Kadınlar Kulübü Günlük

slm günlükcük
canım yine sıkkın yine özledim yine bunalım modundayım
6. gün bu gün yine ses yok yine aramadı
dün gece rüyamda gördüm onu öylesine gerçektiki yanımda hissettim resmensenağlama
bu acının tarifi yok
yüreğim sıkışıyo nefesim daralıyo üşüyorum onsuz
bu kadar büyük sevgimin bedeli bu olmamalıydı be günlük bunları haketmedim ben
sabır ne zor erdemmiş beklemek ne zormuş
biliyorum bi gün bi yerde bu acı bitecek ama yinede içim cız ediyo gözleri aklıma geldikçe
hani ruh eşimdi ya o benim hani herşeyimde ya bu ayrılık ondan bu kadar incitiyo beni
dün hiç msn açmadı hiç online olmadı
korkuyorum unutluyorum sanırım
bu şarkıyı dinleyip duruyorum
Gün gelir de beni unutursun demiştin
Kalbimdeki bu hicranı uyutursun demiştin
Ne ben seni unutabildim
Ne bu gönlümü avutabildim
Ne bu derdimi uyutabildim
Unutamam seni
Unutamam seni
Unutamam seni
Unutamam
Aşkını çekerim geleceksin diyerek
Belki gözyaşımı sileceksin diyerek
Ne ben seni unutabildim
Ne bu gönlümü avutabildim
Ne bu derdimi uyutabildim
Unutamam seni
Unutamam seni
Unutamam seni
Unutamam
senağlama
görüşürüz günlük gelişme olursa yazarım senağlama

aaayyyhhhh....
selamssss günlüküm canım ciğerim ne hoş bir gün...
çok güzelim bugün çokkk...
dün kendime şahane bir ceket ve badi aldım...harika yaaa...süpper...
kocem dün öğlen benle değil arkadaşlarıyla yemek yeyince küstüm ona odada bıraktım çıktım benim işim var diye...
anladı...sonra akşam saatlerce gezdi benle bahçelide...cicileri de aldık...çok güzel oldu...
günlükçüm...barçman ablam çok haklı...kimseye sebep olmayalım sonra...ama herkesler kocasını birazcık tanır di mi...?
bu arada ablacığıma de benim adam taş fırındır aslında...hakkaten bak...ama ben çözdüm şifresini...
eskiden bağıran çağıran ve bunun hakkını korumak sana betty akıllandı artık...bunlar kendi geliştirdiğim yöntemler...
ya günlük ben varya aslında bu duvar modunu bekarken de yapardım...bişey istedim alınmadı mı...ohh betty duvar ertesi gün elinde istedği şey...bitanecik kardeşim de bana özenir yapmaya çalışırdı ama beceremezdi...:)))
heeee kuzu kurusuna de...onun havası da güzelliği de nazı da cilvesi de ve maalesef yaşı da geçti...
benle kıyaslamasın...çıtır çıtır hatunum ben...onun gibi karta kaçmadım daha...
hele bugün hele bugün...muhteşemim....
bugün bir işim daha var...cazibemle elde ettiğim aveayla akşama kadar lalişimi ve ekibini taciz edecem...yaşasınnnnn....
öptümmmm...görüşürüz yine...

bu ustteki uylerin haftasonu alisveriz yapicaklarini duyunca moralim bozuldu neden?
cuku ben yapamicam maasimi haftaya alicam yani 5`inde...:1closedeyes:
bugun yaprak dokumu var aksam eve gidince islerimi hemen yapip 8 de tv nin basinda olmaliyim...
bugun mutluyum gunlerden sonra istanbulda hava gunesli....haftasonuna kadarda isinicakmis....naniknanik
gunluk biliyomusun bisey icin duygularim karmakrisik ..
benden sonra evlenen komsumuzun kizi vardi hamileymis,,,hem onun adina seviniyorum kendi adima uzuluyorum neden benim hala bebegim yok diye hemde kiskaniyorum.....ben kotumuyum gunluk ...duygularim karisti annem soylediginde okadar uzuldumki ....halbuki bu uzulcek bi haber degil....cevremde okadar yeni dogum yapmis ve hamile olan kadin varki sanki hepsi beni kiskandirmak icin yapiyomus gibime geliyo....alinganlik yaptigimi biliyorum ....senağlama
neyse kafani sisirdim ben kaciyorum...
ay kaciyorum dedimde kaciyorum dedgimde yapilan igren bi espri var o aklima geldi``kacma allahin izniyle git``tatlicadiarzu
allahin izniyle gidiyorum bugun yogun olacak beraber calistigim arkadasim hastaymis gelmicek butun yazismalar bana kaldi...optum herkesi

