Kadınlar Kulübü Günlük

günaydın günlükçüm berbat bir pazardan sonra iyi olmaya çalışıyorum.eşimle keyifliydi bi konuşayım dedim.işte kızımızın en tehlikeli zamanı olduğunu oğlumuzunda ona ihtiyacı olduğunu anlatmaya çalıştım.benimlen vakit geçirdikleri gibi onunlada vakit geçirmesi gerektiğini anlatmaya çalıştım.ama nafile avazı çıktığı gibi bağırmaya başladı.niye bağrıyorsun deyince beğenmezsen çek git dedi.üstüme yürümeye kalktı.kızım o sırada uyuyordu.oğlumsa uyanmış babasına ne yapıyorsun anneme diye bağırıp ağlıyordu.bunları yaşatmaya hiç hakkı yok üstelik dandik bir internet oyunu için 3aydır çakıldı bilgisayarın başına geliyor hoş geldin.yemek bilgisayarın yanında yeniyo bilgisayarlı odada yatılıyor.ne yapam bilmiyorum.ailesiyle konuştum kızım biraz daha dayan nasıl olsa 10 gün sonra istanbula gelicen ozaman sizi özler.hadi hayırlısı günlükçüm diyorum .dayan yüreğim dayan dayan yarına inan

herkese sevgi dolu kocaman günaydın bende yeni üyelerden.çok sıkılıyorum arkadaşlar yaaa çok.bu 3 gündür morelim çok bozuk adet olduğum için 5 ay önce bebişimi kaybettim 4 aylık hamileydim hamile olmak istiyordum bu ayda adet oldum neyse sabahları mutsuz uyanıyoru uyurken bile...öylece dalıp kalıyorum bulunduğumuz yerde çok sıkıcı dışarıda çıkamıyorum bunaldı anlayacağınız

efsunefe canım benim yaaaaaaaaa allah sana peygamber sabrı versin kolay bişey değl eşinin ilgisiz olması zor herzamanmı böyle yaaaaaa adına üzüldüm kaç yıllık evlisin

Günaydın günlük, çok yorucu ama güzel bir haftasonu geçrdim anlatayımda dinle...
c.tesi günü eşimin halasının oğlunun Bartında düğünü vardı, sağolsunlar bizim düğünümüze onal maaile geldiler biz ilk oğullarına gidememiştik buna mutlaka aileden birinin gitmesi gerekiyordu...
Ama ben ve eşim c.tesi çalışıyor olduğumuz için gidemezdik Kayınpederim bizim araba ile eşi, ablası ve kardeşinim hanımını alarak gitmeye karar verdi...
Eşimde hafta içinde düğüü olacak kişi ile konuşmuş biraz laf dokundurmuş gelmiyrmusun diye..
Eşim perşeme günü bana madem babam bizim araba ile gidiyor bende işelrimi ayarlayıp gideyim dedi...
:KK43: buruk bir şekilde istiyorsan git dedim.. Cuma sabahı eşimi aradım işlerini hallettin mi gidiyor musun diye evet gidicem dedi.. Ama kimse bana sende gel demedi:çok üzgünüm:
Eşimden bekliyordun bu teklifi ama yapmayınca çok üzüldüm.. Neyse ben 18:30 da işten çıkıyorum saat 17.00 gibi Tarık aradı ve yarın işin çok mu işlerini ayarla senden gel dedi...
Ama gidemezdim çünkü c.tesi yi bekleyen bir müşterimin işi var dı yinede patroniçeye hafiften belli ettim niyetimi anlamazlıktan geldi...
Bende Tarık a gelemiyorum diye haber verdim .. Sonra Patroniçe bana bir mağza sordu ve birlikte gidelim mi dedi ve saat 17:20 gibi çıktık..
biz alışverişte iken müşterimiz aradı ve kararını bildirdi ben de fırsat bu fırsat alışveriş bitince hemen sordum.. Yarın acil bir şey yoksa bende Taırkla Bartına gitmek istiyorum acil bir şey var mı ? dedim..
İmajın işi var Tunç bey söyledi ama nasıl yapalım geri mi döneceksiniz dedi
sorun değil başka bir şey yoksa geri döner hallederim dedim ve ofise dönüp işimi hallettim geçte olsa evime gittim eşime geleceğimi söyledim çok sevindi sen gelemeseydin bende gitmiyecektim dedi o zaman bende çok sevindim ..:teytey:
neyse o gece yola çıktık bizim araba 7 kişilik kayınpederim kullandı kayınvalidem onun yanına diğerleri arkada bizde eşimle en arkada sarılıp birbirimize yatarak gittik. Arada eşim direksiyona geçti o zaman yol çok sıkıcı oldu yanımda olmadığı için..
Neyse c.tesi sabaha karşı 05.00 de oradaydık 10:30 a kadar uyuduk kahvaltı yaptık ve sonra eşim bana Bartını gezdirdi daha önce eşim orada 1 yıl kadar kalmış o yüzden biiyor her yeri..
akşama kadar gezdik akşam kuaför falan hazırlanıp düğüne gittik.. düğünden sonra Amasrayı gezdik çok güzledi yorgun argın gece kaldığımız pansiyona döndük. (bu arada kaldığımzı yer hala ların pansiyonu)
kocişimle sarılıp uyuduk. sabah 07.00 de kalktık kahvaltıdan sonra yola çıktık 08:45 gibi
geze geze geldik beğendiğimiz her yerde mola verdik çok güzel ama yorucuydu Düzceden sonra uyumaya başladık artık... ve 15:00 gibi nihayet evimizdeydik o kadar yorulmuşuz ki akşam 21.00 de uyuya kaldık çok güzeldi çok ....:nazar:

