kaç numaralı bez ??

andina222

nihayet bir anne...
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
3.270
1
kızlar benim tosuncuk 2 aylık ve 6 kilo oldu :nazar: :nazar: :nazar:

doğumdan beri prima 2 numara kullanıyordum ama artık çok sıkmaya başladı kenarları , kampanyada baby star 3 numara aldım o da büyük geldi fisfisfis
bunun ortası yok mudur ? sizler kaç numara kullanıyorsunuz ??

Canım bende 2 numara kullanıyordum bacaklardan sıkıyordu.Kızlara sordum çoktan 3 numaraya geçmişler.Bende 3 numaraya geçtim

primanın 3 numarasını kullanıyoruz biz 2 numarada çişi çıkmaya başlamıştı

Ben 3 numaraya geçeli çok uzun zaman oldu. Sanırım 5 paket bitirdik biz 3 te. Kızımın kilosu da çok fazla değil ama biz 3 le rahat ettik.

bizde 3 numaraya geçtik cnm benim kızım da çok kilolu değil ama büyük gelmiyo bayadırda 3 numara kullanıyoruz acaba senin aldığın markadanmı kaynaklanıyo büyük olması ama olmaz heralde öyle bişey

cokoldu 3 numaraya geceli.julinin dedigi gibi bizde cok kilol diiliz ama 2 hemen sIktI bizi.

biz hala 2 kullanıyoruz 3ü denedim dün baya rahat oldu ama 2 numaradan daha cok var paketi bitirelim ondan sonra 3e geceriz diyorum.

benim bebişler sizlerinkinden daha zayıflar yeni 5 kiloya geçecekler 2-3 haftadır 3 numara kullanıyoruz..kıyafetlerine çiş çıkarma durumu bitti şimdilik...

ben bir kaç gündür 4 numara kullanıyorum rahat ettim. hep kakası sırtından çıkıyordu sürekli üstnü değiştiriyordum gece daha zor oluyordu soğukta prima numara aldım sırtınıda baya örttü sorun bitti çok şükür

bizde evy baby 3 kullanıyoruz fakat elimdekilerin bitmesini bekliyorum
küçük gelmeye başladı

benim oğlanda 5 küsür ve biz 15 gündür üç numara kullanıyoruz, daha iki aylık olmadık

cnm benim bebeğim yaşıtlarından biraz daha küçük olduğu halde 2 no bezden çiş ve kaka sızmaya başladı bir haftadan fazla olmuştur.2 no pktte bir kaç tane kaldı ama bu arada 3 no bezimizi aldık bile.benim bebeğim 5 kg ve 3 e geçtik,siz hemen geçin bence :)

3 haftadan beri prima 3 kullanıyoruz 2no bacaklarını çok sıktı ve çişi çıkıyordu yandan bebişim çok rahat

ay desenize biz geç bile kalmışız :)))
bizde hiç çiş yada kaka sızma problemi olmadı şimdiye kadar ama bacaklarının kenarını çok sıkmaya başladı 2 numara o yüzden 3'e geçiyim diye düşünüyodum sizler geçmişsiniz bile :))
ben de sipariş verdim bugün 3 nolu priması geliyor bebişimin .))

ya kızlar benim bebiş 5.500 olmuştur boyu da 62cm. 2bucuk aylık.
ama biz 2 numara bez kullanıyoruz primanın ve cok da rahatız. öle sıkma çiş kacırma falan hiç yok.
yazdıklarınızı okuyorum da nası olyo anlaamadım.
3ü taktık gecen cok büyük geldi. bu durumda 9kg bebek de 3 giyiyor, 6kg da.
kafam karıştı valla???

Evet bizde bir aydır 3 no kullanıyoruz.zaten 1 numara hiç kullanmadım ben .direkt 2 no almışım hiç de farketmedim. Ama zaten ancak oluyodu.fakat primadan gerçekten memnunum.çift bariyer bence süper çok işe yarıyo.

2 numara prıma ıle baslamıstık 2 paket bıtırdıkten sonra 3 numaraya gecıs yaptık bız
cok erken gectık bız 3 numaraya rahat ettık
hatta annem 3 numaralı battal boy prıma bıtınce 4 numara alalım cocuk rahat etsın dıyor ama bılmıyorum belkı buyuk gelır

X