günaydın günlükcüm ve de günlük sakinleri
hava güzel.hava güzel olunca ben de güzel oluyorum
yani en azından öyle hissediyorum
sabah saçlarımı bi türlü yapamadım.şekil almadı meret
çok uzamış.uçları kırpık kırpık olmuş
bi de boyam gelmiş ki
19 mayıs haftası izmitime gidicem.gün sayıyorum
orda bi şekil verdiririm artık saçlarıma da
rengini değiştirsem diyorum.yıllardır aynı renk.
sıkıldım kendimden.aynada başka ben görmek istiyorum
bana yeni bi ben lazım
hadi ben azcık dolanayım.
herkeslere selam söyle

Canim Gunlugum, gunaydinnnn !!! ve butun herkese gunaydinlarrrr
Ne kadar guzel bir gun degil mi gunlukcum ? hava harika, bende harika oldum simdi
bugun çok heyecanliyim, sanki ilk defa randevulasiyoruz gibi O'nun, hayatimin anlaminin karsisina çikacagim diye çok heyecanliyim. su saat geçse de oglen molasine girsek, ve artik ona candan sarilsam !!!
4 gundur hasretim O'na, nasil uzuldum, nasil kizdim ihmal ediyor diye, ama ne tuhaf ki dun gece sesiyle uyudugum için çok huzurlu bir gece yasadim.
hele bide gelecegini duydum ya, tutmayin beniiiiiiiiiiiiii
anlatirim kiz gunluk aksam,
herkese tatli opucuklerrr, can gunlugum simdilik hosçakallll

canım ciğerim günlüğüm;

bugün acayip yoğun olacağım çok önemli bir işim var gerçekten
"0" hatayla bitirmem gerekli allah yardımcım olsun

dün akşam yine yediklerimi sayayım canım:
zeytinyağlı kırmızı biberli ve mantarlı tavuk ayrıca yoğurt sosu falan yapıyorsun üzerine benim uydurduğum bi yemek yani
çok lezzetliydi ama bi dilim kepek ekmeği, 4 kaşık yemek ve salatadan başka bişey yiyemedim
aşkam keyfinde bile şekersiz çay ve diyet bisküvi yedim
ama vücudum bi rahatladı sanki
dün bana kadının biri "formunu nasıl koruyorsun" dedisengözlerimebaksanab
dışardan çok mu zayıfım acaba fisfisfis

dün aldığım kitap bitmek üzere bugün öğlen çok okumak istediğim bi kitap vardı onu alırım heralde

neyse canımcım hadi kendine iyi bak unutma ne diyorduk "bu günü son gününmüş gibi yaşa"

herkeslere sevgiler..........
Şeniz

naber günlük lülülülülülü
alışkanlık yaptın valla sen uğramadan geçemiyorum
hava güzel herşey güzel ama canım sıkıldı yaww arkadaş gelmedi alış-verişe gitti yalnızım işyerinde benneyaptımki
herkes alışverişten bahsediyor bugün maaş günüm hemen kutlasam mı nee
evet evett yaz geldi yeni bişeyler almak lazım :sm_cool:
neyse yine gelirim şekerim byeee Şeniz

Son düzenleme:
Canyoldaşım günlük

Öncelikle arkadaşlarıma ilet hani şu taktik mevzusu merak etmesinler nabza göre şerbet vermesini bilirm ters yapıcağını yapmıcanı anlarım uyarıları için de teşekkür ederim a.s.

