kaçıncı haftalardayız bekleyen arkadaşlar ?

39+3 hiç bir şey yok..... Sanki doğum yapmıcak gibiyim.

bıdışım sahi senden çok umutluyduk erkenden doğurcek bu kız kesin diyoduk ama yüzümüzü kara çıkardın hala buralardasın , beyefendi yerinden memnun maaşallah suyun da mı azalmadı yaws.. aman dikkat et her gün git doktora ne olur ne olmaz..

hadi kızlar doğurun elinizi çabuk tutun ben doğurursam listeyi de yapamam benden önce doğurun hepiniz , benim hiç doğurcek gibi bir halim yok.. nerdeyse 39 olucam ... :1no2:

ya arkadaslar ben daha size göre küçük hamileyim 10+4 ve bu haftalarda bebek benim tam olarak neremdeeeeeeeeee?göbeğimin neresindeeeeeeeeeeeeee?nolur yardımcı olun.cok merak ediyorum.doktora haftaya gidicem ve meraktan ölcem?

şekerım yazını okurken çok güldüm yanlış anlama sakın ama komık geldıı...,göbek delığının hemen alt kısmında rahmın içinde oluyo genlde buyudukce karnını tamamen kaplıyo canımm...bu arada sen hıç kontrole gıtmedın mı daha...11 haftalık olmuşsunn..sırnaşık şey

39+0 olduk nst de sancılarımda çıkıyor ama ben pek hissetmiyorum bizim kızda babası gibi üşengeç olacak herhalde tık yok :))) hadi hayırlısı bakalım...

39 oldum 2 gündür belim ağrıyor ara ara aşağıya doğruda çok baskı hissediyorum zor yürüyorum nerdeyse...hayırlısı artık bizim kıslar hep naslı birde kız erken doğar diyolarsırnaşık şey

ooo benim daha çok zamanım var...
rabbim şuan doğumu yakın olan herkese kolaylıklar versin..
hepiniz sağlıcakla yavrularınızı kollarınıza alırsınız inşallah....

yaa kıssslarrr ben 39+6 oldum..ve bugün kendimi hiç iyi hisettmiyorum,sabahdan beri habire su gibi bişey geliyor pembemsi,sanki yemek kaşığıyla her seferinde bişeyler dökülüyor...dr.le görüştük gece ağrıların olursa ara dedi,yarın sabah doktora gidecem,acaba doğum yapanlara da mı başlangıç da böyle oldu?

kız ne edecen de getirecenkafamçokkarıştı yoksa benım herıf gibi haın planlar peşindemısın..dün doktor her an gelebılır deyınce benı bozuk yollardan eve getırecek oluyo sarsacakmış benı ozaman çocuk çabuk gelırmışş:1shok::1shok:...benıde geçti bu heriffffff:mymeka:

valla canım benım oğlum çok hareketli ama hiç cnaımı yakmadı sadece içimı gıdıklıyordu bazennn

pardon 38+5 olduk..................................................................................................hadi hayırlısı............................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…