Kadınlar Kulübü Günlük

yaww günlükçüm bende aylar sonra anladım tek bana değil herkese sayfanı açıyorsun =)=)=) nekadar sayfası geniş bir günlüksün=) tamam batırdık=)=)

ben nezamandır girmiyorum merak etme yanlız değilsin bak bir sürü hanım var yanında =) buda bir şans dimi? kk deki çoğu arkadaşları bulamıyorum günlükçüm... acaba neoldu???

ben iyiyim ya hiç sormuyorsun ama=) hem keyfim yerimde hemde hüzünlerim ... ya ben enterasan bir kadın olmak bir yana saçma sapan bir kadınımda=) morelimin en bozuk anlarında bir kaç şey yaparken fark ettim... ama güzel oluyor=)

yaz geldi sezon bitti... artık tiyatro yok kışı bekliyeceğiz ama kış gelene kadar başka ek bir işte çalışmam gerek... evde oturmak güzel heleki kendine iat birşeyler bulabiliyorsan... buluyorumda yaratıyorumda sürekli kendime birşeyler kazandırıp bana ait bir sürü yazılar resimler fotoğraflar çıkarttım... Okulum devam ediyor aslında anlamıyorum edip etmediğini... çalışmayı bıraktım.. sınavlar yaklaşıcak ve ben yine berbat ooooo=) zaten dışrıdan salla=) ama okumam şart günlük kendimi geliştirip birşeyler kazanmam lazım ama bu okumakla olmuyor beee=( gerçekten zor... sanattan para kazanamıyorsun, yazı tiyatro fotoğraf hepsinde çok uzun yıllar gitmen ve yürümen lazım... ki neye karar verdiğimi hala bilmiyorum. bazen çok yönlü olduğum için kendime kızıyorum aslında ve tek sanatla ilgili konularda yetenekli olduğum içinde=( keşke matematiksel bir beyin olsaydı şimdi muhasebeci olmuş ve çoktanda para kazanmıştım=( yokkkk yokkk öle düşünmemeliyim belki birşey olabilir bende kazanabilirim =( off günlükçüm bilmiyorum bu gelecek kaygsı beni düşündüre düşündüre yıpratıcak=(

bebeğim askerde biliyor musun ? onu bir kere ziyerete gittim. ankara boğuldum ama onun yannda okadar mutluydum ki=) onu çok seviyorum ve 15 günü kaldı onu deli gibi bekliyorum=) acısınıçıkartıcağım=) amaaaaa 7 gün sonra yine gidicek ve usta birliğine oda desen antep =( offff çok uzak ve antep dinnce neyse neyse=)=) morel ii herşey ii olucak günlükçüğümmmm =)=)=) kendimle başetmeyi biliyorum =)

ii geceler demiceğim sabah oldu ozaman güzel bir sabaha haa nedersin günlükçüm=)

günaydın güzelim günlük
bugün evdeyim tatil
oh ne güzel uyuycam dedim ama 8 de bi gözlerimi açtım
tekrar uyumak için kendimi kandırmaya çalışsam da
baktım uykum bitmiş.
kızımın uyanmasını bekliyorum
beraber güzel bi kahvaltı yaparız
kermes için toparladığım eşyaları kargoya vericem bugün
sonra vakfa giderim.23 nisan etkinliği var
bu arada senin ve tüm kk ahalisinin bayramı kutlu ve umutlu olsun

selam gunlukkkk

moralımm cokkk ama asırı cok bozukk.

bu sefer sewgılımle de alakalı deıl ama cok onemlı bı meselee offf yaa.....

ders de calısamıorum aklım sureklı takılıor nesee ya

guzel haberlerle gorusmek uzereee

sevgili günlük, bugünde diger günler gibi ayni,herkez okula ise ben yalniz ,niye yalnizim ben burayada yalnizligimi gidermek icin girdim ama yine ayni......

