Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük çook yorgunum.kadeşimin evini taşıyoruz öldüm bittim kaç gündür.bi de cumaya yatılı misafirlerim var.bu yorgunluğun üzerine hiç gitmedi bu yaaa

herkes sana dertleriyle umutsuzluklarıyla geliyor be günlük bende sabah sabah içini açmaya geldim bugünlerde kendimi bomba gibi hissediyorum sağlık gibisi varmı elim iyileşti havalarda tam benim sevdiğim gibi tam limonata ne çok sıcak ne çok soğuk kendimi gezmeye verdim fazla plan yapmadan kafama göre takılıp geziyorum
rengarenk kelebekler gibi hissediyorum kendimi zaten benim hayatımda kelebeklere benzemiyormu günlük bazen bunalıp bir koza örüyorum kendime sonra bakıyorumki kozamı yırtmışım mutlu mutlu kanat çırpıyorum özgürce dünyaya getirdiğim küçük kelebeklerimde iyiler iyilik haberlerini almak beni dahada çoşturuyor umarım bu mutlu kanat çırpmalarım uzun sürer
ben bunu fazlasıyla hakettiğime inanıyorum yıllarca sevgisiz anlayışsız bir kozanın içinde kalmak öyle zorduki benim için bunu benden ve senden başka kimseler bilemez
günlük buraya dertleriyle gelen kardeşlerime söyle hayat öyle ufacık şeyleri kafaya takmaya değmeyecek kadar kısa onlarda bu güzel bahar ayında mutlu mutlu kanat çırpsınlar göreceklerki renkleri ışıl ışıl parlayacak allah herkese sağlık ve mutlu kanat çırpmalar nasip etsin

herkes sana dertleriyle umutsuzluklarıyla geliyor be günlük bende sabah sabah içini açmaya geldim bugünlerde kendimi bomba gibi hissediyorum sağlık gibisi varmı elim iyileşti havalarda tam benim sevdiğim gibi tam limonata ne çok sıcak ne çok soğuk kendimi gezmeye verdim fazla plan yapmadan kafama göre takılıp geziyorum
rengarenk kelebekler gibi hissediyorum kendimi zaten benim hayatımda kelebeklere benzemiyormu günlük bazen bunalıp bir koza örüyorum kendime sonra bakıyorumki kozamı yırtmışım mutlu mutlu kanat çırpıyorum özgürce dünyaya getirdiğim küçük kelebeklerimde iyiler iyilik haberlerini almak beni dahada çoşturuyor umarım bu mutlu kanat çırpmalarım uzun sürer
ben bunu fazlasıyla hakettiğime inanıyorum yıllarca sevgisiz anlayışsız bir kozanın içinde kalmak öyle zorduki benim için bunu benden ve senden başka kimseler bilemez
günlük buraya dertleriyle gelen kardeşlerime söyle hayat öyle ufacık şeyleri kafaya takmaya değmeyecek kadar kısa onlarda bu güzel bahar ayında mutlu mutlu kanat çırpsınlar göreceklerki renkleri ışıl ışıl parlayacak allah herkese sağlık ve mutlu kanat çırpmalar nasip etsin

ohhhh....
günlük...çok teşekkür ederim...güzel ablacığıma ve vesile olduğun için sana...
bu kez sana uğradım ve içim açıldı...
sadece şunu yazacağım şimdi...
sabah anneciğimin sesiyle uyandım...kalk tubiş çok işim var demiştin hala yatıyorsun dedi bana ve uyandım...rüya gördüm galiba daha doğrusu rüyamda duydum ve çok güzel uyandım...
inşallah güzel bir gün olur...
herkesleri kocamannn öptüm...

selamın aleyküm günlükcüm
iki gündür bi hareket halindeyim tarla hıyarım hevleneceğimi öğrendi
çok kızdı bana bi gün öncede ona kargoylaonun bana boynundan hiç çıkarma dediği kolyemi yolladım
ve dün mesaj attı eline ulaşmış kargo beni hiç sevmemişsin diye :KK43:
canım sıkkın günlükcüm
onu ne kadar sevdiğimi bilmeyen yok
olayacaksada zorlamanın anlamı yok
ben artık yoruldum günlüğüm ben bunladım bana hiç birşey yapmayan bir insanın peşinde koşamam
birde oğlum olursa onun adını koyacakmışım
başka bi arzusu varmıymış soramadım:1closedeyes:

