Kadınlar Kulübü Günlük

selam kız ... günlük
bu gadınlar hep sana dertlerini anlatmış
senin ne derdin var diye hiç sormamışlar:mymeka:
kız günlük beni sorucak olursan iç güveysinden halliceyim:roflol:
bu gün sinemaya gittim doğru düzgün film yoktu
bende animasyon filmi izledim biraz vitrin baktım bu arda bir mağazaya girdim
ordaki tezgahtara gıcık oldum ya...:mymeka: ama ağzını payını verdim jeyyar
bu günün kısaca özeti buydu şakkıdı
yarında pazar ne yapsam ki acabaCADIARZU
bire kadar yatarım kesin sonrada yaparım bişeyler :icecream::icecream:
hadi ben kaçar günlükcüğüma.s.

gunaydın gunluk,
gune nasıl baslarsan oyle gıder derler yaa ne dogru soz..:dance:
kocam gecedeydı dun aksam..
sabah bıze kahvaltı hazırlamıs,''kahvaltınızı yatagamı ıstersınız yoksa masaya gelıcekmısın ''dıyor..:1shok:
tabıı ben o uyku halıyle ve Allah ım acaba bugun evlılık yıldonumumuz felanda ben mı unuttun dıye dusunurken bır yandan yataga lutfen dedım...
tabıı bu sırada kızımı da kaldırmaya calısıyorum,''annecım hadı kızım'' dıye yırtınırken ben hıc umursamayan kızım''bısıkletını baskasını verıcem ''der demez nasıl yataktan fırladı ınanamazsın..:roflol:
neyse kı guzel bır pazar sabahı oldu..:sm_cool:
sımdı askımı bıraz bıraktık kı uyusun..:asigim:
bır kac saat sonra uyandırırım kızımı gezmeye gotururuz belkı ..
hava guneslı ama acayıp bır ruzgar var..:sm_confused:
bakalım daha neler olucak gun boyunca..
ben yıne gelırım..
bu guzel pazar sabahında herkeze kucak dolu sevgıler benden..a.s.
hoscakal gunluk:a015:

günlük çok güzel bir pazar bugün..:teytey:
hem çalışmıyorum;hemde evimde dinleniyorum..
sabah kocamı öpücüklerle uyandırdım 9da.ne hazırlayayım dedim. .....i ara bakalım rezervasyon yaptır da oraya gidelim kahvaltıya,senin içinde değişiklik olsun dedi:asigim:
giydik eşofmanlarımızı,taktık güneş gözlüklerimizi çıktık gittik mekana. bu yıl gittiğimiz ilk brunch dı.hem kalabalıktı hemde nezih bir ortam vardı..yeşillikler içinde havuz kenarında yaptık kahvaltımızı..sonra evimize geri döndük...
kocam şimdi dışarda şehir dışından üniversiteden bir arkadaşı geldi onunla bir kahve içeyim geleyim dedi.bende ayaklarımı uzattım laptopum elimde kkdayım..
akşam üzeri döndüğünde de kocam markete gidicez,evimizde birşeycikler kalmadı.bu ara yoğun çalıştığım için de boşladım biraz mutfağı..
marketten sonrada biraz dolaşıp evimize dönmeyi planlıyorum;çünkü yarının yemeğini yapmam gerek...ne yapsam diye düşünüyorum..
işte böyle günlükcüm..ben kaçıorum..öpüldünŞeniz

günlükçüm,
güzel bir pazar günü ama maalesef değerlendiremiyorum çünkü işteyim. miskin miskin takılıyorum,vize haftası olduğu için öğrenciler ders çalışıyor (ortalıkta gözükmüyorlar) ve şükür ben kafamı dinliyorum...

bugün erken çıkabilirsem kızımı sinemaya götüreceğim.(umarım)
akşam eşimle ve arkadaşlarla yeni türkü konserine gittik, konser sonunda bir baktım ayaktayız coşmuşuz:dance:. çok keyifliydi...konser çıkışı evde takıldık arkadaşlarla ,tabi her an uyuma moduna geçebilirim...bööle işte sıcak, miskin,sakin bir pazar günü.....

