Kadınlar Kulübü Günlük

Ben geldim canımıniçi günlüğüm;
sabah bankadaydım,işim biter bitmez kendimi kuaföre attım.
Saçlarımı boyattım,biraz kestirdim,şeklimiz kaymasın di mi?
Aman nasıl iyi geldi sorma günlükcüm,inan bak tavsiye ederim,azıcık bunalırsan sen de doğru kuaföre git canım. Sohbet çok harika,insanlar çok iyi ben desen mükemmeldim ya şimdi mükemmel ötesi oldum işte!:asigim:
Ahhhh günlüğüm ahhh arkadaşlarımı çok özledim,nolur kırılmasınlar,en yakın zamanda kavuşacaz dönecem KK semalarına.. Kelebeğim, ben sana anlattım herşeyi,iyiyim ben merak etme,Bettyim,birtanem,öpüyorum seni..Şeniz

ben geldim günlükkkkk:sm_cool:
dün akşam kayınvalidemdeydim..orda kaldım kocam yolda olduğu için..şu an evimdeyim..kocam akşam üzeri aradı ve ilk defa anneme geçelim demedi;eve geç hayatım gelince bişeler yapar yeriz dedi..
ama ben hazırladım..
günlük şu an çok iyim çok iyim.Allah nazarlardan saklasın..sana söylemek istediğim bir şey var ama kimseye söylemeyeceğim..yemin ettim..çenemi tutacağım..az netleşsin..bekle..yani 28 mayıs..o gün söyleyeceğim..:asigim:
bu arada dün çok ilginç bir şey oldu..akşam eve geldim banyo yaptım öyle geçerim kayınvalideme dedim.yol üzerinde bir kuaför var..benim girdiğim kuaför değil,kaşlarım çıkıktı..kaşlarımı aldırayım dedim.öncden de tanıyorum ama kendisini yani.en azından çıkanları toplatayım,hemde saçlarıma fön çektirirm deneyeyim dedim..
günlük girdim içeri,sohbet mohbet derken..konu nete geldi..veee bana dediki 2006dan beri kkdayım ben.hç bozuntuya vermedim,nickin ne dedim.(......)dedi bana..ben şoooookkkkk...:1shok:
ne ilginç değil mi günlük,ben kim olduğumu söylemedim..ben ben olduğumu söylemedim daha doğrusu..şimd birazcık burdaki sohbetle kendisiyle konuşup sonrada ben benim dicem..
işte böyle cancağızım..
ilginç şeyler yaşıyorum hayırlısı olsun..bu arada 28 mayısa 28 gün kalıyor yarın,bekle beni anacım..
:smiley-cool:

Son düzenleme:
sevgili günlük ben hepsini çok sevdiğim bıcır bıcır burada eşlerine verdikleri ufak tefek cezaları anlatan
genç kardeşlerimin, eşleri kendilerinki gibi efendi ve anlayışlı olan bayanlara güzel taktikler verdiklerini düşünüyorum benim korkum bu tatlı hanımların eşlerine yaptıkları bu taktiklerin sonucunda elde ettikleri güzelliklere sahip olmaya özenip eşi taşfırın erkeği olan birinin de duvar moduna girip duvara çarpmış gibi olması gülme smiley

GÜNLÜKÇÜMMM SELAMMMMM BEN GELDİMMMMMM ŞÖLEEE HEROSUN YAN SAYFASINA BENDE YAZİMMMMM:)))

