Kadınlar Kulübü Günlük

canımsınız benim ya inanamıyorum :çok üzgünüm:
benim size ne bi emeğim geçti nede bi faydam oldu
menfattsiz sevgi budur işte :teselli:
ama benim emek verdiğm insan beni 1 kalemde silip attı helal olsun
zorla güzellik olmaz sonuçta o bana hakkını helal etmesede
benim hakkım varsa helal olsun namkörüm ona göre ben
4 sene emek verdim ben bu sevgi için o yüzden namkörümsenağlama

Hmm ozaman şöyle düşün ablan nerde oturuyor şuan İzmirin son durağında dağ başı diyelim hadi... görmezsinki zaten üstelikte seni çok seven biriyle birlikte olursun değilmi ablacım:1hug:Elbetteki kimse gitmene izin vermeyecek ani çıkışlar herzaman yalnış yerlere götürü bizi henüz herşey çok taze az çok anlayabiliyorum şuan yaşadıklarını bildiklerimle birleştiriyorum ..Ama gidilecekse ani kararla gidilmez ne yapacaksın gittiğin yerde Allahım yaa şu hayatın binbir türlü hali var beterinde beteri var birtanem Lütfen rica ediyorum hemen kararlar alma azıcık kendini dinle planlar yap ,mantığını kullan !!koy duyguları kenarı İşte ozaman herşeye ok derim ama şuan olmaz gitmemelisin..Ve Gidecek olan sen değilsin olmamalısın!!

hayır susayım diyorum ama olmuyor...
bir sakinleş sen önce...
bir derin nefes al...
sonra eğer anlatmak istiyorsan anlat becerebilirsek yardım edelim sana...
ama önce bir sakinleş...
neden bu kadar yıpratıyorsunk kendini...
hadi canım...sakinleş önce azıcık...

çok düşündüm naparım ne ederim orda bende bilmiyorum
mantıklı düşünemiyorum farkındayım
ama baba evine dönemem ben sığamam
benim ztn evimde yokmuş bunuda anladım bugün
ablam ne olursun üzülme olurmu
sende zor günler geçiriyorsun düşünme beni
başımın çaresine bakıcam elbet
suan için ne yapıcam bilmiyorum ama
allahım bana yardım edip güc verdiği sürece yıkılmıycam

chatlak ALLAH aşkına anlatırmısın derdini bacımm bak derdin derdimiz oldusıkıntın sıkıntımız olduu üzüntün üzüntümüz olduuu yemin ederim kendimiş unuttum aklım sende ve sana yapılanda hadi anlatta içini dökte rahatla bizlerede düşüncelerimizi yazalım bitanemmm ama ne olur sakın üzülme ağlama lütfen...

Ahh be ablasının güzeli anasını yavrusunu, yavrusunu anasını düşünürmüş bırak sen beni benim hiçbirşeyim yok şuan geçecek en kısa zamanda zor olan Yürek yarasının geçmesidir..Hiç evin olmaz olurmu gideceğini duysalar en derin yerden yara alırlar şuan sana herşey olumsuz gelebilir herşey anlamsız gelebilir ama sadece şuan için birtanem..Çok güçlüsün sen bunu çok iyi biliyorum tek istediğim ani çıkışlara yer vermemen azıcık zaman ver birtanem herşekilde yanındayım ,yanındayız biliyorsun bunu bak arkadaşlarımız neler yazıyorlar birçok yerde birçok sıcak evin var senin:1hug:Lütfen meleğim azıcık daha sakinleş bir kez daha bir kez daha düşün seni sevenler için düşün olurmu ablacım:1hug:​

Sabırla bekledim telefonu açarsın diye,belki de müsait değilsin konuşmak için?O yüzden açamıyorsun..
Ama sen güçlü bir kızsın canım,topla kendini,nelere boyun eğmedin ki sen bugüne kadar!
Lütfen yapma,sabırlı ve sakin ol önce..