SELAMIN HELLO GÜNLÜKİ LK KEZ TEŞRİF EDİYORUM İLK KEZ SAYFANI AÇIPYAZIYORUM BENDE dhilek'çiğimin YANINDAKİ BOŞ SAYFAYA YAZİM :)) BEN BUGÜN HİÇ BİŞİ YAPMADIM SIKILDIM SIKILDIM SIKILDIM :)) HAVA SÜPERDİ BUGÜN İSTANBULDA AMA MALESEFKİ DÜN SABAH EVDEN Bİ IKTIM AKŞAM 7 GİBİ GELDİM EVE TÜM GÜN AŞKIMLAYDIN KAHVALTI ETTİK BANA CİCİLER ALDIK SONRA SİNEMA KEYFİ YAPTIK SONRADA AKŞAM YEMEĞİMİZİ YEDİK VE BENİ EVİME BIRAKTI.. E DOĞALOLARAKÜN ÇOK GEZDİĞİMİZ İÇİN BUGÜN DİNLENELİMDEDİK HEMDE AŞKIM AİLESİNE VAKİT AYIRICAK BUGÜN BİRDE KPSS VAR DERS ÇALIŞIYO FAZLA GEZMEMEK GEREK :) BENDE BUGÜN TÜM GÜN EVDEYDİM NETTE DOLAŞTIM SONRA BALLKONA ÇIKI KAHVE KEYFİ YAPTIM BOŞ BOŞ OTURDUM ANLİCAĞIN TEMBELİK YAPTIM... NEYSE GÜNLÜKÇÜM BENİM ÇENEM YİNE DÜŞTÜ BUGÜNLÜK YETER :))

güzelim günlük nefret ediyorum pazar günlerinden
annemin temizlik ve çamaşır günüydü
biz de dışarı çıkamazdık
ondan mıdır bilmiyorum hala pazarlar ben de huzursuzluk yapar
cumartesi vakıftaydım tüm günüm orda geçti
bugün de kızımla gezdik dolaıştık
kağıt helvada dondurma yedik
biraz öncede yıkandım.temiz kız oldum
şimdi de kahve ve sigarayla sendeyim işte

Ah günlükcüğüm ahhh pazar günleri pek gelmem ya bir uğruyayım dedim..
Ahhh çektim ya yorgunluktan!:bbo:
Karmakarışık olan giysi dolabımı düzene koymaya çalıştım..
Geçen sene yeni bir seviyeye gelmiştim. Kolsuzlar bir yana,kısa kollular bir yana,sırtı açıklar bir yana şeklide bir düzen oturtmuştum. Allahtan dolap büyük de yazlık kışlık ayrımı yapmıyorum. Ama bir türlü olmadı istediğim gibi. Bugün yeniden az önce bahsettiğim sistemi yaptım. Veee en çok sevdiğim beyaz tişörtlerimi,badilerimi ayrı bir yana ayırdım. Allahım benim kadar çok beyaz delisi bir kadın var mıdır acep?:uhm:
Dün çarşıda gezerken bilem gözlerim hep beyazlardaydı. Ne kadar alsam doyamıyorum beyaza. Beyaz pantolon almam gerek demeye korkuyorum adama,cidden evdekileri 2. el pazarında satacak diye..
Neysem,az önce anneciğimle babacığım aradı;"5 dakika aşağı iner misin kızım" dedi. İndim. En sevdiğim yerden köfte yaptırmışlar kendilerine ve 3 evlatlarına. Afiyetle yedik az önce ben ve kocaıcım yanında da ayran ve domates:teytey:
Kocacımı sorarsan pek sessiz. Adamın aklında yine kaç tilki var bilemicem. Hayırlısı diyeyim susayım,azıcık forumda gezeyim,sonra yine kaçarım malum pazar,burada çok kalmak beni bozar.naniknanik
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun...Şeniz

selam günlük gece gece bir uğrayayaım dedim....
hep diyorum sana bu kadınlar kocalarını alnatmaya bayılıyo...allam biri de anlatmasın be ama olmazz çatlarlar...şimdi kuzu yine bana evlen dicek ama neyse.... :smiley-cool:
ehliyet sınavına girdim.... güzel geçti valla motordan da çakmazsam tamamdır bu iş... sevgilimde (yakında kocam olacak kişi)tatlicadiarzu bekledi beni zavallım sonra da ile iç balık uedik dere kenarı sessiz ve sakin bir ortam oraya kadar da arabayı ben götürdüm... benim ki benden hevesli ya arabayı hep bana kulandırıyo.. çok güzel bir gündü ama hep onun sayesinde benim için işe gitmesi seviuyorum be günlük bu çocuğu....:tomato:

mavrulama söyle günlük
izmit i çok özledim.
bugün hep ah izmitte olsaydım dedim
hava güzel ya ondan daha bi canım çekti
yarın benim için öpsün izmit i

cinsilati fe de günlük izmit süper....
ben de çok seviyorum izmiti mi....
yarın çarşıda gezerken cincilatif için de gezeceğim......

