Kaç yaşında topuklu ayakkabı giymeye başladınız?

• Konu Sahibi missfener19o7
bende 4 yaşından berı gıyıyorum ufakken annemın ve komsuların topuklu ayakkabılarını gıyermısım (annemde ınce topuk gıyerdı ben onu gıyemedım henuz) ondan sonrada hep gıydım zaten ortaokuldan berı :)

28 oldum hala giymiyorum giyemiyorum sevmiyorum ,spor giyinmeyi seviyorum ben rahat olacak ayakkabı öyle yavaş yavaş yürümeyi de hiç sevmem ,topuklularla da malesef hızlı yürünmüyor

selammm,

topuklu ayakkabı giyilmez mi yaa :) ben bayılırım her türlü ayakkabi giyerim ama zarif ayakkabılar vazgeçilmezimdir. bizi erkeklerden ayıran bir nesnedir topuklu ayakkabı :) ben varım diyorum DD

22 yaşımı bitirmek üzereyim ama hayatımda bir kez lise mezuniyetinde topuklu giydim o kadar,
okul bitsin öğretmen olayım da giymeye başlarım:)

16 yaşında dolgu topuk bi çizme giymiştim

İlk 13 yaşımda bir davette giymiştim ama tam anlamıyla 16 yaşımda başladım

ben 25 yaşındayımdaha başlamadım giymeye büyüyünce giyerim belki şaka biyana ben nedense converse ve babet seviyorum

17.. türkiyede yollar bozuk malesef o yüzden gidicegim yere göre giymek zorunda kalıyorum. yokus olmamalı:) yoksa hiiiiiiçççççç cıkarmammm. kadınlar için en degerli icat:)

Topuklu ayakkabıyla pek aram yok spor ayakkabı ve düz sade ayakkabıları tercih ediyorum.
Ama topukluyu ilk ne zaman giydiğime gelirsek 22 yaşındayken nişanımda giydim ama asıl düğünde ödüm koptuydu ayağımda az da olsa topuklu ayakkabı ile merdivenlerden inip salona girerken ya merdivenden yuvarlanırsam diye korkmadım değil.

18de giymeye başlamıştım halada giyiyorum ara ara seviyorum ya topukları:)

Hıc gerek duymadım ama anemden bı heveslıgıne ıstemıstım 17ımdeyken tabı o zaman bu kadar uzamamıstım ama topuk gıyınce tavan yapıyodum yanı

ilk 18 yaşımın sonlarına doğru giymiştim..
spor giymeyi sevdiğim için sade giyerim ama topuklu ayakkabıda bu sene 5 tane aldım ara ara giyiyoz işte herzaman giymem.rahat olcam bn :)yerine göree

22
Sanırım baya geç kalmışım

20 yaşımdayken giymeye başladım bende tabii dolgu topuğu saymazsak.. 15 yaşımda dolgu topuklu ayakkabım vardı

17 yaşında giymeye başLadım ben d ama sık sık deqiL tabi özeL zamanLarda fiLan günLük pek giymem

20 yaşında başladım bi kaç kere yuvarlanma tehlikesi geçirsemde hala vazgeçmedim

20 li yaşların başında falan ama hiç aram yoktur
düğünler harici asla yüksek topuk giyinemem
kışın düz bot,yazın converse çıkmaz ayağımdan :))

Küçük yaşta uzun boy sevdası yüzünden topuklu giyen kızlar küçük kadın gibi duruyorlar.:104:

21 yaşında topuklu ayakkabı giymeye başladım iş hayatı olmasa sanırım hiç başlamazdım alışmak cok zor geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…