Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

adet bitimindemi yapılıyo fitil gibi iyice içe doğrumu acaba

canım.içine yit an az 3 en fazla 1 hafta yapılıcak.adetin bittiği gün.ben bugün yapar yarınsana anlatırım

yetercim böyle stres yapma bence tutunduğu zamanda ağrı oluyomuş birde iğnelerin etkiside var tabiki gönlünü ferah tut canım sıkılmak yokelini karnına koy pozitif düşün canım:CüvCüv:

canım ya aslında stRes yok yani şaşılacak kadar rahatım
hep pozitif düşünüyorum hatta bol bol bebişle onuşuyoruz

Son düzenleme:
kızlar bi slm verip .ıkıcam.
yeterrrrcim hakkına böle hayırlımış cnm napalım.kendimizi yıpratsakta elden bişi gelmio.sen bu ay iğnemi oldun aşılamamı

arakadaŞalr benım pc yok yeĞenlerımıkını kualnıyordum onlarda okular kapanınca kÖye dÖnecekler
bunadan sonra sık gelem artık

sağol canım İNŞŞŞ
KENDİLİĞNDEN GELECEİNE PEK İNAMASAMDA
İNŞŞŞ
CANIM BİZİM TEST GÜNÜMÜZ ASLINDA 13 İDİ AMA PAZARA DENK GELDİĞİ İÇİM 14 DE GELİN DEDİLER
İSTEYEN 12 TEST YAPTIRA BİLİR DEDİLER BENDE 12 YAPTIRDIM BİRDE BENİM YAŞADIĞIM YERLE HAS ARASI TRENLE 45 DK EĞER TESTE ÇIKARSA GİDERİM DİYE DÜŞÜNDÜM ÇIKMADIĞINA GÖRE GİTMEYECEĞİM

yetercim üzülmemek elde değil ama üzülme cnm hayırlısı olsun gerçekten çok zor ama yapıcak bişey yok cnm herşey allahın elinde biz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz rabbimde buna dilediği gibi cvp verir o nasıl isterse öle olur allah yardımcın olsun ne olur üzülmeeeeeeeeeeeeeeeee birgün inşşallah kendiliğinden çıkıp gelir bebişlerimiz rabbim ol der onlarda oluverir yeterki rabbim ol desin cnm :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

kızlar eşimin test sonuçlarıda normal çıktı ama artık tedaviye gidemicem heralde çünki iğneleri sigortadan almıycakmışım o yüzden eşimde şu an gidemicemizi 2 .3 ay beklememiz gerektiğini söledi bilmiorum yaaaaaaaa hayırlısı herşeyin

sağoldesteğin için canım

yetercim nasılsın iyimisin cnm 14ünde yapcaktın testi niye erken yaptınolumunekankayizsmile

canım iyiyim toparlandım biraz
erken yaptırmadım canım zaten test günümüz 13 pazar olduğu için 14 yapacaktık has ben 1 gün önce yaptırdım çünki has bayağı uzak eğer gebelik çımazsa boşu boşuna has gitmeyeyim dedim

gözünüz aydın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…