Günlüüüük çok fenayımmm:a015:
Bu pislik adam(eski sevgili bile demek istemiyorum artık!)utanmadan hala kızlarla alemlerde çektirdiği fotoları koyuyo yaa delircemmmmmm
Demekki o günkü de bi günlük bişey değilmiş...ben bunları hak etmedim Allah'a havale ediyorum o pisliği başka da bişey demiyorum!
Ama bu sefer gerçekten çok pis içime oturdu!
Nasıl ya nasıl olabilir böyle bişeeey offf o kadar güveniyodumkiiii o kadar emindim kiii
yazıık çok kötü çekecek bunların cezasını Allah'ım gösterecek bana o günleri inşallah...:a015:

kız günlük şu mavrul kafaya söyle
ne ehliyeti:1shok:sana o ehliyeti verenin aklından
şaşarım:roflol:la... trafik canavarı mı olucan bizim
başımızaKötü Kazengünlük mavrulama söyle o trafiğe
çıktığı günler biz çıkmıyam haber versin bize:icecream::tomato:

günlük naper....
bu ezbuz danasına söyle kıskanmasın.....:1closedeyes:
ben daha önce de dedim..
çok iyi bir sürücü olacağım kurallara uyacağım diye...:1closedeyes:
danalık yapmasın ...... :icecream:

günlükcüğüm nasılsın danam
ben iyiyim ama korkuyorum biraz niye diyecek olursanşutarafagitti
mavrulam danası ehliyet alınca ne olcak bu koceli'nin hali:roflol::roflol:
ayrıca ben onu kıskanmıyom hıh :1closedeyes:

Günaydın günlük gedim gene bişeyler yazayım.:dance:
Yoğun bir hafta sonuydu.Cumartesi günü öğleden sonra çıktım akşam yemeğe misafirlerim vardı. Eksiklerimi aldım. Çiçekçiye uğradım ve canım anneme bir buket çiçek yaptırdım. :1hug:İçimden geldi. Annem nasıl mutlu oldu anlatamam. Tabi sonra kızdı neden para harcıyorsun diye:1rolleyes:. Ama olsun onun mutluluğu dünyadaki herş:asigim:eye bedel.
Arkadaşlarım geldi muhabbet şamata. Erken kalktılar kızları durmadı. Bizde hemen yattık. Ölmüşüz yorgunluktan.
Dünde kahvaltımızı ettik. Kahvemizi içtik.
Annemler pikniğe gitmişlerdi. Bizde hemen onların yanına gittik. Bir güzel karnımızı doyurduk.
Dönüşte ablamlara uğradık. Ablam yeni aldığı ekmek yapma makinasıyla bize bir güzel çikolatalı kek yapmış. Nefisti. Anlıycağın günlük hafta sonu bana bol kalori olarak döndü.
Bir çay içeyim ondan sonra başlarım artık çalışmaya.
Görüşmek üzerea.s.

SEVGİLİ GÜNLÜK,,,,
PEK GÜZEL Bİ HAFTASONU GEÇİRDİM.CUMARTESİ GÜNÜ BERNUŞUMLA BULUŞTUK TAAAA ANKARADAN GELDİ.....ONU GÖRMEK PEK Bİ İYİ GELDİ BANA.GÜZEL Bİ HAFTASNUNDAN SONRA DA GERGİN Bİ GÜNLE HAFTAYA BAŞLADIM.BU GÜN İŞLERİMİ TOPARLAR ÇIKARIM İŞTEN.BİLİYOSUN GÜNLÜK YARIN ENDOSKOPİ ÇEKTİRCEM O YÜZDEN ÇOK GERGİNİM VE ÇOK KORKUYORUM....NARKOZ BİLE KORKUMA ENGEL OLAMIYACAKMIŞ GİBİME GELİYOR.....:sm_confused:
KENDİNE İYİ BAKKK GÜNLÜKK HERKEZE SELAMMMa.s.

Günaydı günlük...
Çok yorucu bir haftasonu geçirdim...
Cumartesi sabah 8.00 de kalktım. Temizlik için kadın gelecekti.
Kocacıkla kahvaltı yaptık onu gönderdim dışarı...
Sonra akşama kadar çalıştım valla...
Kadından çok yorulmuşumdur. Perdelerimden nefret ediyorum günlük...
Hepsini ütülemek zorunda kalıyorum:1shok:
Temizlikten sonra kendimi koltuğa atmıştım ki kocam elinde bir poşetle geldi...
Bana saç boyası almış. Adama ızdırap olmuşum günlük..Birgün bile beni o saçla
görmeye tahammülü kalmamış...
:dilcikar: O ne anlar ? Oysa ben herhalimle güzelim...
Şimdi artık kızılım ama çok koyu bir kızıl...Çok güzel oldu. Kocem kendi elleriyle boyadı...

