Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlük......
ben sadece öyle bir uğradım....
bugün sana söyleyecek birşeyim yok....
sevgilimle kavga ettim ama takmıyorum ne var canım hep mutlu mu olacağız arada bunlar da lazım.....
neyse öptüm günlük....

Ahh günkülçüğüm unuttum sana söylemeyi.
Dün fazla mesaiye kaldım geç çıktım saat 7 de ...
Servisten inince 16 yıllık ama son 3 aydır görüşmedğim ve görüşmeyi çok büyük ciddi birşey olmazsa düşünmediğim.Eski ( dost ) ben öyle sanmışım gördüm.
İçim burkuldu kötü oldum selam vermedim görmezliğe geldim yolumu değiştirdim.
İyi yaptım bence.
Çünkü onunla bağlarımızı koparma fikri de bana aitti.
Bana yanlış gelen tercihleri vardı hayatta çok caydırmaya çalıştım günlüğüm.
Çok konuştum yanlış olduğuna çok örnekler verdim." Hayat benim hayatım dedi bana "
Evet hayat onun hayatı ama oda benim dostumdu.Elbet yanlışlarını söylemek önce insanlık sonra dostluk görevimdi.
Yinede aygı duyuyorum ne diyebikirim ki.
Yanlız kalsın hatalarını anlasın istedim.
Ne yapar ne eder bilmiyorum.
Biz yapışık ikizler gibiydik.Ekirü gibiydik.
Acı olan ne biliyor musun günlük.
Yaşadığım yer küçük bir sahil kasabası.
Herkes birbirini bilir tanır.
Beni görenler onu soruyor.
Susmak yada yalandan çok yoğunum bilmem demek çok kötü.
Eminim onada beni soruyorlardır.
Ama böyle olması en güzeli.
Onun günahlarına ortak olmayı kendime yakıştamadım günkük.
Çok şey paylaştık.Evimizi yastığımızı paramızı lokmamızı herşeyimizi.
Nasip böyleymiş.Yolu açık olsun.
Ama yinede içim kötü oldu onu görünce.
Sanki yüzünden bezgin hayattan kopmuş omuzları düşmüş biri olmuş.Üzüldüm günlükçüğüm.

bu kadar gıcık, bu kadar dırdırcı karıyı nerden buldun günlük...
şişirmişler kafanı 2 sayfa öncesine kadar...
yazık değil mi sana ha...
yazık değil mi...
hayır tamam itiraf ediyorum o saatlerde kkya giremedim diye katılamadım mevzuya ama olsun...
yazık sana...
yok üşüyorlarmış da yok yok hamileymişler de yok testmiş yok yazı turaymış bilmem ne...
hasbinallah yaaaa....
laf olsun işte...
sen beni dinle bırak onları...
aslı hanım hamile falan değil...ben biliyorum...
zira hamileyse de şansına küssün 2009 yılı ortasına kadar tüm alımları durdurduk biz dün...
para yok paraaaaaa....öööle boş boş oturur bekler...
elandra akıllısı yazı tura atmayı bıraksın...hamilelik 3 ihtimal değildir...ben zar göndereyim onu atsın aslı için...çünkü bence ona 6 ihtimal bile zor....
laleye gelince...ona ayrıca bulaşacam şimdi seni bu konuyla maşgul etmeyeyim...
ama ben doğurmadan çocuk mocuk yok...
bana gelince...vukuatlı bir geceydi...
dün ilacı mı içmeyi unuttuğumu az önce hatırladım...hayırlısı bakalım...
kocacım gece kelkmış çay içmiş çaydanlığın altını söndürmemiş ve yatmış...akıllı kocam benim...
yani bugün benim yanık haberimi alabilirdin...hatta öteki tarafa bile göçmüş olabilirdim...ama malesef şansını kaybettin...sadece yanan çaydanlıkla atlattık durumu...artık el birliğiyle bana bir çaydanlık alırsınız...
ayyy yoruldum...az sonra devam ederim...

