Kadınlar Kulübü Günlük

bu hayat,insanlar benden ne istiyorlar anlıyamıorum!!
nefes almama bile izin yok:1no2:
bunu çok iyi anladım kelimeleri toparlayıp
kendimi anlatıcak bile gücüm yok sana
ztn bunun için çabalayamıyorum
öyle boşboş yazıorum belki birazdan silerim göndermem bile
içimde ki çocuğu öldürdüler dün akşam
asla geri gelmemek üzere gönderdim onu :a015:
git demek ne kdr kolaymış meğer
ama gitmek bir o kdr zor
hiç bu kdr üzüleceğimi tahmin etmezdimsenağlama
gururlu kadınım ben git denilen yerde kalmam
gururuna tükerim kadın senin
asıl senin sevginin ta içine......:mymeka:
bu yaşa geldin öğrenemedin ya değerli olabilmeyi
bu saatten sonra hiç öğrenemezsin:çok üzgünüm:

ban git dedi git sana ait anıları esyaları al ve git....
gidiyorum günlük kimseye bi şey söylemedim
söylemiycemde....
ben gidicem bugun kimsenin bilmediği beni tanımadığı bir yere
hoşçakal günlğüm hoşçakal....:a015:

yaa chatlak gülüm ben MooN noluyor sana eşinle ilgili bi sorunmu var hay allah yaa anlat nolur çok üzülürüm yoksa senağlama

günlük Ben Geldim Ama Bugün Inan Bana çok Stersli çok Dşünceli Ve Bezginimm Napicam Bilmiyorum Günlük Ufuğa Nedicem Onu Kirmadan Nasil Söylicem Bilmiyorumm Anlatma Diyorlar Ailevi Durumunu Anlatma Diyorlar Bana Ama Bilmyorlark Iben Ufuklaherşeyimi Paylaşiyorum Oda Benle Aramizda Gizli Sakli Yok Napicam Günlük Bi çikiş Yolu Bulmam Lazim... Herkes Neden Mutsuz Umtsuz Bugün Günlük Neler Oluyor Bize Bugünn Toparlanmamiz Gerek Evet Yilmamaiz Gerek Ggüçlü Olmamiz Gerek Ama Olamiyorum Ben Be Günlükkk

merhaba günlük.....
herşey üstüme üstüme geliyo......
bir kızın yüzünden bütün hayallerim alt üst oluyo .....
neden insan herşeyin en fazlasını en güzelini ister ..... aza kanaat etmesini bilmez....
gelin olacak ya herşey tam olacak ....
bu devirde nerde o ya insan sevdiğini biraz olsun acır ....
onun yüzünden benim de hayallerim yarım kalıyo hep daha sonra ya erteleniyo.....
çıkacağım hayatından bu gidişle ama onun bir suçu yok ki....
sabır da bir yere kadar..... bilmiyorum ne olacak böyle ...
hayal kurmaktan bile nefret eder oldum....
yoruldum......

merhaba günlük yine ben ve sen başbaşayız.bu gün hazırlık yapıyoruz kayınvalidemlere gidecez ve hafta sonu orada kalacaz.malum anneler günü o yüzden orda olmamız lazım ve küçük bir hediye aldık umarım beğenirfisfisfis.melek annem ne yapacak acaba anneler gününde?.ah annem ah keşke yanına ışınlanabilseydim.ama çok uzaktasın sadece arayabiliyorum.sağlıklı ol mutlu ol ben razıyım senden uzakta olmaya.seni o kadar çok özlüyorum ki özlerken bile kıyamıyorum sana melek annem canım anneler günün kutlu olsun seni çok seviyorummsenağlama.artık gelince hafta sonu meceramı anlatırım hadi hoşçakal günlük.

