Kader mi yoksa sadece tesadüf mü?

HAHAHAHAHAHHA yurt disinda mankenlik yapacak kadar güzeligim var askiiiimmm
Kıstas bu mu ? Tüm mankenler güzel mi sizce ? Son yıllarda defilede sergiledikleri kıyafetlere dikkat çekmek isteyen bazı markalar; görsel açıdan genel beğeniye uymayan mankenlere yöneldiler mesela.

emin ol istesem bircok erkegi elde edebilirim öyle bir güzeligim var. Ama önemli olan duygular ee tabi öyle bi cagdayiz ki sevmek garibseniyor vermek kolaya kaciyor djdkdlsl

Kullandığınız cümle çok tehlikeli bir cümle. Eyleme geçmeniz halinde de size zarar verecek bir bakış açısını yansıtıyor.

Yillardir karsi cinse hic birsey hissedemiyorum. Hoslandigim oluyordu ama hoslanmakla kaliyordu. Allaha hep Dua ettim „kaderimdeki insan karsima cikarsa bunu hem ona hem de bana hissetir Allahim, beni artik kaderimdekiyle tanistir“ demistim. Bu Duadan yaklasik 2 hafta sonra baska ülkeden biriyle tanistim görüntülü konustuk. Ikimiz de birbirimizi ilk gördügümüzde bi tuaf olduk.. o utandi ben de utandim ve icimde yillar önce ölen kelebeklerim canlandi. Onunla her konustugumda kendimi evimde hissediyorum. Anlamsiz bir sekilde. Öyle duygulandim ki anlam veremedim. Aglayarak Allaha sükür ettim. Cünkü ben yillar önce bile bu „ask“ dedikleri seyi hissedemedim hep hayal kirikligiyla bir gecmisim var. Onu tanidikdan sonra eski nesemi buldum gözlerim parladi. Icinden cikamadigim su depresif modumdan cikabildim. Ama ne yazikki görüsmeyi 5 gün önce kestim.. cünkü bircok imkansiz seyler var ama söyle bir söz vardir „iki insan birbirinin kaderiyse onlar tekrar birlesir“. Ben gercekten cok zor bir insanim kolay kolay birini hayatima almam cünkü güven problemlerim var ve karsi tarafi istemeden kirabiliyorum. Benim buna hakkim yok. Onu cok istiyorum gercekten cok.. hayatimda ilk defa birini bukadar cok istiyorum. Allahdan istedim ve Rabbim bana iki defa nasib etti ama korkularim var. Siz ne düsünüyorsunuz kizlar?
Bi soru soralim dedik nerde geri kafali nerde kendiyle barisik olmayan insan varsa sacma sapan yorum yapmis. Bu kafayla iler degil geriye gidersiniz. Sizin icin sacma geliyorsa sacma yorumlar yapmak zorunda degilsinz
Kıstas bu mu ? Tüm mankenler güzel mi sizce ? Son yıllarda defilede sergiledikleri kıyafetlere dikkat çekmek isteyen bazı markalar; görsel açıdan genel beğeniye uymayan mankenlere yöneldiler mesela.

Kullandığınız cümle çok tehlikeli bir cümle. Eyleme geçmeniz halinde de size zarar verecek bir bakış açısını yansıtıyor.
yani giyidigim kiyafete güvenmiyorum güzeligime de güvenmiyorum yarin bir gün oda kalmicak. Sadece soruya cevab verdim sakin olun djdkslslsll nedir bu icinizdeki kin öfke

Birazdan sizi de imana davet edecek 🤣

emin ol istesem bircok erkegi elde edebilirim öyle bir güzeligim var. Ama önemli olan duygular ee tabi öyle bi cagdayiz ki sevmek garibseniyor vermek kolaya kaciyor djdkdlsl
Gidin elde edin o vakit. Daha gerçek şeyler yaşamış olursunuz. Evet, duygusal olarak. Sanal muhabbet duygu oluşturmaya yetmez, en azından reele dönmesi lazım. Ruhlar aleminde yaşamıyoruz, etten kemikten canlılarız, böylesi doğamıza ters zaten.

Birtane uygulama Onun arkadasi benim kuzenimle konusuyordu ben araya girince onun arkadasi onu gösterdi öyle basladi. Ne yazikki türk degil ve buraya gelmesi biraz zor ben yurt disinda kaliyorum. Türkiyede bulusucakdik ama sinavlari varmis gelmeyi denicem dedi ama belkilerle nereye kadar? o yuzden zaten görüsmeyi kestim. Cünkü bir gelecek yok gibi görünüyor
Fıstıkçı Şahap harfleriyle bir husumetiniz mi var?
Bir de vermek kolaya kaçıyor derken?

Konunuzda anlatmak istediğiniz nedir peki ?

Konunuzda anlatmak istediğiniz nedir peki

Konunuzda anlatmak istediğiniz nedir peki ?
Ciddi misin HAHDJDKD Orda ben „asik oldum askimdan ölüyorum mu dedim? SORUYU SONUNA KADAR OKUMADIN GALIBA FJDKSK okuyup kendi kafanda soruyu olusturup kendince yorumlarda komik olmaya calisiyorsun yazik gercekten yazik kadinin düsmani kadindir. Ööggghh igrencsiniz

22. duygusal olmamin sebebi ne yazikki baba sevgisi hissedemedim. Annemin sevgisini de hissedemedim. Ve cok hayal kirikligina ugradim. Birini sevebilmek ve sevilmek benim icin gercekten cok büyük bir anlam ifade ediyor.
Psikolojik destek görmeden ilişkiye adım atmayın. Olacağı varsa da işler sarpa sarar, yıpranırsınız. Kolay manipüle edilebilirsiniz...

Fıstıkçı Şahap harfleriyle bir husumetiniz mi var?
Bir de vermek kolaya kaçıyor derken?
IMG_20240428_022545.jpg

X