Bir faydan olmasada bir emeğin geçmesede arkadaşlık dostluk bu değilmidir
sıkıntı paylaşmak derdine dermen olmak bir insan tanımadığı konuşmadığı biri
için bile elinden geleni yapmazmı üzülmezmi önemli olan tanımadığı birinin derdine
derman olmaktır asıl insanlık budur bence.....
Gönlü güzel bacım evsiz değilsin dostsuz da değilsin bizler varken ne zaman istersen kapım açıktır :1rolleyes
:

neler olmuş günlük buralarda böyle..
sadece uzaktan okudum yazılanları bir süre..chatlak nereye gidiyor,kime kırılmış üzülmüş.hiç bilmiyorum.Ama rabbim hakkında hayırlısını versin öncelikle sakin olsun bir karar verecekse..
ben aynıyım günlük,evdeyiz..yemek yedik.birazdan da teyzeme gidicez kocamla.
tedavim devam ediyor.her gün bir avuç dolusu ilaç içiyorum bu pko illetinden kurtulmak için..ama diyorum ki;Allahım dermansız dert vermesin kimselere..
yarında gelemem günlük kocamın doğum günü.yer ayırttım yemek için sürpriz yapıcam kocama şöyle başbaşa bir yemek olucak.hediye alamadım,çünkü ona ayırdığım bütceyle kot elbise,sonrada kırmızı ayakkabı-kemer-çanta üçlüsünü aldım..yarın bunları giyeceğim..en güzel hediye benim işte..
herkese sevgilerimle günlük..

selam günlük, nasılsın bakalım, ben çok mutluyum, kocişim anneler günü hediyemi bugunden aldı,

çok ileri görüşlüdür kendisi, ama hedayemi ben beğendim, nasıl ama, hediyesin kendi seçen anne olarak tarihe geçer miyim sence

chatlak arkadaşımın yaşadıklarını okudum, hakkında hayırlsı olsun inşallah, allah yar ve yardımcısı olsun

bugunluk benden bu kadar, kendine iyi bak günlükçüm

Selam günlük
Ne yazacagımıda bilmiyorum ama yazmak istedim sana
Hiç birşey bilmiyorum günlük
Cok çaresiz hissediyorum kendimi..
Hep dua ediyorum
Tek umudum dualarım....
Canım acıyo be günlük.
Oh herşey iyi derken olmuyor işte hiçbirşey iyi degil..
Neden Neden canımı acıtıyorlar benim?
Ben kime naptım günlük?..
Kimin ahını aldım?
Kötü degilim be günlük ben kötü kalpli değilim..
Değilim..

Gunluk'cum!!
chatlak arkadasimizin yazdiklarini okudum ve cok uzuldum..insallah sorunlarini bi an once cozer, Allah yardimcisi olsun!

bugun sevgilimle tartistik biraz..bir kac gundur goremiyorum, bir de pms donemindeyim o yuzden en ufak bir seye sinir oluyorum ya da uzuluyorum..annemler geldiler sali gunu mezuniyetim icin, ilk finalim pek iyi gecmedi korkuyorum mezun olamiycam diye...Allah'im lutfen bitsin artik su okul...!!!!!

babam hala nisan icin bekleyin diyor, kalbini kirmadan beklemiycemi soylemek istiyorum ama evlilik gibi konularda anne babanin duasinin ve kabulunun alinmasinin dogru oldugunu dusunuyorum..bakalim ilerki gunler ne gostericek...

eski manyakliklarim su aralar yine bas gostermeye basladi..elimden gelse resmen onu eve kapaticam..bugun iki dakika gel goreyim seni dedim, cok yorgunum askim falan dedi..simdi de aksam oldu arkadaslariyla yemege gitti..zaten arkadaslarina da sinir oluyorum ama onu da hapsetmeye hakkim yok..icime atinca da resmen kendi kendimi zehirliyorum, resmen bunalima giriyorum iki dakikada gunlukcum yaaa...ben ondan once hic kimseyi boyle kiskanmamistim, kisitlamamistim..3 sene olucak yakinda hala ilk gunku gibiyim yaaa..onu gorunce resmen dizlerimin bagi cozuluyor...cuma gunleri kabusum oldu (bir tek cuma gunleri arkadaslariyla gorusuyor), oyalanicak sey ariyorum o evine gidene kadar..arayip rahatsiz etmek istemiyorum, anlayisli olmaya calisiyorum..ne sorunlu bi tipim yaaaa :roflol:

sali gunu son finallerim var gunluk ve ders calismaktan midem bulandi artik, kagit gormek istemiyorum artik.. :1no2:

günaydın günlük
chatlakıma noluyor anlamıyorum ve çok üzülüyorum keşke sebeplerini anlatsada yardımcı olabilsek el birliği ile
ona söylermisin biz onun yanındayız ve çok seviyoruz onu Şeniz

chatlak, seninle hiç tanışamadık ama inan okurken içim gitti.

