Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük gardaşımı yani fındığı çok sevdiğimi,

Öz kardeşten farkı olmadığını ve hep yanında olduğumu,

Sinesine çektiği her sıkıntının benimde içime oturduğunu,

Ve tekrar onu çok ama çok sevdiğimi söylermisin:çok üzgünüm:

Sol köşene ortağım ben gardaşım:asigim:Üzülmene de seni üzmelerine de izin

vermem koşar gelirim yamacına:asigim:Şeniz

annekart8.jpg

gulyapragixx5vg6.gif
gulyapragixx5vg6.gif

ANNELERE
Ne zaman yağmur yağsa
Cocukluğum gelir aklıma
Bir kara bulut görsem
Sorardım anneme
Yağmur yağacak derdi
Korkardım gökgürültüsünden
Korkma oğlum
Bereketin habercisi derdi
Yağmur yağar toprak kokardı
Çamur olur güneş doğardı
Ben yine sorardım bu ne
O da sevgilisi derdi
Benim sevgilim olmaz mı
Elbet olacak çabuk büyü derdi
Ben sordukca sever gülerdi
Ellerim üşüse ateşe tutmazdı
Avucların da erir giderdi
Üşüsem hemen koynuna
alır belerdi
İşte öyle bir kadındı ki o
O kadın benim annemdi

ellerap9.jpg

Sevgili günlük
Nasılsın bugün ben biraz hüzünlüyüm.Okuldan bi hocamız vefat etmiş dün sevgilim aradı söyledi çok üzüldüm günlük.2. sınıfta dersimize girmişti çok iyi adamdı Allah sevenlerine ve yakınlarına sabır versin.aşkım cenazesine gitti bugün.
Bikaç gün gelemedim günlük başıma gelenleri hiç sorma tez yazıyodum bikaç gündür perşembe akşam bitirdim yattım sabah hocaya göstercektim pztesi de teslim edecektim.Neyse sabah bi kalktım bilgisayarımın düğmesine bastım o da ne felaket! bilgisayar açılmıyo ne yapacağımı bilemedim günlük hemen aşkımı aradım o da dersteydi açamadı evin içinde dolanıp durdum sonra aradı anlattım harddiski söktüm ev arkadaşımın bilgisayarına takmak için ama benim bilgisayar yeni olduğu için girişleri uymadı.Kafayı yiycektim günlük neyse okula gittim hocaya anlattım o da pztesi getirirsin bakarım sonra teslim edersin dedi.Eve geldim direk yattım ama uyuyamıyorum sürekli açmayı denedim ama açılmadı hiç.Neyse aşkım ben yaparım korkma kurtarırız dedi rahatladım biraz sonra geldi yaptı hemen ayyy bi rahatladım ki günlük anlatamam.Bugün eksiklerimi bitircem yarın da teslim etcem hayırlısıyla.Düşünsene günlük kaç aydır nası uğraştım programı bitirmiştim yazmasını bile bitirmiştim emeklerim boşa gidecek diye öyle üzüldüm ki.En çok sevindiğim de hocamın bişey dememesiydi inanmayabilirdi sonuçta ama inandı zorluk çıkarmadı hiç.Bugün mail attım eksiklerim varsa söylesin diye ama o da cenazeye gitmiştir heralde bakabileceğini sanmıyorum.
Yarın şu tezi verip kurtulcam günlük inşallah başıma böyle bişey gelmez yarın sürekli yedek alıyorum cdye usb belleğe nolur nolmaz diye.
Sabah da annemi aradım anneler gününü kutladım çok sevindi yanında değilim ama eksikliğimi hissettirmemişler amcamın kızları yanındalarmış....
Tüm annelerin anneler günü kutlu olsunnnnnnnnna.s.
Sende anne sayılırsın günlük bizleri çocuklarınmışız gibi dinliyosun seninde anneler günün kutlu olsun :)))

Oyy Gunlugum Oyyyyyy

Hep Aglayincami Aklima Gelirsin Ki

Bugun Benim Ilk Anneler Gunum Ama Esimle Kusgirdim

Sabah Benden önce Annem Kutladi Kardesim Babam Teyzem Eski Iş Arkadaslarim Herkescikler Aradi Msj Yazdi Ama O Koca Kafali Eşim Bu Saat Oldu Hala Kutlamadi...

