Kadın İnfertilitesi Yüzünden Hamiş Kalamayan Bayanların Listesiiii

canım geçmiş olsun kaçyıldır var rahimde yara berde bildiğim kadarı ile 1 yıldır var .çünkü 1yıl önce muayene olmuştum o zaman demişti doktor o kadar canım acımıştı ki bakarken senin canın yandımı benimde smir testi olmam lazım ama çok korkuyorum.

canım benimki dört beş yıldır var iki kez smir olmuştum temiz çıktı ama doğum yapmadığım için yakmadılar şimdi ise sonuçtan sonra dr.dondurma işlemi zarar vermiyo derse olucam benim canım acımadı ama biraz üşütsem kasık ağrısı oluyo bide yaradaki mikroplar spermleri etkiliyomuş acaba ondanmı olmuyo diye çaresine bakalım allah korusun.

bende duymuştum onu canım bazı kişiler yarıyı dondurduktan sonra hemen hamile kalmışlar bazıları ise onunla bi alakası yok diyorlar dondurma işleminin sakıncası yok diyorlar ama ben yinede korkuyorum bakalım inşallah bi sorun olmaz tatlım aydınlattğın için teşekkür ederim canım

gÜnaydın arkadaŞlar

bu gÜn kız kadeŞımle dr gıdeceĞız
kız kadeŞım ıÇın aŞılamaya baŞlıyorlar yenıden
ınŞŞ her Şey yolunda gıder

günaydın kızlar inşallah canım Allah yardıncımız olsun kardesin içinde inşallah herşey yolunda gider

merhaba arkadaslar bende sizlerle tanışıp arkadaş olmak istiyorum benide aranıza alırsanız sevinirim

merhaba arkadaşlar,nasılsınız,nasılsın aşk cım?
yetrcim kardeşin içinde senin içinde hayırlısı olur inş. canım,sende yumurta gelişmesi ne durumda?

oy yüzden bizde bebek sahibi olamıyoruz aşılama oldum bi kez tutmadı 1 sene oldu şimdi yeniden başladık tedaviye

haticecim sayfada bi problem var canım,hemen açılmıyo,geçmiş olsun,inş.en kısa zamanda kavuşursun bebeğine,şimdilik çıkmam lazım,görüşürüz,bekleriz canım hep.

tedavi oluyo musun,pek pko yu bilmiyorum am,sana neler uygulandi canım?[/Qaşılama oldum işte tutmadı ben 1 senede anca topladım kendimi ve şimdi yeniden başladım tekrar aşılama olucam galiba rahim filmi istedi dr.um ondan çok korkuyorum nasıl acaba rahim filmi çektirmek zormu onuda bilmiorum neyse gene görüşürüz inş

haticecim,rahim filmi kişiden kişye değişiyomuş canım,ben çektirdim,bikaç dakika acı duydum sadece,bazıları daha kötü oluyomuş ama genede bebek beklemenin sıkıntısı ve acısından fazla değil arkadaşım,gerçekten.

haticecim,rahim filmi kişiden kişye değişiyomuş canım,ben çektirdim,bikaç dakika acı duydum sadece,bazıları daha kötü oluyomuş ama genede bebek beklemenin sıkıntısı ve acısından fazla değil arkadaşım,gerçekten.

doğru söylüsun gerçekten ama yinede insan korkuyo işte ama gerçi aşılama gibi bişeydir heralde beni rahatlatmaya çalıştığın için teşekkür ederim çok iyi oldu bu kulübe katılmam ya insan kendisiyle aynı sorunu yaşayan arkadaşlarla dertleşip onların tecrübelerini öğrenince çok rahatlıyo gerçekten çok teşekkür ederim arkadaşım tanıştığım için bana cvp yazdığın için allah herkesin gönlüne göre versin allah kucaklarımızı boş bırakmasın zemuszemus

Son düzenleme:
kızlar gÜnaydın
hayrlı cumalar
rabbım dualrımızı kabul etsın
ellerımızı boŞ Çevırmesın
ınŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

X