Şuan sağlıklı düşünemediği sende biliyorsun, konuya vakıf değilim ama yazılanlardan biraz anladım ve senin gitmek gibi bir lüksün olmamalı. Sen kendin için varsın artık kaçmak için değil canım. Bir zaman tanı kendine iyice:teselli:

Bak burda herkez hepimiz destek için hazırız, herzaman dinler sıkıntına ortak oluruz. :1hug:

Günaydın günlük nasılsın
ben fen değilim dün akşam sebebsiz ağladım iyi geldi ama açıldım
iyim şimdi....
Günlük CHATLAK için bak bütün arkadaşlar el ele onu mutlu edebilmek
derdine dermen olabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar ne güzel değilmi
birkez daha burda olduğum için şanslı görüyorum kendimi ve mutlu..
Arkadaşlık bu işte a.s

selma günlük ..
bugün orta şekerliyim yine haftasonu geldi son zamanlarda günler çok çabuk geçiyor sanırım rabbim bana güç veriyor...
Tarık gittiğinde günler böyle su gibi akıp gidecek gibi inşallah...
haftasonu planımız vardı ama suya düştü gibi ve ben buna çok üzülüyorum tamam 1 haftalığına tatile gidicez ama ailelerle
ben kocişimle başbaşa gitmek istiyordum ya ne olur önüzüdeki hafta bari gidebilelim...
çünki gittik gittik yoksa bir daha gidemeyiz Haziranın 2. haftası senelik iznimin 1 haftasını kullanıcam ve hep birlikte
önce eşimin memeleketine sonrada bizim oralara gidicez... güzel bir karadeniz turu olucak ...
geri kalan 1 haftamıda Tarık askere giecği zaman kullanıcam... keşke şu haftasonu işi olsa
ne olur Allahm lütfen gidebilelim.... çünkü biz balayınada gidemedik daha sonra niyetlendik yine olmadı yıldönümümüzde gidecektik olmadı
aksilikler peşimizi bırakmıyor çok istiyorum eşimle herkesten uzak bir hafta sonu geçirmeyi çok şey mi bu... hakkım değil mi?
günlükçüm arkadaşlara söyle lütfen benim için dua etsinler Tarık hayırlısı ile gidip gelsin ve ve o gitmeden önce biz birlikte tatil yapalım...
Çünkü gelince hemen bebiş yapmayı planlıyoruz o zaman daha zor olur herşey...
neyse hadi sağlıcakla kal... herkese selam....

Günlük Almanya´da hava o kadar güzel ki Allah´im icim icime sigmiyorr :teytey:
Börtü böcek esliginde ucmak istiyorum :asigim:
Mayis ayini cok seviyorum..
Bir mucize oldu ve buralara yaz erken geldi.. Insallah bozulmaz..
Hava iyi olunca direk moralim de iyi oluyor tabii, herseye daha positif bakiyorum.
Bugün bütün gün dükkanda calismak zorundayim ama inan ki hic de üzülmüyorum..
Yarin kismetse aksam üstü arkadaslarla toplanip mangal yapicaz,simdiden o ona sabirsizlaniyorum..:dance:

Ailemle aram iyi,sevgilimle mutluyum,arkadaslarimi seviyorum... Hayat her seye ragmen güzel,hoscakal günlük :asigim:

Selam günlüüük,
Chatlak'ın günlüğünü okudum:çok üzgünüm:inşallah Allahım onun için en hayırlısını verir...
Bugüün arkadaşlarımlaydımm yeni halimi beğendiler ona sevindimmm:teytey:
Onun dışında hüzünlü takılıyorum son günlerdee en saçma şarkılar bile anlamlı yani sana o kadarını söyliyimtatlicadiarzu Böyle bitmesi yeni yeni koymaya başladı galiba...Ben hep o arayacak,gelecek, yalvaracak ben olmaz dicem diye hazırladım kendimi ama gelen giden olmadı:roflol: Argoda buna bişey diyolar günlük sen anladın onuyerimseniben
Bakalım hala umudum var hala bekliyorum o gün gelecek diyeee....
Arkadaşlarım akşam çıkıyolar beni de çağırdılar ama mali durumdan dolayı es geçmek zorunda kaldım ne yazıık kiii...Keşke çıkabilseydim ben de boy boy foto çektirip koysaydım görseydi beyefendi nispet nası yapılırmış!:dilcikar:
Çok gezip tozasım var günlüüük ama malesef olmiyyy:çok üzgünüm:
Neyse günlüküm benden bu kadar
öptüüümŞeniz

