Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

mrb millet ben 25 eşim 28 yaşında canlarım ablalar bacılar eveli gün doktora gittim 3 adet yumurtam oluşuyormuş cok guzel dedi çarşamba bi daha gitcem çatlatma iğnesi vurcak sonra da bende bu ay adet olamyım inşallaaaaah emiiiiiiiiiii dualrınıza ihtıyacıom var arkadaşlar

günaydın kızlarr bugün adet tarihim ama gelen giden yok çok heyecanlanıorum inş mucizem gelmiştir...

canım inşallah hamişsindir..hemen bi gebelik testi alıp yapsana..haberlerini bekliyoruz..

ayy canım ya..hadi hakkında hayırlısı..Allahım gönlündekini nasip eder inşallah..bu ay göbüşünde melekler yer eder inşallah..
:Saruboceq:

seçkin38 - seherbayer- veda_84 - cnnsnyrt kızlar sizin yaşlarıda ekledim..teşekkürler...yerimseniben a.s. a.s.

günaydın kızlarr bugün adet tarihim ama gelen giden yok çok heyecanlanıorum inş mucizem gelmiştir...

canım valla şimdi bende heyecanlandım..ilk hamişimiz sen olursun inşallah :CüvCüv: :CüvCüv: süper olur yaaaa :lepi: :lepi:

güzel haberlerini bekliyoruz canım opuyorumnanaktan

bencede 3 yumurta çok iyi canım....inşallah üçüzün olur

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

[COLOR="Maga enta"]
[/COLOR] ALLAH gönlüne göre verir inşl.bende bekliyorum bebeğimin olacağı günü

sağol bidenem Şeniz

haftaya işe başlıyorum..3 aylık...ekimde tüp bebek deniycem tekrar acık birikim yapmam gerek..bakalım inşallah herşey yolunda gider...kaydirigubbakcemile5

Hadi bakalım hayırlısı canım... hayırlı uğurlu olur inşallah :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…