Kutlamazda Anlamaz Ki O.. Anneliğin Ne Oldugunu Bilemez Ki..

Annesinden Görmedigi Sevgiyi Yasattiramaz Ki Bana..

Son Bi Kac Gundur Pek Iyi Degilim Gunlugum..

Annemi çok özledim.. Onu çok Seviyorum..

Buradaki Tum Annelerin Anne Adaylarinin En Guzel Gunlerini Sevgiyle Koccamanyanaklarindan öperek Kutluyorum..

Seni De çok Seviyorum Gunlugum...............

Ne güzel ve anlamlı bir gün değil mi bugün anneler günü...Bende annemin anneler gününü kutlayıp geldim. Mezarı başında dualar ettim. Ondan ayrı kalalı 6 ay oldu..Onun kokusundan kucağından sevgisinden yoksun kalmak ne acı...Ne acı anam diyipte boynuna sarılamamak....
Yüreğim cız ediyor..İçim yanıyorda dile getiremiyorum..Hala her bir köşede seni arıyorum annem...Kulağım kapıda ses vermeni bekliyorum. Uyanmak istiyorum bu uykudan..Sensizlik çok kötü..Seni çok seviyorum elleri gözleri o nur yüzü öpülesi anamm...Herşeyimizsin..Anneler günün kutlu olsun meleğim...
Huzurluca ve mutluca uyuyorsundur inşallah...

canim Biricik Tatlim Balim Aşkim Sevgilim özlemim Hasretim Kanim Her şeyim Biriik Annem Mezarinda Ziyaret Ettim öyle Güzel Annesin Ki Sen Herşey Sana Yakişiyor Hani Benimsin Ya Benim Annemsinya Işte Ondan Sana Doyamadim Sende Bana Dün Gece Rüyamda Seni Gördüm Bursaya Kadar Ulaşirsak Tamam Kendimizi Kurtardik Diyordun Yolda Sen Yoruldun Kucağima Aldim Taşiyabildğiğm Kadar Taşidim Anna Yüreği Kiyamadin Bana Sende Yoruldun Ben Burda Kalayim Sen Bursaya Git Dedin Ve Uyandim Sonunu Hatirlamiyorum Ama Sen Beni Birakip Gittinya Ondan Bursaya Gidemedik Olsun Ben Sana Geleceğim Bir Tanem Seni çok Seviyorum Iyiki Beni Doğurmuşsun Iyiki Benim Annemsin Iyiki Ben Senin çocuğunum Hasretin Dayanilmaz Olsada Işte Dayanabildiğim Kadar Dayaniyorum Canim Canim Canim

canim Biricik Tatlim Balim Aşkim Sevgilim özlemim Hasretim Kanim Her şeyim Biriik Annem Mezarinda Ziyaret Ettim öyle Güzel Annesin Ki Sen Herşey Sana Yakişiyor Hani Benimsin Ya Benim Annemsinya Işte Ondan Sana Doyamadim Sende Bana Dün Gece Rüyamda Seni Gördüm Bursaya Kadar Ulaşirsak Tamam Kendimizi Kurtardik Diyordun Yolda Sen Yoruldun Kucağima Aldim Taşiyabildğiğm Kadar Taşidim Anna Yüreği Kiyamadin Bana Sende Yoruldun Ben Burda Kalayim Sen Bursaya Git Dedin Ve Uyandim Sonunu Hatirlamiyorum Ama Sen Beni Birakip Gittinya Ondan Bursaya Gidemedik Olsun Ben Sana Geleceğim Bir Tanem Seni çok Seviyorum Iyiki Beni Doğurmuşsun Iyiki Benim Annemsin Iyiki Ben Senin çocuğunum Hasretin Dayanilmaz Olsada Işte Dayanabildiğim Kadar Dayaniyorum Canim Canim Canim

