Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlükcüm artık benim de günlüğüm olursun demii naniknanik
uzun zamandır üyeyim nihayet ben de yazmaya karar verdim...aslında en mutlu olmam gereken zamanlar amma canım sıkılıo bazı şeylereÇok üzgünüm çoook insanları anlamak çok zor be günlük.. neyysee görüşürüs sonra yinee bu günlük bu kadar:a015:

sevgili günlük çalışıyorum suan sela verildi.
bir yasam daha noktlandı bir nefes kesildi bir kalp carpmıyor kim oldunu bilmiyorum ALLAH RAHMET ETSİN.
duygusalastım cünki biliyorumki bir gün ben duymucam birileride benim selamı dinlicek bu yasanılması gereken tek imkansız yani ölüm gercegi.
aldımız nefese sahibiz 3 sonraki nefes bizim degil belki yoktur.belki daha cooook var solucak nefesiniz yasıcak bir sürü maceramız yasam bir serüven günlük ama konu suki ben nasıl bi kahramanım su yasamda
her insan bir dünya ve herkes kendi dünyasının kahramanı gel gelelimki insan vardır ölür gider yasamı kuma bıraktıgı izler gibidir.
kimide rüzgarın kayaya vurdugu yerdeki oyuklar gibi.işte sekspirmi demisti olmak yada olmamak iste bütün mesele bu .
herkes soluk aldıgı sürece vardır.ama var olmakla görünür olmak, var olmakla hisedilir olmak, var olmakla yasıyor olmak ayrıntılar bu sözcuklerde iste .
benbu sözcüklerin neresineyim yada hangi sözcükler bende var

günnük uykum varrrrrrrrrrrrtatlicadiarzu
bütün gece sinir hastası olan amcamın damadıyla uğraştık
yarında kuzenim ameliyat olacaksenağlama kan vericem bende
buralarda olamıcam ama sen yinede özle beni olurmu bide dua edelimde
kızcağız sapasağlam ameliyattan çıksın hem bu kadar genç yaşta hemde hiç bebek sahibi olmadan hatta evlenmeden rahim amelayıt olmak çok zor
hem kuzenim hem kankardeşim olucaksın diye güldürmeye çalışıyorum ama ne kadar işe yararsa artık
neyde canım günlüğüm
dua etsinler arkadaşlara söyle Şeniz

Selam günlüğüm
Neredesin sen deme çok yoğunum bu sıralar
Dün babacım geldi ankaraya günlük okullarındaki voleybol takımının maçı varmış eskişehirde ordan dönerken buraya uğradılar.Hayvanat bahçesine gitmişler beni aradı babam ben de dersten çıkınca koştum gittim hemen gezdik biraz sonra da meclise götürdük çocukları okulun müdürü tokatın milletvekilinin akrabası oluyomuş onun sayesinde gittik gezdik meclisi sonra milletvekilleriyle yemek yedik işte (artık ben ayrıcalıklı biri sayılırım günlük söle herkese ) ama meclisin içi süperdi günlük genel kurul salonuna da girdik o ceylan derili koltuklar var ya süper yane bu insanlar rahatlarına çok düşkünmüş günlük.
neyse sonra ankamall e gittik anneme hediye aldık babamla :icecream: çok güzel bi terlik beğendim günlük anneciğime de yakışır hani.Sonra babamgil beni eve bıraktı onlarda tokata döndüler Ne güzeldi günlük babacığımla ankarada gezmiş oldum.çok sevindirik oldum sırnaşık şey
Ama sonra eve gelip hemen tezi yazmaya devam ettim inşallah bugün bitircem günlük cuma günü de hocaya götürcem pztesi de teslim var.Kurtulcam günlük 20 mayısda da tez sunumum var onu da atlattım mı okul bitmiş demektir.
Sevgilimle de soğuk aramız çok stresliyim günlük herşey o kadar üstüste geldiki kpss çalışamıyorum tez yüzünden denemeden de düşük aldım mutsuzum ama o beni anlayamıyo sınava da az bi süre kaldı iyice gerildim yani.O da daha çok üstüme geliyo yok tezini bitir yok dersine çalış şunu yap bunu yap.Ben böyle sıkıntıya glemiyorum işte günlük bide o üstüme gelmesin söyle lütfen ben anlatınca anlamıyo sen söyle
Neysem saat 3 te sınavım var ben gideyim de çalışayım biraz bide ona kızmasın beyefendi
Bütün arkidişleri öp günlüka.s. herkese mutlu huzurlu günler

Selam günlük
Dertliler kervanına katılmaya adayım galiba yine....
Canım çok sıkılıyor nedenini bende bilmiyorum ama kötüyüm.
Allah'ım hayra çıkar.
Böyle anlarda arkasından mutlaka kötü bir şey çıkar.
4-5 gündür moralim iyiydi ya bozulmasa olmazdı dimi günlük.
Sabır noktam çatladı çatlıyacak.
Nereye kadar sabır nereye kadar.
Omuzlarım ağrıyor artık yük taşımaktan, sorumluluk taşımaktan.
Bir yerde bende kopacağım, sonu olmayana doğru.
Birde düşünüyorum; Allah insanlara taşıyamayacağı yükten fazlasını vermezmiş diye, demekki bende üstesinden gelebileceğim.
offffffff offffffffffffffff neden ben neden
Neyse günlük ben biraz öteki topiclerde gezineyim belki biraz olsun düzelirim.
Kızları kocaman öpüyorum.
Herkes mutlu olsun günlük.
a.s.