günaydın günlük...
bugün hiçbişey yazmayacağım sana...
ne yazayımki...
hayal kırıklıklarımı, artık tükenmeye yüz tutan ümitleri...
kaybettiklerimi, vazgeçtiklerimi...hangisini yazayım...
yok yazmayacağım...
herbirkesleri öptüm....
hayat güzelmiş herşeye rağmen...
öyle diyorlarsa öyledir....

günlük be çokk dertliyimm çokkk
can suyumun ayağı kırılmış ve bi haftalığına alçıya almışlar.ilk sölediğinde başımdan kaynar sular döküldü resmen.dün boya bodanayla uğraştığımız için ev müsait diildi konuşamadıkk.dedikii askerim şimdi bi senin bide annemin yanımda olmasını isterdimm dedii.o an gözlerim doldu tabi bunları hep mesajlaşarakk konuştkk.elimden hiçbişey gelmio .öle isterdimki ona hizmet etmeyiii yanında durup yardımcı olmayııı ona bakmayıı .:KK43:(( ama olmuo işte günlük kardeşş olmuooo .
şafak 69

Günlükçüm ben geldim.sengözlerimebaksanab
Çok yorgun olarak geldim ama. Dün benimki mesaideydi. Sabah 7 de onu iş geçirdim.Ve sonrada yattım demek isterdim. Ama benim temizlik krizim tuttu.:bbo: Hazır evde yokken rahat rahat bir temizlik yapayım dedim. Ama sorma çok azıttığımı gece ağrıdan uyuyamayınca anladım.kafamçokkarıştıNe cam kaldı ne kapı. Ne varsa sildim süpürdüm. Anlıycağın kendime resmen eziyet çektirdim. Gücüm yetse gardıropu bile ittirip altını silecektim. Ama yapamadım. 4 gibi geldi benim ki yemek yapacak halim kalmamıştı tabi. Buzlukta miflöylerim vardı hemen onları fırına verdim. Bide çay demledim karnımızı bir güzel doyurduk.Sonra ben zaten yattım ama uyuyamadım. Kollarım bacaklarım nasıl ağrıyor şimdi anlatamam sana.
Benimkiylede ilgilenemedim bir türlü. Garibim gözümün içine bakıp durdu. İlgileneyim diye. :1rolleyes:Ne yordun kendini bu kadar diyede kızdı. İyi oldu ama.
Cumartesi mangodan annemle çok hoş kolsuz tişörtler aldık.
Ben ağrı kesici bişeyler isteyeyim doktorumuz gelince yoksam benden ümidi kessinler bugün.
İyi haftalar.a.s.