okadar güzel yazmışsınki ağlamamak mümkün değil.ANNECİĞİNE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUMbaşın sağolsun. anneler günün kutlu olsun

bugün hem mutluyum hem hüzünlü,ŞEHİT ANALARI geldi aklıma onlar bu anlamlı günde acıya boğulmuşlardır .evlatlarına ALLAHTAN rahmet ,kendilerine sonsuz sabır diliyorum.ŞEHİTLERİMİZ her daim aklımızda

Meraba günlüğüm.
Sana yazıp hemen gidip yatcam( Düşük cümle oldu):roflol:
Nasılsın şekerim?
Ben iyiyim ama yorgunum ve uykusuzum ve açım:sm_confused:
Biliyorsun nişanım vardı bugun
Cok endişeleniyordum aksilik olcak die.
Ama Rabbime şükürler olsun ki hiç bi sorun olmadı..
tabi tek bişey dışında.
Oda alyansımı küçücük yapmış pis kuyumcuKötü Kazen
iyiki ölçüsünü verdik birde vermesek nasıl olcaktı acaba..
Velhasılı kelam nişanlandım ama alyansım hala yok parmagımda..
ama herkesler gelmişti günlüğüm beni nasıl mutlu ettiler anlatamam..
Bütün arkadaslarım hepsi gelmişti..
Bazılar kalkıp taa uzaaak yollaaardan geldiler:asigim:
Seviyorum onları..
inşallah canım arkadaslarımda mutlu olurlar hep..
Haa birde tabiki anneler günü vardı..
Anneciğimin ve kayın anneminsırnaşık şey anneler gününü kutladım. hediyelerini verdim artı birde sevgimi verdim:1hug:
Rabbim annelerimizi başımızdan eksik etmesin..
Günlüğüm söyle burdaki anne olan kıslarında anneler gününü kutluyorum.
Rabbim tüm anne olmak isteyenlere nasip etsin annelik duygusunu...
Ben gidiyorum şekerim.
Bi yemek yicem
Ardından birde sikaramı içip cuuupp yatakıma mışıl mışıl uyumaya :asigim:
İyi Cegeler günlüküm ve tüm kıslara.s.

Günaydın Günlük,
Şaşırdın dimi beni bu saatte görünce.
Mecbur kaldım be günlük sana yazmaya. Çok dertliyim.
Başımı alıp gidesim var ama anneme, babama ve kocama yapamam bunu.
Pire için yorgan yakamam. Bu insanlar neden böyle ikiyüzlü, riyakar, kıymet bilmez.
Bir insanı karalamak bir insana iftira atmak bu kadar kolay mı oldu.
Hele ke hiç günahı olmayan birinin.
Anlayamıyorum ben artık.
Ben mi ince fikirliyim, insanlar mı bu kadar adi.
Bitti günlük herşey bitti hiç bir şey eskisi gibi olmayacak.
Canım dediğim, en güvendiğim, kıymetlimsim dediğim sırtımdan vurdu beni.
Benim nasıl bir insan olduğumu bile bile.
Hep kötülemeler karalamalar, yapılan iyilikler hiç mi yok. Değeri yokmu ?
Bu hafta sonu şunu anladım ki günlük;
Kardeşten bile insana hayır yok.
Herkes kendi yağınla kavrulacak.
Birde dilin kemiği yok doğruymuş, herkes ağzına geleni söylüyor.
Ama telafi mümkün mü ?
Açtığınız yaralar bir özürde kabuk bağlar mı?
Bende bağlamıyor işte. Unutulmuyor.
Başım teneşire unutamayım artık.
Kafanı şişirdim günlük kusura bakma. Ama tutamıyorum kendimi.
Göz kapaklarımı kaldıramıyorum şişlikten ağlamaktan.
Bir insana bu kadar eziyet yeter çok fazla.
Yapanlar Allah'ından bulsun bana uzak olsunlar. Dokunmasınlar
senağlama

