Kaçmayi dusunuyorum....

ashiq_kiz

Guru
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2010
313
47
Arkadaslar bugune kadar sabrettim hakaret kufur ailemden hic kimse beni dinlemedi anlamak istemedi vermeyeceklerde...
Beni destekleyen bir yengem vardi oda desteklemiyor artik herkes karsi mutlu olmak bana haram bu dunyada ?:a015:

dur canım sakin ol ya
ne kaçması hem nereye kaçması
bu konuyu bir derdim var köşesine açsaydın daha iyi olurdu ama
ne yaşadın ki b duruma geldin anlatsan daha iyi yardımcı oluruz
ailen neden karşı çıkıyor

dur canım sakin ol ya
ne kaçması hem nereye kaçması
bu konuyu bir derdim var köşesine açsaydın daha iyi olurdu ama
ne yaşadın ki b duruma geldin anlatsan daha iyi yardımcı oluruz
ailen neden karşı çıkıyor

cok uuzn bir hikaye ilk sevgilimle tanistigimizda kuzenimin haberi oldu istemedi gitti babama haber verdi babam duyunca deliye dondu bana hergun hakaret kufur bir vurmadigi kalmisti oda birgun basima geldi tartisirken merdivenden yuvarlandim hastanelik oldum ama yine nafile yaramadi hergun ayni devam ettik istemiyorlar sevgilimi durumu dusuk diye oysaki is var operator issiz degil ebn anlamiyorum aslinda kacmak taraftarindan degildim ben ama durumlar bundan ibaret birde kuzenime vermeyi dusunuyorlar

ailesi de sizin gibi yurtdışında mı yoksa Türkiye de mi
ya ne bileyim işi de varmış
zor durum istemediğin birine vermek istemeleri

cok uuzn bir hikaye ilk sevgilimle tanistigimizda kuzenimin haberi oldu istemedi gitti babama haber verdi babam duyunca deliye dondu bana hergun hakaret kufur bir vurmadigi kalmisti oda birgun basima geldi tartisirken merdivenden yuvarlandim hastanelik oldum ama yine nafile yaramadi hergun ayni devam ettik istemiyorlar sevgilimi durumu dusuk diye oysaki is var operator issiz degil ebn anlamiyorum aslinda kacmak taraftarindan degildim ben ama durumlar bundan ibaret birde kuzenime vermeyi dusunuyorlar

bir kere ailenin sevgilinin ailesini küçümseyebilmesi için sizin durumunuzun iyi olması gerekir ki ailenize layık bulmasın.
ama bence burda durum layık bulmamaktan çok kızlarının rahat bir yaşam sürmesini istemeleri var.
birbirinizi ne kadar zamandır tanıyorsunuz da kaçmaya karar verdin hemen?
belki de hemen babanın rsti çekmesi yüzünden sırf o söylenen küfürleri gururuna yediremediğin için aklınca kurtulmak için kaçmayı düşünüyorsun ama pişman olabilirsin ileride.
gideceğin yerde de mutlu olacağın garanti değil ki.
acele karar verip aileni karşına alma.

canım yaşın kaç senin
ya anne baba evladının kötü olmasını istemez bence de ailen karşı tarafta zenginlik aramıyor senin maddi yönden zorluk çekmeni istemiyorlar
açıkcası kaçıp da mutlu olan çok çok az insan vardır hayatta
koca her zaman bulunur ama anne baba asla
onu da düşün belki hiç affetmeyecekler ömürleri boyunca seni

canım yaşın kaç senin
ya anne baba evladının kötü olmasını istemez bence de ailen karşı tarafta zenginlik aramıyor senin maddi yönden zorluk çekmeni istemiyorlar
açıkcası kaçıp da mutlu olan çok çok az insan vardır hayatta
koca her zaman bulunur ama anne baba asla
onu da düşün belki hiç affetmeyecekler ömürleri boyunca seni

güzel bir yorum tebrikler

evet yaşın kaç canım bende merak ettim
anne baba rızası olmadan sakın evlenme hele kaçmak onları mahveder
bir anne yüreği ile yazıyorum sakın kaçmaa

acele karar verme :1closedeyes:
ailen daha önemli
eşinden canın sıkılsa gidecek yerin yine ailen

konu sahibinin kaç dakikadır yaşını açıklamasını bekledim ama gitmiş
aşık kız öncekikonularına baktım yaşın 15
sevgilin 22 hadi aranızda fazla fark yok ama hadi kaçtınız diyelim bir kere suç işlemiş olursun en az 18 ini doldurmanı beklemelisin
zaten kaçma deyince de ya 16 ya 17 dedim içimden genelde bu yaşlarda insanın başında kavak yelleri eser hayatı tozpembe görür
o yüzden aklını başına al daha yaşın küçük gençliğinin bekarlığının tadını çıkar benden bu kadar canım

Bence kaçmayı düşünme arkadaşım.
Kaçıpta mutlu olanlar çok az gördüğüm kadarıyla.
Mutlu olsalar dahi içlerinde hep bi burukluk ailelerini karşılarına aldıkları için.
Evlendikten sonra herşey değişebilir.
Sen kaçtığın içinde karşı taraf biraz daha rahat davranıyolar,
Hepsi değil belki ama geneli Şöyle düşünüyorlar "Nasılsa kaçtı, nasılsa çok seviyor, nasılsa dönücek yeri yok..."
Çevremde kaçan bi kaç kişi oldu kaçtıklarına sonradan pişman oldular...
Acele karar verme... Mücadeleni ve kararlığını kaybetme ailenin karşısında.
evlilik işi olucaksa annenin babanın rızasıyla olması en güzeli.

Geçenlerde doktora gittim yaşlı kadın anlatıyordu komşunun kızı 17 yaşında 30 yaşında adama kaçmış adam alkolikmiş ne olduysa kızı döve döve komaya sokmuş üstelik hamileymiş çocukta karnında ölmüş alamıyorlarmış kızın tansiyonu yüksek olduğundan başında anne ve babası ağlaşıyorlarmış senin kaderin nasıl olacak acaba?

15 yasindayim, kafam cok karisik co.k... bu arada yorumlariniz icin tesekkurler hepside mantikli

Güzelim kusura bakma ama 15 yaşında ne kaçmasından bahsediyorsun sen!!
İlerde pişman olacağın şeyler yapma sakın.
bir kaç sene sonra böle bi konu açtığına böyle bişeyi düşündüğüne kendin güleceksin
gerçekten.
eğer kaçmamış olursan iyiki kaçmadım iyiki diceksin.
Ama bu yaşta kaçarsan hayatın boyunca hep keşke keşke diceksin....

X