Kadınlar Kulübü Günlük

Naber nan günnük ben geldimnaniknanik
yoğun ve stresli bir haftasonundan sonra sınavlarımı bitirmiş ve rahatlamış biri olarakkk
işte geldim burdayımmmmm:sm_cool: ohh beeeeee geçti yaa
derin bir nefes aldımmm
sonra ne mi yaptım anlatıyımm hemen kankamla sınav çıkışı çarşıya geldik
ordan alış-veriş merkezine gidip biraz alış-veriş yaptık
bir güzel yemeğimizi yedik üstünede tatlı of offff
süper birgündüü :1rolleyes:
akşamda ablam çağırdı gittiğim alış-veriş merk.onlara çok yakın buraya gel dedi
akşamıda onlarda geçirdim çok freeydim anlıyacağın :roflol:
neyse sabahta işe geldim ve şimdi vakit bulup yazdım sana işte günlük ben iyiyim ama betymin nesi var :çok üzgünüm:
geldiğine sevinmiştim ama o mutsuz sanırım söyle ona üzülmesin
sorun herneyse inşallah yoluna girer biran önce:1hug:
tüm K.K fıstıklarına selamlarŞeniz

Günlük boşa koysam dolmuyor,doluya koysam almıyor...
Napcam ben günlük bir türlü çıkış yolu bulamıyorum,kaç parçaya bölüncem...
Çok daraldım ya çok

Günlük boşa koysam dolmuyor,doluya koysam almıyor...
Napcam ben günlük bir türlü çıkış yolu bulamıyorum,kaç parçaya bölüncem...
Çok daraldım ya çok

neyi var yine mahbişin günlük...?
zaten bir gün boyunca tüm sayfalarına güzel bişey yazabilsek şu ön dişimi kıracam...
Allahım yaaa...

merhaba günlük nassın
ben eh işte oğlum çok hasta çok haliz başını koyduğu yerde uyuyor yavruum benim
koçiş te iş için şehir dışına gitti.geçen hafta da gitmişti.başladı gene görevleri.ooff çok zor yaaa bide çocuk hasta ateşleniyor.mutfağı topladım çmaşır astım.oğluma yayla çorbası yaptım.bi sigara içtim.şimdi heldim sana bunları yazdım.zor ve yanlız bir hafta beni bekliyor günlük.çok sıkılıyorum yaaa.

Sevgili gunluk, ben geldim !!

çok acayip bir haftasonu geçirdim...
cumartesi gunu daire baktik, birini çok begendik fakat içinde yapilmasi gereken bazi seyler var, boya, falan filan....ev sahibiyle gorustuk, kirayi dusurecekmis eger biz kendi cebimizden yaparsak, dusunmekteyiz suan CADIARZU
yarin aksam yine 2 tane var onlara bakacagiz (açikçasi guzel bir yere benziyorda heyecanliyim biraz) dua et de, neresi olursa olsun, artik tutalim su daire yi:sm_confused:

cumartesi aksami ise nisanlimla kaynim yemege geldiler bana..ay ay çok cici yemekler yapmisim bee çok begendiler, babam, kardesim, hepimiz bi sofradaydik, ve ilk defa bu kadar huzurluydum...benimkisi pek bi efendiydi zaten hayret yerimseniben

sonra film izledik...çok geç gittiler sanirim sabah 1 i geçiyordu..ohhh guzel bi uyku çekmek var dedim yattim sicacik yatagima...ama birde ne oldu !!! sabah 2.30 da babam uyandirdi, kalbi sancilanmis :sm_confused:
hastaneye kaldirdik abimle acile...aman ne acil...2.30 dan sabah 8 e kadar ordaydik...ve çok perisandik :çok üzgünüm:
ama guzel haber ne biliyormusun ?? kotu birsey yokmus sadece randevusundan dolayi stres yapmis o kadar a.s ama onun içinde korkmayin dedi doktor, belki amelyat olur ama zor birsey degil hiç merak etmeyin rahat olun dedi
eve donduk, ve yattik...12 de zor kalktim...

ve dun butun gun : 2-3 gunluk yemek, çamasir, utu, bulasik, toz almak, ev temizlek, kagitlari yap, faturalari ode...yle geçti :çok üzgünüm: çok yoruldum bittim tukendim dun...ama sonuçta cici oldu hersey ev 3 çesit yemek yapabildim yani

simdi herkes biraz daha iyi Allah'a sukur...tek derdim haftaya babamin randevusu...o kadar

nisanlimda akillaniyor mu bilmem..daha bi yakinlastik...:eek:
Hayirlisi olsun dimi gunluk

ha bu arada, kayinbabam aradi babami geçmis olsuna dun aksam....hayret..ruyasinda mi korkuttular acaba :uhm:

Herkese selam soyle Gunlu, ay çok ozlemisim bee, senide, KK guzellerini de

:1hug:

Günlük inanır mısın yazmaya bile üşeniyorum fisfisfis

Bugün kendimi şımarttım biraz, önce yüzüme ve dekolteme mısır unu yumurta akı ve sütten olan peeling maskesini yaptım (kötü kokuyomuş :bbo:) arkasından termal tuzu sürdüm bacaklarıma ve kalçalarıma yarım saat oturdum öyle çok çileliydi benneyaptımki Neyse sonra güzelce banyo yaptım ve ferahladımm. İkisi de çok iyi geldi herkese tavsiye ederim yumuşacık pamuk gibi oldum şu an :eek: Banyodan sonra saçlarımı kestim, uzun zamandır kesmemiştim çok yıpranmıştı uçları kırıkları ve maşadan dolayı olan yanıkları temizledim güzel oldu ama kesimin ortaya çıkması için tekrar yıkayıp fönlemek lazım a.s vee dün gece saç şekilendiricimin siparişini verdim.

http://asanltd.com/resimler/15.jpg

Bundan alıyorum günlük, umarım kaliteli çıkar ve işime yarar. Daha çok dalgalı ve bukle aparatlarını kullanıcam çünkü saçlarım pırasa gibii. Çabuk ve iyi ısınıyosa, aparatlar seramikmiş zaten bi problem olacağını sanmıyorum memnun kalırsam yazıcam zaten herkes alsın diye :)

Tezime geçen seneki ödevimden 6 7 sayfa ilave yaptım hem çok güzel oturdu hem de zenginleştirdi umarım danışmanım da beğenir. Kuram kısmının bitmesine çok az kaldı sonra analizz giriş sonuç ve böylece biterrr :1rolleyes: Allahım bitsin kurtulayım artııık fisfisfis

Çok zararlı olduunu bilmem rağmen cips yiyorum vücudum beni affet lütfen :eek: Evde olmadığı zaman canım istemiyor ama varsa da bir anca bitirip kurtulayım psikolojisine giriyorum. Bu paket de bitsin bütün yaz yemicem işte hıhh. Neden lezzetli şeyler hep zararlı günlük ya nescafe de istiyo canım şimdi :KK43:

Saatin 8 olmasını bekliyorum doktorlar başlayacak sonra da yol arkadaşım.. dizilerimi izleyip tezime devam edicem çift kişilikli gibi oldum bir yanım akademik bir yanım tembel :sm_confused:

Allahım herkese mutluluk ve huzur versin günlük sevgilileri kocişleri ve bebişleriyle beraber öpüyorum herkesi iletirsin onlara yerimseniben

ben çok sık yazamıyorum sana günlük
her gün birbirinin aynı olunca.yazacak bişey de olmuyor anacım
ama bugün var.çünkü kuzumun d.günü
o artık 20 yaşında.her anne gibi gözümde hala çocuk olsa da büyüdü be günlük
ah bi tanısan kuzumu sen de seversin.kuzguna yavrusu işi değil benimki
ihitiyacım olduğunda akıl veren arkadaşım o benim
bazen omzunda ağladığım dostum
dibe vurduğumda sevgiyle sarılan annem
üşüdüğümde sıcacık elleriyle buz kesen ellerimi ısıtan babam
gece yatağa girip yanyana uzandığımda, birlikte hayaller kurduğum sevgilim
o benim kızım,meleğim,hayata tutunma sebebim
Allahıma şükürler olsun o na sahip olduğum için
ve inşallah tüm çocukları annelerine, benim kuzumu da bana bağışlar.