BUGÜN SABAHIN KÖRÜNDE KALTIM UFUK PAŞAMIN ARAMASIYLA :)) HAYIRDIR AŞKIM BİŞİMİ OLDU DEDİM YOOO GÜNAYDIN DEMEK İSTEDİM DEDİ (HER SABAH MSJ ATAN ADAM BU SABAH ARAYIPTA GÜNAYDIN DEMEK İSTEMİŞ) NEYSE HADİ KAPATALIM SEN UYU DEVAM ET HAYATIM DEDİ KAPATTIK BEN SAĞA DÖN YOK SOLA DÖN YOK UYKUMUNDA İÇİNE ETTİ İŞTEEEEE :) NEYSE KALKTIM Bİ GÜZEL YATAĞIMI TOPLADIM KAHVALTIYI HAZIRLADIM ÇAYI DEMLEDİM YUMURTALARI HAŞLADIM EV AHALİSİNİ SABAHIN 8'İNDE UYANDIRDIM :) ABLAM ANNEM VE BABAM HEPSİ İNANAMADI NEDEN DERSEN YATAKTAN BENİ ÇEKİŞTİRE ÇEKİŞTİRE UYANDIRIRLARDI HEP :)) NEYSEE GAYET GÜZEL KAHVALTIMIZI YAPTIK SOHBET EŞLİĞİNDE HERKES BİRBİRİNE RÜYASINI ANLATTI DURDU :) BENDE ASLININ DÜN BENİ VE LALEYİ GÖRDÜĞÜ PAPAZ RÜYASINI ANLATTIM GÜLEKTEN ÖLDÜLER ASLINA BAKARSAN BUGÜNDE GÖRÜR DİYE DÜŞÜNÜYORDUM ASLIYI RÜYAAA :) ÇÜNKÜ DÜN ASLIYA AYNEN ŞÖLE DEMİŞTİM "papaza benden selam söle oluruu ama bu sefer bakırköydekine gidelim ermeni kilisesini lakin dün çok yorudunuz beni laleylee hee unutmadan BU kez siyah bi dantelli tülbent buldum onu takıcam bu sefer dün çok ayıp oldu başım açık girmişim hee mumları almaya unutma belki bulamayızzz :) tövbeee tövbeeeee :))))" NEYSE GÜNLÜKÇÜM ÇENEM DÜŞTÜ YİNE DİMİ :)) BUGÜN NELER YAPTIM BİLİYOMSUUN? ABLAM EVLENİCEK 22 HAZİRANDA İŞTE ALIŞVERİŞE ÇIKTIK HERŞEY HAZIR MOBİLYALAR GELİNLİK FALAN AMA DAHA ORTADA EV YOK YAHU HİÇ DOĞRU DÜZGÜN EV BULAMIYORUZ GÜNLÜK YAA KİMİN DOĞALGAZI YOK KİMİNİN BANYOSUNDA DUŞA KABİNİ YOK İNŞALLAH EVLENMEDEN BULABİLİRİZ :)" SONRACIĞIMA DOKTORA GİTTİK ABLAMLA Bİ KAÇ TAHLİL SONÇLARI ÇIKICAKTI ONLARI ALMAYA GİTTİK SONUÇLAR GAYET İYİ ÇIKTI AMA PERŞEMBE GÜNÜ MEMOGRAFİ ÇEKİLCEK :KK43: YAAAA GÜNLÜK YAA BUARADA BEN HALA ABİYE Bİ KIYAFET BULAMADIM YAA DÜĞÜNDE GİYİCEĞİMMM :KK43: ŞÖLEEE FUŞYA RENGİ OLSUN İSTİYORUM UZUUUUN OLSUN İSTİYORUM ÇOK ŞEYMİ İSTİYORUMM OFF BULAMIYORUM YAA ÇIPLAK GİTCEM GALİBA :))) Bİ ARKADAŞIM LALELİYİ VE FATİHİ ÖNERDİ BAKALIM ORAYADA GİDİCEM İNŞALLAH BULABİLİRİM GÜNLÜKÇÜN.. NEYSE BENDEN BUKADAR KARMAN ÇORMAN BİŞİLER YAZDIM SANA AMA SEN ANLADINN BENİ ANLADIIIIIN :) HADİ BEN GİDİMDE DİĞER ARKADAŞLARADA YER KALSINNNNN ÖPÜYORUM SENİ GÜNLÜKÇÜMMM SENİ VE TÜM ARKADAŞLARIMI ÖPÜYORUMMMM SEN VE BURASI BENİM İÇİN ÇOK ÖZELSİNİZ....

selam gunluk...
cok kızgınım cookk...:kızgın:
bu aksam ıcın ne guzel planlarımız vardı askımla..
yemekten az sonra tel caldı..
1 mayıs dolayısıyla uygulama kararı alınmısta gece 20:30 22:30 arası malum yerlerde uygulamaya baslanıcakmıs..
yaw kardesım zaten adam geceden gelmıs..senağlama
bırakın basbasa kalalım dıledıgımız gıbı ...
baska adammı kalmadı cagırılacak...:mymeka:
napıyım bende sıkıntıdan gıdıp frıtozu soktum ..
butun parcalarını ayırdım once yag coz kır coz vb ne kadar sey varsa arıtttım uzerındekı yagı..
sonrasında da bulasık makınasına attım...
yag deydı ya bır kez elıme makınayı calıstırır calıstırmaz dusa attım kendımı..
mıs gıbıyım, tonıklerımı kremlerımı surundum ..
kendıme de soyle sutlu bır kahve yaptım yanında da sıgara fena olmaz hanı..
kocişimi beklıyorum gelsın dıye..
o gelene kadar buralardayım anlıycan..
herkeze ıyı aksamlar olsun..a.s.
hoscakal...

