Kaç yaşında topuklu ayakkabı giymeye başladınız?

• Konu Sahibi missfener19o7
evlendiğimden beri giyiyorum
bazıları süper rahat oluyor
bazıları rahatsız
mesela ben geçen yıl aldığım bi çizmem var süper rahatsız
3 sene önce aldığım var süper rahat..
topukları aynı hatta rahat olanın topuğu diğerine göre daha ince..
detayı algılayabilmişdeğilim, sanırım kalıbından kaynaklı

24 yaşımda kendi nişanımda giydim ilk,ondan başka da topuklu ayakkabım yok

lise veda gecemden beri giyiyorum. 18 işte... küçükken evde giydiğim annemin topuklu terliklerini saymazsak :))

Son düzenleme:
ben adam akıllı bu sene giymeye başladım ama kkarabiberr in eklediği resimdeki megan fox gibi olmamak için sık giymiyorum pek nadir giyiyorum estikçe yani.ve 20 yaşındayım ocakta doldurucam yaşımı 21 diyelim biz buna yani:)

şimdi 22 yaşındayım
20 yaşımda üniversite son senemde vergi hukuku dersimde ( takım ve klasik giymek zorundaydık ders gereği ) ve mezuniyetimde ilk kez giydim :hulya::hulyapuyorumnanaktan

23 yaşındayım, bi tek kınamda ve düğünümde topuklu giydim, oda 2 hafta öncesinden evde antreman yapmaya başlayarak opuyorumnanaktan, başka da hiç giymedim

20 yaşımdan beri giyiniyorum yani işe başladığımdan beri

bence topulu ayakkabı bayanlara farklı bir hava veriyo resmen dişiliklerine dişilik katıyo yani bence öyle yerimseniben

bende lise mezuniyetimden beri arada giyiyorum,20 yaşımdan beri sürekli giyiyorum ayağım topukluya alıştı düz ayakkabıda belim ağrıor şimdi 22yim

heves işde ablama çok özeniyordum

çok seviyorum topuklu ayakkabıyı giyenlere de çok özeniyorum ama çok rahatsız oluyorum onlarla, o yüzden yılda 4 defa anca giyerim.. ilk topuklu ayakkabımı da 18 yaşında almıştım.. bir de sürekli giyermiş gibi alıyorum nerde güzel bişey görsem ama hepsi duruyor kutularında :1no2: en çok rahat ettiğim platform topuklu bir sandaletim var onu da çok nadir giyiyorum, keşke rahat edebilsem de hep giysem diğerlerini de :Saruboceq:

hiç yaşımda bundan sonrada giyeceğimi sanmıyorum boyum yeterince uzun zaten:S 75-hatta 76:S istiyorum aslında şöyle dar paça bir kot altına 2-3 cm lik bir ayakkabı ama....

Topuklu ayakkabılara bayılıyorum gerçekten. Topuklu ayakkabıyı ilk 15-16 yaşında almanya'da giymiştim. Almanya'da diye vurguladım çünkü herkes o kadar uzundu ki komplexe girmeye başlamıştım . . En sonunda birgün kuzenim boyumun kısalığı(aslında almanların uzunluğu demeliyizkaydirigubbakcemile3 boyum şimdi 1.70 ama ozaman 1.65 falandı herhalde gene uzun, ama onlar biraz sulak yerde yetişmiş maşallah :) yüzünden beni bulamadığı an ben komplexin zirvesinde ayakkabıcıya gidip ilk gördüğüm topuklu ayakkabıyı giyip çıkmıştım ve tüm yazı o topuklu ayakkabıyla geçirmiştim , ozamandan kalan nasır izi hala duruyo fisfisfis asıl adam gibi giymeye başlamam 19 yaşında üniversiteye başlayınca oldu.

Son düzenleme:
topuklu ayakkıbıyı ilk 15 yaşında giymiştim. ilk merak işte şimdi ise düğünlere felan bile giderken annemin zoruyla giyiyorum bana kalsa sporla giderim:). gerçi çok hoş duruyo güzel bi topukluyla kot pantolon bile ama rahat değil işte

24 yaşındayım hala topuklu ayakkabı giyinince düzgün yürüyemiyorum..

15 yasında basladım suan 16 yasındayım ve genelde topuklu giyerim nedeni hem erkeklere daha cekıcı gelmesı sonucta herkes ılgı cekmek ıster hemde benımdaha rahat etmem

lise son bitti öyle arada sırada giyiyordum..
hala daha ancak özel günlerde giyiyorum topuklu...

20 yaşında gymeye başladım.Çok güzel yürürüm,havamdan geçilmezkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…