Eskiden böyle izin fırsatları çıktığında hemen annemi arar,
kahvaltıyı yapmayın ben geliyorum derdim...
Bugün evde böyle otururken hep bunu düşündüm.
Sabah kalkıp anne kahvaltıyı bahçeye hazırla, ben gelirken simit
alıcam, ekmek almayın deseydim...
Ah Allah ım ne olurdu? Gitseydim onunla kahvaltı yapsaydım.
Babamla birbirlerine takılsalardı...Daha yaz gelmeden kısa kollu giyinmeye başladın, üşüteceksin diyip kızsaydı bana...
Okadar yemiş olmama rağmen, birşey yemedin kurudun iyice diye
sitem etseydi...
Günlük anneler günü geliyor...Ben bittim...
Bugün anladımki çalışıyor olmam benim için bir nimet.
Eğer evde olsaydım bütün gün düşünmekten çıldırırdım ben.

Bu arada TV ne kadar berbat ya...
İzleyecek hiçbirşey bulamıyorum. :1no2:

Sevgilim aradı, dışarıda yemek yiyelim, dolaşalım dedi...
Hiç canım istemiyor günlük, eve gel balık yap bize dedim :)
Yemekten de yırttım...
Bugünki tek işim oturarak popişimi büyütmek...

Benim gibi çocuk kalanların, hiç büyümeyecek olanların,
ruhundaki haşarı veledi kaybetmeyecek olan ama hafiften
karta kaçmış tüm kadınların ÇOCUK BAYRAMI kutlu olsun...
a.s.

Günlük Elendra eşi olmadan işi olmadan hafta arası evde kalınca sapıtıyor...

Sabah kalktım banyo yapıp, saçlarıma fön çektim...Papaza çevirdim kendimi beğenmedim tekrar yıkadım saçlarımı...
Bu sefer kıvırcık yaptım, bonus reklamında oynamaya aday oldum...
Yine beğenmedim, tekrar yıkadım ve topladım...

Biraz KK da dolaştım ve tekrar kaşınmaya (mecazi bir kaşınma bu )başladım...İlla bişeyler yapıp, huzurumu kaçırıcam...
Cİldime bakım yapmaya karar verdim.
Yüzüme bal sürdüm, bal sürerken saçımı başımı, bady mi,küpemi, ev telefonumu (ablanla 2 dakika sonra konuşmak yerine o ballı yüzle konuşmaya çalışırsan böyle olur )da ballandırdığım için tekrar banyo yaptım...
Azn sonra ölçücem boyumu kesin çekmişimdir bugün...

Göz çevresi bakımı yaptım ama kaşlarımı rezil ettim...:çok üzgünüm:

Dolabı döküp, bir sürü kıyafet denedim hepsi yatağın üstünde...
Kim kaldıracak şimdi onları, ayrıca ne gerek var şimdi kıyafet deniyorsun:mymeka:

Ayyy yapacak birşey kalmadı...Sıkıldım. kocam gelsin artık günnük...

Günlükcüm selam 2 gündür geç uğruyorum sana
Bugün gelenimiz oldu komşular falan benimde hamaratlığım tuttu bişiler yaptımşakkıdı yedik bir güzel ohhh valla güzel de olmuştutatlicadiarzu

Bugün ne olduysa bütün bebekler doldu evimize hepside çok sevdi beni kendi annelerine gitmiyolar bana geliyolar alınca anneside ağlıyo:roflol: şeytan tüyü var bende bu çocukların hepsi seviyo beni yahu ama bende onları çok seviyorum çok ilgileniyorum ondan, onlarda beni seviyo bende mutlu oluyorum

Çok seviyorum çocukları bütün çocuklarımızın herkesin büyüsekde bir parça çocuk ruhu olduğunu düşünerek herkesin 23 NİSAN ı kutlu olsun

bak çocuğum uyandı kucağımda yazıyorum ay kaç saat oldu daha 1 yaşında bile değil gitmiyo yahu:roflol:

Neyse şeker çocuğmla ilgilenim ben bakıyo öyle napıyo bu abla diye öptüm herkesleri kucak dolusu sevgiler selamlar olsuna.s.