Günlükçüğüm birazdan buz tutucam valla Bizim kapıcı kaloriferi yakmaktan çook önce vazgeçmişti zaten ama havalar soğuyunca resmen buz gibi oldu evin içi..Zaten karda kışta da az az yakmıştı evin içinde hırka ile oturuyoduk..Mayısa girdik battaniyeye sarılmış bir şekildeyim valla..Bi de soğuğa hiç dayanamam ben çok üşürüm biraz kansızlık var bende..Yazık bana yaa

Zaten artık ders çalışmaya karar verdim sana 1 saatlik molamda yazıyorum şuan..Böyle otur otur olmucak karar verdim o nedenle bugün tüm derslere girdim..Hatta kendime haftalık sıkı bir ders programı yaptım..İnşallah uyacağım bu sefer 3 haziranda başlıyor finaller..Çok zor olacak çoook..Zaten şenlikler başlayacak mayıs ortasında o zaman derse de gitmicem çalışamıcam da bari şimdiden biraz sıkayım dişimi..Böyle daha huzurluyum en azından çalışmadığımda ve derse gitmediğimde o çektiğim büyük vicdan azabını duymuyorum..Hem sevgilimle de görüşemicez uzun bir süre bari bir işe yarasın ders çalışayım di mi..Şirketler hukuku çalışıyorum Anonim şirketin yönetim kurulundayım tatlicadiarzu Hehe keşke bir anonim şirketin yönetim kurulunda olabilsem şimdilik uzaktan ders çalışabiliyoruz ancak tatlicadiarzu

Sevgilimin bugün zor bir dersi vardı Maliye Politikası diye..Çok zor çok zor deyip duruyordu hoca da gerçekten zor sormuş pek iyi geçmemiş ama eminim yine yüksek not alacak..Ya bu adam çok zeki biliyo musun günlük..artık doğuştan mıdır bilmem sınava sadece 1 gün önce çalışıyo ve sınıfın en yüksek notlarından birini alıyo valla..Maşallah diyelim di mi :nazar: Sevgilisine çekmiş nolcak :dilcikar:

Ben biraz forumda da takılayım şekerim molam bitmeden hadi herkese iyi geceler

Kız günlüküm nabersin bacım?
Ben yine iyiyim şükür.
Ay ne uzun zaman olmuş böyle sürekli iyi olmayalı..
Cok gelgitler yaşadım.
An geldi canım çıkana kadar agladım,
An geldi sebepsiz kahkahalara bogdum kendimi..
Sanırım gecti hepsi ara sıra gelmiyo diil aklıma aglatmıyor gülümsetmiyor diil
Canımı yakmıyo diil ama acıyada alışılıyomuş be günlüküm.
Acılarda sıradanlaşabiliyormuş..
Neyse geçmişe mazi derlermiş..
Şimdi sözlümle konuşuyoruz msnde.
Fazla telefon görüşmeyi yapmamaya özen gösteriyorum.
Sebebini bende bilmiyorum öyle uzun uzun telefon görüşmelerine gerek duymuyorum.
Oda cok anlayışlı:asigim:
kahve yapmaya gitti bende hemen sana koştumyerimseniben
Bügün annemle dışarı cıktık kıyafet krizim tutmuştu aldım yine bişeyler hakim olamadım kendime:eek:klava:
orda begendim hatta biterek aldım eve geldim hiç beğenmedim
Yarın gidip degiştircem.
Ay kız parmağımda yüzüğümü görenler şok oluyolar
Kimse benim böyle bişey yapacagımı düşünmüyormştu Şok ettim kıs herkezleri
ay daha dogrusu bazen banada şaka gibi geliyor..
Sanki ben diilim bi başkası sözlenmiş gibi
Ama sabah uyandıgımda parmagımda yüzüğü görünce düşüyo jeton..
ohh sefam olsun nede güzel yaptım.
Mutluyum ayh dahada önemlisi huzurluyumm.
Günlükcüğüm selam söyle bütün kızlara seviyorum onları a.s.