Ben geldim günlükkkk
Nerdesin kız sen deediğini duyar gibiyim çok mu özledin beni :icecream: geziyorum günlük memleketime geldim sınavlarım bitti ya biraz stres atayım dedim.Burdan da samsuna geçcem yarın orda bi arkadaşım var uzun zamandır çağırıyodu bende gün bugündür dedim kararımı verdim yarın oraya gitcem ordan da ankaraya gitcem :KK43: malesef ki gerçeklerden kaçılmıyor günlük.Dönüşte yoğun bir tempo beni bekliyor.Tezimi bitirmem lazım hemen sonrada kpssye asılmalıyım biran önce.2 buçuk ay kalmış günlük çok az bir süre günler geçip gidiyo benim de bu zzamanı iyi değerlendirmem lazım.
Böyle işte günlük şimdi evimde kendi yatağımda kucqağımda laptop sana yazıyorum keyfim yerinde sevgilimle küstük ama artık takmıyorum bugünlerimi üzüntüyle geçiremem. Ben buraya geldim yarın da samsuna geçecem ya tüm huysuzluğu bu yüzden biliyorum :icecream: ankaraya gidince alırım ifadesini fazla üstüne gitmemek lazım.Anneme babama kavuştum günlük çok özlemişim babam da çok özlemiş beni kısa kaldım bu sefer ama olsun bu bile iyi geldi.
Hadi görüşürük günlük ankaraya dönünce yazarım sana a.s.

günaydın günlükçüm, bugun ankaraya gidiyoruz, hani demiştim ya görümcem hamile diye,

kayınvalidemler de orda, yani heyeti umumiye toplanmış, nezaket icabı bizi de çağırıyorlar

oysa benim içimde ne fırtınalar kopuyor, hangi gemiler limanı terkediyor kimsenin haberi yok

çok yalnız olduğumu düşünüyorum be günlük, çok yalnızım, bu gözek danası da sabah sabah
darmadağın etti beni

bende annemi özledim, birlikte olduğumuz tek nokta şu pcnin ekranı, bıktım yoruldum gurbette yaşamaktan, onların hasretiyle yanıp tutuşmaktan

...

günaydın günlükçüm, bugun ankaraya gidiyoruz, hani demiştim ya görümcem hamile diye,

kayınvalidemler de orda, yani heyeti umumiye toplanmış, nezaket icabı bizi de çağırıyorlar

oysa benim içimde ne fırtınalar kopuyor, hangi gemiler limanı terkediyor kimsenin haberi yok

çok yalnız olduğumu düşünüyorum be günlük, çok yalnızım, bu gözek danası da sabah sabah
darmadağın etti beni

bende annemi özledim, birlikte olduğumuz tek nokta şu pcnin ekranı, bıktım yoruldum gurbette yaşamaktan, onların hasretiyle yanıp tutuşmaktan

...

Hebiş günaydın can;

Hasretlik gurbet kötü ama doğduğun yer değil doyduğun yer demiş Atalarımız.
Kalpleriniz bir ya ne yaparsın elden başka birşey gelmiyor.
a.s.

günlük...ya ne olur anne muhabbetine girmeyelim...
çok özledim zaten...artık nefes alamıyorum zaten...
ben de çok hasretim günlük...
taaa kaç km uzakta annecim benim...
offff neyse...herb üzülmesin...
burada birbirimizi idare ediyoruz işte...

Ben geldim günlükkkk
Nerdesin kız sen deediğini duyar gibiyim çok mu özledin beni :icecream: geziyorum günlük memleketime geldim sınavlarım bitti ya biraz stres atayım dedim.Burdan da samsuna geçcem yarın orda bi arkadaşım var uzun zamandır çağırıyodu bende gün bugündür dedim kararımı verdim yarın oraya gitcem ordan da ankaraya gitcem :KK43: malesef ki gerçeklerden kaçılmıyor günlük.Dönüşte yoğun bir tempo beni bekliyor.Tezimi bitirmem lazım hemen sonrada kpssye asılmalıyım biran önce.2 buçuk ay kalmış günlük çok az bir süre günler geçip gidiyo benim de bu zzamanı iyi değerlendirmem lazım.
Böyle işte günlük şimdi evimde kendi yatağımda kucqağımda laptop sana yazıyorum keyfim yerinde sevgilimle küstük ama artık takmıyorum bugünlerimi üzüntüyle geçiremem. Ben buraya geldim yarın da samsuna geçecem ya tüm huysuzluğu bu yüzden biliyorum :icecream: ankaraya gidince alırım ifadesini fazla üstüne gitmemek lazım.Anneme babama kavuştum günlük çok özlemişim babam da çok özlemiş beni kısa kaldım bu sefer ama olsun bu bile iyi geldi.
Hadi görüşürük günlük ankaraya dönünce yazarım sana a.s.

günlükün cekuya cevabıdır...
tatilinin keyfini çıkarsın...tez hazırlama telaşının da hatta kpssye hazırlanmanın bile...
bak betty nekadar özlüyor o günleri...
o da girecek kpssye ama bak hergün burda...
üstelik kocasıyla eski puanını alabilmek üzere iddiası bile var ama çalışıyormu hayır...
2.5 ay yeter de artar bile...
1.5 ayda çalışmış betty...çok da iyi puan almış...
sıkmasın kendini...