Dünde tüm kardeşler ailecek piknikteydik. Tek eksiğimiz canım annemdi...
Belkide yanımızdaydı kimbilir... Babam bütün gün uzakları seyretti.
Anneminde olduğu zamanları, birlikte geldiğimiz günleri bizim gibi oda çok özlüyor...

Harika bir piknikti...Çocuklar gibi tepindik. Hatta çocuklar bize sahip çıktı diyebilirim...
Ama ilginçtir bir kaşıntı sardı bizi orda...
Büyükten küçüğe kaşınıp durduk...Eve gidip banyo yapınca geçti kaşıntı...:teytey:

Günlük sen biliyor musun ailem için ve o ailenin bir üyesi olduğum için Allahıma ne kadar şükretsem azdır...

Herkese iyi haftalar...

Günaydın günlükcüm

Biraz önce seni okudum günlük herkescikler pazar günleri gezmiş pikniklere gitmiş eylenmiş mutlu olmuş bir şekilde a.s. bende malumunuz evdeydim sabah uyandım kahvaltı yapmadan bir balkona çıktım hava öyle güzeldiki milleti gördüm dışarı çıkmış ailesini sevgilisini arkadaşını alan ben evdeyim hayallerim suya düştüğü zaman çok üzülüyorum günlk sofrada beni yine ağlama tuttu bide sinirimden saat kaç olmuş babam geç kalmadıysa git diyo hiç gidermiyimm:1ninca: cadılığım tuttumu kimse vazgeçiremez beni tatlicadiarzu

Neyse sevgilimle konuştum aradı gitarıyla telefonda şarkı söyledi bana:asigim: dinledim bir güzel sevgilimi çok güzeldi günlük.a.s

Şimdi de kahvaltımı yaptım çayımı yudumluyorum.

Ama yarın gitcem sevgilime bir aksilik olmazsa koydum kafama

İşte öyle günlükcüm herkese öpüyorum selamlar olsun herkescikler mutlu olsun herşey güzel olsuna.s. tüm dileğim bu herşeyin hayırlısı olsun günlükcümŞeniz

günaydin günlük..
uyuz bi pazar gecirdim.. hani sana demistim ya esim bir günlügüne sehir disina cikacak diye.. sabah 5 de evden cikdi, gece 3 de geldi.. bana 11 gibi gelirim demisti.. 11 !!
4 saat gec geldi günlük ya, meraktan öldüm.. neyse baktim beyefednin aklina gelipte arayacagi yok.. ben aradim.. ama o da ne?? telefonu kapali.. hic ahlaki degildir aslinda... sayisiz tartismalarimiz olmustur benimki bazen kapali oldugu icin.. tatlicadiarzu
beni sardi bi merak bi korku ki sorma.. acaba bisi mi geldi baslarina.. kaza falan mi yaptilar diye.. inan dakikalar gecmek bilmedi.. gecenin 3ü benim gözlerim fal tasi gibi acik..:1shok: sen bilmezsin günlük.. ben uykuma aslinda cok düskünümdür.. ama gözüme bi damla uyku girmedi yani..
saat 3, baktim bi tikirti var.. hemen yattim yatagima, uyuyor numarasi tabii.. kizdim ya.. kapris yapicam..:1closedeyes:
neyse.. meger telefonunun sarji bitmis.. e be adam arkadaslarindan birinden rica etmek hicmi aklina gelmedi hee??:mymeka:.. bide yolu sasirmislar.. dön allah dön bilmedigin yerlerde..
baktim susacagi yok.. e sag salimde gelmis.. beni bi uyku basti.. zaten kapris yapicam ya.. iyi dedim.. hadi yat uyu.. uykumu böldün zaten .. şakkıdı bozuldu biraz.. ama ona hak.. ne kadar endiselendim onun icin .. odun kafa hic mi aklina gelmedim ya..:mymeka:

neyse uzun lafi kisasi bugün sabah gönlümü aldi.. bende fazla uzatmak istemedim... :1hug:

sarmas dolas kalktik ben isteyim simdi.. oda kursda.. gelir yarim saat icinde

anam ne cok yazdim ben ya.. kusura kalma emi a.s.

BOŞ LAF BUNLAR HEPSİ HİKAYE
HALİM NE KÖTÜ NE ŞAHANE
NEDİR BU BÖYLE AYNI HİKAYE SUÇ KİMDE NEDEN BÖYLE
ÜZDÜN YETERR ÜSTÜME VARMA SORU SORMA
HİÇ KARIŞMA
YÜREYİM YANAR
MAZERETİM VAAAR ASABİYİM BENNNNNyasakkelime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…