Beni hiç sorma emi içim kötü dokunsalar ağlamaklıyım çok kötü hemde belli etmiyorum mutlu olmaya çalışıyorum :a015:

Ne olcak bu halimiz bilmiyorum günlük şu aralar çok yalnız hissediyorum kendimi sanki herkes uzaklaşmış tek kalmışım gibi dışlanmışım gibi ama yok diyorum ben kimseye birşey yapmadımki kırmadımki kimseyi olmaz öyle şey ama böyle hissediyorum

Hayırlısı olsun herşeyin sabırla bekliyorum o güzel günleri çok bekletme ne olur gel artık senağlama
Hoşçakal günlükcüm herkesciklere selam söyle öpüyorum herşey gönüllerince olsun

BEN GELDİMMM GÜNLÜKKKKKK HEMDE ÖLE Bİ GELDİMKİİİİİ ŞEN ŞAKRAK Bİ BELİNAY OLARAK GELDİM OKADAR MUTLU HUZURLU KIPIR KIPIRIMKİ ANLATAMAM :) BEN VARYA BEN EN UFACIK ŞEYLERDEN BİLE MUTLU OLUYORUM İŞTE BU YÖNÜMÜDE ÇOK SEVİYORUM AZLA YETİNMESİNİ BİLİYORUMMMMMMMM EVETTTTTT GÜNLÜKÇÜMMM ŞİMDİ BAŞLİİİM ANLATMAYA :) BU SABAH VARYAAA ÇOK GÜZEL UYANDIM NEDEN BİLİYORMUSUNNN SABAH YİNE AŞKIMMM UFUĞUMM UYANDIRDI BENİİİİ AMA BU SEFER GEÇ UYANDIRDI UYKUM BÖLÜNMESİN DİE :) NEYSEEE 10 GİBİ TELİM ÇALDI AYNEN KONUŞMAYI AKTARIYORUM SANA
BEN: EFENDİMM?
AŞKIM:BÖCEĞİM GÜNAYDIN SUS VE DİNLE ŞİMDİ BENİM İÇİMDEN GEÇENLERİ (BİRDEN Bİ ŞARKI ÇALDI VE SÖZLER AYNEN ŞU) GECE SANA SARILIP YATMADAN SABAHA SENLE UYANMADAN SENDEN BEBEĞİM OLMADAN ALLAHIM CANIMI ALMASIN BU DELİ GÖNÜL SANA DOYMADAN BÜYÜK AŞKI SENLE YAŞAMADAN BİR ÖMÜR BERABER YAŞLANMADAN ALLAHIM CANIMI ALMASIN...
AŞKIM:HADİ ŞİMDİ UYANSIN BENİM PRENSESİM BENDE İŞİME GERİ DÖNİMM SENİ SEVİYORUM SEVGİLİM...
YAAA GÜNLÜKK BE ÇOK AŞIĞIM YAAAA ÇOK GÜZEL UYANDIRDI BENİM UFUĞUM BU SABAHHHH RABBİM BENİ AYIRMASIN ONDAN O BENİM YAŞAM DESTEK ÜNİTEM YAAA ÇOK SEVİYORUM GÜNLÜK ÇOOOOK:) KAHVALTIDA HEP GÜLÜYOMUŞUM ANNEM FARKETMİŞ NE O BELİNAY HAYIRDIR ZEYTİN VE PEYNİRİ UFUK OLARAKMI GÖRÜYORSUN DEDİ :):) GÜNLÜK ŞUAN ÇAY DEMLİYORUM KEYİF ÇAYI,ABLAMLA ANNEMDE EV BAKMAYA GİTTİ Bİ YERDE KİRALIK EV VARMIŞ (MALUM ABLAM EVLENİYO EV YOK DAHA ORTADA) GÜNLÜK BURDAKİ ARKADAŞLARIMA SÖLE DUA ETSİNLER OLURMU BİRAN ÖNCE EV BULALIM ABLAMA, ONLAR GELENE KADAR BENDE ÇAY DEMLİM DEDİM.. BEN BÜTÜN GÜN TEMBELLİK EDİCEM GÜNLÜK BUGÜN KENDİME AYIRDIM KENDİMLE UĞRAŞICAM MASKELER YAPICAM BAKIMLAR YAPICAMM BİRAZ TERAPİ GİBİ OLUR BANADA :):) BU ARADA BİLİYOSUN DİMİ GÜNLÜK BEN BU K.K'NİN DELİSİYİM :) YAAAA BEN SENİ VE BURDAKİ HERKESİİ HEYECANIMI MUTLULUĞUMU ÜZÜNTÜMÜ PAYLAŞAN HERKESİİİİİİ BENİ OKUYAN HERKESİ ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUMMMMM BUGÜNÜ BENİM GÜNÜM İLAN EDİYORUMMM:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Günlük bacım;
Bugün yazmak için geç kaldım kusura bakma ama karnım açken beynimde çalışmıyor benim
naniknanik
Yemeğimi yedim şimdi sana geldim, aç kollarını bana
Genel anlamda soracak olursan düne nazaran daha iyi gibiyim.
Akşam eve gittiğimizde yemek yedik ve bol bol ütü yaptık kocişle
:asigim:
Birikince çok zor oluyor be günlük ama bitirdik
Sonra şöyle keyifli keyifli köpüklü kahvelerimizi içtik
Yani günlüküm kociş yanımda olunca daha bir mutlu daha bir huzurlu oluyorum ben. Birde anneciğim ve babacığımda olsa yanımda ne isterim Allah 'tan başka ( belamımı ) :roflol:
Bu arada günlük
Belinay_merve ye söyle mutluluğu daim olsun.