Sevgili günlük,çok başını ağrıtmıcam bu defa söz!
Gün içinde yaptıklarımı anlatıp kaçacam,hem belkim erken gelir eşek!:dilcikar:
Neysem; sabah annemin telefonu ile uyandım;"Biraz gelir misin?" dedi. Hemen kalkıp gittim. Halıları kaldırmışlar,perdeler yıkanıyor.. Oooo evde bir karmaşa sorma,hemen halı temizlemeciyi aradım geldiler halıları götürdüler,kadınlar cam silerken perdeler yıkandı,asmaları için yardımcı oldum. Acıktılar gidip yemek siparişi verdim,biraz da hava almış oldum iyi geldi,çok güzel oldu yaz geldi artık. Annemin evinin işi bir türlü bitmedi. Yalnız bırakamadım annecimi,kıyamadım.Çamaşırları astık,kuruları topladık,bayaaa yardım ettim yani.:1hug:
Akşamüstü evime geldim. Kendimi banyoya attım hemen,bir güzel yıkandım. Bir tek kişilik, bir de çift kişilik battaniyeyi çamaşır makinasına koymaya ilk defa cesaret ettim. Daha önceleri hep kuru temizlemeye veriyordum. Neysem attım makinaya gıc gıc gıcırrrr sesleri geldi ilk başta, sonra o sesler kesildi,normal vızıltı ile dönmeye başladı makina. Annecim 2 defa yıka demişti. 2. yıkamada hiç gıc sesi gelmedi. Çıkarıp astım. Allahım ne güzel kokuyorlar mis gibi..:dance:
Yorganı yarın denicem ama başarılı olur muyum bilmem,şu ev işlerinden en çok çamaşır yıkamayı seviyorum ben. Deterajan ve yumuşatıcı kokusuna bayılıyorum. Hergün çamaşır yıkayıp asabilirim herhalde..:sm_cool:
Neysem şimdilik benden bu kadar..(Farkındaysan diğer konulara girerek ne senin ne de kendimin asabımı bozmuyorum,kıymetimi bil)şakkıdı
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun..Şeniz

offf biliyorum arada uğruyorum ama kızma canım günlüküm...
sabah sabah 5:30 da uyandım..birtürlüde uyuyamadım..kafamda binbir düşünce geçiyor..
çok şükür bir durum yok ama nedense ben huzursuzum...
anneciğim memlekette çok özledim ama herfırsatta arıyorda içim rahatlatıyor...
neyse buğün çok kötü birşey oldu.oğluşu okula bıraktım alış veriş yaptıktan sonra apartmanın kapısına geldimki çığlık çığlığa bir hanım..çocuğum çocuğuma birşey oldu diyor ..
aman allahım ne olduğunu anlamamıştım ama çocuk gözleri bir sabit noktaya bakıyor soluğu kesildi ve bir türlü nefes alamıyordu..
o anda nerden aklıma geldiyse..bende bağırarak dilini çekin dediğimi hatırlıyorum...
meğerse çocuk havale geçiriyormuşşş dilini zor bela çektiler..resmen elim ayağım kesildi..ağlamaya başladım..çok etkilendim..çok şükür ki yavruya birşey olmadan ambulans gelip aldı...
sonrasını henüz bilmiyorum ama ben hala olayın etkisindeyim...
rabbim kimseyi böyle sınamasın...
yavrularımızı bize bağışlasın...
herkese iyigeceler....

İnsanları anlayamıyorum.Bu gidişle de anlayacağımı sanmıyorum.Sizin özelinizi merak ederler,dibine darı ekerler,ama kendilerine gelince sus-pus olurlar.Böyle insanlar var çevremde.Sadece ''merhaba'' dediğim...Fazla yüz göz olmaktan hoşlanmadığım,kaçındığım...Siz kendinizle ilgili bilgi vermedikçe üstünüze gelen,arkanızdan konuşan ;hatta yüzünüze ''neden saklıyorsun?'' diyebilenler...Ben kimsenin peşine düşmem,iğnelemem,ama nedense insanlar benimle ilgili konularda yorum yapmaktan,beni iğnelemekten çok hoşlanıyorlar...Benim mutluluğum neden onları mutlu etmiyor ? Benim gibi davranışlarına dikkat eden,örnek gösterilen bir kız için neden sürekli yorum yapıyorlar?Anlayamıyorum...anlayamıyorum...anlayamıyorum...Başka bir gün ,güzellikleri paylaşmak dileğiyle cümlelerime son veriyorum sevgili günlüğüm...

günaydın günlüükk
uyanmaya ayılmaya kendime gelmeye çalışıyorum anlatılacak pek fazla bişi yok
herşey aynı
kızlara selam söyle Şeniz

Günaydın günlükŞeniz
Bugün içimde tuhaf bir mutluluk var.:dance:İşyerine gelirken serviste kitap okudum ( The secret) ondanmı acabaCADIARZU...İnşallah günüm başladığım gibi geçer...:teytey:
Selam söyle tüm KK hatunlarına
a.s.:nazar:

Günaydınlar günlükçüğüm ve dostlar.
Hemde en dublesinden
Biliyorum suçluyum dün uğramadım sana;
ama günlük hak ver bana çok yoğundum inan.
Cumartesi günü izinliydim işe gelmedim:teytey:
Cumartesi aşkım canımın içiyle kahvaltı yaptık saat 11 de çıktık yola
12 de çanakkaledeydik.Sınava daha 2,5 saat vardı.
Hemen Alefemoya gittik ( Alfemonun sahibi canımın içinin en yakın arkadaşı ) başka hç bir mobilya mağzasına bakmadık zaten )
Ben öyle çok gezip eşya bakınca kafam karışıyor )
İki tane çok büyük 4 katlı mağaza
Saatlerce orda kaldık ama değdi.
Mobilyalarımızı aldık:dance:
İkimizinde çok hoşuna gitti.Allahım ağız tadıyla sağlıkla oturmaya nasip etsin inşallah
Eskitme ama dopap üzerleri sandalyeler deri.
Aslında ben deri istemiyordum ama bu son trendmiş farklı bir deri Asla birşey olucak boxulacak yırtılacak gibi değil.
Yakat odamızla yemek odamız aynı model
Oturma grubumuz bordo renk
halılarımız krem renk , az üzerinde kahveli geometrik çizgiler var çok şık.
Yatak odası halılarımızoda aldık.Koridor halılarımızıda.
Koltuk yastıklarımızı koyu renk kenarları taşlı farklı farklı desenli olucak.
Orta sehpamız ve servis sehpalarımızda deri özel olucak yine kenarları taşlı.
Yemek masamızın kenarları yine deri.orta kısmı camlı.
Çok sevdim çok ısındı içim.
Allah razı olsun arkadaşı çok tölerans tanıdı bize.Uygun fiyata aldık.
Ordan çıkıp sınva gittik sonav ehh işte modunda şakkıdı
Akşam yemek vardı yani ben asıl görücüye çıkıcaktım 2. kez.
Yemeğe gittik.Çanakkaledeki arkadaşlarıyla tanıştım .Çok ciciler bır bır hiç çenem durmadı elbette.
Yemekten çıktık tam not aldın diyor.
Eeee ne yani birde notumumu kırsaydılar benim gibi birinin.
Cumrtesi gecesi bir arkadaşta kaldık.Benim arkadaşım onun arkabasıyla evli.
Gece saat 4 e kadar sphbet muhabet gırla gitti.
Ne çok özlemişiz birbirimizi canım arkadaşımla.
Ona bu siteyi tavsiye ettim oda katılacak aramıza
Pazarda yine sınav vardı.Bu sefer iyiyimiş.
Hazırlıklarmız son hız gidiyor. Allahım elem keder vermeden bir hayırlısıyla hal etsek benden mutlusu olmaz
Şimdi giitim işlerimiz yapim azcık sonra dahadetayları yazmaya kısacası kafanı şişirmeye gelirim.sengözlerimebaksanaba.s.

:1no2:günaydın günlükçüm bugün mutlu hissediyorum kendimi kimsenin bozmasına da izin vermiyeceğim.akşam benimkiyle gene konuşmadım.nedense rahatsızlıkta hissetmedim.bazen burnun sürtülmesi gerek diye düşünüyorum.ama neyse allah iyi etsin onu:1no2:

günaydın şeker...
ben geldim...kafam çok karışık...sana mı yazarım yoksa konu açıp hatunların fikrini mi alırım henüz karar vermedim...
bir düşüneyim...gelirim sonra...
herbirkesleri öptümmm...

günaydın günlük
canım sıkkın birazcık:1no2:
aslında bi sebepte yok ama şımarmak istedim galiba
işte öyle ya dün gidip alışveriş yaptım ciciler aldım yine de bi durgunluk var :1closedeyes:

Günaydın günlük
Yine ben. Herşey aynı. Değişiklik yok.
Dün annemlerdeydim akşam yemeğinde. Sonra bize geldik annem ve babamla. yeni cicilerimi gösterdim. Şeniz
Oturduk kahve içtik ve elveda rumeliyi seyrettik.a.s
Saat 12 civarı kalktılar. Hesapladımda 2 senedir bu evdeyim annemlerin bize gelmesi sayılıdır. Çok istiyorum gelmelerini ama onlarda çalışıyoruz diye rahatsız etmek istemiyorlar.Ne diyelim Allah kendi evimiz olunca böyle sık sık gelmeyi nasip eder.

günlükçüm
bugün ilk defa evime gelicek ağır misafirlerim var
annemde sabahtan geldi sağolsun
inşallah kolayca atlatırım memnun kalırlar
bana şans dile
bugün burda olamıycam yani
senağlama

X