çok kızdı bana bi gün öncede ona kargoylaonun bana boynundan hiç çıkarma dediği kolyemi yolladım
canım sıkkın günlükcüm
ben artık yoruldum günlüğüm ben bunladım bana hiç birşey yapmayan bir insanın peşinde koşamam

günlük...
sinekimin geçen gün yadığı güzel şeylere karşılık ona çok sevindim vs...demedim...diyemedim...
içimden bir his bana bekle dedi...sanki bişeyler netleşmeliymiş gibi anlamadım...
sinekimi çok fazla tanımıyorum ama bir his işte...bana gelirler arada bir...
şimdi sadece şunu yazmak istiyorum...hakkında herşeyin hayırlısı olsun arkadaşım...umarım en doğru olanı yapar çokkk mutlu olursun...

günlük...
sinekimin geçen gün yadığı güzel şeylere karşılık ona çok sevindim vs...demedim...diyemedim...
içimden bir his bana bekle dedi...sanki bişeyler netleşmeliymiş gibi anlamadım...
sinekimi çok fazla tanımıyorum ama bir his işte...bana gelirler arada bir...
şimdi sadece şunu yazmak istiyorum...hakkında herşeyin hayırlısı olsun arkadaşım...umarım en doğru olanı yapar çokkk mutlu olursun...

çirkinim herşeyim netleşmiş sanıyorum iki gün öncesine kadar
şimdi o çok acı çekiyor bunu biliyorum
saçlarım beyazladı dedi bana saçlarım beyazladısenağlama
ağzımdan çıkaramadığım cümlelerim var
yutkunuyorum kusamıyorum
saçlarım değil ama ömrüm çürünü onun yolunda
şimdi merak ediyorum
geri dönmeye kalkarsa ne yaparım diye o kadar yanlız hissediyorum ki kendimi
okadar hüzünlüyümki
ama artık ağlayamıyorum bile gözyaşlarım bile içime akıyor senağlama

canım sıkkın günlükcüm

sevgili günlük
sinekime geçenler nette okuduğum bir yazıyı yollamak istiyorum
okusun ki hayatta yaşamın var olduğunu,ve zamanın su gibi akıp geçtiğini
ve en önemlisi artık kendisi için bu hayatın hala devam ettiğini

hayat
''Hüzün gözlü hayat, sımsıkı kucakladın beni, bende özgür bıraktım sana olan bütün sevgileri. Mumlar yakıyorum sevdalara, anlamsız kelimelere ve gidenlere ağlıyorum seninle.Ne tez unuttun beni hayat.Seninle çoğalan günlerimi tüketme, yüreğimdeki yangınları söndür artık, huzuru bulayım sakince.

Gençliğimden alıp da ömrüme ömür katan var mı senden başka.

Yüreğimi ferahlatacak bir meltem rüzgarı getir bana, ara sıra da olsa.

Ey hüzün gözlü hayat “güneşe yüzünü çevirmessen renklerini göremesin” demiştin ya, güneşe yüzümü çevirdim renklerini görmeyi bekliyorum. Hayallerimin uçurtmasını da göklere salıyorum gör diye….

Bir masaldan ibaretsin , bir varmış, bir yokmuş arasında anlatılan. Sonu mutlu bitsin istenilen ama içinde hüzünleri barındıran masallar. Hoş hüzünlerde senin bir parçan değilmidir hayat.

Özgeçmişimiz sorulur da bizler kaç fakülte bitirdik onları yazarız. Oysa hüzünlerimiz , sevinçlerimiz, acılarımız, ihanetler ve yenen vurgunlardır adamı adam yapan , budur aslında özgeçmişimiz..

Çok uzak bir kentin, kocaman, yüksek binalarının, yağmur vuran camlarının ardında,
soluk dünyamda, ben de mutlu olmaya çalışıyorum şimdi ey hayat , kendi kalabalığımla..''

Hayatın bize neler getiriyor bir ona bakmak gerek..birde bizde bıraktığı izlere bakmak gerek...Eğer seni seviyorum demekle yetinen bir adama halen beni seviyor demek koskoca bir yalandan ibaret..sevgi söylenmez,sevgi yaşanır ve gösterilir...

Allah herkezin şansını bahtını açık etsin,sevgiyle kalın canım arkadaşlarım a.s.