Bu günlük bu kadar günlüküm dostlara selam eder arzu ile önünüzde eğilirim.
Öptüm hepicinizi.

belinayın günü hepimize kutlu ve mutlu olsun günlükçüm...:içelim:
Allah bozmasın mutluluğunu...

günlük yine ben geldimmm şarkı söyleyip gidicem bu şarkımmmm önce aşkıma ufuğuma sonrada tüm günlükçülere :))) (sesim biraz detone idare ediverin azcıkkk ):):)

"DÜNYA ÜZEMEZ BENİİ ÖLÜÜM KORKUTABİLRİMİ?SEN OLMADAN BU KALP HİSSEDEBİLİRMİİİ? GÜNEŞ BATMIŞ BANANE ELLERİN YOOOK KİMENEEE YERİNE KOYAMADIM RAZI OLAMADIM SENSİZLİĞEEE KALPLEEER YALNIŞ YAĞMUR ISLATMIŞŞ TABRIIII KORUMUŞ YAA SEVENLERİİİİİİİ SON NEFESİMDE ELİMİ SEN TUTUCAKSIN SON SÖZLERİMİ BİR SEEN DUYUCAKSIN MELEKLERN SÖZÜÜÜ VARRR MELEKLERİN SÖZÜ VARRR SON NEFESİMDE ELİMİ SEN TUTUCAKSIN SON SÖZL"ERİMİ BİR SEEN DUYUCAKSIN MELEKLERN SÖZÜÜÜ VARRR MELEKLERİN SÖZÜ VARRR

NOT:BENİ DİNLEYEN HERKESE TEŞEKKÜRLER BENİ SİZLER YARATTIINIZ : )

günlük yaaaa...
duvar çubuk adayına söyle melenk kocasıyla uğraşmasın boşa...
benimki mellenk değil diye uğraşıyorum ben onla...