selam günlük, bugun 23 nisan neşe doluyor insannnn,senin de çocuk bayramın kutlu olsun günlükçüm

bugun çok yoğun bir gün geçirdik, harika bir törenimiz oldu

kermesten 2 bin ytl ye yakın para topladık, bu ilk kez yaşanıyor okulumuzda

kocam romanlardan saz ekibi getirtti, törenin sonunda canlı müzik oldu,muhteşem eğlendik günlükçüm,veliler,öğrenciler,öğretmenler kurtlarımızı döktük

bugun bayramm erken kalkın çocuklarr
giyelim en güzel giysileri,
elimizde taze kır çiçekleri,
üzmeyelim bugun annemizi

bu şarkıyla uyanırdık çocukluğumuzda bayram sabahında, yine radyolarda çalıyorlar mı bilmem, ama ben her bayram sabahı bu şarkıyı mırıldanırım günlükçüm

Selam günlüğüm
Son bikaç gün yazamadım sana eve gittim sonra samsuna gittim arkadaşımın yanına şimdi de ankaraya döndüm tekrardan.
Sevgilimle konsere gitcez kardeşi ve kuzenleri konsere gitmek istemiş de 23 nisan ya eğlensinler dedik :) Ya bi türlü ne giyeceğime karar veremedim günlük geçen hafta alışverişe gittim yeni kıyafetler aldım kendime ama giyecek bişey bulamıyorum.Hava bulutlu biraz yağmur yağacak gibi ne giysem sence gömlek giysem üstüme de ceketimi alırım diye düşündüm çok da abartmak istemiyorum kıyafetimi olur dimi günlük bişey söle yahu:sm_confused:
Neyse fazla vaktim yok giyinip çıkcam görüşürüz öptüm a.s.
Ya sormadım ama sende gelirmisin bizle günlük :teytey: eğlenirdik birlikte senin de eğlenmeye hakkın var dimi :smiley-cool:

Günlükcüğüm hem senin hem de tüm dostların bayramını kutluyayım dedim..yerimseniben
Gündüz KK'daydım. Ne güzel muhabbet ettik Elendra ile.. Akşamüzeri kardeşim aradı. Onunla turladık Bornova'da. Canım kardeşim hayatımın tüm boşluklarını doldurmak için var gücüyle savaşıyor. Ne diyeyim ki ben kıza bilmiyorum...:1hug:
Dün kocacım söz vermişti,bugün erken gelecekti,Kipa'ya gidecektik. Bir sürü meze ve mercimek köftesi alacaktık..:1shok:
Şaşırdın di mi günlük? Sevincin kursağında kalacak ama az önce aradı,erken gelemiyormuş. Buna da ben şaşırmadım işte. Neyse açmıyayım bayramlık(!) ağzımı di mi? Boş bu işler be günlük inan ki bunlar çok boş..:dilcikar:
Yaprak Dökümü başlıyor,ağlamak için en güzel bahanem ya,çok seviyorum bu diziyi,doya doya akıtıyorum gözyaşlarımı bu ailenin arkasına saklanarak..benneyaptımki
Ufak ufak cümlelerime son versem iyi olacak di mi? Buralardayım merak etmeyesin,iyiyim ben..
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsunŞeniz

sevgılı gunlugum,

bugun bır guzel temızlık yaptım...:1closedeyes:

oğlusumun bayramlık cıcılerını gıydırdım bostancı sahılıne ındık babamla...yerimseniben

biraz dolastık ve kokorec yedık sahılde...:

ruzgar guly aldım bebısıme..

donndurma yedık ustune..:1shok:
aha sımdı eve geldım.. hıç bıtmeseydı keske bugunum...a.s.

