Kadınlar Kulübü Günlük

günlüküm iyi geceler,
yaklaşık 10 dakika önce eve geldim yani anneme dün aşkitom gittikten sonra bütün gece uyuyamadım:çok üzgünüm:
öyle yorgunum öyle uykusuzum ki
birde salı gününden beri faranjit sinüzit karışımı bir hastalıkla başetmeye çalışıyorum bittim yani anlayacığım
ha unutmadan söyleyeyim niye eve bu saatte geldim jeyyar
kocam gittikten sonra kendimi gece hayatına mı vurdumjeyyar hayır!!!şakkıdı
saçlarıma röfle yaptırdım:icecream: böyle platin bi renk oldu güzelde oldu zaten ben sarıdan hayatta vazgeçemem :icecream:dönerim dolaşırım sarıya
neyse yaklaşık 3 saat süren işkenceden sonra nihayet evime geldim
ha bir de günlük aşkitom aradı bugün 4 - 5 defa otelde bir villa da kalacakmış heryer çiçek bahçesi gibiymiş villadan çıkıp ayağını havuza sokuyormuşsun falan filan yüzmüş hem kapalı hem açık havuzda :dilcikar:
mutlaka beraber gideceğimizden falan bahsetti benim çok beğeneceğim bir yer olduğunu söyledi :asigim:

neyse günlük benden bu kadar yatacağım birazdan hem yorgun hem açım
ama bu saatte yemek yemek yok tabikide uyuyayımda bari hemen sabah olsun
hadi ben kaçtım byy Şeniz
bütün arkadaşlarımı, dostlarımı öp yerime günlük:asigim:

günlükçüm merhaba
ben seni bu sabah farkettim ve iyikide farketiim.ne güzel birşeymişsin sen.

ben bütün gün rutin ev işleriyle ve 2 çocukla ilgilenen, kk dışında hiçbir sosyal aktivitesi olamayan biri olarak bugün için yazacak extra birşeyim yok malesef:sm_confused:durum böyle olunca yazılanları okudum.
günlükçüler kızmaz heralde banafisfisfis kızmazlar yaa niye kızsınlar hepsi birbirinden şeker eğlenceli arkadaşlar:enbuyukkk: dimi günlükçüm..

ya günlükçüm ben sana bunları yazarken kardeşim geldi yanıma onunla muhabbete dalınca
kafam karıştı :bbo: unuttum yazacaklarımı saatte geç olmuş zaten çoluk çocuk herkes yattı bende kaçayım

günlükçülere selamımı iletmeyi unutma hepsine kucak dolusu sevgilera.s.

günlük çok yoğun bir gündü:çok üzgünüm:
İki gündür prensesim hasta gibiydi sürekli kusuyordu.Bugün doktora götürdüm.
Tam dört saat tahlil için küçük hanımın çişini bekledik.
Bizde sefil olduk prenseste...

o kadar sinirliyim ki günlük anlatsam sayfalarında yer kalmaz.

hastalık Allahtandır ama sebeblerini biz oluştururuz.
Sen kalkıpta hasta kusan çocuğunu iki saat başından atıcaksın diye bana bırakırsan benim bebemde hasta olur.Bana hasta olduğunu söylemeden üstelik bırakıp gitti.
Baktım çocuk hasta aradım geldi mi hayır?
peki ne yaptı anneciğini yolladı beraber evimde takılmaya devam ettiler akşamın 11ine kadar.
O gün hasta olduğumu aslında gitmem gereken bir yer olduğunu ama çok karnım ağrıdığı için gidemediğimi söylediğim halde...

Çocukların emzikleri arışmış,sulukları karışmış ohh nerde o akıl.
"Biz kaç tane büyüttük yoktu böyle şeyler"
Bana nee gidip bir kitap alıp okusaymışsın öğrenirdin mikrop,hastalık bulaşıcı gibi kelimeleri nerde....

İnsan bunu düşmanına yapmaz günlük biraz vicdan ya...

