Kadınlar Kulübü Günlük

CANIM ARKADAŞIM GÜZEL LALEM
KOCİŞİNLE PIR PIR OLMAN İNAN BİZİ DE ÇOK MUTLU EDİYOR CANIM.ALLAHH DAİMA MUTLU ETSİN.
BAZI ŞEYLER BİZİM DE ELİMİZDE ASLINDA O YÜZDEN İLİŞKİDE HERKEZ ELİNDEN GELENİİ YAPARSAA ÇOK TA BÜYÜK PROBLEMLER YAŞANMAZ SANIRIM:sm_confused:HERŞEYYY GÖNLÜNCE OLSUNa.s.

Selam günlük,
Her zamanki gibi iyi değilim, moralim bozuk:çok üzgünüm:
Bıktım bu dedikodulardan, dedikoducu insanlardan
Kafama takmıyayım diyorum ama takıyorum işte :çok üzgünüm:
En sonunda bana beddua ettirdiler, bunlar beni günsüz doğurtturacak günlük
Offf ne bitmez çilem varmış...
Kocam söz verdi yarın beni Mudanyaya götürecekmiş günlük belkim biraz iyi gelir, kafam dağılır.
Gerçi dönüşte bu gezmenin acısı çıkacak ben biliyorum ama ne yapayım alıştım artık.
Neysem günlük benden şimdilik bu kadar, hadi kendine iyi bak.

Canımsın sen Laliş;;
Ne çok buldum kendimi sende.
Burayı çok sevdim.İşten kovulmazsam iyidir.İşlerbir dağ beni beklemede ama burası daha eğlenceli
Migren ağrım son hızla devam
Burdaki arkadaşlarımıda sevdim,aslı,çıbık kreaker ( markası eti mi ülker mi) çirkin betty kuzum makbuşu zaten biliyorum ve daha niceleri seviyorum sizi.
Ne içten paylaşıyoruz günümüzü derdimizi sıkıntımızı mutluluğumuzu

Bugece haftasonu yemek yapma günüm.Seviyorum aslında yemek yapmayı bir nevi deşarj bana terapi gibi.
Takıyorum ıpotu kulagıma dünya yansa duymam vallahi.
Menümü paylaşıyım ekleme çıkarma yapma hakkına sahibim engin fikirlerinizle.
Mine alam kızmasın yemek bölümünü buraya transfer etmedim.
Zeytinyağlı taze fasulye
Zeytinyağlı pırasa
Sebzeli tavuk ( yağzız sadace gögüs eti )
Sigara böreği
Salata
Makarna ( soslu ) sosuna karar vermedim.
Kemalpaşa ( en kolayı bu )
a.s.:teytey:

Off offf ne kadar sabah günü güzel başlayalım desemde olmuyor olmuyor işte.
Sevgilim aradı şimdi. İstanbula gidiyormuş evet biliyordum gidecekti ( yeğenlerini çok özledi )
Ama içim burkuldu işte yaa...
Bir kara bulut yüreğime çöküverdi.
Bütün moral neşe yerlerde şimdi.
Miğrenim daha da arttı.

günlükçüm...yine ben...anneciğime ulaşamadım aklım çıktı...
meğersem hatun çeyiz mağazası geziyomuş...ne yapacaksa artık...gelinine herhalde...
ayy o sevimsiz şey de ne yapacaksa çeyizi...(kötü görümce olacam ben biliyorum...kızcağız nerdeyse herşeyini çift alıyor...bir bana bir kendine özel günleri hiç atlamıyor...ama işte almakla sevilmezki insan...neyse susayım..)
kardeşcağızımın da doğumgünü bugün....ablasının bitanesi....
neyse...gülşah hanımın tüm engel çabalarına rağmen ebrum birazdan yanıma gelecek...çok mutluyum...yağmurgözleri ilaç olacak bana...
koca bir dürüm yedim öğlen çok güzeldi...gelirken de o şerefsiz anne kuzusuna rastladım...sinirimi bozdu manyak...küstah şey bişey söyleyeceğim diyor...be salak sen evli ben evli ne var söylenecek artık...
benim dinleyecek vaktim yok dedim...ohhhhh....
sakin olmalıyım...
heee aslı hanım medyum değilim ama 6. hissim sağlamdır...atasın 5 liracık bakayım falcağızına...
az sonra devam ederim...
sakinleşeyim önce...