ana lalişim altına denk geldim..ne şanslıyım...Şeniz
kocamla gene konuşmuyorum günlük..çok canımı sıktı..vallahi bi alıp başımı gidesim var buralardan..şeytan diyor da bir şeyler..uymuyorum o şeytana ben..bir süre mümkünse benden uzak dursun....Çok üzgünüm çoook
bugün en yakın arkadaşım hayatının dönüm noktasına yaşadı sanırım..benim çalıştığım şirketin yine otomotiv sektöründeki diğer bayiisinde müşteri ilişkileri,basın ve halkla ilişkiler danışmanı olarak işe başladı..çok sevinçliyim günlük sana anlatamam..içim içime sığmıyor..hem aynı çatı altındayız canımla,hemde 27 yaşında gerçekten istediği nitelikte bir iş sahibi oldu..
iş çıkışı çıktık bir kaç parça kıyafet aldık ona..ama bir tanesine bayıldım..siyah renk,kare yaka,kolsuz,diz üstünde kumaştan bir elbise ve üzerine bir ceket aldık ki görsen bayılırsın bayılır..vallahi çok hoş oldu..genelde spor gördüğüm arkadaşım sanki gelin olmuş gibi geldi gözümün önüne..:içelim:saçları da koyu renkti karamele boyatacak haftasonu,uçlarınada kül sarısı balyaj attıracak..beni kırmadı..eminimki çok yakışacak fıstığıma..
günlük bu arada üniversite sınavlarına girerim diyordum..kaçırmışım ya başvuru tarihini..bir okul daha okumak istiyordum..enazından açıköğretim olsun istiyordum..namazda gözü olmayanın,ezanda kulağı olmazmış ya benimki o hesap..neyse seneye artık..
bugün şirketime babacım geldi..arabayı değişmek istiyordu ne zamandır..kendi arabasına fiyat verdim,takasa versin diye..ne kadar baba da olsa müşteri..biraz bulaşık bir müşteri..oooo az verdiniz arabama ben dışarda satarım dedi..inşallah bu hafta satarsa sayesinde bir primde ona verecğim arabadan alacağım..plakası şimdiden hazır..kardeşimin ve benim başharfim..babacığım öyle istedi..:asigim:rengini de ben borda dedim o da füme istedi..neysem renge karışmayacağım..:smiley-cool:
kocam henüz gelmedi..hiç merak da etmiyorum kendisini..bugün salonda yatacağım..yatakta dönüp durmaktansa burası daha rahat..hazırladım bilem yatağımı..:dilcikar:
çok uzun oldu günlükcüm.çıkayım ben artık...yazmak isteyen vardır belkim sana..öpüyorum..

ya günlük ya :çok üzgünüm:
kaç gün oldu hala şu pis hastalıktan kurtulamadım ilaç manyağı oldum ama yeter :mymeka:
bugün dünden daha iyiyim ya neyse işte,
bugün çalıştım benim herif izinliydi evdeydi öğleden sonra telefon açtım akşam sahile inelim dedim hava güzel dedim
maksat ise sahilin güzelliği falan değil evde yemek yoktu yapacak takat yoktu da ondan yani :icecream:
neyse akşam buluştuk sahilde gittik yemeğimizi yedik
gerçi ona yemek denirse :dilcikar: bi tas ezogelin çorba :çok üzgünüm:
benim herifte karşımda köfteleri götürdü:mymeka:
ordan çıkık sahilde biraz yürüyelim dedik ama tam anlamıyla yaz gelmemiş esiyordu bizdede kısa kollular üşüdük tabi
ordan markete gittik alışverişimizi yaptık ordan da ev :bbo:
yoruldum birazdan da cukka yatağa..
şimdi beni sevenlere, sevmeyenlere hakkımda iyi düşünenlere, kötü düşünenlere herkeslere selam söyle öp yerime günlük ben herkesi seviyorum sevgi kadınıyım aşkk kadınıyım ben sengözlerimebaksanab
hadi kaçtım byyyy Şeniz

günlükkk
sarıböcege söyle kocasını kafasına takmasın buradaki hatunların kocaları seri üretimden çıkmış gibi sanki benimki de dahil hepsi aynı :mymeka:
ama yok yok ben anladım bunlarda üretim hatası var acaba garantiden parça değişimi felan yapsak mı :uhm:
neyse
bi de deki günlük sarı böcege bende otomotiv sektöründe müşteri ilişkileri halkla ilişkilerdeyim meslektaşız yani:icecream:

günlük fındık kurduma söylersin benimki ayrı familyadan..yeryüzünde bir tane daha yok onun gibisi..o yüzden yedek parçası da yoktur tahminim..
o da otomotiv sektöründeymiş bilir;konsept ürünler tektir..tek modeldir..benimki de konsept maalesef..:mymeka:
çok sevindim aynı sektörden biriyle karşılatığıma.ama ben satıştayım günlük..bu arada iletirmisin özelden seve seve görüşürüm kendisiylen..belki de aynı markadayızdır..CADIARZU

