede garip bir telaş kaplıyor.
yaralım,inşallah babacığın iyidir .
dualarımız kk dostların olarak seninle
iyi haberlerini bekliyoruz canım.
günlükçüm görüşürüz
hepiniz sevgiyle,neşeyle kalına.s.

Bugün çok duygusalım galiba ...
Az önce bizim memur kızının mezuniyetine gideceğini söyledi ...
Kızını prensesim diye çağırır o kadar çok sever şımartır ki kızlarını kıskanırım içten içe...
Ben hiç babamdan güzel söz duymadım....
Hiç bir zaman oturup muahbbet etmedim...
Serttir , suratsızdır....
Seviyorum babamı sevmiyorum değil ama isterdim ondan böyle güzel bir söz duymayı....

off off eşimin mesai saatlerinden dolayı annemde kaldım hem evde tek kalmamış olurum hem annemlerde de kendimi dinlemiş olurum dedim şakayla başlanan sohbet acıyla bitti annem ve babamı hayretle izliyoruz kardeşimle..sorun eskiden kalma hala amca dayı teyzenin yaptıkları offss yaa kapatın eski defteri artık çok bunalttınız yaa.biz bile biliyorum küçüklüğümde halam babanem yüzünden annem ağlardı fenalaşırdı kardeşimle anneme sarılırdık anne anne diye düşünüyorumda şimdi acı çemkişiz psikolojımız bozulmuştu şimdi kardeşimle ben büyüdük herseyin farkındayız anneme bişey yapamıyolar bizim yanımızda anneme farklı davranıyolar unutmadık biz kardeşimle sizin ne olduğunuzu biliyoruz vicdansızlar...

Günaydın günnükcümsengözlerimebaksanab
Cuma günlerini tatile yaklaştığı için çok seviyordum ama bugün nedense daha da çok seviyorum.Neden?
Tabi ki benim eşşek kafalı kocamdam ötürü.
Dün gece yatmadan önce ufak çaplı bir gerginlik yaşadık.Sonra yattık bana sımsıkı sarıldı "Sana böyle sarılınca ölüm bile gelse seni kollarımdan alamaz" dedi bana.Ay bir tuhaf oldum gece gece.Gece bir ara yüzüne baktım ağzı kulaklarındaydı. Acaba kimi görüyor rüyasındada bu kadar sırıtıyor dedim tabi.Kötü Kazen
Normalde deli gibi yatan biz sabah kalktığımızda eleleydik.:1rolleyes:Ne kadar kolay demi bir insanı mutlu etmek.
Bugün kalbim o ama bir kaç gün sonra kesin gene arızalanır o zaman odun kocam olacak.
Böyle işte akşam kayınvalideye gitcez.Bugünde yemeği beleşe getircez anlaşılanjeyyar
Hayırlı cumalar diliyorum canım arkadaşlarıma.
Bütün duaları kabul olsun bütün dilekleri gerçek olsun.

yyyyyyyuuuuuppiiiiiii ollllleeeyyyyy :dance:
sonunda aşkım dün aradı:asigim:.sesini duydum nasılda mutlu oldum Şeniz
kıyamam ben ona yaaaa :) :) tatlicadiarzu
askerimn ayağındaki çatlak daha çok büyümüş ve 20 gün istirahat vermişler. 20 gün boyunca dinlenmiş olcak yaniii .nasıl olurda ayağı alçılıyken çatlak daha büyümüş anlamadım ama neseee :eek:klava:
hasta olduğumu dün tansiyonumun düştüğünü söledim askerime senin saçının tek bir teli için ben canımı veririm dedi :) sengözlerimebaksanab seviomm be günlük oda sevio walla billa sevio :asigim: bu sabahta tam tamına 3 saat konuştukk kafamçokkarıştı içimi yakan tek bişey war günlük oda SEGİLİYE DUYULAN HASRETİMM :çok üzgünüm: herşey herkesin gönlünce olsunn,herkesii çok seviremmm Şeniz

merhaba günlük
artık yegane dostum sırdaşım içimi döktüğüm biri gibisin
sana anlatmadan yapamıyorum
aslında anlatcak bişey yok ama işte geldim yine kızmassın umarım
bu haftayı yine çok gergin geçirdim günlük
çünkü oküs sevgilim hiç aramadı bende kızdım ona aramadım
en son pazar günü konuştuk
küçük çaplı bir tartışma yaşadık
ama iyiydi yinede tam 1saat 45 dk.konuştuk
ama beni kızdırdığında aramıycamı bildiği için o da aramadı hiç
çıldırttı beni anlıycann Kötü Kazen
bana benim ona yaptığım tavrın karşılığıyla cevap veriyo günlük yaaa:mymeka:
bir türlü anlayamadım ben bu eşşeği tatlicadiarzu
bir elime geçse çok fena yapcam ama çok uzaklarda be günlük :çok üzgünüm:
içimde hergün büyüyen dağ gibi bir özlem var anlatamam senağlama
off bak yine üzüldüm en çokta neyi merak ediyorum biliyormusun
acaba o da beni benim onu özlediğim kadar özlüyor muCADIARZU
neyse bakalım bu inatlaşmadan kim galip gelecek göricizzzz sengözlerimebaksanab hiç eğilmiyosun taviz vermiyosun diyo bana sanırım onun denemesini yapıyo şimdide
can çıkar huy çıkmaz napim günlük bende böyleyim işte
ya o beni yola getircek ya ben onu
tüm K.K hatunları ve sen hadi kalın sağlıcakla.....