Selam günnük...
Eşimle barıştık...Bu sabah beni öperek uyandırdı, sarıldı.
Öyle özlemişimki...Halbuki aynı yatakta yatıyoruz ama...
Normalde birbirimize karışmış şekilde uyurken, birkaç gündür
aramıza bir fil girebilecek kadar uzak yatıyorduk.
Canımın içi, güzel adamım arada sırada eşeklik etmese ne güzel olacak...
Neyse temizlik yaptık ve eşimin halasına gittik. Eşimin halası kanser...
İlk gittiğinde eşim, gitmek istememiştim.Zaten o da etkilenirim diye götürmek istememişti.
Ama HALA beni de görmek istediği için bu kez bende gittim...
Ben yatakta olacağını sanıyordum. Onu bahçede görünce çok mutlu oldum.
Güzel annem geldi aklıma. Bir gün işten geldiğimde onu da aynı HALA gibi bahçede ayakta görmüştüm.
Mutluluktan ağlamanın ne olduğunu iyice öğrendim o gün...
Hala çok tatlı...Zaman zaman gözlerimden akmak için çırpınan yaşları
saklamakta zorlandım...Hep annem ama hep annem aklımda...
O çökmüş yanakları da annemi hatırlattı bana...
Ama HALA yaşama olan aşkını kaybetmemiş. Neşeli...
Canım benim umarım daha nice iyi günler görür.
Hediye almış bana, kahvaltı takımı...Çok güzeller...
Onu çok sevdim günlük. HALAYI önümüzdeki haftalarda eşimi gönderip aldıracağım.
Haftasonu benimle kalsın...Annem gibi baksın.
Hasta ama sevgi dolu..İnce ve akıllı...

Bir derdim var günnük ; Chatlak...
Chatlak beni arkadaşları arasına ekleyince ne çok sevinmiştim günlük.
Ne kadar neşeliydi...Tam benim gibi. Chatlak işte...
Ama ne olduysa birden soluverdi neşesi. Ama geçici biliyorum.
Bu günler biraz zorlayacak onu. Chatlak ı üzen her kimse hatasını anlayıp, affettirecek kendini...
Ne olur söyle bukadar acıtmasın kendini....

Herkese sevgiler...
Güzel bir haftasonu geçirin ve annelerinizi sevindirin...
a.s.

Takvimlerden haberin yok mu geçiyor yıllar
Bana küsmüş yüzüme gülmez zalim aynalar
Kimimiz yorgun kimimiz solgun kimi isyankar
Acı gerçek bu ömrümüz bir su geçiyor yıllar

Hani nerde beklenenler
Medet umdum senelerce
Acılar hep dolu dizgin yine hayır yok gecelerde
Vakit geç olmuş dönülmez yolmuş yürek bin pişman

Bundan böyle bana meyler dost geceler düşman
Vakit geç Olmuş dönülmez yolmuş yürek bin pişman
Bundan böyle bana meyler dost geceler düşman

Günlük,

Nedir beni ayakta tutan sence, neden bu kadar güçlüyüm yada neden öyle görünmek istiyorum!!
Neden omuzlarımdaki bu yük ve neden uzun süredir benimle birlikte!
Neden bende sokakta diğerleri gibi ip atlamadan, saklambaç oynamadan bir çocukluk geçirdim!
Neden o çocuk kalbim hep kırgın, yorgun ve kızgındı.
Kim verebilecek ki gözyaşlarımın hesabını!!
Bak büyüdüm ama ben zaten büyüktüm hiç küçük olmadım ki günlük!!
Şimdilerde bazen, ara sıra, bak inan çok sık değil sadece arada bir çocuk olmak geliyor içimden...
Naz yapmak, şımarmak kısacası çocuk olmak istiyorum çocukça şeyler istiyorum..
Ama onada izin vermiyorlar günlük!
Kırgınım sadece kızgın değilim inan bak söz veriyorum yine kimseye birşey söylemeyeceğim
Her zamanki gibi yine sol köşemde saklıyacağım her bişeyi en iyisi böylesi..

Annem seni çok ama çok seviyorum Anneler Günün kutlu olsun..

Hoşçakal günlük herkese selam olsun onları çok sevidiğimi söylemeyi unutma sakın
:asigim:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…