Ben geldim günlükçüğüm...uzun yollardan ayağımın tozuyla geldim....kayınvalideciğimdeydim biliyorsun...
hoş bir hafta sonuydu...cuma gece 10 gibi ordaydık...cumartesi tüm gün gezdik...safranboıluda alışveriş yaptık azıcık...kocacıma da bişeyler aldık...cumartesi gece 12den sonra kutladım kayınvalideciğimin anneler gününü hediyesini de verdim ama bir numara küçük oldu...geri getirdik değiştirmek için...
çok beğendi...hatta umduğumdan daha çok beğendi...pazar günü de gezdik bana güneş gözlüğü aldık...kayınvalideciğimi yemeğe götürdük...ne kadar iğrenç sıkıcı bir dille yazdım di mi...
çünkü bir gün fazla kalarak orda bir çok şeyi anladım...
iyi ki uzaktayız günlüğüm...iyi ki aynı şehirde yaşamıyoruz...kötü birşey olmadı...gerçekten...
ama...ya bilmiyorum günlük...neden anneler gününde elin kadınının yanındaydım ki...neden onu yemeğe götürdüm...neden onun hediyesini tam gününde verebildim...
neden yaaaa....benim de bir annem var...gıcık olmaya başladım...
diyeceksin ki şu an kötülük yapıyorsun...farkındayım...evet aynen öyle...
ama ne yapayım ağır geldi bana işte...sıkıldım...yapmacık sırıtışlardan elin kadınına anne demekten...anneler gününü kutlamaktan...
sebebp yok inan...ama çok bunaldım...hem de çok...içim sıkılıyor bugün...
sabah 5.30da idi otobüsümüz...kayınvalideciğim akşam övdü övdü kendini...çok prensipliymiş de işine hiç geç kalmamış da 32 sene boyunca...bilmem ne...ondan sonra da ama yine de sabah kalkmak için bana güvenmeyyin dedi...hahhhhhhhhhhhhhh....
saatimi kurdum erkenden kalktım hazırlandım...otobüse 10 dakika kala annenleri uyandır dedim eşime...prensipli hatunmuş...prensip görsün gözü...
benim anneciğim olsa çoktaaannn kalkıp kahvaltımı hazırlar bizi aç göndermezdi...evet belki bişey yiyemezdik ama bana güvenmeyin saat kurun demezdi...
neyse abartıyorum farkındayım...ama gıcık oldum bikere işte...daha fazla yazmayayım...