Gunlugum, canim gunlugumm,
aylardir seni ariyorum bulamiyordum simdi bulmdum birakmiyorum !
ahh be gunlugum...hayat ne kadar tuhaf degilmi ? sana ulasamasam bile, her gece yatmadan sana yazar gibi anlatirdim ya olanlari, hatirlarsin o mutlulugumu, heyecanimi, sozumu, nisanimi...neydi o gunler beeee
neden boyle simdi gunlugum ? neden ? hani ben çok guçluydum ? hani ben hep gulerdim ? biktim ya bu gozyaslarindan ! tutuyorum tutuyorum yine akiyor !
simdi sana yazinca rahatlarim belki...
gelisme yok, ruh gibiyim...yoksa ben iyi de kotuyu de mi artik seçemiyorum, nedir bu ?
çok mu duygusalim, yoksa çok mu asik, yoksa çokmu aileci...
ailemmmmmm onlari nasil seviyorum biliyorsun dimi
askimi da oyle, herkesi, herseyi ! kocaman yuregim, kocaman kalbimi sigdiramadim be gunlugum...
bugun ki gunumu sorarsan, butun gun çalistim her gun ki gibi, sabah git aksam gel, bilgisayar gozlerimi bozdu bugun, çok yoruldum...birazda agladim..ehhh hep gulemem ya, çok guldum simdi agliyorum, sonra hep gulucem dimi...
yemek molasini bile KKmla yedim. okudum da okudum, okudum da okudum.
sigarayi mi ? kaçirmamak istedim ama yine olmadi...yarin denicem...
isden geldim, anneme yardim ettim, yemek yedik, bulasik, çay sonra yuvama geldim...KK ya
ve kuzum dedi ki bak gunlugun orda, buldum bekler hadi git dedi, geldim
onuda çok seviyorum, senide, bu yuvada bulunan herkesi de
iyi geceler gunlugum...ve yuvanin melekleri

Günlüüük,
Eski neşeme kavuştum şüküüür, kendimi çook daha iyi hissediyorum hatta bu opearsyon bana çoook iyi geldiii:sm_cool:
Allegria bacıma üzüldüm yaa neredeyse mayıs ayına gircez ama doniyyy hemi de ders çalışırkeen kıyamamm
Balböceğim senin için de çoook ama çook sevindi,m yaa ne güzel haberler bunlar bölee
Bu arada ben eski cotton candy nickimi değiştirdiiim bu kız ne alaka demeyinlülülülülülü
Bugün yine evdeydim been bütün gün tv seyrettim bi arada bıcı bıcı yaptıım akşam daa askerdeki arkadaşımı aradıım ve 1001 gece izledimmm...
Arkadaşım da sesimi baya neşeli bulduu çok sevindimmm
Benden bugünlük bu kadaar
herkese öpcükleeerŞeniz

Günlüüük,
Eski neşeme kavuştum şüküüür, kendimi çook daha iyi hissediyorum hatta bu opearsyon bana çoook iyi geldiii:sm_cool:
Allegria bacıma üzüldüm yaa neredeyse mayıs ayına gircez ama doniyyy hemi de ders çalışırkeen kıyamamm
Balböceğim senin için de çoook ama çook sevindi,m yaa ne güzel haberler bunlar bölee
Bu arada ben eski cotton candy nickimi değiştirdiiim bu kız ne alaka demeyinlülülülülülü
Bugün yine evdeydim been bütün gün tv seyrettim bi arada bıcı bıcı yaptıım akşam daa askerdeki arkadaşımı aradıım ve 1001 gece izledimmm...
Arkadaşım da sesimi baya neşeli bulduu çok sevindimmm
Benden bugünlük bu kadaar
herkese öpcükleeerŞeniz

Teşekkür ederim canım..
Bende senin için sevindim..
Kendini iyi hissetmen neşeli olman süper..