günlükün cekuya cevabıdır...
tatilinin keyfini çıkarsın...tez hazırlama telaşının da hatta kpssye hazırlanmanın bile...
bak betty nekadar özlüyor o günleri...
o da girecek kpssye ama bak hergün burda...
üstelik kocasıyla eski puanını alabilmek üzere iddiası bile var ama çalışıyormu hayır...
2.5 ay yeter de artar bile...
1.5 ayda çalışmış betty...çok da iyi puan almış...
sıkmasın kendini...

günlük bu senin cevabın mı yoksa bettynin mi :)
Saol canım bu sefer keyfini çıkarıyorum herşeyin hiçbişeyi düşünmeden pişman olmam inş
öpüyorum çok, kolay gelsin a.s.

sen ne güzel birşeymişsin günlük bayıldım valla

bundan sonra bende seninleyim..:))

buradaki arkadaşların hepsine selamlarımı iletirsen sevinirim

offf günlük offfff
biliyorum başını çok şişiriyorum derdimle o yüzden dün uğramadım sana :çok üzgünüm:
dün kötü bir gündü çünkü
yazmıştım sana hatırlarsın ex aşkım buluşmak istiyor diye ve de dayanamayıp kabul ettim diye:eek:
ve o angut varya akşama kadar bekletti ve aramadı :kızgın:
sinirimden aramıyacağımı da biliyor
zaten arkadaşlarım buluşmayı kabul ettim diye çok kızmıştı belki de hayırlısı bu bilmiyorum günlük:sm_confused:
ama bu kadar sorumsuz olunmaz dimi haksızsam söyle lütfen
buluşmayı isteyen kendisi ertesi günü aramayıp bekleten yine kendisi
aklıma saçma sapan şeyler geldi numarası farklıydı acaba biri benle dalga mı geçti dedim fisfisfis
ve dün dayanamayıp msn ye tekrar ekledim aramam çünkü :1closedeyes:
ne göreyim ordaaaa hemen konuya girdim ve sordum senmiydin o?
evet
tamam bende bunu öğrenmek istemiştim dedim:1closedeyes:
ve başladı çok üzgünüm vakit ayıramadım yeğenim hastalandı evde kimse yoktu ben ilgilendim Dr.a götürdüm falan filannnn
yaa günlük tamam terslik olabilir onu anlıyorum ama insan haber vermez mi
karşındakide insan dimi akşama kadar gözüm tlf.da kaldı yaa senağlamabunu haketmiyorum dimi .....
o sinirle herşeyi saydım ve benim için öldüm bana ait ne varsa sil bir daha da beni arama dedim günnükçüm evet kankam diyemezsin demişti ama dedimmmmm :çok üzgünüm:
ben kimseyi kırmak istemiyorum günlük ama zorla damarıma basıyorlar yaaa
hele ki değer verdiğim bir insan
veeee sonuç olarak sildim gitti günlük sinirliyim halaaa
ama üzgünümde off ya beynimi herşeyimi resetlemek istiyorum günlük senağlama

offf günlük offfff
biliyorum başını çok şişiriyorum derdimle o yüzden dün uğramadım sana :çok üzgünüm:
dün kötü bir gündü çünkü
yazmıştım sana hatırlarsın ex aşkım buluşmak istiyor diye ve de dayanamayıp kabul ettim diye:eek:
ve o angut varya akşama kadar bekletti ve aramadı
sinirimden aramıyacağımı da biliyor
zaten arkadaşlarım buluşmayı kabul ettim diye çok kızmıştı belki de hayırlısı bu bilmiyorum günlük:sm_confused:
ama bu kadar sorumsuz olunmaz dimi haksızsam söyle lütfen
buluşmayı isteyen kendisi ertesi günü aramayıp bekleten yine kendisi
aklıma saçma sapan şeyler geldi numarası farklıydı acaba biri benle dalga mı geçti dedim fisfisfis
ve dün dayanamayıp msn ye tekrar ekledim aramam çünkü
ne göreyim ordaaaa hemen konuya girdim ve sordum senmiydin o?
evet
tamam bende bunu öğrenmek istemiştim dedim:1closedeyes:
ve başladı çok üzgünüm vakit ayıramadım yeğenim hastalandı evde kimse yoktu ben ililendim Dr.a götürdüm falan filannnn
yaa günlük tamam tesrlik olabilir onu anlıyorum ama insan haber vermez mi
karşındakide insan dimi akşama kadar gözüm tlf.da kaldı yaa senağlamabunu haketmiyorum dimi .....
o sinirle herşeyi saydım ve benim için öldüm bana ait ne varsa sil bir daha da beni arama dedim günnükçüm evet kankam diyemezsin demişti ama dedimmmmm :çok üzgünüm:
ben kimseyi kırmak istemiyorum günlük ama zorla damarıma basıyorlar yaaa
hele ki değer verdiğim bir insan
veeee sonuç olarak sildim gitti günlük sinirliyim halaaa
ama üzgünümde off ya beynimi herşeyimi resetlemek istiyorum günlük senağlama

