Kadın arkadaş eksikliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eksikliğini hissetmiyorsaniz bence önemi yok. Ben de yıllardır erkeklerin daha çok olduğu bir alanda çalışıyorum hiçbir zaman bu gibi durumların eksikliği hissetmedim açıkçası çünkü zaten var olan az sayıdaki kadin arkadaşla o kadar çok konuşuluyor ki yetiyor yani. Siz zaten galiba biraz erkeksi yapıdasıniz

sosyopat biri de değilim yani erkeklerle eğlemebiliyosam kadınlarla da eğlenebiliyorum ama çok basit bir örnek çocuk yapmak istiyordu bu etkinliklere katılmayan kadın arkadaş. Ben yapmayı düşünmüyorum diyince çok abartılı şekilde şaşırdı yanlış tepkiler verdi. Eşini de çok kıskandığı o söyler. belki benim herkesle konuşmam hoşuna gitmedi bilemem ama bana 3-5 tane uyuşmadığım kadın denk geldi diye niye bunu kişisel algılayayım ki? Bu yüzden başka ortamlar sordum forumda

Son düzenleme:
Kendimi yeterince dişi bulmuyorum evet ama eşim öyle olmadığını iddia ediyor. Öyle olmasaydım da bu bir insan için sorun olmamalıydı bence. Bana evet arkadaşım yetiyor ama kızkıza bir grubumun olmasını isterdim

Sorun anlamında söylemedim zaten örneğin benim çalıştığım yerde bir hanım var açıkça ben kadın arkadaş sevmem der ben bazen unuturum onun bu dediğini selam verir azıcık sohbet etmek isterim ama sonra hatırlarım gerçekten de hiçbir kadınla sohbet ettiğini pek görmedim olabilir yani o sekilde rahat ediyorsunuzdur. Kızkiza gruptan kastınız eğlenmek beraber atıyorum bir sahile gitmek sinema yapmak ya da artık herneyse malesef pek o kafada insan yok bir süre sonra senin kaynanan ne yapti benim eltim şunu dedi çocuk okula başladı bilmem ne herkes herseyini yarıştırmaya başlar hani kadın ortamı açıkçası çok sıkıcı. O yüzden bence kafanızı hiç bulandirmayin çünkü bence hobileriniz daha önemli örneğin bir yürüyüş kulübüne katilsaniz orda kadın erkek sayısına bakmadan güzel vakit geçirirsiniz biraz cinsiyet olarak değil de ortak nokta olarak bakın bence. Ben halk oyunları oynadım 2 sene karma ekip superdi çok eğlendik çok güzel gösteriler yaptık başka bir ile taşındım ve burada en meşhur kursa yazıldım fakat bir de ne göreyim ekip tamamen kadın ve muhabbetle çok sıkıcı provalar çok kötü geçiyor ayrıldım o yüzden şimdi de açıkçası bireysel hobi edinmeyi düşünüyorum tabi kızımdan zaman küçücük bir zaman için:)

Mune konumu kapatabilirsiniz.
teşekkür ederim öneriniz için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…