ne değişken bir ruh halim var ben mi değikenin zaman mı?
ayak uyduramıyorum bazen bir çok şeyr.
sanki amannn kızlar pozitif düşünün pozitif yaşayın diyen ben değilmiydim sabah.
Sevmiyorum bu halimi.yüzümü aynaya bakınca donuk buz gibi görmeyi sevmiyorum.
Sevmediğimi yapıyorum ama yine de.
Eskiden de böyleydim ben.
Hemen her sevinç yada mutsuzluk yüzüme yansırdı.İçimde yaşayamazdım birşeyi.
Şimdide öyle ...
İş yerim kalabalık bir ortam gelen gdenin ya biz seni böyle görmeye alışık değiliz asma yüzünü demesini neyin var diye sormalarını istemiyorum hatta nefret ediyorum.
Size ne demek istiyorumAvazım çıktığı kadar.Ama diyemiyorum kahretsin.
Yok birşeyle geçişiyor işte bu tarz dialoglar.
Eve gidip duşun altına girip ağlamak saatlerce suyun altında kalmak istiyorum.
Offff günlük ne yapım sence???

dalga dalga gelen fırtınaya inat denizde yol almaya çalışan bir sandal gibiyim..bulmak istedim yolumu.çizmek istedim.hayata kafa tutmak için.bir çok şeyini sevmek istedim memleketimin.ekmeğini,suyunu,havasını...hiç birşey yapamadım.çaresizdim.hep aklıma getirdim yeni bir yol açmalıydım.ya da yoldan çekilmeliydim.ilk sevgilimdi kitaplar.çocukluğumun aşkıydı hatta.ama büyüdükçe pislenen ve bacak arasından ibaret olmaya başlayan aşklar gördüm.aşkla ilgili soru soruyorlardı anketlerde.ne tür ilişkiden hoşlanırsınız?diye ve sunulan seçenekte tek gecelik ilişki....yaşamak istedim herşeye rağmen...gözlerimden yaşlar akıyordu.herkesin benle dalga geçmesine izin veriyordum.çünkü böyle bir dünyada neye kafa tutabilirdim ki?neyin doğruluğunu savunabilirdim daha fazla.aşklara ihanet karışabilirmiydi.bu nasıl olurdu da aşkın içinde geçerdi.şimdi zaman kaybını anımsatıyor bana aşk.kimse kimseye teslim olmuyor.oysa aşk sadakattir.AŞKIN DEĞERİNİ KAVRAYAN VE ONA SIMSIKI SARILANLARA SELAM İLE

kızlar bu ne ya bu sabah sabah bu kadar yazacak şeyleri nerden buldunuz dolmuşsunuz yaaaaa......
daha gün yeni başlıyor benim için .
akşama kaynanatör geliyor...............yani yoğun tempo gerçi bana bişey yaptırmaz bu halde ama yinede içim rahat etmez benim bakalım gidince yazarım günlük neler yaptığımızı.........

bugün cuma büyük gün :teytey:
çok seviyorum cumaları
içim neşe doluyor.çocukluğumdan beri
diğer günlerden farksız geçiyor ama olsun ben yine de seviniyorum
en azından hala sevincek neşelenecek bişeyim var
üstelik her 6 günde bir
ne kadar şanslıyım yarappim :dance:

Yaklaşık 2,5 saattir öğle yemeğindeyim günlük.
Dün anlatmıştım ya arkadaşın babasını yoğun bakıma almışlar diye işte o arkadaşımla dertleştik.
Doktorlar bizim yapabileceğimiz bişey kalmadı demişler.
Ama bugün arkadaşımı biraz daha iyi gördüm.
Babası bir ara kendine gelmiş ve o zaman konuşmuşlar. Bana bişey olursa dik durun birbirinize sıkı sarılın demiş babası. O da babasının son isteğini gerçekleştirmek için kendini üzülmememek ve ağlamamak için sıkıyor. Ama ben korkuyorum sıkarken bu sefer kendisini hasta olacak diye.
Çok üzüldüm be günlük.
Biliyorum bu Allahın emri ama çok zor bir acı.

sevgili günlük
seni düngece 1de keşfettim...haklısın hata bende..öyle günde 1-2sa takılmakla keşfedilemiyormuş güzellikler haklısın...biliyosun 2gün koca derdim yok...ilk yalnız kalışımız...
dertleşmeye dün gecemle başlayayım...eve gelmişim...güzel bir duş...ardından nescafemin yanında sigaram girdim kk'ya...gece sa yarım...yeni mesajlarda seni gördüm...
herkesler burda...hem eğlendim...hem güldüm...hem içim burkuldu...
sıra gözek'in mesajına geldi...içim eridi...tam ona msj yazarken elektrikler gitmesin mi...kalakaldım...epey korktum ilk etepta...
evde tek başıma mum ışığında romantik bir gece geçirdim...yat zıpar desemde kendime nafile.........
sabaha karşı dalmışım ama...
gözek'e söyle günlük...çekilen çilenin,verilen emeklerin elbet birgün karşılığı vardır...ama zamanını biz bilemiyoruz...Rabbim eşine ve kendisine hayırlı olanı hayırlı zamanda versin...
yazmadan edemiyeceğim...
bundan 7-8ay önce internette bir konuyu araştırırken kk'ya takıldım..yahu nereye baksam öpüşen bir çift...masamda duran eşimle benim fotomon aynısı...paylaşımlar o kadar güzel ve içten ki...sonunda bende üye oldum...
sevgili lale'ye söyle günlük aranıza katılmamda onun çok büyük etkisi var...ne yana baksam onu buluyorum...
kk'yı bana keşfettiren lale'mi,günlüğü bana keşfettiren gözek'imi ve hepiniziiiiiiiii...49.997 arkadaşımı öpüyoruuuuum........
bgn bu düşüncelerimi yazmak için anca fırsatım oldu...
akşam misafirlerim var......malum evde erkek yok.......durumu değerlendirmek lazım...
sevdiğim 3dostumu davet ettim...kaynatacağız biraz...evlendikten sonra böyle bir fırsatımız olmamıştı...güzel olacak...sizlerde davetlimsiniz...çıkın çıkın gelin.....başımın üstünde yeriniz var ........
bu düşüncelerimi yazmak için anca fırsatım oldu...şimdide toplantıya giriyorum...
hepinize güzel bir gün ve haftasonu diiyorum
öpüüüüüüüüüüldüüüüünüüüüüüüüüüz...............

a.s.a.s.a.s.

günlük yaaa...
nedir bu laleden çektiğimiz...
onu gören geliyo...aman yaaa....
çok kalabalık oldu çok...hayır kadında bir karizma olsa neyse...
ayyy Allah seni inandırsın bir gün boyunca karşılıklı oturduk ağzımızı bıçak açmadı...
yanık çaylar bayat kahveler geldi geldi gitti...konuşacak bişeyimiz yokki...mecburen iç babam iç...
güzellik yok hava yok kokoşluk yok nezaket zerafet hiç yok...hayır ne buldular onda çözemedim gitti...
buralardadır kesin...saklan sen görmesin bunları....