SEVGİLİ GÜNLÜKKK,,
BU GÜN SENDROMDAYIM,,HANİ ŞU MALUM PAZARTESİ SENDROMU...SAAT KAÇ OLDU HALA UYANAMADIM.EEEE AKŞAM GECE 3 E 4 E KADAR GEZERSEN PAZARTESİ SENDROMA GİRERSİN DESENE GÜNLÜK..
BAŞIM ZONKLUYOOlaelaelaelaelaeSERSEM GİBİYİM...
DÜN GECE EŞİMLE GÜZEL Bİ MEKANA EYLENMEYE GİTTİK PEK Bİ İYİ GELDİ AMABU SABAH ZOR KALKTIM GÜNLÜK..
GÜZEL Bİ HAFTASONU GEÇİRDİMM
HUZUR DOLUYUM GÜNLÜK:nazar:
EVİMİ,EŞİMİ,KENDİMİ ÇOK SEVİYORUM:eek:
EEE TABİİ SİZİ DE ÇOK SEVİYORUMMM...
HERKEZEa.s.

Igrenç bir haftasonu daha
daireyi tuttuk..bunun neresi igrenç diyeceksin, taviki igrenç olani bu degil, cici bi daire tuttuk hemde, isime yakin, mutfagim tum doseli, kocaman salonu var, somineli hemde, balkonu var, vede odalari buyuk Allah ' a sukurler olsun....

Ikinci guzel haber annem tr den donuyor dayanamadi babamin hastaligina...babam biletini oldurme git yok bisi demisti ama tabi bizden hasta haberini alinca dayanamadi. babama surpriz yapicaz buna çok sevindim iste :1rolleyes:

Igrenç olani ise...yine beni ikinci plana birakti, yine sozunu tutmadi, yine beni kirdi ve en onemlisi butun haftasonu geçti sadece yarim saat gordum ve her zaman ki gibi ailesinin yaninda hava basti...dugun pastamizi iptal etmis, annesi kendi begendigini seçmis de haberim bile yok. :1shok:

yarin daire için imza atilmasi gerekiyor...gitmeyecegim...yeter artik...bittim...tukendim...:kızgın: anasi gitsin atsin
ikinci ise, cumartesi aksami gelmedi bile evime...beni gormeye gelmedi...pazar gunu ariyor beni, ozlemis beni...niye boyle davrandin benimle deyince de yanimda degilsin ya ondan diyor aptal
yaninda iken ne oldu sanki dedim, kapattim teli.
hasta suan...beter olsun.
benim yine gozyaslarim dinmedi.
yanlis yoldayim....Allahim bana guç ver ki su çok sevdigim yuzugumu atabileyim :çok üzgünüm:

Günaydın Günnük...

Cumartesi alışveriş çılgınlığının doruklarındaydım..Bir sürü ciciler aldım kendime...
Hamiş olan kankamla saatlerce alışveriş yaptık. Bir de güzel yeğenim Büşra'm da
yanımdaydı. Bayılıyorum ona, tavrına, haline, güzelliğine...
Teyzoş bu sana çok yakıştı demesine. Artık büyüdü, fikir veriyor, yakıştırmadığı şeyi
aldırmıyor bana...
Gezip, gezip eve geldik.Güzel evimi ne hale sokmuşlardı bir görsen günnük...:1shok:
İki koca adam ve bir küçük adam evin altında girip üstünden çıkmışlar...
Biraz toparladım.Çay içtik ve onlarla beraber bende çıktım evden. Beni abime bıraktılar.
Diğer abimde geldi, yengeler, yeğenler...
Muhabbet çok tatlı geldi.Balkonda oturduk gece saat 1:30' kadar.:Sonra da beni eve bıraktı cici abim.
Eşim özlemiş beni :) Eşek gel dedik sana...Maç izlemek istediği için ve izlerken insanlığını kaybettiği için gelmek istememişti.

Bu arada babamın gittiği yerde cep telefonu çekmiyormuş. Tüm kardeşler seferber olduk ona ulaşabilmek için. Ama babam evi aramış, yeğenime haber bırakmış. Berkay'da bize söylemeyi unutmuş. Ne yapsak diye düşünürken, ''Hala dedem aradı. Telefon çekmiyormuş merak etmeyin dedi.'' Ve direkt kaçtı. Kaçmasıda onun açısından iyi oldu.
Yoksa paralıyacaktım. Meraktan öldük ya...

Pazar günü de temizlik... Ben temizlik yaparken, eşim ütüleri halletti. :sm_cool:
Ütüden nefret ediyorum. Sonra görümceye geçtik, mangal yaptık...22.00 gibi de eve geldik.
Erken yatacaktım sözde...Yine 1.00 i görmeden yatmadık ve sabah süründük her zamanki gibi...