Merhaba günlükcüğüm;
ben geldim,keyfim iyi çok şükür,dik durmaya devam ermek zorundayım. Sonra çok hırpalıyorum kendimi ve yine olan bana oluyor sonunda diye susuyorum bak.
Geçtiğimiz günlerde ilginç bir hıdrellez yaşadım. Bir sürü dileğimi çiziktirdim. Cidden gerçek olacaklar mı acep? İnanırsan olur dedi anneciğim ne çiziktirdiğimi bilmeden canım benim. Neysem hayırlısı ise olsun inşallah!kafamçokkarıştı
Kocacımı sorarsan kendisinin eve olan gıda yardımı devam ediyor. Pınar Beyaz Light,Cola Zero,yeşil elmalar ve profetiriol heee bir de 1 şişe Sütaş ayran.. Aman aman ne bereketli mutfağım oldu,akşam üzeri de anama gidecem,köfte yapacaktı,ayran ve köfte çok severim ben.:1rolleyes:
Yaaa böyle günlüğüm herşeyim var ama yine de ağlanıyorum de mi ne terbiyesiz kadınım ben! Elindeki ile yetinmesini bilmeyen,şükretmeyen,suratı 5 karış asık bir nemrutum işte!
Aaaaaa bir de sabah kargom geldi. Betty yeni kolyemi göndermiş. Aman Allahım beu ne güzel bir şeydir ya! Bu kız çok yetenekli günlük,bir süre daha bağlarımı koparmasam iyi olacak kendi adıma yani.:1hug:
Zaman zaman başım ağrıyor hiç sebepsiz,yatıyorum,bir güm benim de bir uğraşım olacak de mi günlük bu hayatta,Allah çok büyük olacak inşallah bir gün!
Sen kal sağlıcakla e mi,beni merak etme iyiyim ben cidden iyiyim bak.
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun...Şeniz

sevgili günlük içimden bi sese ne oturuyorsun mayışmış gibi kalk işini gücünü yap akşama yemek lazım diyor :))))..kızımda sanırım öyle demeye çalışıyor pek anlaşılmıyor cırlarken...neyse bu günlük bu kadar yarın görüşürüz günlüğüm :))))))

günlük....
sen lalişime söyle bir süre daha idare etsin beni...
kim dinler onu be benim kadar...
ayyy...
hıdrellezi...tencere kapağı...çızıklı pike Allahımmm...
her an bir vukuat...
dün telefon bağlandı eve...akşam internet bağlatmaya karar vermiştik kocamnan ama...
şu dakika itibariyle vazgeçmiş bulunuyorum...
hem kolye yap gönder hem saatlerce tlfda konuş...hem de bunları söylesinler senin için...
reva mı bunlar bana günlük...
söyle...reva mı...?

Günlük minik bir cevap vermek ister;

Revadır...:tomato:

Çok yalnızım be günlük tek başıma kaldı.....
İyiki kk varda burdaki dostların mutlu haberlerine sevinip onlarla avunuyorum...
2 gündür agzımdan tek lokma geçmedi dünyayla baglantımı kopardım sanki...

sevgili günlük stop
başım çok ağrıyor stop senağlama
ölüyorum yaaa stop
yetişsenize beeeeee stop
herkeslere selam STOP :1closedeyes:

günlük canım sıkkın ya
işyerinde sorunlar devam ediyor.
piyasa çok durgun.

birkaç çeyiz eşyası aldım
gelecek ay nasıl
sıkışacam

ankaraya arkadaşıma gidecektim güya bu ay sonunda onada gidemiyecem.

yalnızlığım hala devam ediyor.
elinde bir çok imkan olupta hala mutlu olmayanlara
çok kızıyorum.

