kaç numaralı bez ??

bende bugün ilk kez prima 3 no kullandım fakat bir süredir 2 küçüktü de paketin bitmesini bekledim.yani bende 3 noculardanım :)

1 paket primanın yenidoğanını kullanmıştım. 2 paket 2 numara kullandım ve 3 e geçtim. Herhalde 1 aylık anca olmuştu bebeğim.
Şimdilik 3 iyi geliyor amageçen haftasonu 6 paket bez aldım sadece 2 tanesini 3 numara aldım, 4 paketi de 4 numara aldım ama ödüm kopuyor 3 ü kullanamayacağımda,kalıcak diye. Sonuçta promosyonlu fiyattan aldım kar etmek için.
Bence 2 aylık bebeğe 2 numara çok küçük.

bizde prima 3 kullanıyoruz ..geçen gün ablama 25 günlük bebekli bi hatun geldi ..benim kızın çantası da arabada kalmış hadi çıkmayalım dedim onun bezini aldım naman allahımm bezin cırtları kapanmadı ..sonra ablamın 1 yaşındaki kızının bezini taktık ..kendimizi büyümüş ve abla olmuş hissettik birden ..karizma yaptık yani :)))

Biz de 3 numara Baby Star'a geçtik. Bu arada huggies ve prima'dan sonra baby star gibisi yok diyorum. O kakalara sızdırmadı ya, diğerlerinde olsa boynumuzdan çıkardı...

arkadaşlar ben 1 numara hiç kullanmadım.direk evy baby 2 numaradan başlamıştık.ama çiş ve kakayı çok geçirdi.şu an baby star 2 numarayı kullanıyorum.evy babyden biraz daha büyük.çiş geçirmiyor fakat bacaklarını sıkıyor bebeğimin.birkaç paket almıştık maaesef bitsin biz de 3 numaraya geçeceğiz.geç bile kaldık.bu kadar çok stoklamasaydım çoktan geçerdim bile...

dün akşam prima 3 kullandım süper oldu iyi ki sormuşum size , garibim oğlum ne kadar sıkılıyodu öyle 2 numarada ama çok ilginç baby star 3 , prima 3 den çok daha büyük o yüzden baby straı saklayıp 2-3 hafta sonra kullanıcam ben de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…