En sinir olduğum sevgili(!)kayınvaliecim bunu kabul etmeyip "salgın var zatennn"diye söylemesi.
Ne salgını be ne salgını sanki çocuk her Allahın günü okulda bilmem nede mikrop kapıcak evde olan çocuğu hasta et sonrada konuş.
Allah herkesin gönlüne göre versin başkada birşey demiyorum

e.ile aramız iyi
Ama yine sıradana dönüşen bir ev hayatımız var.
yarın kızım için siparişlerim gelicek çocuklar gibi heyecanlıyım:dance:

Son düzenleme:
sevgılı gunluk dıye baslayan gunlugum 30 yıllık hayatımda cok olmustur.. ama hıç brının hazın sonunu ben de bılmıyorum...fisfisfis
cınsılatıf bacım sayesınde kesfettıgım gunlugumu umarım bu kez kaybetmem..Şeniz.
saat sabahın 5.bucugu ama aksam gec saatte ıctıgım kahvenın etkısı olacakk kı
cın gıbı oturuyorum..:1shok::1shok:
az önce kknın albumun de dolastım.. ne guzel hatunlarla bır aradaymısım bunu farkettım...:icecream:
oğlum uyanmadan bı yarım saat uyusam dıyorum....
sevgılı gunluk bundan sonra sık sık dınlersın artık benı.. ben usanmamda umarım sen de benı dınlemekten bıkmazsın..kafamçokkarıştı
bak cınsılatıfım eskıden tek benı dınlerdı...benneyaptımkisımdı benden baska herkeslerı dınlıyor. :çok üzgünüm:

günlük neler olmuş neler her birini okudumlaelaelaelaelae
ben hala alıveriş merkezine bizim aracın başına gidiyorum neyseki bir kız alındı bugün saat 09:00 da başlayacakmış her birşeyi ben ellerimlen öğreticem kısmetse ona.
bu patronları anlamıyorum az eleman çok iş mantık bu..
pazar günü görüşmeye bir kız geldi günlük.kız 2 aylık bu geçici stand görevlisi olma işine razı.alman edebiyatını bitirmiş ataması yapılamayan öğretmenlerimizden biri.ve 500 milyon alacak.
kız diyor ihtiyacım var 3 haftalık evliyim diye.hala bizim danalar aman daha güzeli olsun diyor.
dün isyan bayrağını açtım.nereye yetişeyim ben diye.
zırıl zırıl ağladım şirketin ortasında.satş mdr üne dedim kimseleri de beğenmiyorsunuz ben aralıksız 2.5 aydır çalışıyorum yoruldum artık diye.
bu ayaklarımda derman kalmadı yemin ederim.senağlama
sonrada çıktım gittim alıveriş merkezine günlük.akşam 9a geliyordu çıktığımda.
para veriyoruz diye insanın burnundan getiriyorlar.demiyorlar bu kız evli diye.başlıycam arabalarına da kendilerine de en sonunda.
dün elimde bir sürü katalog gittim satış mdrünün odasına,hangi aracı alayım ....bey dedim.araç kalmıyor dolmuşla git dedi bana.
dedim ben dolmuşla gidemem biriyle yollayın ozamanyasakkelime
şu an seni bırakacak kimse yok dedi bana.
o zaman gelince giderim bende dedim masama geçtim..:1closedeyes:
az sonra geldi iyi o zaman ..al da git sen hadi dedi
Adam ol dedim içimden.:smiley-cool:
ite böyle günlük yoruldum bi de u ''Ş'' doğru dürüst basmıyor.sinir oldum.
neyse o kız alındı sevindim;edebiyat öğretmeni olan işe gerçekten ihtiyacı olan alındı daha çok sevindim
ben kaçayım günlük hazırlanayım.inşallah akama görüşürüz..a.s.