evet sevgili günlüküm
hele şükür sıra sana geldi, kaç zamandır uğrayamadım sana
öncelikle canım bir, sıkkın bir normal:S
ne istediğimi bilmez bir durum içerisinde gidip geliyorum..
neyse boşver!..
dün akşam saat 7 de eve geldim bir gün önceden yaptığım sucuklu kurufasülyem ve pilavım vardı yemek yapmak gibi bir derdim yoktu anlayacağın
kendime bir ton balığı açtım onu yedim
sonra doğru steppera 15 dk falan bindim kan ter içinde kaldım
derken kociş geldi daha kapıdan girmeden hemen hazırlan sahile inelim dedi :1shok:
gittik yürüyüşümüzü yaptık sahile kurulan aletlerde çalıştık
ordan çıktık bu hassas tartılar varya günlük hani
bi tartıldım ne görim:1shok: 1 ayda yaklaşık 7 kg vermişim
tabi dururken gitmedi o kilolar spor, yaptım bişey yemedim..
neticede en yakın zamanda evlendiğim kiloma dönmenin umuduyla çırpınıp duruyorum günlük
ha bir de yaz geliyor tabi nasıl bikinileri giyeceğiz böyle demi ama
bişey daha diyeceğim biliyormusun ben şuan karşımda dikilen şırfıntıdan (muhasebe sorumlusu) daha güzel bir vücuda sahibim en azından onun gibi popom yere bakmıyor o benden ince olabilir ama erkek vücudu var onda
benim ise popomda yerinde, göğsümde yerinde, belimde inceldi çok şuh bir kadın oldum ve devam ediyorum günlüküm şakkıdı
hadi yeter bu kadar şimdilik ben kaçar byee byee Şeniz

Kız günlüğüm meraba..
Nasılsın ben iyyim...
ama işte yine evdeyim arkadaşlarımla gezmelere gitmek istiyorum ama onların işi var yasenağlama
Belki akşama parka falan gideriz kızları kandırabilirsem.Hadi gelin size donduma alcam desem gelirlermi acaba:1closedeyes:
Sözlümde aramadı:dilcikar:
Bende az önce kız kardeşi ve annesiyle konuştum msnde:roflol:
Kız günlük ben azcık kendime bakım yapım dimi ama..
Önce bi duşa giriyim sonrada bi fön cektimmi tamamdır..
Ayh bide maske yapsam tam süper olur.
Arkadaşların yazdıklarını üşenmedim tek tek okudum..
Hepsi daha dahada neşeli olur umarım..
Üzgün mutsuz olanlarada rabbim dolu dolu neşe versin inşallah
Hadi bacım bana müsade gelrim işim bittiginde

günlükcüğüm çıbık krakerime söle vücüt ölçülerim şöle o karar versin:
1.70 boyum 61 kilom

şimdi ben zayıfmıyım şişmanmıyım :sm_confused:
kimse inanmıyor ya 61 kilo olduğuma zaten hala 38 bedenim anlamadım gitti
bu 6 kiloyu nereme aldım acaba tatlicadiarzu
bikini giyemem işte derdim bu yaz geliyor zayıflamam lazım
çıbıkımada söle o da zayıflasın kendini süper hissediyor insan
azcık boğazına sahip olsun canım:mymeka:

Günlüğün aha bu diyet manyağı hatunlara cevabıdır.

Sıfatınıza tükirim :mymeka:
Yakında inceldikleri için görünmeyecekler, hayır birşey değil basıp geçecem üstlerine. muhahhaa:roflol:

Son düzenleme:
gunluk;
her gecen gun annemın ettıgı her lafta ne denlı haklı oldugunu anlıyorum..
kendılerı hep bana soyle der ''vucudunu heran ölum gelıcekmıs gıbı temız;evını ve yemegını heran mısafır gelıcekmıs gıbı hazır tut''
sımdı nerde cıktı bu deme..:1closedeyes:
bılıyorsun sabah dedım yaa canım ;askım bugun gunduzde dıye..
gıtmeden once sordum ogleyın yemege gelebılırmısın vaktın olurmu dıye..
yok canım hıc sanmıyorum uygulama falan derken gelemem dedı..
sonrasında saat 12:00 tel caldı..
askım ben yemege gelıyorum..
nan hanı sen bugun mumkun degıl gelemezdın..tatlicadiarzu
ama ne oldu tahmın ettın tabıı az cok benı tanıyorsun ..
ben sabahtan henuz kızım uyanmadan yemegımı hazır etmıstım bıle..
salatamı bıtırdım tuzunu eklerken kocam geldı..
ve yıne gıttı..
cok sevıyorum nan ben bu adamı..:asigim:
askım omru 2 yılmıs pehh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…