kafasını kıracam bu watebilmemne nin....:mymeka::mymeka:
sinirlendirdi beni...
ne diye bekliyorsun...
sen gündelik hayatını yaşa...ararsa gideceksen gidersin....
hayret haaa...
anam bu küçük de değil benlen yaşıt nerdeyse...
annem derdi hep kız aklı su aklıdır diye...hakkaten öyle haaa...
neyse şimdilik silmişmiş bakalım kaç gün gidecek...

kafasını kıracam bu watebilmemne nin....:mymeka::mymeka:
sinirlendirdi beni...
ne diye bekliyorsun...
sen gündelik hayatını yaşa...ararsa gideceksen gidersin....
hayret haaa...
anam bu küçük de değil benlen yaşıt nerdeyse...
annem derdi hep kız aklı su aklıdır diye...hakkaten öyle haaa...
neyse şimdilik silmişmiş bakalım kaç gün gidecek...

günlükçüm söyle bety e kırsın kafamı çok sevaba girer valla tatlicadiarzu
yoksa benden ne han olur ne kasaba
tek göz oda bilem olmaz benden :a015:

Günaydın,

Canım sıkkın bugün, çok kötü başladım canım Cuma gününe.

Minik kelebeğim hasta günlükcüm. Doktora götürdük, boğazı çok kötü olmuş bebeğimin.Antibiyotik verdi doktor. İnşallah iyi olur bebeğim. gece çok huzursuz uyudu, daha doğrusu pek uyuyamadı.

Sonra bastım işe geldim bu seferde müdürle kavga ettik.Yok bu her zaman dalaştığım müdür değil başka bir müdür. zaten elini nereye atsan bir müdüra çarpıyor şekerim.
Adam rica etmesini bilmiyor ya, herşeyi emrediyor sanki ben onun emrine amade sekreteriyim. Güzellik olsun diye şimdiye kadar yaptım işini ama adam alıştı bir kere.

Mecbur değilim aslında onun işini yapmaya ama adam habire emrediyor bana. Bir oldu, iki oldu ya sabır. Bu sabahta patladım artık. Senmisin bana insanca davranmayan. Açtım ağzımı yumdum gözümü. Adam geçmiş karşıma benim konuşma tarzım böyle diyor. Bana ne senin konuşma tarzından be, düzelt o zaman tarzını. Sonuçta sende çalışansın, bende, ha sen müdür olabilirsin ama bu sana bana köle muamelesi yapma hakkını vermez. Neler saydım neler adama. Sonra tamam dikkat ederim tamam dedi, olay kapandı.

Sadece ben değil herkes şikayetçi adamın bu halinden, çaycısından, aşçısına kadar.Sözcü oldum herkese. Artık bundan sonra bana kan kusturmasa bari. Valla çıkar patrona söylerim, karartırım gözümü, deli yanıma rastlamasın.

Bugün nasıl geçer bilmiyorum artık:çok üzgünüm:

Neyseki Mahbili daha iyiymiş bugün, bir sevindirici haber bu var elimde.

Görüşürüz sonra şekerim.

Son düzenleme:
[COLOR="SandyBrown"]izliyorum ki hiç vazgeçemedim izlerimden bir türlü.
beni ben yapan anları yakalamaktan/yakalanmaktan ve o anlara anlam yüklemekten vazgeçemedim. ki yoruluyorum artık.

korktum çoğu zaman ,
hep görünenden fazlasını görmekten ve söylenenlerden fazlasını bilmekten...
kendimle yetinmekten...
yoruldum birçok şeyi önceden keşfetmekten...

hep törpüledim sivri yanlarımı, yine de başaramadım herkesten sonra gelebilmeyi,
bir köşe de dikkat çekmeden soluklanabilmeyi.
gözlerimi kapatıp her dinlenmek istediğimde bir film şeridi geçer gözlerimin önünden
/ah bir rahatlayabilsem...