Yine ilk merhabayı diyen benim sanırım günlük.
Kaç gündür kafanı bir milyon yaptım farkındayım ama benimde miğrenim hala hat safhada.
Mide bulantımda artıı.
Nazar var sendediyorlar ( hehee doğrudur bende bu endam bu güzellik olduğu sürece ) dermişimmmmmmm...
Yok ya ne nazarı miğrenim var benim miğrenim ...
Akşam benim sevgili 8.40 da inmiş İstanbula aradı sesi iyiydi yolculukta iyi geçmiş.
Ama baba hasta gut hastalığı teşhizi kondu.Bir dolu ilaç bunun yanı sıra feci grip olmuş ilaçlar dokunmuş vücüdu yüzü elleri her tarafımı kızamık çıkarmış gibi koca koca kırmızı noktalar olmuş.
Eve giderken uğradım offf ya onada çok üzüldüm...Kötü gözüküyordu.Yat dinlen dedim...Yemek işini ben hallederim.dedim.Sevgilimin annesi yok maledef 25 yıl önce melek olmuş gitmiş.baba bir daha evlenmemiş kendini çocuklara adamış ...Şimdi onu mutlu etmek için elimden ne gelirse yaparım..
Çok zor günlük inan çok zor onun için herşey.Allah yardımcıları olsun.Ben de onlara çok alıştım onlarda bana.Seviyoruz birbirimizi.

Off off nerden nereye uçtum.
Aslıcığıma söyle günlük hiç bozmasın moralini neden dolayı tartıştığını sinirlendiğini bilmiyorum ama
Haddini bildirdiğine eminim.Çevresinde onu üzen,kıran embesil insanlardan uzak dursun.İyi niyetini su istimal ettirmesin.Sevdim o aslı günlük onuda söyle olur mu???
Şimdilik byeeeee
Yine gelicem demiyorum.Zaten burdan ayrılamıyorum ki.
Gelenleride öp benim için.

Günaydın günlük...
Bugün çok güzel uyandım. Gece 2 de yatmama rağmen.
Akşam arkadaşlar aradı bugün bize geleceklermiş. Etrafı topladım toz aldım. Bir mutfağım kaldı.
Nasıl olsa öğlene kadar çalışıyorum bugün. Onuda eve gidince hallederim artık.
Bugün ne yemek yapacağımı akşamdan planladım.
Eve giderken bir iki eksik birşey var onları alırım.
Uzun bir gece olacak bugün. Eğlencelide. Benim de ihtiyacım var gülmeye.
Benim herüflen 2 gün önce küstük ya daha dün kaynaşabildik. Ama bende hala bir kapris.
Anam değişik değişik huylar özelliklede hiç sevmediğim huylar çıktı bende.
Hayırlısı bakalım.
Artık anca pazartesi görüşebiliriz tekrar.
Görüşmek üzere.

Kırmızım da gelmiş ayağımı sürüdüm günlük.
Cumartesi çalışmayı hiç sevmiyorum.
Bir pazar yetmiyor bana.Ama yine de şükür olsun.İşimiz gücümüz var.
Aslında bende cumartesileri öğleden sonra çalışmak zorunda değilim.
Evet evet günlük kırmızımdan kıskandım bende firar edicem.
Hava ışıl ışıl güneşli erken çıkar yemek işini halleder atarım sahile belki kendimi.
Buna ihtiyacım var.gerçekten..

:teytey:

selam gunlukkk...

artık burası benım ıcın gunluk deıl haftalık gıbı bıse oldu ama nesee..
dersler falan malum yogunum o yuzden sık ugrayamıorum

sımdı sana hemen haftanın ozetını gecımm

askımla persembe gunu ogleden sonra cıktık sınemaya gıdıcektık ama begendıgımız fılm yoktu.yemek yıyelım dedık.yerken lıseden bı erkek arkadasımı gordum samımıydık te lısede.burak yanıma doru gelınce bende kalktım optum.bıraz konustuk yanımızdan ayrılınca burak bızım kı delırdı hemen kalktık yok neymıs efendım elalemın adamını nıe
opuomusum baırdı bısuru ılk basta susmaya calıstım ama baktım anlamıo bnde ona kızdım bıraz medenı ol dıe bende ona baırmaya basladım kısacası gunumuz zehır oldu.
ben cok kırıldım cunku cok agır laflar ettı ayrıldık cekemem ben senı bıle dedım.cok kotuydu o gun.
ertesı gunde tabıkı soguktum.hıc bakmadım yuzune falan kahwaltıda.
dersane cıkısında aradı goruselım bıse wercem dedı bende gıttım.
bı baktım kocamann cıcek yaptırmıs kırmızı gullerrr:asigim:...tabı hemen yumsadım.askımla barıstık.cok sewıorum onu.cıcekler harıka sımdı odamda duruolar hep saklıcam
solsalarda onemı yeter onun:asigim:
dun bıtane daha suprızı wardı ew numaralarını degıstırmıs benım ıcın ohh artık o kız arayamıcak cok daha rahatım en cokta buna sewındım...ayh bu cocuk benı sewıo yaaŞeniz