Son düzenleme:
Guzelim benim gunaydinnnnnn

Hiç bu kadar neseli oldugumu gormusmuydun be Gunlugum su son zamanlarda ??, iste sana neseli geldim bugun ohhhh beeee
Oncelikle, dun olanlari anlatmadan sunu soylemek istiyorum...Bu KK guzellerine ben nasil tesekkur edebilirim ?? Allahim Yarabbim, gelen giden sormus beni, benim için babiskom için dua etmisler Allah onlardan razi olsun sevinçle agladim okurken inan bana :1hug:
Ben bu KK nin guzellerini çok seviyorum be gunluk, o kadar mutlu oldum ki...hiç gormedigim halde, bana kucaklarini açtilar ya, beni merak edip yazmislar ya, babiskoma dua etmisler ya....:1rolleyes: oyyy oyyyyy
Candan tesekkur ederim herkese, kucak dolusu sevgilerimi gonderiyorum burdan a.s.

Dun annemi almaya gittim havaalanina, sarildim bi guzel
sonra babami almaya gittik ayy babam annemi gorunce nasilda mutlu oldu ama :1hug:
sarildilar bi gorseydin aglayacaktim nerdeyse !!!

Sonracima hastaneye gittik ve saatlerce bekledik orda, ne gicik hastaneymis yaa :eek:klava:
Ama en sonunda profesor doktor geldi çagirdi bizi...titriyoruz korkudan....:çok üzgünüm:
ama ne oldu dersin ??? profesor doktor "korkulacak hiç birsey yok merak etmeyin, ameliyatlik bi is degil, uzgunum cunku sanirim çok stres yaptiniz ve bugune gelene dek çok moreliniz bozuktu ama inanin bana saglik durumu gayet iyi." dedi

Biz tabiki shok olduk ama sevincimizi nasil paylasiriz bilemedik :sm_cool:

Simdi geriye kalan agrilari var, bel agrisi, mide agrisi...onlarda pek onemli oldugunu sanmiyormus doktor mektup yazdi ve cumartesi sabah aile doktorumuza gidecegiz...tedvaiyle geçer, sanirim rumatizma olabilir yada siyatik dedi
amann keske o olsun...

Sonrada babiskom, ya madem onemli degilmis hazir annen de gelmisken binelim arabaya turkiye ye gidelim hep beraber demezmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sırnaşık şey

Bu arada da, babam bize belli etmemis ama doktoru biraz korkunç konusunca, kendi kendine "daha kizim evlenmedi, ogullarim bekar, hanimim çalismiyor, bana birsey olursa ne yaparlar" diye diye kendi kendini yiyip bitirmis buda stres yapmis kendince canim benim kiyamam yaaa

ama o doktorunu geberticem, yanlis okumus dosyayi, onemsiz olan yere onemli dedi, yuzdeyuz ameliyat dedi, agir dedi, bilmem ne dedi aricam onu birazdan mannak :eek:klava:

Ve dun aksam o kadar insan aradi ki bizi...insan sevilince nasilda mutlu oluyor, Allah razi olsun herkesden....ve super uyudum dun gece..askimda yazik çalistigi için her yarim saat aradi bizi, sonunda babiskomla konustu oda çok mutlu oldu
Yoksam hersey duzeliyor da ben eski nesemi mi yakalicam Gunlugum.....

Herkese kucak dolusu sevgiler, herkesden Allah razi olsun, vallahi kizlar beni o kadar sevindirdiniz ku, supersiniz ya...iyiki varsiniz :enbuyukkk:

Zamanla oynanabilecek bir oyunun mızıkçısını arıyorum. Küselim istiyorum geçmişe, dönmemize izin vermiyor diye. Yılların boyu çok kısa.. Hesaplaşmak için kaldırıyorum oturtuyorum karşıma. Ancak ben eğilince gelebiliyoruz göz göze.. Yıllar neden bu kadar kısa? ''Ben büyüdükçe sen kısaldın'' diyorum. Susuyor!!

Merhaba Kızlar ....
bugün pek önemli bişey olmadı aslında sadece sevdiceğimi çokk özledim ve sanki zaman durdu hiç ilerlemiyo....gelsin artık yaa gelsinnnnn:çok üzgünüm:

havalardanmıdır nedir bilemedim herkeste bir can sıkıntısı hayır olsun inşallah...
Bu akşam izne çıkıyorum ya suyumu çıkarana kadar çalıştrıyorlar bir dünya işim var..
2,5 saattir nefes bile almadan iş yapıyorum azcık mola verdim de hemen gelip yazayım dedim...
valizimizi hazırlamadım daha hiçte uğraşasım yok ne alsamki yanıma bilmiyorum başımda ağrımaya başladı zaten bu ne yaa nasıl bir rehavet bastı...

X