Yaz geldi sokağa çıkmak lazım
Bikaç kural daha yıkmak bikaç Yasak delmek lazım..
(ne alakaysa :roflol:)

Günlük yaaa
Ben sevgilimi çok özledim senağlama daha dün görüştük ama çok özledim işte napıyım bugün gelemedi okuldan geç çıkıyo bi de yarın sabah erkenden dersi vardı zaten onların evi bize 1 buçuk saat uzaklıkta geç saatte gelip gitmesi sorun oluyo görüşemiyoz işte
Ama ben çok özledimmmm
Yarın görüşcez ama benim sunuma çalışmam lazım perşembe programlama dersinden sunumum var java da dosyalama işlemlerini anlatcaz günlük dua et de bi aksilik çıkmasın :bbo:
Hatta takıldığım yerleri sana sorsam olur dimi günlük bana ayıracak vaktin vardır dimi
Arkidişlerime selam söle hepinisi öpüyorumŞeniz

iyi geceler günlükcüm.....

bizim bi kedicik var az önce onu içeri aldım balkona erkek kediler zavvalımı hep hırpalamış kuyruğunda kocaman yara var.... gece alıyorum içeri ama gündüz koruyamıyorum onu ne istiyorlar kediden anlamadım gitti ya..... öyle tatlı öyle masum ki ........

İççim geçmiş uyumuşum akşam üzeri rüyamda sevgilim beni aldatıyordu ona dedim sana tokat attım bana diyo ki iyi yaptın bari sert vursa idin..... düşünüyorum da gerçek olsa ne kadar kötü ya..... allah düşmanıma vermesin ......
gidiyom günlükcüm dolanayım biraz topiclerde .....

Harika bir geceydi günlük.
Ne zamandır kendimi bu kadar iyi hissetmemiştim.
Konsere gittim,peygamber efendimiz(s.a.v)için çıkarılan cdnin tanıtım konseri vardı.
(Ferdi Tayfur, Muazzez Ersoy, Funda Arar, Hakan Altun, Uğur Işılak, Erhan Güleryüz, Fatih Kısaparmak, Zara, Murat Göğebakan, Orhan Hakalmaz ve Ahmet Özhan gibi ünlü sanatcıların söyledikleri bir cd.)
Bu gece bazıları gelmedi ama çok güzeldi.Ruhumu arındırdırdım sanki huzurluyuma.s.
herkese iyi geceler

Selam Günlük..
Buraya ilk kez yazıyorum genelde kendi defterime yazardım ama o kadar kötüyümki anlatamam..Bu dünya mı kötü yoksa felaketler beni mi buluyor? 26 Nisan doğum günümdü ve hayatımn en güzel sayılı doğumgünlerindendi halk oyunlarından arkadaşlarım Aydına bi festivale gitmişlerdi burda olmadıklarından aradılar ve bana "iiyiki doğdun cansu" die şarkı sölediler,sonra kurstan tanıştığım arkadaşlarım bana sürpriz bi doğum günü yaptılar bi sürü cici cici hediyeler aldılar,hiç beklemediğim kişiler doğum günümü hatırlayıp beni aradılar çok mutluydum çokk ve üstüne üstlük 1,5 ay önce ayrıldığımız sevgilim aradı o gün görüşmek istedi ve biz yine başladık bşyleree:asigim: daha ne isteyebilridim kii :)Birtek babam aramadı zaten alışkındım aramamasına onun 2 yıldır yaptığı şeydi ama geçen yıl kısada olsa msj atmıştı ama bunu bile takmıordum çünkü "babamda olsa" bozmayacaktım mutluluğumu o gün bitmesin istedim..
Ama 27 nisan pazar günü saat 5 sıralarında herşey değişti..Halk oyunlarından en yakın arkadaşım aradı ağlayarak kaza yaptıklarını söledi ve hocamızın eşinin öldüğünü hocamızında çok ağır olduğunu söyledi..Ne yapıcağımı bilmiyordum ağlıyordum sadece çünkü Salih hocam benim liseden beri hayatımda olan ve artık benim hayatımda baba figürüne sahip olan insandı eşide benim eşşiz bi ablamdı,inanmıyordum ağlıyordum anneme sarılıyordum ama inanmıyordum:1no2: bi şaka bu kötü bi şakaa:kızgın: ama baktım haberler öle gelmiyor işin kötüsü manisa yakınlarında oldukları için ben yanlarına gidemiyordum!!! Dansçı arkadaşalrım bikaç kırıkla o feci kazayı atlabildiler ama hocam,eşi ve kızı o kdr şanslı değildiler..Hocam şimdi izmirde 9 eylülde yoğun bakımda kendisine verilen %20 yaşama şansını yakalamaya çalışıyor şennur ablam bursaya geldi yattığı yerde inşallah huzurlu olur ve zeynepp daha ilk okul öğrencisi belinde ve omuriliğinde kırıklar var ve ciğeri yırtılmış oda yaşam mücadelesi veriyor:KK43::KK43: Bi hayatın 4 sn nasıl mahfolucağını orada olmasamda örenmiş oldum..Salih hocam bana hep kendi gibi mutlu bi evlilik yapmam için dua ederken uyandığında onun karısınn olmadığını nasıl sölücez ???
ALLAHIM SEN ELİFE VE ZEYNEPE BABASINI BAĞIŞLA ANNESİZ KALDILAR BABASIZ TEK BAŞLARINA KALMASINLAR..
Sizleride boğdum ama 3 gündür bende boğuldum kusura bakmayın saygılar iyi geceler..