ogun yaptıklarımız ıcın pısman olduk ıkımızde bende hatalıydım askımda.ıns bıdaha
bole bıse yasamayız.bende onu baska bırını operken gordum ruyamda cok kotu oldum.
kendıme cok kızdımm:mymeka:

ıste bole gunlukk bugunluk bendn bu kadar gorusmek uzereee...

Bizde cumartesi çalışmayı sevmeyenler kulübü kuralım nasıl fikir ama.kafamçokkarıştı
Günaydın canım.
Bende şimdi onu düşünüyordum hafta içi akşam 6 nasıl oluyor anlamıyorum. Ama cumartesi günü saat bir türlü bir olmuyor. Garip.
Mükemmel bir hava var dışardı. Bugün misafirlerim gelmese bende kesin dışarıda parklarda bahçelerde olurdum.
Bu hafta çok yoruldum. Üzüntü bir tarafta işlerin yoğunluğu birtaraftan.
Dediğin gibi çok şükür bir işimiz var.
Umarım güzel bir gün güzel bir hafta sonu geçirirsin.a.s.:içelim:

Selam günlük nasılsın?
Ben bugün çok iyiyim günlük
Günlerdir hatta aylardır beklediğim bir gün vardı o gün bu gün işte günlük
Birkaç gün kaynana dırdırı yok (gerçi kendi annem eksikliğini aratmıyor ama) :teytey:

Bugün c.tesi akşamüstü doktora gidicem bizim küçük cadıyı görücez.
İnşallah iyidir birşeyi yoktur.Sonra kocem beni gezdirecek, biraz da onu masrafa sokarım tamamjeyyar

Ay inşallah hayallerim suya düşmez günlük, benim için dua et
Hadi canım ben gidiyorum artık. Tüm KK ahalisine vede sana iyi hafta sonları diliyoruma.s.

CANIM,,,,
BUGÜN HAVA PEK Bİ GÜZE GÜNLÜK..İÇİM HEM HOŞ,HEMDE KÖTÜÜ,,BU GÜN ÜNİVERSİTEDEN Bİ ARKADAŞIM GELECEKMİŞ BİZE ÇOK SEVİNDİM.GEMLİKTE OTURUYO KENDİSİ..ÇOK ÖZLEDİMMM ONU..AKŞAMÜSTÜ NE KISMET OLURSA SİTEDEN ANKARA DA OTURAN BERNUŞ VAR O GELMİŞ BURSAYA Bİ AKSİLİK OLMAZSA ONUNLA GÖRÜŞECEĞİZ.
SALI GÜNÜ İÇİN KORKULARIM VAR GÜNLÜK İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDA GİDER.UNUTAYIM DİYORUM AMA HER AN AKLIMDA.NARKOZ DA BİRAZ GERİYO BENİ AMA NARKOZSUZ DA ÇEKTİRMEME İMKAN YOK.
İŞTE BÖYLE GÜNLÜK ŞİMDİ İŞTEYİM AZ SONRA ÇIKIP ARKADAŞIMI ALCAM.ÇOK HEYCANLIYIM.SAĞLIKLA KAL...
TÜMMM ARKADAŞLARIMII ÇOK ÇOK ÖPÜYORUMa.s.

günlük bugün güzel birşey yazamıcam sana canım çok sıkkın morelim çok bozuk 2 saattir ağlıyorumsenağlama

Neden diceksin şimdi hemen söylim 15 günde bir buluştuğumu sadece 15 günde bir dışarı çıktığımı biliyosun diğer günler hep evdeyim buna rağmen sevgili babacım yarın için çıkmama müsade etmedi sebebini buraya yazmıcam ama o kadar saçma birşey ki çok üzüldüm çok kırıldım söz verdim arkdaşıma dedim banamı sordun vermeseydin daha geçen hafta çıkmadınmı dedi hayır günlük 15 gün olcak ayrıca çıkmış olsan ne olurki çokmu yanş haftada 1 hala ağlıyorum günlük hem yazıyorum hem ağlıyorum.

