Kaç yaşında topuklu ayakkabı giymeye başladınız?

• Konu Sahibi missfener19o7
malesef 28 ım hala gıymıyorum aslında hosuma gıdıyor ama rahatlık benım ıcın cok onemlı yuruyunce ayaklarım rahatsız olmamalı huzursuz oluyorum boyum 1.68 topuklu gıysem hoş olur ama 10 cm de 78 olurum vavvvvvv ama tarzımda spor olmaz gıbı

sırrı nedır kızlar topuklu gıyenler hem rahat hem duzun yuruyecegımız topuklular varmı spor kıyafetlerle gıyılecek

İlk defa düğünlerde mezuniyetlerde vs. giydm ama bir türlü sevemedim topuklu ayakkabıyı.zaten 1.78 boyum var, takdir edersiniz ki bir de topuklu giyince çok dikkat çekiyorum.Eşimin de boyu 1.80 olduğu için genelde babet modasına şükredip şık babetler ve hafif topuklularla idare ediyorum.

gunluk giyimden bahsediorsak daha bu sene basladim. topuklu bot aldim kendime. 23 yasindayim. alismak cok zaman alior. ilk zamanlar yanimda illaki babet tasiordum. allahtan havalar oyle soguk degildi henuz. dayanamayinca hemen babetlere geciordum.simdi alistim sayilir. yine de araya birkac hafta girince dayanma gucumun azaldigini farkediyorum... hersey gibi bunda da pratik yapmak gerekiyorkaydirigubbakcemile5 ama seviyorum. daha cok topuklu ayakkabi almak istiorum. yavas yavas tarz degistikce kacinilmaz oluyor zaten...

15te ilk topuklu ve sivri burunlu ayakkabımı almıştımçok severek giymiştim

üniversite son sınıfta giymeye başladım.her şey zamanında güzel

mezuniyelerde ve düğünlerde giydim. fakat günlük olarak topuklu giymiyordum. bu yıl giymeye başladım.alıştım galiba. hem işe giderken daha şık duruyor kumaş pantolanla

arkadaşlar nası yürüdünüzü söleseniz bide ben doğru düzgün yürüyemiyorum komik oluyomafoldumben

ben 16 yasimda giymeye basladim cok seviyorumm vazgecemem topuklardann

20 yaşındayım hiç alışamadım topuklu ayakkabıya.:kedi:
Çok nadirdir giydiğim

19 yaşındayım hala giymiyorum.. ama artık giymek istiyorumda rahat edemicem kesinn alışmak zor olcakk

20 yaşındayım bu sene giymeye başladım. ama ince topuk değil. hatta fotosunu ekleyeyim. 6-7 cm falan topuğu

16 yaşımda giymiştim galiba ilk kez düğün için falandı yanlış hatırlamıyorsam, 17-18 gibi de dolgu topuk sık giydim, şimdi alıştım ve günlük hayatta da çok seviyorum topuklu giymeyi, hele de topuklu çizmeler çok hoşuma gidiyor bu arada 19 yaşındayım

topuklu ayakkabıyı o kadar çok seviyorum kii gözüm kalıyor vitrinlerde gördüğümde,içim gidiyor
heveslendim 5-6 çift aldım
bir de yürümeyi öğrenebilirsem süper olucak
yaşım 23

15 olması lazım rahmetlik dedem almıştı.

21 yaşında yeni yeni başlamıştım...

15 yasimda basladim ama o zamanlar dugunlere falan giyerdim simdi her yere giyiyorum topukliu ayakkabiyida cok seviyorum. bence konu sacma degil guzel konuzemuszemus

ben daha yeni yeni giymeye basladım yani 20imde :)
cok rahatsız ediciler ama bikarıs havadayım :))))

ben 24 ümde başladım:roflol: henüz de alışabilmiş değilim...ilk günlerden daha iyiyim ama yer yer Bihter gibi yürüyorum komik oluyo..bi de zaten boyum uzun iyicene yükseliyorum topuklu giyince ..tuhaf hissediyom kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…