Son düzenleme:
Ben geldim günlükçüğüm...uzun yollardan ayağımın tozuyla geldim....kayınvalideciğimdeydim biliyorsun...
hoş bir hafta sonuydu...cuma gece 10 gibi ordaydık...cumartesi tüm gün gezdik...safranboıluda alışveriş yaptık azıcık...kocacıma da bişeyler aldık...cumartesi gece 12den sonra kutladım kayınvalideciğimin anneler gününü hediyesini de verdim ama bir numara küçük oldu...geri getirdik değiştirmek için...
çok beğendi...hatta umduğumdan daha çok beğendi...pazar günü de gezdik bana güneş gözlüğü aldık...kayınvalideciğimi yemeğe götürdük...ne kadar iğrenç sıkıcı bir dille yazdım di mi...
çünkü bir gün fazla kalarak orda bir çok şeyi anladım...
iyi ki uzaktayız günlüğüm...iyi ki aynı şehirde yaşamıyoruz...kötü birşey olmadı...gerçekten...
ama...ya bilmiyorum günlük...neden anneler gününde elin kadınının yanındaydım ki...neden onu yemeğe götürdüm...neden onun hediyesini tam gününde verebildim...
neden yaaaa....benim de bir annem var...gıcık olmaya başladım...
diyeceksin ki şu an kötülük yapıyorsun...farkındayım...evet aynen öyle...
ama ne yapayım ağır geldi bana işte...sıkıldım...yapmacık sırıtışlardan elin kadınına anne demekten...anneler gününü kutlamaktan...
sebebp yok inan...ama çok bunaldım...hem de çok...içim sıkılıyor bugün...
sabah 5.30da idi otobüsümüz...kayınvalideciğim akşam övdü övdü kendini...çok prensipliymiş de işine hiç geç kalmamış da 32 sene boyunca...bilmem ne...ondan sonra da ama yine de sabah kalkmak için bana güvenmeyyin dedi...hahhhhhhhhhhhhhh....
saatimi kurdum erkenden kalktım hazırlandım...otobüse 10 dakika kala annenleri uyandır dedim eşime...prensipli hatunmuş...prensip görsün gözü...
benim anneciğim olsa çoktaaannn kalkıp kahvaltımı hazırlar bizi aç göndermezdi...evet belki bişey yiyemezdik ama bana güvenmeyin saat kurun demezdi...
neyse abartıyorum farkındayım...ama gıcık oldum bikere işte...daha fazla yazmayayım...

günlükcüm betiye söyle o sendromu fazlasıyla bende yaşamaya başladım senağlama
canım sıkkın bugün elleşmeyin
:a015:

günaydın günlük cüm ....
anlatacaklarımdan önce çirkin safranbolu ya mı gitmiş.... en sevdiğim yer orası ya ben de gideceğim inşallah oraya gezmeye....

ay günlükcüm mutluyum dün annemle kayınvalide adayı tanıştılar.... sevdiğim bize güzel bir oyun yaptı..... aradı beni kapıyı aç bak kim geldi dedi benim kalbim yerinden çıkıyordu ya..... komşuya gitmiştik annesi de geldi tabi annem tanımıyo baya konuştular kadın lavaboya gidince anneme dedik kim olduğunu annem çok şaşırdı...... öyle bir konuştular ki ya sanki uzun zamandır tanışıyorlar.... daha geçen gün tüm umutlarım yok olmuştu.... şimdi çok mutluyum ..... haziranda evlenecek abisi artık engelimiz kalmıyo ....
anladım ki her yeni gün bize yeni şeyler gösteriyo ne olursa olsun umudumuzu kaybetmeyeceğiz.....
sabır ve şükür ettin mi herşey oluyo ..... insanların ne dertleri var bizim ki hiç onların yanında be günlük....

merhaba günlükçüğüm...
güzel bir haftasonu geçirdim
c.tesi günü arkadaşla birlikte alış-verişe gittik iş çıkışnda
sonra da bir güzel yemeğimizi yedik ve eve geldik
pazar günü evdeydim annemin,ablamın,yengelerimin ve gördüğüm tüm annelerin anneler gününü kutladım
ve babamda benim anneler günümü kutladı günlük biliyormusun
canım benim :asigim:
geleceğin annesisin seninde kutlu olsun yavrum dedi
güzel duyguymuş be günlük inşallah Allah herkese o duyguyu tattırır...
moralim çok iyiydi ama biraz önce aldığım bir tlf.la bozuldu yaa
abim başparmağını kesmiş falçataylaa dün öğrendim iyi sardım demişti
dikiş atarlar korkusuyla gitmemiş DR.a ama eli şişmiş senağlama
biraz önce ablam aramış plastik cerrahiye sevk etmiş DR.yanına birde refakat etmesi için arkadaş vermişlerr
demekki durum ciddi aradım meşgule aldııı
offf offf günlük inşallah kötü bişey olmaz dua et lütfen:çok üzgünüm:
neyse gidiyorum ben çok yazdım
kendine iyi bak tüm arkadaşlarımada selamımı iletiver....