ufff ya canımmm çok sıkkkınnnçokkkkk

hayat
hayat
içinden umutlar fışkıran
içinden umutsuzluklar fışkıran hayat

hayat
güzel hayat
kötü hayat
ah hayat
gülünesi hayat
ağlanası hayat
salkım salkım toplanası hayat

bir içim su gibi şarap ırmağısın sen
oluk oluk kansın sen
tiril tiril öpüşmelersin sen hayat
ve çocuklar kadar saf temiz
şeytan kadar kirli ve hain
bir direniş
bir yılgınlıksın sen hayat
şarkı gibisin türkü gibi
halay halay tutkusun sen hayat

hayat
hayat
ah hayat
yaşanılası hayat
ölünesi hayat
sen mi bizim içimizdesin
biz mi senin içinde

gel
beraber olalım
dirilelim hayat
sen dünsün
ve de yarınsın
bugünsün hayat

hayat
hayat
ah hayat
yaşanılası hayat

Ne dersin günlük benim bu hayata karşı bir sitemim var sanki ama ne gelirki elden herşey ALLAH tan isyan yok sabretmek var bu "hayat" a yenilmemek lazım dimi inadına inadına meydan okumak lazım bazen iyi bazen kötü şeyler veriyo şu an kötüyü veriyo bize iyiyken şükretmeli kötüykende sabretmeliyiz evet çok üzülüyorum ama isyan değil bu kızgınlığım.Herkesciklere selam olsun herkese mutlu güzel günler a.s.

Sevgili günlük;bugün çok yoğun bir gün geçirdim.İşte yetiştirmem gereken evrakları tam zamanında yetiştirdim.Sonra babamın göz dr.randevusu vardı,oraya gittik.Dr da biraz canım sıkıldı.Babam yarın küçük te olsa retinasından bir operasyon geçirecek.Dualarınıza ihtiyacım var.

sevgili günlük bu gün çok duygusalım bütün gün ağladım annemi çok özledim vefatının ardından geçen ikiyılın benim için çok uzun bir zaman olduğunu düşündükçe dahada kötü oluyorum biliyorum çare yoktu ama özlemin okadar zorki hala alışamadım sensizliğe alışılmazda zaten seni çok seviyorum biriçik canım annem biriçik babam sensizde zor günler işte böyle günler yaşıyorum

Amaçların en kısa zamanda etkisini gösteriyor artık içim öyle bir acı ile doluki her nefes alışımda senin nefes alamaman olasılığını düşünüyor ve yeniden geçmişe bakıyorum seninle olduğum her hafta sonunda ki sıcaklığını düşünüyorum ve ardından da soğuk soğuk terlemeye başlıyorum acaba senin yokluğunmuydu bana bunları yaşatan yoksa bana yazdığın şeylerden korktuğum içinmiy di !
Senin kokun olan yastıklara sarılıyorum her gece, düşleyerek uyamaya çalışıyorum yokluğunda ama oda olmuyor bir kabus gibi çöküyor gece üzerime ve ben korktuğumda sarılacak kişiyi yanımda göremiyorum ve derinden bir sızıntıyla bir çocuk gibi ağlamaya başlıyorum uzun uzun.
Sabah olduğunda etrafıma bakıyorum kahvaltı hazırlayan yok, yada omlet yapanda yok ve arkama bile bakmadan evden çıkıyorum , elinden şekeri alınmış bir çocuk gibi, yola çıktığımda her adımım sana götürmeye başlıyor yada parmaklarım telefon numaranı çevirmeye çalışıyor ve ben her seferinde buna engel olmak için herşeyi yapmaya çalışıyorum artık dönülmesi zor bir yolda ilerlerken bir daha senin karşına çıkamam ben bunu sana birdaha yapmam diyorum içten içe kendime ve kafamı öne eğerek yürümeye devam ediyorum ve iş yerine geldiğimde insanlarla konuşmaya başlıyorum günümü bir kez daha sensiz geçirebilmek için kendime yalanlar söylemeye başlıyorum yeniden ama olmuyor artık her gece aldığım alkolde kesmiyor beni ve eskiden olduğu gibi , onar onar yutmaya başlıyorum günü bitirebilmek için artık bundan sonra yazacağım yada anlatacağım hiçbir değeri yok diye düşünüyorum.
Senin olmadığın kutuplarda yavaş yavaş eriyen bir buz parçası gibi erimeye devam edeceğim.
Seni hala seviyorum ..Benim biriciğim ..

Günlüük,
Sana yazmak istiyorum ama benden hep aynı şeyleri duymaktan sıkılmışsındır diye vazgeçiyorum...eskiden her gün yazardım ama şimdi hergün birbirinin aynı zaten...
Şuan duygusal anlamda güzel bir yerdeyim...içim yanmıyor artık sadece hüzün var ve ben ona razıyım...hüzün de güzeldir zaten yeter ki insanın içi yanmasın...
Bu hali sevdim ben yani anlayacağın...
Böyle işte...hayatımı dondurdum, neyi bekliyosam bekliyorum işte...

hadi öptümmmŞeniz

Selamm Günlükk Acaip Yorgunumm Yaz Temizliğinee Başladimm Vee Her Tarafimm Ayrildiii Erkek Olmak Vardii Yaa Allahtan Eşimm Yardimm Ediyorr Yoksaa Ikiyee Ayrilirimmm Benden Başkaa Yapann Herkesee Kolay Gelsinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…