selam kk günlüğüm...Çok mutluyum çoksırnaşık şey 23 nisanda çıkardığım halkoyunu ekibi kaymakkam tarafından beğenilip şenliklere seçildi e tabi yoğun çalışmalara devam ama olsun çok zevkliyerimseniben 4 günlüğüne canım İzmirime gittim geldim ailemi gördüm,İzmirimin havasını çektim bol bol ciğerlerimeŞeniz Saçlarımın da modelini değiştirip yeniden kızıl boyamı tazeldim ayy ne güzel şeyler yaşıyorum ben ya :nazar:

gunaydın canım ıcı....
sabah sabah ne ısın var burda dedıgını duyar gıbıyım..
askımı gunduze gonderdım..
kahvaltısını hazırladım ve operek yolcu ettım az once..:eek:
senınde hatrını sormadan gecmıyım dedım..
bakıyorum kımsecıkler ugramamıs sana..
tabıı sabah kadar vıdıvıdı kafana sısrdıler sımdı de bır yerlerınde pıreler ususuyor o tembellerın..:1closedeyes:
kafanı sısrmıyım sabah sabah..
nasılsa gun ıcınde yeterınce sısecek..
herkeze saglıklı,huzurlu,mutlu ve bereketlı bır gun olması dılegımle.a.s..

SEVGİLİ GÜNLÜĞÜM...
YAZ GELDİ, FORMA GİRDİM,İYİLEŞTİM,KEYFİM YERİNDE,HAVA GÜZEL EEE DAHA NE OLSUN BE GÜNLÜK...BU GÜN HER YER TOZPEMBE POLYANLACILIĞIM ÜSTÜMDE DİLEYİN NE DİLERSENİZ BENDEN...Şeniz

Günaydın günlükçüm bugun havadan herhalde biraz daha iyiyim.sırnaşık şey
bahar geldi artık desek olurmu sence akşam lost yüzünden her ne kadar
geç yatsamda uykusuz olarak işteyim bugun keyifliyim nedense ..:emir_bebek:
herkese mutlu huzurlu bir gün diliyorum a.s.

Günaydın günlük...sırnaşık şey
Günler ne kadar çabuk geçiyor artık. Daha pazartesi sendromunu doya doya yaşayamadan çarşamba oluvermiş. Bu akşam alışverişe gidecez eşimle. Hafta sonu eşimin en yakın arkadaşının düğünü var. Evde olan kıyafetlerimden birini giyerim demiştim dün denedim ama hiç içime sinmedi. İçime sineninde aldığım kilo yüzünden içine giremedim.
Anlıyacağın moralim bozuk. Çok üzgünüm çoook
Sanırım ben kendi başıma kilo veremeyeceğim. Bu yüzden önümüzdeki hafta doktora gitmeyi düşünüyorum.
Böyle işte günlükçüm.Yeni bir şeyler olursa ben gene yazarım.
Herkesin çok ama çok ama çok güzel bir gün geçirmesini diliyorum.

Günaydın yaflu kuş Şeniz

Bugün yine çok güzelim, harikayım, kıpır kıpırım:dance:

Sana yazarken pencereden gelen kuş sesleri eşlik ediyor bana:eek:
Hafta sonunda inşallah maaşımı almış olursam kendime ciciler alayım da şımartayım kendimi, baktım benim herifte tık yok, kendi kendimi şımartayım değil mi

Geçen Gün bet suratlı Beti kocasıyla küsmüşya, kocasıda gönlünü 2 elbise bilmem kaç ayakkbıyla almış, yav benim herif niye böyle şeyler yapmazki, akıllandı sanırsamfisfisfis

X