Güzel bir haftasonu geçirdim. Çok şükür sevdiklerimden eksilen olmadı.
Kötü haberler almadım, gözyaşlarım akmadı, sinirlenmedim...
Benim için tüm bunlar yeterli...

Hepinizin haftası çok güzel olsun...

merhaba günlük..sanada iyi haftalar diliyorum..inşallah sayfalarında hüzün değil mutluluk çoğunlukta olur....
çok yorucu ama çok güzel bir hafta sonu geçirdim..sana yazmıştım cumartesi günü erkek kardeşim,eşi ve biz yayla evine gittik..büyükşehrin keşmekeliğinden,gürültüsünden,kirli havasından uzakta dağ havasıyla kendime geldim..nefes aldığımı hissettim..nereye baksan yemyeşil...burnuna gelen sadece çam kokuları...sessizlik..o kadar iyi geldiki..kardeşimle eşinin arası limoniydi onlar içinde iyi oldu..bir an düşündüm hayalimdeki yerdi evet ama tek eksiği denizdi..ömrümün geri kalan kısmını öyle bir yerde(ama denizide olacak)severek geçiririm...bahçeyle uğraşmak,gün batımını seyretmek,güneşin doğuşuyla,kuşların cıvıltısıyla kahvaltı yapmak o kadar güzel olur ki..trafik yok,gürütü yok,birbirine bağıran saygısız komşular yok..kötü hiçbirşey yok...ama benim küçük cadının canı sıkıldı tabii,ev dağın eteğinde olduğu için top bile oynayamadı... ama fazlada şikayet etmedi..
kısaca günlükçüm büyükşehirde yaşamak bizi baya yormuş,artık sakinlik istiyor bu beden..kafama göre yaşamak istiyor..gel emeklilik gel..dedim ya önce sağlıkla allahım nasip etsin inşallah..
işte böyle günlükçüm..dinlenmiş,moral depolamış bir şekilde iş başı yaptık yine.bunada şükür...
kafanı belkide şişirdim biraz ama ben rahatladım..hoşçakal...

Merhaba günlüküm benim :teselli:

İyiki Kadınlar klübü var iyiki sen varsın günlüğüm :1hug:
Dün gece iyi uyudum ve birazdan temizliğe başlayacağım,makineli tüfek gibi akşama kadar çalışırım artık beni durdurana aşkolsun:roflol: biraz geç oldu ama geç olsun güç olmasın demi günlüğüm:mymeka:

Görüşürüz günlüğüm işim bitsin gelirim yerimsenibenŞeniz:1hug:

selam günlükcüğüm;

nasılsınız inşallahtatlicadiarzu
ben pek iyi sayılmam haftasonum çok güzel geçmedi çünkü:1no2:
cuma gidemedim bahçeliye cumartesi gittik işte gezdik falan filan derken
eve geldik yorulmuşum ama maçı izledim saolsunlar çok güzel oynadılar :mymeka:
neyse cumartesi böleydi pazar sabah çıldırttı beni bu adam
zaten bugünlerde canımı çok sıkıyor tavırlıyım ona karşı:kızgın:
işte sinirlendirdi beni küstüm mutfaktaydım içeri gitti bi baktım resmimi bi tişörte bastırmıştı onu giymiş gelmiş:roflol:

öyle harika hahaha diye bi hayatım yok günlük yanlış anlama
ama ben mutluluk için doğmuşum sanki kendimi mutsuz edemiyorum ne kadar canım sıkkın olsada mutluyum ben manyakmıyım neyim onu anlamadım amabenneyaptımki

üff sıkıcıyım günlük sıkıcı allah bazılarını nasıl biliyorsa öyle yapsın huzur bozmaya birebirler yapışık şeyler nefret ettim yani :a015:

neyse günlük günün özeti olarak bugün karmakarışığım:çok üzgünüm:

kapanış sözü: Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene , hiç kimse yardım etmez.:kahve:

kendinize dikkat edin herkeslere diyeceğim budurŞeniz

merhaba günlük
gecede geç yatmadım ama sabah kalkamamışım 11de kalktım oda zar zor ne oluyo bana 7de kalkardım hep ben haftasonu çokmu yoruldum acaba evi temizledim kahvaltımı yaptım ve sana geldim işte
buarada en güzel haber artık yüzebiliyorum ! ! haftaya son ders olcak bu yüzden...

buruğum garibim ne yapacağımı bilemiyorum bugün

alışveriş yapmayı özledim kızılaya -Ankamall a gitmeyi sanki para varda

eşimle nette dün tatil araştırması yaptık belek çok pahalı nereye gidicez ?

