Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

canım arkadaşım yukarıyada yazdım bende senin gibiyim o yüzden çok iyi anlıyorum ama bizim yapacaklarımızda sınırlı bir yerde elimizden gelenler bittiyor
canım hepimiz ağlıyoruz ağlayacağızda yoksa hep içimize atarsakta olmaz
ama ne güzel bu mücadeleyei bırakmaman inşş bebişinde bu çabanı görecek ve sana gelecek
inşşşşşş

canım benim üzme kendini biliyorum insan hayal kırıklığına uğruyor ama mutlaka hayırlı olan zamanı var bunuda Allah biliyor kendıne dikkat et .buarada bal+tarçın+polen karısımı kullandınmı cok ıı gelıyor ben denedım ve faydasını gördum yumurtam bayaaa buyudu vede hayıt içtim hergün 2 bardak bi dene ben hala kullanıyorum gerce her bünyede etkisi aynı mı olur bilmiyorum ama bana yaradı....inş.en kısa sürede cok güzel haberlerini duymak dileğiyleeeeee

kızlar bi macun tarifi aldım yumurtalıklar için onu deniycem bakalım hayırlısı herşeyin bu seferde biraz bitkisel şeyler deniycem rapor çıkana kadar eee sizde ne var ne yok bakalım dün çok yıkıldım moralim çok bozuktu ama bugün daha iyiyim ve daha hırslıyım yılmıycam bi sonuç alana kadar uğraşıcam allah ömür verdiği sürece allahım bi evlat nasip edene kadar hepimize işşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş en kısa sürede opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım nasılsın dediğin macun yumurtalıkların gelişimi içinse tarifi ayrıntılı bir şekilde verebilirmisin denemek isterim bende artık bitkisellere başvurdum nasib belli olmaz belki ondan bir şifa olur çok güzel demişşin allah ömür verdiği müddetçe mücadelamizi verelim inşallah en kısa zamanda mevlam nasip eder bizlare:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek: .kaydirigubbakcemile3

CANIM ŞU MACUNU MERAK ETTİM BİZDE YAZ SANA

İŞTE BU CANIM MÜADELEYİ ASLA BIRAKMAYACAĞIZ
BİZİM BİR PAROLAMIZ VAR DİĞER TOPKTE (ERKEK İNFERTİLİTESİ)
HER-ŞEY-ÇO-CUK-İÇ-İN:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

evet bencede her_şey_çocuk_için_şimdi kızlar bu macunun içine 800 gram çiçek balı 1er su bardağı çörek otu defne tohumu arı poleni hünnap bunları toz halinde balın içine karıştırıosunuz ve günde bir sefer birer yemek kaşığı yiyosunuz sabah yada akşam bide ben incirle ilgili geçen gene kim yazdı bu topikte biri yazmıştı kim hatırlamıorum ama onuda yapıcam 8 tane inciri has zeytinyağında biraz kavurup 4 tanesini adetin 3.günü yataktan çıkmadan yenecek ve sonra birazdaha yatılacak.4 tanaside adetin 4.günü yenecek aynı şekilde ben bunuda yapıcam.kızlar bide bizim gibi olanlara yardım etmek amacıyla herkes bişey duyuyo ve bize söylüyo bi ablanın tanıdığı kaynar suyun içine bu viks kıremler varya onu koyup buharına oturmuş ve o ay içinde hamile kalmış bilmiorum kızlr en yakın zamanda bizlerde o şanslı insanlar gibi kendi kendimize hamişşşşşşşşşş oluruz :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

kızlar yarında devlet hastanesine gidip rapor işleriyle uğraşıcam bakalım inş kısa sürede çıkar tabi bi aksilik olmazsa sabah yedide hastaneye gidicem dua edin nolur işlerim rast gitsin ya artık ne olur

sağol canım
emeğine sağlık

kızlar yarında devlet hastanesine gidip rapor işleriyle uğraşıcam bakalım inş kısa sürede çıkar tabi bi aksilik olmazsa sabah yedide hastaneye gidicem dua edin nolur işlerim rast gitsin ya artık ne olur

haticem,işlerin rast gitsin,rabbim hiç haberin olmadan,uğraşmadan yollasın bebeğini,en kısa zamanda,inş. bu ay canım.opuyorumnanaktan

KIZLAR BU MAİL ABNA BİR ARKADAŞDAN DOSTAN GELDİ ODA BİZİM GİBİ TÜP BEBKLE ANNE OLMUŞ BİRİSİ
YUMURTA KALİTESİ İÇİN NELER YAPABİLECEĞİMİZİ YAZMIŞ BENDE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM
İNŞŞŞŞŞŞ İŞE YARAR