merhaba günlük.. buda benim sana ilk yazisim.. ama kendimden bahsetmicem simdi.. benim baska bi sorum var.. sorarmisin betty ye laale onun analttigi gibi cekici olmayan, karizma olmayan, gün boyu konusmayan biriyse.. o hangi nedenle onunla bulusmus hee??

celiski var celiskiii

bende sahsen laalenin yazilarini severk okuyorum.. sIKI takipcisiyim kendinin.. o bilmesede.. ama psssst sen söyleme ona :1ninca:

Ahhh günlük ahhhh
Fesatlık ne zor de mi?Üzülüyorum böyle arkadaşların adına inan ki:teselli:
Bak geçen gün bir konu var çeken ve çekemeyen insanlar diye ahanda örnek buldum işte,isim vermiyeyim anladın sen onu..sengözlerimebaksanab
Paçalarımdan akan seksilik,gözlerimden çıkan zeka,yıkılan bir fizik,muhabbet desen ballı kaymak!Bu kadarı fazla biliyorum ama Yaradanın verdiği güzelliklerimi saklamak günah olur sanırsam..Gurbik Prensesi günlerce bahsetti dolgun göğüslerimden de nazar değmedi yine. Allah vergisi işte ben ne yapayım
Eğer güzellik sırlarımdan faydalanmak isteyen olursa lütfen özel mesajla,maille taciz etmesinler, oturup avuçlarını açıp bir güzel yalasınlar..lülülülülülü

selamm günlükkk
eşimm gezmeye gittiii arkadaşlarıylaa başka bir ilçeyee gece çok gez saatee geleceklermişş
bendee bir arkadaşaa gidicemm kızkızaa otururuzz belki dışarıı çıkarızz yemeğee sonra biraz gezerizz eğlenirizz
yaa biliyonmuu çok özledimm bekarlıkk arkadaşlarımııı nekadarda olsaa ozamanların sohbetleri çok farklı oluyorr
sabahlara kadarr ne otururdukk deli gibiydikkk aklımızaa ne gelirse yapardıkk çok özledimm yaa şimdiii 2 arkadaşş bekar diğerleri evlendiii yazaa onlarlaa görüşürüzz yinee yaa benn hep beraberr olsakkk aynı evde kalsaa ne çocuk nee kocaa hiçkimsee olmasaa yine yastık savaşlarıı yapsakk yinee deli gibii ağlasak gülsekk hayata dair hiçbir şey konuşulmasaa :içelim::içelim:

cevap vereyim...mecbur kaldım...
iş için izmire gittim...burdan da yazmış bulundum...duymuş kendisi...lütfeeennnn lütfeeennn deyip durdu...
e neyapayım...reddedemezdim...
üstelik ben çeşmedeydim...taaa oraya kadar geldi beni aldı...
nasıl kaçayım...
ama bidaha olmaz sanırım...
ay tüm gün yanık çay içirdi bana diyorum ayy...
bayat kahve içirdi falıma bilem bakmadı diyorum...
ayyyyy

günlük.....
senin de ne çok ziyaretçin var be....
herkes sana uğrar oldu....
bu gözek te hep kocasını anlatıyo.....allam ya adamın kulakları mahvolmuştur...

ben çok sinirliyim....
herkes gitti iş yerini ben idare edeceğim sanki....
2 kız geldi.... ben insan ayrımı yapmam ve insanları da eleştirmemeye çalışırım ama bunlar beni deli etti....ya burası resmi daire dimi.... ağızlarda sakız yaşlar 20-21 ben gibi.... boya küpüne düşmüşler de banane .... bizim bir çalışanın arkadaşları yok dedim siz odasında bekleyin neyse oturdular bana bir alaycı bakışlar odada kahkahalar.... allam ya adam geldi beraber çıktılar sarmaş dolaş..... iyi ki üstümüz emir veriyor ya bize.... yok yok okumakla adam olunmuyo..... bunu çokkk iyi gösteriyorlar insana .....

bende camur at izi kalsin diyoru ve susuyorm :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…