Son düzenleme:
Günaydın günlük...
Zor kalktım sabah be günlük. 2 gecedir misafir ağırlıyorum.
Cumartesi günü öğlenleyin çıktım işten. Benimki gececiydi ya. Sabah konuştum yat sen ben gelince biraz temzilik yapcam kalkarsın diye. Tamam dedi bana. Eve bir geldim günlük benimki heryeri süpürmüş silmiş çamaşırları toplamış makinadaki temiz bulaşıkları yerleştirmiş. Canım ya bende gözümde büyütüyordum. Allah razı olsun tertemiz bırakmış evi bana.Gündüz hiç yatmadı bana yardım etti gece misafirlerimizi geçirince yattık hemen.
Dünde ablamlarla annemi aldık pikniğe gittik sabahtan. Hem annemizin anneler günü kutladık hemde hava aldık. Çok güzel bir gün geçirdik.
Eve geldik telefon arkadaşlar gelelim diye aradı.
Film seyrettik muhabbet ettik. Saat 12:30 civarı yattık.
Ve sabah...
Zor kalktım.
Yoğun bir gün.
İyi haftalar...

Gny günlük,
Herkeze iyi haftalar, Bugün daha iyiyim çok şükür....
Yavaş,yavaş yaralar sarılıyor insanlar hata yapabilir afetmek büyüklüktür dimi?
Bugün bende birini affedicem ama büyüklük olsun diye....
Dostlara,sevenlere slm olsunŞeniz

Son düzenleme:
günlüğüm sana gelmedim bu sefer
canım arkadaşlarım beni mrk etmişler onlara hbr vermek istedim
ogüne göre çok daha iyiyim şükürler olsun allahıma ki yine ben haklıydım
ve herkes benim haklı olduğumu kabul etti kendiside dahil
bende son bir şans daha verdim bize
3 gündür kendini affettirmeye çalışıyor
ama ben yinede biraz kafamı dinlemek için
anneler günü bahanesiyle annemle geçirdim h.sonumu kafamı dağıttım biraz
ne kadar affetsemde kırgınım günlük
dil yarası kolay kapanmıyor içimi acıtıyor düşününce
düşünmemeye çalışıyorum mrk etme
ama yorgunum günlük yoruldum savaş vermekten
içime atmaktan sıkıldım... kimselere anlatamadığım için yazdım buraya
herkeside üzdüm malesef ama
bir daha böyle fevri çıkışlar yapıp arkadaşlarımıda üzmemeye karar verdim
aalhım herkes için hayırlısını yaşamayı nasip etsin
hepimize iyi haftalar sizleri çok seviyorum laf olsun diye deil

Son düzenleme:
Günaydın günlükcüğüm,okudum okudum da herkes anlatmış bir ben eksik kalmışım di mi?
Tamam başlıyorum.
Pazar sabahı uyandık,giyindik,annemlere gittik kocamla. Hediyeleri verdik hem anneme hem ablama. Hep beraber kahvaltı yapmaya gittik. Çok güzeldi. Çok eğlendik. Sonra babacım biz kayınvalidemlere bıraktı,onlar babaneme geçti. O kadını görmediğim için çok mutluyum,babaneme hiç tahammülüm yok,bir gün seri katil olmaya karar verirsem ondan başlıycam..:kızgın:
Neyse kayınvalidemlere geçtik. Kayınperderim çok beğendi,saçımı,elbisemi,şalımı,öve öve bitiremedi,görümcem de aynı şekilde. Kayınvalidem de tık yok sanırsam onun zevkine hitap etmiyorum,olabilir dert etmem.Hediyeler açıldı,Aman Allahım görümcemler blendır almışlar,ya neden hep pahalı hediyeler alırlarmış da artıkın onlara hediye almak yasaklancakmış da güzel birtanecik evlatlarıymış da..Biz de öyleee kös kös kaldık elimizde pikelerle.. Görümceme de hediye almıştım. O da pek beğenmedi sanırım..
Ben nerede yanlış yapıyorum bilmiyorum günlük! Bir daha anneler gününde beraber olamayız diye özendiydim,ama cidden hevesim kursapımda kaldı,yıkıldım cidden.Yemek yaptı kayınvalidem,hiç yanımıza gelmedi bir daha. Biz yemek yemeden kalktık.:dilcikar:
Anneanneme gittik,babamlar dayımlar da oradaydı zati. Anneanneme sarıldık,onu öptük,1 saat sonra hep beraber kalktık. Babamlar,dayımlar,tüm kuzen ve kardeşler çok güzel bir yere yemeğe gittik. Çok eğlenceliydi cidden. :sm_cool:
Sonra evimize döndük.. Hemen uyumuşum,sana uğruyamadım kusura bakma..
Neyse özet geçtim,
İnşallah yeterli olmuştur..Yine gelirim sonra,sen beni merak etme.
Sevenlere,dostlara,gelenlere selam olsun..Şeniz