Merhaba günlük,
:nazar:Biraz önce annem aradı.Sevgilim bana kocaman bir buket kırmızı gül yollamış.:nazar:Yanında da 06 'nın en sevdiğim pastası...:nazar::eek: Çok mutlu oldum yine,ama ben erkek arkadaşım kadar ince düşünceli değilim sanırım.:eek: Aradım hemen teşekkür ettim.:eek: OKS için yardımcı olduğum bir bebiş vardı.Başta ilgilenmek istemedim,çünkü seviyesine inemeyeceğimi düşündüm.(Başarısızlığı kabul edemezdim.)Ben koca koca bebiklerle uğraşıyorum çünkü...Neyse 1 yıl boyunca yardımcı oldum ona.Aradı çok iyi net çıkarmış.Mutlu oldum çok.Emeklerimiz boşuna gitmedi.:nazar:Şimdilik çok güzel bir gün.Her günümüz böyle olsa...:asigim::nazar:

MERHABAA günlükçümm....
herkesee hayırlı haftlar diliyorumm...
tuhaf bi haftasonu geçirdimm..
perşembe günü başlayan bir boyun tutulmasıyla uğraştımm c.tesi dayanamadımm daha fazla eşim geldii hastaneye gittik hemen iki tane iğne vurdular..masaj yaptılar bana:))
bir sürü ilaç verdi...bi kaç güne geçeceğe benzemiyor sen nasıl becerdinn bunuu dedii bilsemm zatenn..fizik tedaviye girceksin dedii:KK43:(( ben çok şaşırdımm..masaj yapmayı bilen birisi sabah akşam ovucak dedii...biz sabah akşam anacığıma taşındık durdukk...haladaa geçmiş değill bu gidişle fizik tedavi görücem sanırımm..hiç böyle bişey başıma gelmemiştim günlükçümm:KK43:(ne oluyor banaa yaa kara bulutlar üstümdee...pek normal değilim bugünlerde....yinede çok şükürrr hereşeye rağmen hayattayız yaşıyoruzz..
allah herkesee sağlık sıhhat versinnn...kocamann öpüldünüzzz..

ben geldim günlükkkkkk:teytey:
şirketteyim ve nasıl olduysa kk açık durumda.şoook oldum günlüğüm şoook.ama bir o kadar da sevindim yani.
ev sahibimiz evini satmaya karar vermiş.ev arıyoruz ondan da bu ara pek giremedim zaten giremem de.evdeki bilgisayar bozuk bir fırsat yaratıp onu bile götüremedim.o kadar yoğunuz yani.neyse sağlık sıhhat olsunda herşey olur diyoruz..
aslında anlatacak çok şey var günlüğümde ben buraları çok özledim..:asigim:biraz dolanayım olur mu?gelene gidene sorana merak edene selamlar..

selam günlüküm Şeniz

ben çok iyiyim artık mutsuz olup kendimi üzmemeye karar verdim :)
artık mutlu bir irem var birazda kendimi düşünüyüm ayol tatlicadiarzu

bugün çok mutluyum Konyaya biletimi aldım gidiyorum
inşallah bi ders süpriz yapıpta beni büte bırakmaz
Allah'ım lütfen senağlama geçiyim şu dersleri her neyse :)

bugün burda her ilde kursu olan bi firma buldum ve yazıldım :)
yazın hafta içi gitar kursuna hafta sonuda ayrobiğe gidiyorum :)

bol bol zayıflayacağım :)

kendine bakan ve kendini seven bi İrem var artıkın :)

son olarak ;

yeterki kendini terk etme...! =)
( ne alakaysa içimden geldi):)

Yeni bir sey yok günnlük
ben yine yalniz yine kimsesiz
yine caresiz
yine bir tarafim nefret bir tarafim bitmeyen özlem

baska bir gelisme yok hep uykudayim zaten uyanirsam bir gün iste o gün
sanirim herseyi unutmus yada sineme cekmis olarak uyancam
o gün se ufukda bile görünmüyor:KK43:

X