günlük sarıböcüqüme de ki emin olsun herkesin bi konsept ürünü var bende de var evimin en nacizhane köşesine yerleştirdim onu ağzımı açmassam benden iyisi yok ama bir konuşsam var ya ooff diyorum yani :mymeka: neyse
bende seve seve görüşürüm günnükcüm ben şimdi özelden çalıştığım firmayı yazmaya gidiyorum kalanına yarın devam ederiz byy Şeniz

bugun cok uzgun ve kizginim.....
dun 23 nisan di ama calistik neymis mesai yapiyomusuz ama idari personele mesai yok ....
aksam eve gittim esim kapiyi acip iceri girer girmez arkamdan girdi......
cani et istemis neyse ona et yaptim oturduk yedik.....esimin telefonu caldi..esim -sana bi kotu haberim var -dedi bende bisey oldu zannettim -annemler geliyo-dedi..
neyse fazla kotu haber sayilmaz gelirken tatli almislardi oturduk bi guzel yedik ..
dun bikez daha anladimki ben kaynanayla yasayamam....
mutfakta yemek hazirlarken hem davlumbazin hem mutfagin tum isiklari yaniyodu bana-niye butun isiklari yaktin -dedi gicik oldum hic sesimi cikarmadim o sondurdu iceri gitti ben tekrar yaktim saat 10 bucukta gittiler esimle bos besigi seyrettik izleyenler bilir orada fatmanin bebegi olmuyo tam 7 sene.....
esimle aramizda bebek muhabbeti acildi (bizimde bebegimiz olmuyo 3 yildir)bebegimiz olmuyo ama bende fazla olmasi taraftari degilim esim calismiyo girdigi iste 3 ay calisip cikiyo 35 yasinda ve biran once cocugumuz olsun istiyo... o cocugun gelecegi neolcak diyorum ne gelecegi sanki herkes cocuguna ev araba alip oyle mi cocuk yapiyo diyo..cahil cahil konustu sinirimi bozdu,- benim cocugum olmadan ben duzelmemicimden gelmiyo- dedi....cok uzuldum cooooookkkk.....neden yani ben rahat yasamayi haketmiyomuyum gunluk....ben tek basima calisip evimi gecindirip ev islerini yapiyorum...bende biliyorum evde oturmayi benimde icimden calismak gelmiyo ama mecburum..
bende o oyle soyledigi icin cok kizdim ve kirildim -madem sen oyle diyosun ins. hic bebegimiz olmaz -dedim...oda kirildi biliyorum....sonra gittim yattim gece 3 e kadar oturdu o sonra gelip beni optu bende -git basimdan -dedim cok uzgunum cok kirginim cok uzgunum cok kirginim cok uzgunum cok kirginim

ben geldim günlükçüm....
hoşgeldim....
sayfa 229dan sonrasını okuyup sonra sana tekrar uğrarım....
yorgunum günlük yorgunnn....

selamlar günlükcüm ......
nasılsın nasıl gidiyo.....
ne güzel dimi ziyaretçilerin sevenlerin çok.....
hep böyle olur inşallah......
canım sıkılıyo işten sıkıldım değişiklik istiyorum hayatımda artık ya ..... ama yok herşey aynı ve can sıkıcı ....... off biraz zaman geçse birşeyler değişse ne güzel olur......
piknik yapacağız haftaya balık yeriz yine sevgilimle gezeriz valla süper olacak ....
inşallah hava güzel olurda dere kenarında otuturuz .... kuşlar öyle güzel ötüyor ki orada ayy çok güzel be...... gelmek isteyen varsa günlük söylesin ağırlarım kk dan herkesi valla ..... ama onlar kocaları olmadan da gelmezler ki be.... neyse davetim geçerli gelen olursa götürürm..... hadi günlükcüm görüşüüz.....

Günaydın günlük
Hafta içi bir gün tatil yapmak çok güzel oluyormuş be.
Perşembe ve cuma iki gün daha dişimi sıkarsam al sana gene hafta sonu.
Sabahtan beri başım dönüyor midem bulanıyor. Emin olmasam hamileyim diycem.
Sabah zor kalktım.
Gece eşimle gırgır şamata derken 1 yapmışık saati.
Şimdide öyle bakınıyorum.Çalışma moduna giremedim daha.
Biraz takılayım buralarda.
Görüşmek üzere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…