çirkinim herşeyim netleşmiş sanıyorum iki gün öncesine kadar
şimdi o çok acı çekiyor bunu biliyorum
saçlarım beyazladı dedi bana saçlarım beyazladısenağlama
ağzımdan çıkaramadığım cümlelerim var
yutkunuyorum kusamıyorum
saçlarım değil ama ömrüm çürünü onun yolunda
şimdi merak ediyorum
geri dönmeye kalkarsa ne yaparım diye o kadar yanlız hissediyorum ki kendimi
okadar hüzünlüyümki
ama artık ağlayamıyorum bile gözyaşlarım bile içime akıyor senağlama

artık ağlama ozaman...ağlama...
kalk bir bak kendine...bu hayat senin hayatın...
hepimiz ağladık sinekim...hepimiz köşeye sıkışmış hissettik hepimiz korktuk...çıkmazlara girdik...
ama baktık ki ağlamak çözüm getirmiyor...ağlamak halletmiyor...
şimdi sağlam olma ve hayatını en doğru şekilde yönlendirme zamanı...
hem kalbinle hem mantığınla...

Ayyy günlük bugün ne kadar güzel bigün...

Hava süper.....1 haftadir coook sicak, resmen yaz geldi...
Sen almanlari bi görsen, azicik bi günes gördülermiydi hemen
dötlerini baslarini aciyorlar....

Ayricana mayis benim en sevdigim aylardan biri....
Doomgünümede az kaldi (17 gün kaldi) :icecream:
Izinede az kaldi (28 gün kaldi) :icecream:

Daha ne olsun....tatlicadiarzu haa tabi calismasam evde olsam
daha dogrusu disarda olsam daha bi güzel olacak hersey...

günüdüün günlükŞeniz
aman ya kış geri geldi ne biçim hava var soguk kapalı yagmurlu:çok üzgünüm:
sabah kolumun uyusukluguyla uyandım düzelene kadar baya bi acı çektim üstüne mi yatmışım nee:1closedeyes:
başka da bişi yok sıradan sıkıcı bi gün işte aman başka bişi yasmıcam:çok üzgünüm:

Selam günlük kardeş
bugun gayet iyiyim keyifliyim her nedense
herkes öyledir işallah......
dün akşam kocişi kandırdım beğendiğim ayakkabılar için
Bugun işten çıktıktan sonra taksime çıkıp o beğendiğim ayakkabıları alıcam
yürüyerek çıkarım herhalde hava çok güzel çünkü

Sinekime söyle kafasının karışık olması gayet doğal
yaşamış olduğu bazı zorluklar var ama sadece zaman onun ilacı
bety ve adoşu dinlesin onunda gülmeye sevilmeye hakkı var
bir kere geliyoruz dünyaya değilmi günlük.....

akşam kociş annemi kandır hafta sonu bizde kalsın diye tutturdu
ararım ama gelip kalacağını pek sanmıyorum yoktur öyle huyları
buyuk eltim hamiş kalmak için onca sıkıntı yaşamış yataklık olmuş
onda kalmamışta bende mi kalıcak sanmam ama ben davet ederim kendi bilir

Hafta sonu hediye bakıcaktım ama bugun bakarım artık
neyse günlük çok şişirmeden kafanı gideyim ben
kızlarıda çok özledim gelsinler artık sen anladın ..
Herkeslere selam eder mutlu huzur bir gün diler giderim....

GÜNLÜKKKKK BEN GELDİMMMM HİÇ KAÇIRIMIYIM BURAYIIII :)