Biliyosun ben br hastalık geçirdim panik atak oldum 1,5 sene psikiyatr a gittim ilaç kullandım doktorum duygularını bastırmaktan ve istediğini yapamamaktan dolayı olduğunu söyledi ama değişen birşey yok gördüğün gibi hala kısıtlanıyorum oysaki 1,5 sene önce neler diyolardı keşke şöyle yapsaydık diye noldu şimdi iyileştim ama hiçbirşey değişmedi

Tamam ailemi çok seviyorum annemi babamı ama neden günlük böyle olunca kızgınlığım öfkem o kadar artıyorki babama karşı ALLAH tan beni anlıyan melek gibi bir annem var

Bİr yandan "sözün bittiği yer "adlı filmin müziğini dinliyorum bir yandan ağlıyorum senağlama

Şimdi sevgilime gelemiyceğimi söylicem ama nasıl söylicem şimdi annem bana ben konuştum git diyor ama gitmicem günlük artık bir kıymeti kalmadıki bu kadr ağladıktan göz yaşı döktükten kalbim kırıldıktan sonra ne kymeti varki .

Evde kimse olmada bascam hüngür hüngür ağlıcam ama yapamıyorum kitlediim odaya kendimi sessiz sessiz akıtıyorum gözyaşlarımı :çok üzgünüm:

Hoşçakal günlük güzel şeyler yazamadım sana kusura bakma emi senağlama

selam günlükçüğüm 6-7 gündür uğrayamadım.ama sana bir müjdem var tekrar anne oluyorum 6 haftalık hamişim.inan ben bile inanamıyorum.neden şaşırdın şok oldun dimi bende bende allahım hayırlısı ile kucağımıza almayı nasip eyler inşallah sağlıkla sıhhatle.darısı isteyen arkadaşlara inşallah günlükçüğüm hadi ben gidiyorum bulantıdan öldüm gidip uzanayım bye

selam günlük.. kristal ablaya benden tebrik ilet lütfen.. saglikla kucagina almayi nasip etsin ..

bende yarin test yapicam günlük.. icim bi hos.. ama ümitlenmiyorum fazla.. sonunda üzülmekde var ... sevinmekde.. ama hakkimizda hayirlisi neyse o olsun..

pazartesi sonucu söylerim sana

hakkında hayırlısı olsun gülüm rabbim çok büyük

selam günlük, sana bugun farklı bir mekandan ankara dan sesleniyorum

özledin mi beni günlükk, ben seni çok özledim

bugun bütün günümüz panora denilen bir alışveriş merkezinde geçti, o kadar özlemişim ki alışveriş
etmeyi, sonra kocişim bana uzun zamandır istediğim sony digital cam aldı o kadar mutluyum ki günlük,seviyorum bu deli adamı yaa

fındık kurdum, minik turtam,elvis saçlım minişim ardam o kadar usluydu ki, kalabalığı, insanları hayretle izledi, bugun daha bir büyüdü oğlum gözümde...

gezimizi çok sevdiğim ekmek arası dönerle noktaladm, benden bu kadar günlük, şimdi görümcemdeyiz, yarın eve dönüyoruz

kendine iyi bak, tüm dostlara, misafirlerine selam olsun günlük

merhaba günlükçümmm...
bugün benim için çok farklı bir gündüüü....
kankamın doğum günüydü ona süpriz yaptık çook mutlu oldu canım arkadaşım benim:))
herşey çok güzeldi ama bi tecrübe yaşadıkkk şimdi nasıl anlatılır bilmiyorum amaa rabbim kimseleri
öyle yerlere düşürmesin ne diimm.dicek bişi bulamıyorumm..okadar çok sıkıldım kii ama işe yarayacak inş..tabiki derman ve vesile olan allah amaa bunu yapan insanlardan allah herkesi korusun diyorumm..insanları bu şekilde üzenlerin nasıl bir yeri var düşünemiyorum(( kankamın sıkıntılarına ve dertlerine iyi gelicek inş...
büyücülerden meded uman insanları allaha havale ediyorummm............

