Kadıköy Acıbadem Hastanesi Dr. Cem Demirel Hakkında Yardım

sevcangoksel

Allahım sana emanetiz
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
6.096
14
41
Merhabalar.
Eşimin üroloğu bizi Kadıköy Acıbadem Hastanesine yönlendirdi.
2 yıldır çocuğumuz olmuyoor.
Orada Dr.Cem Demirel var.
Bu doktor hakkında bilgisi olan var mı?
Varsa lütfen bana bilgi verebilir mi?
Şimdiden teşekkür ederim.....

Konu Acıbadem olunca hatta Cem Bey olunca hiç düşünme derim. Benim tup bebegimi yaptı ve çok ilgili ve nazik bir dr. Dun hamile oldugum haberini Cem Bey verdi.... Eger sorun olursa ozel mesaj yazabilirsin belki buradan goreyebilirm

Merhaba.
Çok çok tebrik ederim.
Allah tamamına erdirsin.
Darısı bütün isteyenlerin başına.

hayatım cem bey iyi bir hekimdir...yalnız başı çok kalabalık..insan üstü bir gayret sarfediyor gerçekten..ssk anlaşması konusunda bir fikrim yok maalesef...ilgi-alakadan memnun kalacaksındır mutlaka..ben ilk denemem de başarıya ulaşanlardanım...8.5 aylık hamileyim şu anda...kısmetse 10 gün sonra doğumum var ama acıbadem de devam etmedim ben..cem bey i asiste eden deniz hanım var bir de..genelde ölçüm ve muayenelerde onunla muhatap olursun..yumurta toplama ve sonrasında transfer günü cem bey bizzat bulunur...telefonla da hastaneden bilgi alabilirsin...bol şans diliyorum sana....

Son düzenleyen: Moderatör:

çok teşekkür ederim nestle.
Allah tamamına erdirsin.
Darısı bizim başımıza.

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba,
Cem Bey konusunda hiç endişe etmeyin. Kendisi alanında çok başarılı ve çok ilgili. Yıllardır benim doktorum, endometriozis ameliyatımı yapmıştı. Her konuda ona güvenebilirsiniz. Kısmetse biz de Mart Nisan arası başlayacağız tüp bebek denemelerine. Şimdiden hayırlı olsun, umarım dileğimiz kucağımızda olur sağlıkla İnşallah...:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…