Merhaba Günlük
Çok sevindim chatlakımın yazdığını görünce güzel haberlerle geldi çok şükür:) Bu arada bir güzel haberde benden olsun rahat rahat nefes alarak yazıyorum buraya ..Çok şükür cumartesiyide atlattım ve artık oldukça rahatım:hooray:
Mahbilemi tebrik ediyorum affetmek büyük bir erdemliktir Ne Mutlu ona :asigim:
Hafta sonumda çok güzel geçti oğluşum kendi parasını biriktirmiş ve annesine çok hoş bir çanta almış ne güzel bir süpriz oldu anlatamam onunlada kalmadı süprizi girdiği Tudem sınavı oldukça başarılı geçmiş bakalım bu sefer derece yapabilecekmiyiz:teytey:
Günlükcüm yaa çok ama çok mutluyum Allahım bozmasın inşallah nefes alır almaz soluğu bir güzel piknikte aldık ..Buda annemin bize güzel bir süpriziydi abimleri hepimizi topladı uzun bir gezi oldu azcık yoruldum ama olsun varsın o tatlı yorgunluğa değerdi..Yazacak çok şey var ama benden bu kadar ne yapayımki detaya girme özürlüyüm:roflol:Ama sık sık yazacağım sebebi ise görüyorumki buradan birbirimizden haberdar oluyoruz..Bu arada hepinizi Öpüyorum Kızlar ve çok güzel bir hafta diliyorum:asigim:a.s.​

Merhaba günlük
cmt iş çıkışı taksimde aldım soluğu yine hafta sonu gelmediler kayınvalide
dedim ya gelseydi şaşrdım diye....
Bety e söyle bende onunla aynı duyguları paylaşıyorum....
anneceğimin gununu bir akrabamda kutladım ama kayın validenin ayağına kadar gittim
saatlerce oturdum hatta.olsun be günlük biz yapacağımızı yapalımda
15 günde bir akraba günü yaparız biz günlük bu sferki anneler gününe denk geldi
hediyeler verildi canım ananem nasıl ağladı :çok üzgünüm:
çok duygulanmış bütün torunları çocukları yanında 85 yaşında kadın ama görsen demezsin
günlük yaşını göstermez :nazar:
Mahbilem adına da sevindim herşey zamanla daha da güzel olacak ..:1hug:
Lalaleye söyle düşünüp almış ya beğenmezlerse beğenmesinler takmasın kafasına
Mavruşuma da tebrik ediyorum bak ne güzel bir haber zaman en güzel ilaç..
Cahtlaktan bu güzel haberleri almak azda olsa mutlu olduğunu görmek çok sevindirdi beniŞeniz
Nazlı çok mutlu ne güzel herkesler mutlu ...
Rabbim herkesin gönlüne göre versin günlük sağlık sıhhat mutluluk hiç eksik olmasın..
çok şişirmeden kafanı ben gideyim günlük yine gelirim tüm dostlara selam olsun ...

X