GÜNLÜK SANA HARİKA HABERLERİM VARR HANİ BİLİYOSUN DÜĞÜNÜMÜZ VAR ABLACIĞIMIN BİZ Bİ TÜRLÜ EV BULAMAMIŞTIK YAA İŞTEEE SONUNDA DÜN ÇOK GÜZEL Bİ EV BULMUŞ BAABACIĞIMM HEMN ENİŞTE BEYİ ARADIK GELDİ ABLAM BEN ENİŞTEM GİTTİK GÖRDÜK EVİİİ HARİKA BİR EV 100 M2 HER YERİ AYDINLIK CADDEYE BAKIYOOO TÜM ODALAR SÜPER GENİŞŞ HELEKİ Bİ MUTFAĞI VAR DEHŞEÖTESİİİ BANYOSU DESEN ONDANDA HARİKAAA AYYYY EVLENESİM GELDİ BEEE :))) EŞYALAR DESEN ONLARDA BEĞENİLDİ SİPARİŞİ VERİLDİHAZIR YAPTIRILIYOO GELİNLİK DESEN ODA TAMAM SADECE DAMATLIK VE BENİM GİYECEĞİM KIYAFET KALDII ONLAR İÇİNDE BU HAFTA SONU ÇIKILCAKK.. BUARAD O TUTULAN EVE YARIN YADA ÖBÜR GÜN BADANACIGİRİCKK VEEEEE ARTIK YERLEŞTİRME FASLI BAŞLİCAKK.. ÇOK SEVİNİYORUM BE GÜNLĞÜM NEDEN DERSEN BİRTANECİK ABLA VAR VE ARTIK KENDİ EVİNE ÇIKICAK 9 SENEDİR BİRLİKTE OLDUĞU ADAMLA ARTIK KENDİ DÜNYASI KEND DÜZENİ OLUCAKKK GÖRSEN ABLAMIN YÜZÜNDEKİ MUTLULUĞU HEYECANII OKDAR SEVİNİYORUMKİ OKADAR MUTLU OLUYORUMKİ ONU ÖYLE GÖRÜNCEE. ENİŞTEM DESENNN DÜNYA İYİSİ BİADAM GERÇİ BEN ONA KENDİ ARAMIZDA ABİ DİYE SESLENİYORUM ENİŞTEYİ DIŞARDA DİYORUM :) ABİM OLMADIĞI İÇİN ABİ OLARAKBNİMSEDİM ONUDAA VE 9 SENEDİR TANIYORUM ONU GÜNLÜK DÜŞÜN 16 YALINDA TANIDIM ONU OHHH İŞTE BÖYLE GÜNLÜKKK BENDEKİ HAVADİSLER BU ŞİMDİLİK :)... BUGÜN NEMİ YAPICAM BUGÜN TEMBELLİK YAPICAM EVİDE TERTEMİZZ OHHHH GEL KEYFİM GELLL OLCAKKVE SİTEDEYİMMM YİNE HERZMAANKİ GİBİ :) BU ARADA K.K'NİN GÜZELLER GÜZELİİİ HATUNLARIII SİZİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUMMMMMMMM BURAYA ÜYE OLMAKLA EN DOĞRU KARARI VERMİŞİM DİYORUM HER BURYA GELİŞİMDE, NEYSE ÇENEM DÜŞTÜ YİNEE :) GÜNÜNÜZ GÜZEL GEÇSİNNN ALLAHA EMANET OLUN

ben bu gün çok mutluyum günlük
dün doğum günümdü yerimseniben
canım kocam beni çok şaşırttı :asigim:
genelde özel günlerde hediye almayı sevmezdi benim eşim
uzun zamandan beri istediğim beyaz bileziği almış hemde ben ona laf arasında aralık ayında söylemiştim unutmamış, kocaman bir buket çiçek gönderdi işyerime akşamda yemeğe çıktık.çok mutlu oldum anlatamam.
işyerindeki arkadaşlar bana süpriz yapıp pasta almışlar odama pastanın mumunu yakıp girdiler şok oldum. :1shok: bide güzel bir gömlek almışlar benim favori rengim kırmızı hemde
ablam,abim yeğenlerim aradı hafta sonu yanlarına gideceğim onlarlada kutlayacağım
hatta inanmazsın babam aradı günlük nasıl hatırladı şaşırdım.demekki oda artık yaptığı hataların farkında telefonda onun adını görünce şok oldum kesin bişey oldu eşi arıyor dedim ama babamda benimle tıpkı annemin sağ olduğu zamanlarda olduğu gibi sıcacık konuştu.
çok mutlu oldum tek eksiğim annemdi.senağlama bunada şükür be günlük.en azından yanlız değilim beni seven yanımda olan eşim,ailem ve arkadaşlarım var.
inşallah herkez benim gibi mutlu olur ağlayan hiç kimse kalmaz bu dünyada