sanki başka bir zamanda, başka bir hayatta ben yaşadım bunları...
bu kadar basit olmamalı değer verdiklerimiz. olmamalı...
koyduğumuz yerde, verdiğimiz değerde kalmalı. kalabilmeli...
derler ya "taş yerinde ağırdır"...
dost dostluğunu / kardeş kardeşliğini/ sevgili de yerini bilmeli...
yerinde ve sözünde ağır olmalı... ortası yok ben de ya hep ya hiç...

her başa dönüş/hep aynı sondan değil mi ki.?

benim sonlarım farklı olsun istedim hep. beni farklı kılan /seni farklı kılan.
biz farklıysak, diğerleri de kendilerinin farkında olmalı diye düşündüm hep.

an be an yaşanan...an be an karışılan...
an be an hep aynı- hep aynı fazladan hayatlar içimizde, gereksiz olan...

izlerken sessiz kalmaktan yoruldum.
konuşmak istediğim anlarda sana sustum, hep sana kustum içimi...

yoruldum uzun cümlelerden, yoruldum düşüncelerin derinliğinden.
hem ben öyle uzun uzun konuşmayı da sevmem ki...
keşke senin dışındaki dünyaya da tek kelimeyle ifade edebilseydim kendimi ve herşeyi ki nefesim. nefesin.dediğimde,
herkese/herşeye yetseydi de ... tıkandım yine...

neydi bu yapmak istediğim, anlatmaya çalıştığım....
aralarda çok dağıldığım.farkındayım...

farkındalık, beni ben yapan/seni sen yapan...
belki de bu yüzden tapınılan
belki de bu yüzden bizi nefessiz bırakan...

anlatamadım yine...asıl söylenmesi gerekenler bende kaldı yine...
doğrusunun da bu olduğu gibi. bence....

dinlendir beni /sende /sensizliğimde...
fırtınalarımı dindir/sen limanlarımda...

ah yine yazdım sanki çok şey de
yine anlatamadım sanki hiçbir şey...

ve son______

her nefesimde daha çok/ daha çok________
[/COLOR]

selamün aleyküm günlük
dün çok kötü bir gündü çünkü eşim ile sebepsiz yere biraz atıştık :çok üzgünüm:
binanın doğalgazını kestiler,ana boru paslanmış onu değiştireceklermiş
akşam yemek falan da yapamadım zaten,kahvaltılık hazırladım ama yemeğe bile gelmedi eşim..:senağlama:
eskiden eşim ile yaşadığım atışmalarımda,sorunlarımda dünya başıma yıkılır ve hayattan kopardım artık galiba umursamaz oldum :çok üzgünüm:evime gidip oğluma sarılınca bütün herşey bitiyor artık,yeniden doğmuş gibi oluyorum.
bütün erkeklerin genlerinde var galiba bir olayın büyütmek ve o olayın üstüne giderek deşifre etmek..halbu ki ben 5 yıllık evliliğimiz süresince ona geri git demedim o ise bana kızdığı zaman rahatça konuşabiliyor.ben kıramıyorum be günlük,hep kendimi frenliyorum,kadınız ya fedakarlığın en büyüğünü bizler yapıyoruz..
ah bir erkek olsaydım ah ahhhhh,neyse içim çok dolu be dün ağladım çok ağladım senağlama,gece birde oğlum yatağına yatırırken afacanlık yapıp oynuyorduk,kafasını dağıtsın en azında o olsun yatağında huzurlu uyusun dedim ama fena azıttık galiba oğlum kafasını duvara vurdu ve benim kucağımda ağlaya ağlaya uyudu.birde öyle ağlayınca bende ağladımsenağlama
yani dün hep ağladım canım günlük Allah kimseyi ağlatmasın inşallah a.s.

ya ben anne konuşmayalım demedim mi....
demedim mi...
hayır ağlayacağım da ne olacak sonra...
yazık değil mi bana....
ooofff offf...
neyse...insanların içinden gelene de karışamam ya...
sadece özlemim çok büyük ondan bu halim...

Günaydın hayırlı cumalar günlükcüğüm;
ben geldim ama okuyup geçtim hep..
Betticiğimi Allah korumuş he! Korkutmasın beni ya çok üzüldüm..benneyaptımki
Mahbişin iyi olduğunu okudum pek sevindim..:1rolleyes:
Kuzum olur be öyle hasta da olacak,iyi de olacak,adı üstünde çocuk,üzme tatlı canını:teselli:
Ayrıca Su'yu burada görmek ne güzel,daha sık gelsin lütfen,özlüyorum kendisini..Şeniz
Bana gelince Sevgi Kelenbeği Kocam ve ben evin içinde pır pr prrrrrr şeklindeyiz...:nazar:
Gelenlere,sevenlere,dostlara selam olsun

X