Günlük bende pek iyi değilim bugün.
Başım çok ağrıyor zonkluyor sanki. Migrenim tuttu yine.
Hiç bir şeyden zevk alamıyorum.
Sabahtan beri bir koşuşturmaca içindeyiz ki sorma.
Ne zaman bitecek bu işler
:1no2:
Kızlar öpüldünüz yerimseniben

Hayat koşturmacası içinde sevdiklerime yeterince zaman ayıramadım geçmişte günlüğüm……..
Bazen kendimi haklı görsem de bazen……keşke…….
Üniversite,çalışma hayatı derken…..
İşte o keşkelerimden biri…….rahmetli anneannem…..
Andıkça her zaman içim sızlar..vefat edeli 5yıloldu…
Nur içinde yatsın mekanı cennet olsun canımıniçi sevgili anneannem…..
Özel günlerde sevdiklerimizin yokluğunu hissetmek……
Bi de içimdeki keşke daha çok vakit ayırabilseydim..keşke şunu da yapabilseydim demek…
İşte bu duygu karmakarışık yapıyor
Hayat bazen acımasızca bazende tatlı sert öğretiyor herşeyi…
Bende öğrendim…..hala da öğreniyorum……..yola devam…….
Eşimle konuştum.ve plan yaptık..
Eşimin anneannesi İstanbul’da….89 yaşında yüreği tertemiz…
Her zaman telefonda çok özlediğini söyler bize…
Pazar günü sürpriz yapacağız kendisine.
Herkesi tembihledik bakalım
Eminim çok sevinecek…Akraba ve kuzenlerle etrafını çevireceğiz o gün..
Umarım her şey güzel olur:nazar:
Annelerimizle de paylaştık.çok sevindiler.
Anneler gününde yanlarında olamayacağız,içim buruk biraz günlüğüm:uhm:
Benim için sevgileri varlıklarının değeri sadece bir güne ait değil ki.
Her an yanımda kalbimde zaten…
Bu akşam iki ailemi de evime davet ettim.
Hepberaber olacağız.ev temiz,menü hazır,hediyelerimizi de hallettik
Biraz önce eşim aradı kalacağımız otelin rezervasyonuda tamam…
Cumartesi sabah yola çıkıyoruz Allah nasip ederse:dance:
Gecemiz ve haftasonumuz umarım güzel geçer…
Şimdiden çok heyecanlıyım…
Günlüğüm yanınızda olamayacağımdan benim için bütün dost ve arkadaşlarıma söyle:
Karşılıksız sevgi sahibi,başımızın tacı,koruyucu meleklerimiz
annelerimizin anneler gününü şimdiden kutluyor, ellerinden öpüyorum
Rabbim sevdiklerimizi bizden ayırmasın:1hug:
İyi ki sizlerle varız
İyi ki seninle varım annem!

a.s.

Sevgili günlük

Kalbim bahardan mı nedir bilmem ama pır pır ediyo kafamçokkarıştı bu duyguyu uzun zamandır yaşamıyordum ama tekrar aşık olup kırılmaktan da korkuyorum :bbo:
neler olacağını daha sonra yazarım sana :enbuyukkk::icecream:

Merhaba Tatlı Günlük
Sana yazmamı Lalem önerdi ve Chatlakım ikisinide çok seviyorum..Az önce chatlakı aradım sesini duydum en azından sesi iyiydi diğer arkadaşlarım merak etmesinler diye yazıyorum..Herzaman yanlarındayım ve elimden geldiğince tüm sevdiklerimin yanında olacağım...:1hug:
Gelelim bana tatlı günlük çok zor günlerimin arasında çok mutluyum..Ameliyat sonrası sıkıntılarını yaşıyorum ama bu sıkıntılar buradaki güzel arkadaşlarımla vız geliyor bana ne ağrı ne nefes almak bir tutam sevgi hepsini unutturdu bana...
İlk ameliyata giderken içimden sürekli Allahım sevdiklerimden beni ayırma diye dua ederek gittim..Beni duyduğu için şükran borçluyum..
Her zaman söylemiştim ne ameliyat,ne çekeceğim acı nede başka birşey insana geride bıraktıkları koyuyor ,acı veriyor Ya bir daha göremezsem duygusu yiyip bitiriyor...Şükür bitti geldi geçti ve geçecek...
Ahh be günlük ben bütün bunları yaşarken kalbimin tam ortasına gelip kondu gönül dostları..Bana bıraktıkları mesajlar,sevgi dolu sözler anlatamam içimdeki duyguyu ,tarifsiz huzuru,mutluluğumu:eek:
Bir kez daha seninle birlikte yanımda olan tüm candostlarıma teşekkür ediyorum.. İyiki Varsınız :asigim:

sevgili günlük..bu gün cuma hem mutluyum hemde düşünceli..yarın tatil ama evde beni yığınla iş bekliyor..bugün aklım kızımda dün hem sarılık hemde kızamık aşısı oldular çok ağrısı vardı ayrıca bugün yazılısıda var..minikim büyüyor günlük bebekliği daha dün gibi..zaman ne kadar çabuk geçiyor...dün benimle uyumak istedi gece bir ara uyandım ve minikime şöyle baktım keşke hep onun yanında olabilseydim çalışan anne olmak ne kadar zormuş..çocuğum hızla büyüyor ve ben onu akşamdan akşama görüyorum..kısaca günlükçüm bugün hep kızımı düşünüyorum..neyse şuan işyerindeyim ve telefonlar susmak bilmiyor..yine uğrarım sana ..hoşçakal....

günlükkkk merhabaa ben geldimmm bu sefer kötüyüm ama:KK43:(((
hemde çokkk............................
sabah işyerinde ablamla baya baya tartıştıkk ve ben kapıyı çarptım çıktımmmm:KK43:(((( sokaklarda yürüdün hırsın sinirim yatışana kadar....
çok üzüldüm çokkk neden böyle oluyorr niye hayat üstümüze üstümüze geliyor.....
niye sıyrılamıyoruzzz dertlerden,üzüntülerden bizleri üzenlerden ve niye sonunda kendimize patlıyoruzzz nedennnn........
off günlükk offffff bugünlerde çok sorguluyorum herşeyiiiiii.......ama çözüm bulamıyorummm içim okadar huzursuz kiiii....hep oturup hop kalkıyorumm içimde ne fırtınalar koparıyorummm.....yinede değişen bişey yokkkk yokkkkkkkkkk......
şimdi en sevdiğim canım arkadaşımın yanındayımmm ve yazmak istedim sana içimi dökmek istedimmm rahatlıyamıyorumm ......
allah herkesiiii mutlu huzurlu ve sağlıklı etsinn inş.....herkesee mutlulukk versinn.(aminnn)

Selam günnük...
Aslında okadar gerginim ki !!! Bütün aksiliğim, huysuzluğum üzerimde...
İçimde birlyerlerde fena halde kızgın bir kadın var...

Bastırmaya çalışıyorum, sanki o kadın yokmuş gibi davranıyorum.
Ama var...
Umarım onu kontrol altında tutabilirim, umarım o kadın yokmuş gibi
davranabilirim...

Yardım Allah'ım yardım....

hepiniziçokk seviyorumm hemde çok :1hug:
uzun süre buralarda olamıycam
gittiğim yere alışınca ilk fırsatta sizinleyim
yeni bir hayata merhaba diyorum
demek zorunda bırakıldım çünkü:1closedeyes:
kolay deil biliorum bilmediğim bir sehirde yabancı insanlar
olsun be günlük söyle dostlara üzülmesinler:çok üzgünüm:
bu deli kız bununda üstesinden geliceka.s
hakkımda hayırlısı olsun allahım sen bana dayanma gücü ve sabır ver:teselli:
geride izmirimi,canım annemi VE DOSTLARIMI bırakıp gidiyorum :a015:

Chatlak ne si var günlük neden bu kadar kırık üzgün belli
okurken tuhaf oldum onunla hiç konuşmadım tanımıyorumda
ama bir insan olarak üzüldüm yazdıklarına :çok üzgünüm:
hakkında hayırlısı ne ise o olsun işallah :çok üzgünüm:

artık seninle duramam bu akşam çıkar giderim
hesabım kalsın mahşere sen zahmet etme yerinden
gürültü yapmam derinden parmaklarımın üzerinden
su gibi akar giderim artık sürersin bir sefa
ne cismim kaldı ne sefa şikayet etmem bu defa
dişimi sıkar giderim bozarmı sandın acılar
belaya atlar giderim
kurşun gibi mavzer gibi dağ gibi patlar giderim
kaybetsem bile her şeyi bu aşkı yırtar giderim
sinsice olmaz gidişim kapıyı çarpar giderim
sana yazdıgım şarkıyı sazımdan söker giderim
ben ağlayamam bilirsin yüzümü döker giderim
köpeklerimden kuşumdan yavrumdan cayar giderim
Senden aldıgım ne varsa yerine koyar giderim
ezdirmem sana kendimi gövdemi yakar giderim
beddua etmem üzülme kafama sıkar giderim

selamm gunluk

ewt bıkac gun aradan sonra yıne burdaım:p aslında dun yazcaktım ama malesef bugun onemlı bı sınaw wardı ona calıstım sabahta erkenden kalktım gıdene kadr calıstım.
sınawımda bekledıgımden ıı gectı:KK70: mutluyum anlıcaın.

we en guzel haberr askım banaa zencı bebek aldı hemde sacı war o kadar cok aramıstım kı..
bıturlu bulamamıstım yaklasık 2 yıl kadar bende zencı uzunsaclı bebek takıntısı olmustu.bı musterılerı warmıs oyuncakcı ona getırtmıs nasıl sewındım
anlatamam muckk askıma kocamannnŞenizayh bıtanem sen yeterkı sewın ben herseyı bulurum sana demesı yok muuu:asigim: bebege benım kadar annemde sewındı cunku o da benım kadar ıstıodu.bıde bulamayınca bızım aılede bı hırs olusmustuşakkıdı
sımdı 4 tane bebegım oldu ayh hepsınıde cok sewıorum son zencının adını ada werdım.

onun harıcınde bugun sabah askımla kahwaltı yaptık her sabah oldugu gıbı .oglendede benı duraga bıraktı.ayrıldık.kendısı tekrar ısının basına dondu.

ewt bıde kotu bı haber hemde cok kotu babamın amcasının kızı war.daha 24 yasında umıwden mezun oldu we bı yıl gorew yaptıktan sonra tumorden oldu.o kadar cok uzuldum kı anlatmam mumkun deıl.bu kızın bı sewdıgı wardı cok asıklardı ama kızın aılesı asla wermem dıodu.kız bunu bayagı kafasına takmıs.sonra bu hastalık ortaya cıkınca nısanlandırdılar belkı morelı duzelır dıe.omru yetmedı hıcbıseyı yasamaya bıde olen kısı genc olunca ınsan daha cok uzuluor.
nısanlısı o kadar cok aglamıs kı tabutunun basında herkes bunu konusuor.annemler her anlattıgında gozyaslarıma hakım olamıorum .allah sabır wersın.off offf yaa.

nese benden bugunluk bu kadar gorusmek uzere....