Birkaç ay kendini biraz dinlenmeye al.bol baklagil yiyin özellikle nohut ve yeşil mercimek agırlıklı e vitamini alın a dan z ye zinc diye bir vitamin var eşinle birlikte gün aşırı onu alın .Eczanelerde yada spor magazalarında bulk denilen sporcular icin mültivitamin var toz icecek sanirim ondan 3 günde bir eşinle yapıp icin.allerji yapmıyorsa bol yumurta ve yogurt ,sogan sarımsak kullanın.C vitamini içeren meyve ve sebzelere agırlık verin.Domates hormonsuz yiyebiliyorsanız her gün birer tane yiyin. Eşine bol sütlaç yap,aşure yap birlikte yiyin. Tarcını bol olsun. Zencefil,çörekotunu kurabiye ve pogacalarda bol bol kullan.Karanfil ( 1 tane tomurcuğu ezilmiş),tarçın( çay kaşının ucu kadar) ,ıhlamur(bir çorba kaşığı) ,rezene( bir çay kaşığı ucu) çayı yapın 5 dakika demlendirin ve her gün sabah akşam birer bardak için.

Hayıt suyu bulabilirsen al ve kullan.

Kabuklu buğday bulabilirsen iki günde bir bir tatlı kaşığı bir çay tabagında onu çimlendir ve tomurcuklanınca onu salatana çig at ve karı koca yiyin. Bugday cimi çok degerlidir ve hücreleri yeniler.hiç bir şey tazesinin yerini tutmaz hapını falan aramayın.

Birkaç ay sonra bunları kullanın öyle denemeye girin.Bence tekrar denemelisin Bana da sonucunu haber verin.

Çok sevgilerimle

sağol yetercim paylaştığın için.olumunekankayizsmile

GÜNAYDIN KIZLARopuyorumnanaktan

HAYIRLI CUMALAR
RABBİM DUALRINIMIZI KABUL ETSİN:Saruboceq::Saruboceq:
AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMESİN:Saruboceq:
EN ÇOK İSTENENİNASİP ETSİN :Saruboceq:
KİMSEYİ İHTİYACI OLNADAN MAHRUM BIRAKMASIN:Saruboceq:
RABBİM BİZLERİ ÇARESİZ KİMSESİZ BIRAKMASIN :Saruboceq:
EŞLERİMİZLE BERABER HUZUR SAĞLIK İÇİNDE YAŞAMAYI NASİP ETSİN:Saruboceq:
İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ:Saruboceq::Saruboceq:

CUMHİRİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN:lepi::lepi::lepi:
NİCE 87 ..100..1000.YILARA İNŞŞŞ
BU BAYRAĞIN ALTINDA turkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi

Birkaç ay kendini biraz dinlenmeye al.bol baklagil yiyin özellikle nohut ve yeşil mercimek agırlıklı e vitamini alın a dan z ye zinc diye bir vitamin var eşinle birlikte gün aşırı onu alın .Eczanelerde yada spor magazalarında bulk denilen sporcular icin mültivitamin var toz icecek sanirim ondan 3 günde bir eşinle yapıp icin.allerji yapmıyorsa bol yumurta ve yogurt ,sogan sarımsak kullanın.C vitamini içeren meyve ve sebzelere agırlık verin.Domates hormonsuz yiyebiliyorsanız her gün birer tane yiyin. Eşine bol sütlaç yap,aşure yap birlikte yiyin. Tarcını bol olsun. Zencefil,çörekotunu kurabiye ve pogacalarda bol bol kullan.Karanfil ( 1 tane tomurcuğu ezilmiş),tarçın( çay kaşının ucu kadar) ,ıhlamur(bir çorba kaşığı) ,rezene( bir çay kaşığı ucu) çayı yapın 5 dakika demlendirin ve her gün sabah akşam birer bardak için.

Hayıt suyu bulabilirsen al ve kullan.

Kabuklu buğday bulabilirsen iki günde bir bir tatlı kaşığı bir çay tabagında onu çimlendir ve tomurcuklanınca onu salatana çig at ve karı koca yiyin. Bugday cimi çok degerlidir ve hücreleri yeniler.hiç bir şey tazesinin yerini tutmaz hapını falan aramayın.

Birkaç ay sonra bunları kullanın öyle denemeye girin.Bence tekrar denemelisin Bana da sonucunu haber verin.

Çok sevgilerimle

Sibel Tuzcu

KIZLAR BANA GELEN BU MAİLİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM BELKİ İŞE YARAR

slm kızlar ya incir kürü uygulacağım ama klorsuz suyla yapılıyormuş normal suyla yapan varmı klorsuz su için illada arıtma chazımı olması lazım lütfen cvp yazın bir an önce yapmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…