kaçıncı haftalardayız bekleyen arkadaşlar ?

corumlucum, eğer sancılar dinlenmekle geçiyorsa, o zaman gitme boşuna doktora bugün:)
eğer geçmiyorsa, o zaman bir görün derim...
doktor eğer bebek çıkmazsa, perşembe gel dedi bana:)

hiç sorma yaaa çok inatçı bunlar valla eşime diyorum bi inatçı daha geliyooo işin çook zoorrr diye

kızlar ben de 38+6 yım. benim karnımda ağrılar oluşuyor ama dr bu doğum sancısı değil demişti. bir de alta doğru inanılmaz bir basınç uyguluyor akşamları çıkıcakmış gibi.. bu ne belirtisi bilemedim:1no2:.. sizdeki sancılar nasıl oluyor?

benim sancılar genelde belimde olur, ama karnının altında ise ve her yerinde hissediyorsan ve de düzenlilerse o zaman gerçek sancı diyorlar:)

Benimde 2-3 gündür adet sancısı gibi sancım oluyor birde kasıklarımda ayaktayken basınç hissediyorum sanırım kanala indi artık ama bu sancılar ne kadar devam eder acaba? Doğumun yaklaştığının habercisi mi? Doğum yapanlar kaç gün önce başladı sizde bu sancılar? He birde akıntım arttı biraz. Ben artık doğurmak istiom bu hafta yaa sancılardan korkup ağdamı da yaptım

gizemcim aynı baskıyı bende yaşıyorum.öyle ittiriyoki aşağı doğru çıkıcak sanıyorum valla.hatta bağırdığım bile oluyo bazen acıdan değil çok fena ittiriyo patlıycak suyum sanıyom.

bugünde 40+2 olduk dün doktorun işi çokti gidemedim bugün 6 da randevu var bakalim artikin hayirlisii

39+2 oldum haala tık yok ..kızıma "gel " diyorum çok nazlı çıktı gelmiyor..hayırlısı Allah tan...

bende 39 gircem az kaldi tik mik da yok mubarek aksilik son gunlerde agri falan da yok hayirlisi

39 haftalık olduk.belim çok agrıyor ama sancı gibi degil ama arada kasılma oluyor hayırlısı artık

dün gece belim ve kasıklarım çok ağrıdı gece uyuyamadım şuanda çok hafif ama iyiyimmmmmmmmmmmm......................................

ya günler geçmek bilmiyor doğurup gelenleri gördükçe çok hevesleniyorum valla.bizde yeni 38+2 yiz.arasıra kasıklarıma kramp tarzı sancılar giriyor.dr normal olduğunu söyledi.nasip olursa epidurel normal doğum yapıcam inşallah.siz nasıl yapacaksınız doğumunuzu?açıkcası ben epidurel sezeryan mı yaptırsam yoksa diye çok kararsızım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…