chatlak KENDİ ÜZÜNTÜMÜ KENDİ DERDİMİ UNUTTUM AKLIMDA SEN VE SANA YAPILAN VAR NE OLUR BİZLERLE PAYLAŞIRMISIN MADEMKİ BURDA HEPİMİZ BİRBİRİMİZ İÇİNİZ HEPİMİZ DERTLERİMİZİ DİNLEYİP ORTAK OLUYORUZ MADEMKİ BİZLERİ ÖLİCEKSİN LÜTFN SÖYLE NEN VAR NE OLDU NİE ÜZGÜNSÜN ÇOKM ERAK EDİYORUM SENİ EMİNİM BENİM GİBİ HERKES MERAK EDİYOR

hepiniziçokk seviyorumm hemde çok :1hug:
uzun süre buralarda olamıycam
gittiğim yere alışınca ilk fırsatta sizinleyim
yeni bir hayata merhaba diyorum
demek zorunda bırakıldım çünkü:1closedeyes:
kolay deil biliorum bilmediğim bir sehirde yabancı insanlar
olsun be günlük söyle dostlara üzülmesinler:çok üzgünüm:
bu deli kız bununda üstesinden geliceka.s
hakkımda hayırlısı olsun allahım sen bana dayanma gücü ve sabır ver:teselli:
geride izmirimi,canım annemi VE DOSTLARIMI bırakıp gidiyorum :a015:

Üzgünüm günlük gibi yazamayacağım abla olarak yazıyorum buraya şuan!!!Olmaz olamaz biz hiçbirşekilde ne olursa olsun bırakıpta kaçmadık biri sevmiyorsa öteki seviyor dedik hiç bir zaman yılmadık yılmayıda düşünmedim!!!Yeni bir hayata başlayınca duygularınıda aldırmıyorsun onlarda geliyor heryere seninle geldikleri yetmiyor gibi hasrette ekliyorlar!!Bak Dostların burada senin için birşeyler yapabilmek için gözyaşı döküyorlar bırakamazsın!!!!!Neyse sorun çözülür akıl akıldan üstündür sen bunu çok iyi biliyorsun Üstelik senin gibi tatlı kardeşimi üzüyorlarsa seni zaten hakketmiyorlardır..Ama pire için yorgan yakılmaz bir kişi için dünyadan vazgeçilmez..Emin ol ne dendiyse diyen dedikleri için pişman olacaktır!!!!!!Kendine gel lütfen hiçbirşey yapamıyorsan çık gel bana başımın üstünde yerin var biliyorsun bunu hadi ablasının güzeli senağlama

arkadaşların yazdıklarını okudum günlükcüm rabbim herkes için herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah

ben aynıyım yorgugum sadece şu spor beni çook yoruyo bide kilo veremedim versem versem 1 kilo bazı arkadaşlar sıkılaştın diyo ama pantolonlar yine aynı buna morelim bozuk
bide çarşamba yüzme dersimizin 3 süydü ve ben hiç iyi değildim korkuyorum yaa yapabilecekmiyim
biliyosun günlüküm bebek istiyorum ee yüzmeyi öğrenince artık hep yapıyım istiyorum hamilelerde yapıyo
anlıycan böyle
bakalım herşeyin hayırlısı
sevgilerimle

ablam bitanesin sen benim için
sizi üzmek istemezdim
buraya yazınca biraz açılırım dedim
suan hiç bi şey yapamıorum iş yerinden çıkamıorum
kimseye bi şey belli etmek istemiorum
anlarlarsa gitmeme izin vermiycekler
ama ben istenmediğim yerde kalamam
beni sevmeyen beni istemeyen bir insanla
aynı sehirde bile kalamam

chatlak EĞER BİR FAYDAMIZ DOKUNACAKSA BİR KAPINDA İSTANBULDA VAR EMİN OL BENİM EVİMDE SENİN EVİNDİR YEETERRKİ SEN İYİ OL YETERKİ ÜZÜLME AMA NE OLUR KENDİNİ TOPARLA MADEM SENİ ÜZDÜLER CANINI ACITTILAR LÜTFEN ONLARI SEVİNDİRME GÜÇLÜ OL DİMDİK AYAKTA OLKİ KOLAY KOLAY YIKILMADIĞINI ANLASINLARR

X