bu nasıl bir mantıktır insanlara zarar vermek için nasıl böyle bişey yapılır yaaaa............
çok yazıkkk nasıl bir hale gelmişizzzzz
rabbim herkesii korusunn günlükkk..

Meraba günlüküm..
Yine yazmak istiyorum işte yine sadece yazmak.
Sana yazmayalı 10 günü gecti..
Aslında bi kaç defa actım sayfanı ama yazacak hiç bişey bulamadım..
Son yazdıgımda ''O'' na ait hiç bişey yazmıcam dedim ya..işte bu yüzden yazmaya basladıgımda bibaktım ki ben yine ondan bahsediyorum..
Herneyse hayatım değişmeye basladı günlüküm..
Hayatımı kontrol edemez oldum..
Olaylar öyle hızlı gelişiyorki resmen tutuldumklava:
Bu nasıl iştir bu nasıl duygudur..Ne istedigimi hayattan ne bekledigimi bilmez durumdayım..
Ama hayırlısı böyleymiş demekki die avutuyorum yaralı yüreğimi.
Bilirimki sevgi iLgiyle dogup beslenir..
Neden bahsettiğimi bilmiyorsun..
Ailem bi kaç arkadasımdan baska kimseler bilmiolar..
Ama herkes ögrencek.. Ve ögrendiklerinden sonra .........
Herneyse yazamıyorum cok karışık oldu sanırım Bi kaç güne yeniden yazcam günlüküm..
işte o zaman neden bahsettiğimide sölicem sana
Simdi hoşçakal.Bütün arkadaşlara sevgilera.s.
Ve son olarak
İnşallah kimse umutlarını hayallerini kaybetmez..
Eli kolu baglıymışcasına caresizleşmez..
İnşallah Rabbim herkesi umutlarına hayallerine Kavuşturur.
Ben umudumuda hayalimide kaybettim..
aCısını Yaşıyorum.senağlama

İyi geceler günlükcüğüm;
sabah uyandım,yürüyüşümü yaptım,banyomu yaptım,sonra doğru kuaföre gittim. Bir güzel saçlarıma fön çektirdim. Sonra canım kardeşimle buluştuk. Anneanneme uğradık. Annem ve ablam ordaydı,sonra kardeşimle ikimiz bu sımsıcak günün keyfini çıkardık. Bir güzel gezdik,bana çanta,ikimize küpe aldık,gezdik de gezdik..:dance:
Daha sonra kardeşimin evine geçtik. Klasik ctesi toplantısına girdik. Allahım hiç bitmiyor ki sohbetimiz.Çenemiz yoruluyor ama yine de susmuyoruz be günlük. Seviyorum canımı ciğerimi,Allahım onu benden almasın inşallah!Onsuz bir an bile nefes almak bana nasip olmasın inşallah Yarabbim
Akşama evime döndüm,bir güzel hazırlandım,kocamla buluştuk,bir arkadaşın doğumgünüydü,oraya uğradık ikimiz. Çok eğlenceli bir akşam olmadı. Adam tanıdık tanımadık herkesi çağırmış. Düğün gibi oldu,kim kime dumduma. Ama sıkıldığımı çaktırmadım. Evimize dönerken çorbacıya girdik. Ben bol kaşarlı domates çorbası,kocam da kelle paçasını içti. Evimize geldik. Kocam hemen uyudu. Şu anda karşımdaki koltukta zaten..:sm_confused:
Çok çok neşeli değilim gördüğün gibi,ama yine de çok şükür halimize de mi?:teselli:
Yarın pazar belkim uğruyamam,pazartesileri de yardımcı kadın geliyor biliyorsun,beni merak etmeyesin e mi?yerimseniben
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun.Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…