Ufak ufak mutluklar vardır hayatta
Mutluluk bazen yuvasına yiyecek götüren bir kuşun kanadına
Bazen telefonun öbür ucunda
Bazen bir dostun omuzunda
Bazen misafirlerini karşıladığında
Bazen aldığın yeni ayakkabıyı giydiğinde
Bazen güneş batarken içtiğin sigaranın dumanında
Bazen senin için hazırlanan kahvaltıda
Bazen bir hayvanın başını okşadığında
Bazen bir insana yardımcı olabildiğinde duyduğun huzurda
Ufak ufak mutluluklar birikir birikir mutluluk okyanuslarımı oluşturur
Ufak ufak üzüntüler vardır hayatta
Ufak üzüntülerimiz bazen sevdiğimiz bir dostumuzun sıkıntısını duyduğumuzda
Bazen sokakta aç bir hayvan gördümüzde
Bazen tv. de acı dolu bir olay izlediğimizde
Bazen telefonda aldığımız bir haberde
Bazen yeni aldığımız ayakkabının ayağımızı acıttığında
Bazen yeni boyattığımızsaç rengini beğenmemizde
Bazen aileden birinin ettiği sözde
Ufak ufak üzüntüler birikir birikir nehirlerimi oluşturur
Birde ufak ufak hayal kırıklıkları vardırki en tehlikelisi onlardır birikir birikir okyanuslarımı bulandırır
ufak ufak mutluluklarınızın birikip kocaman okyanuslara dönüşmesi, ufak üzüntülerinizin büyüyüp nehirler oluşturmaması, dahada önemlisi ufak hayal kırıklıklarınızın hiçbir zaman oluşup okyanuslarınızı bulandırmaması dileğiyle

moralim sifir gunluk,
bu isyerindeki kendini bi mok zanneden insanlardan biktim...iki saat agladim tuvalette makyajimda akti...
tabi sekreterizya luzumsuz isler yapiyoruzya gelen giden hirsini benden cikariyo aptallar,,,
1 saat olmasam herseyi birbirine katiyolar hicbiseye yetisemiyolar ama bana hala ise yaramaz muamelesi yapiyolar biktimm vallahi...
offff ya calismak zorunda olmak ne kotu bi his ne kadar kendimi ezdirmemeye calissamda yeri gelince susuyorumki isimden olmayayim...
hep benim bu aptal kocam yuzunden eger kendimi mecbur hissetmesem agzimdan geleni sayarim alir cantami cikarim ama yapamiyorum evimi gecindirmek zorundayim.....
neyse keyfim yerine gelince-gelirse tabi-yine yazarim....
a.s.

Günlük naber
Ben den bir haber yok sana aynı tas aynı hamam hesabı
Ama bugün kendime çok güzel bir elbise aldım çok mutlu oldum
Böyle diz üstü azcık belden dar ama aşşa doğru hafif bollaşıyo minik minik çiçekli siyahın üstüne yakası biraz açık ama içine hoş bir dantelli atlet giyerim olur biter ay çok güzel günlük çok güzel oldum içinde :asigim:ah bir yaz gelsede giysem bugünkü mutluluğum bu işte
Hadi kal sağlıcakla
Öptüm tüm arkadaşlarımıŞeniz
Herşeyin gönüllerince olması dileğiyle
Herşey güzel olsun günlük

günlük hiç keyfim yok buğün
hava bozuk yağmur da yağmuyor bulutlu bir hava var.

hiç bir şey istediğim gibi gitmiyor
birşeyler düzelecekmi ne dersinn
senağlamasenağlama

merhaba günlük bende yana döne seni arıyordum nihayet nerde olduğunu bulabildim.benim bu aralar hiç keyfim yok günlük,içim daralıyor ve boğuluyorum günlük.ama neyseki meleklerim var onlar beni kendime getiriyor ve rahatlatıyor.şu an küçük meleğim uyuyor büyük meleğim ise oyun oynuyor(rabbim sen onları ve tüm melekleri koru).günlük meleğim geldi burda kesiyorum ama daha seninle çoook dertleşicez hadi hoşçakal

Selam günlük...
Birkaç gündür o kadar yoğun çalışıyorum ki inan başımı kaşıyacak vakit bulamıyorum.
Arada kk girip hemen çıkmak zorunda kalıyorum.
Kendi işim olsa bu kadar çalışmazdım valla.
Gece bile rüyalarıma giriyor rakamlar tablolar...
Rüya deyince aklıma geldi. Dünde bir rüya gördüm.
Kocaman bir köpek etrafımda dolaşıp duruyordu saldırcak gibi bakıyordu. Havlıyordu. Başka birine saldırdı ama bana bişey yapamadı.
Rüyada olsa çok korktum
Benim herüf gececi ya sanırım bir tarafım açık kaldı.
Onun dışında herşey yolunda.
Şimdi hazır boş vakit bulmuşken biraz forumda takılayım.
Görüşmek üzere

X