Bez problemi

crn_21

Aslan anası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2011
2.436
2.537
35
Kızlar merhaba. Bebeğim 6.5 aylık. Doğduğundan beri baby me marka bez kullanıyoruz çok da memnundum ama bu arkadaşlar ne alakaysa bezlerde güncelleme yapmışlar. Artık gösterge yok,bezler daha ince ve en kötüsü son 4-5 gecedir istisnasız sızdırma yaptı ama ne sızdırma. Çocuğun üstü göğsüne kadar ıslanıyor ve 5-6 saatte bu hale geliyor. En son hasta olacak korkusuyla daha fazla bu beze şans vermemeye karar verdim ve canıma tak etti gittim sleepy aldım bugün onu deneyeceğim ama benim gibi baby me kullanip sorun yaşayan var mı merak ettim. Elimde de daha 3 tane açılmamış paket var 😒 şikayet yazdim ama şikayet formunda mail adresi bile sormuyolar cevap gönderebilmek adına. Mağazaya gitmek de bu ara zor ama ilk fırsatta gidip bezleri kafalarına atmayı planlıyorum 😒

Kızlar merhaba. Bebeğim 6.5 aylık. Doğduğundan beri baby me marka bez kullanıyoruz çok da memnundum ama bu arkadaşlar ne alakaysa bezlerde güncelleme yapmışlar. Artık gösterge yok,bezler daha ince ve en kötüsü son 4-5 gecedir istisnasız sızdırma yaptı ama ne sızdırma. Çocuğun üstü göğsüne kadar ıslanıyor ve 5-6 saatte bu hale geliyor. En son hasta olacak korkusuyla daha fazla bu beze şans vermemeye karar verdim ve canıma tak etti gittim sleepy aldım bugün onu deneyeceğim ama benim gibi baby me kullanip sorun yaşayan var mı merak ettim. Elimde de daha 3 tane açılmamış paket var 😒 şikayet yazdim ama şikayet formunda mail adresi bile sormuyolar cevap gönderebilmek adına. Mağazaya gitmek de bu ara zor ama ilk fırsatta gidip bezleri kafalarına atmayı planlıyorum 😒
Benim yenidoğana ben sleepy aldım tahriş oldu bacak popo isilik, eşim de markette bilmediğinden rastgele değişik denemek için Turco almış. Şu ana kadar henüz taşmadı yara bere de yapmadı. Her iki markanın da göstergesi var

İsilik bizde de baby me den sonra oldu. Sleepy kullanıp memnun olan yakınlarım vardı birde ona şans vereyim dedim umarım bizde de tahriş yapmaz ya. Her gece üst baş değiştirmekten o ara uykusunun açılmasından ve 2 saat uyutcam diye uğraşmaktan yıldım valla. Ne demeye bezlerde değişikliğe gidiyolarsa sanki 😤 aylardır sorunsuz kullanıyorduk

Yatarken Prima kullanabilirsiniz.Fiyatlari pahalı ama gece için çok rahat.Sizma yapmiyor.sizin dediğiniz markayı kullanmadım.Molfix aldım koku gibi birşey vardı.turco kullanıyorum ama sık degistiriyorum

İlk doğduğunda sleppy kullanmıştım pişik yapmadı taşırma yapıyordu gecelwri baby turco pişik yapmıştı taşırma yapıyordu geceleri molfix kullanmaya başladık hem boyut olarak daha büyük daha rahat ve yumuşak pişik kesinlikle yok taşırma yapmıyor molfix tavsiye ederim boyutları çok ideal sleppy ve baby turco ile kıyasla baya fark var baby turco ile sleppy gözümde aynı ürünler

Merhaba, ben de baby me temizleme pamuğu kullanıyordum onun da maalesef kalitesi epey düşmüş. Bez olarak goon kullanıyorum memnunum. Deneyebilirsiniz. Insan özellikle stoklayip başına böyle bişey gelince gidip kafalarına atmak istiyor. Maalesef ürünlerinin kalitesi epey düşürülüyor çok rahatsız edici.

Bebeğimde pişik problemi vardı. Sleepy turco Molfix kullandım hepsi yaktı poposunu. Goon aldım premium özellikle harika bir sey. İns bozmazlar çok guzel

Dün gece sleepy denedim ve evet o da sızdırdı ama bez küçük geldi bence. Yanlardan açıklık kaldı çünkü ve sızdırma da ordan olmuş. Baby me de direk karın bolgesinden yukarı siziyordu 🤦Kilo aralığına aldanmamak lazım galiba. Bu da olmazsa goon denicem.