Kaç yaşında topuklu ayakkabı giymeye başladınız?

• Konu Sahibi missfener19o7
ben suan 18 yasindayim ve 16 yasimdan beri cok sk giyerim
tercih meselesi ben hem yakistirdigim icin hemde daha uzun gozukmek icin giyerim boyum 167 falan topuklularimda genelde yuksektir 175 civari bsy oluyorum
yara yapmasini istemiyosaniz kaliteli olanlarindan alin sonucta ayak sagliiniz soz konusu:87:

Son düzenleme:
16 yasindayim suan, 1 bucuk yildir hep topuklu giyiyorum :)

26 yaşındayım tek tük özel günlerde giydim hep.düğündü bayramdı vs..ama çok hoşuma gidiyor alışmadığım için zorlanıyorum.ama alıştırcam kendimi.

16yaşımdayım 14yaşımdan beri giyiyorum ama çok sık giymem doğum günlerinde özel günlerde falan zaten uzunum daha uzun gözükmek istemem

20 yaşında ilk topuklumu giydim..ama hala çok yüksek topuğu sevmem,rahat edemiyorum..benim için sağlık önemlidir :))

16 yaşımdan beri giyiyorum ama çok yüksek topuklardan hoşlanmıyorumm malesef .s

inanmaya bilirsiniz ama ilk topukluyu 9 yaşımda giydim, sonra apartman topkluda giydm 11 yaşmda normal sivri deiştikçe deişti. halen giyiyorm platforma geçicm çnkü tutkunuyum

17 yaşımda mezuniyetimde giydiğimi saymazsak 21 yaşında üniversite de başladım platformlar çok hoşuma gidiyor günlük olarakta çizme de dolgu tapuğu seviyorum rahat oluyor kotun altına yumurta topuklu babetler falan bayılıyorummmmmmmmmmm

17 yaşında lise mezuniyetimde giymiştim ama o da çok yüksek topuklu değildi. 21 yaşındayım bu sene çok minik topuklu bir çizme aldım ama artık topuklu ayakkbılara geçiş yapmak istiyorum.

15 yaşında kardeşimin sünnet düğünü vardı orada giymiştim ilk defa...şimdi 18 yaşındayım vee 10 cm lik platform bile giyebilitorum :)

biliyorum saglik acisindan zararli ama boy takintim var, o yüzden hep giyiyorum

boyum 1.60, 13 cm topuklu giyiyorum.. cok takmis durumdayim ve bunun icin okula bile gitmek istemiyorum

Cok uzun boylu olunca nolcak kı ortada bı sen dıkkat cekıyosun o kadar ınsanın arasında o kadar.
1.80ım ve bazı arkadas ortamlarına dahı gırmek ıstemıyorum :44: cok sorun yasadıgm olmustu bu konuda

Cok uzun boylu olunca nolcak kı ortada bı sen dıkkat cekıyosun o kadar ınsanın arasında o kadar.
1.80ım ve bazı arkadas ortamlarına dahı gırmek ıstemıyorum :44: cok sorun yasadıgm olmustu bu konuda

Ne kadar güzel ya çok isterdim o boyda olmayı, gerçi ben biraz abartıyorum sanırım. Yani o boyda olupta giymek istiyorum o yüksek topuklu ayakkabıları, gökdelen gibi felan olur heralde o zaman :))) ama çok isterdim, çoook :84:

hayatım dusunsene o kadar ınsanın ıcınde en dıkkat cekıcı sensın tamam bazı yerlerde guzeldır ıyıdr ama bı sure sonra sıkılıyorsun.
ne guzel avantajlı bı boya sahıpsın 10-15 cmlık topuk gıysen kral sensın.Cok takılma bu konuya

20 yasında sadece düğünlerde giymeye başladım suan 22 imdeyim ve sadece iş görüşmelerinde düğünlerde eğlencelerde giyiyorum. günlük hayatta oldukca sporumdur.

23 ümde ödül töreni ve sergi açılışında sonra da arkadaşımın düğününde giydim toplam 5 kere felan 1 senede yine cok bile giymişim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…