Kac kilo veririm

SedaF

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2019
151
164
30
Kızlar bugün basladım diyete sadece iki bardak kahve ictim o kadar başka birsey yiyip icmedim bir hafta bunu uygulayip daha sonrasinda az beslenip dikkat edecegim fazla degil 10 kilo vermeyi hedefliyorum ilk basta sok edip midemi kucultmek istiyorum bir hafta da olur mu bilmem bunu yapma amacim midemi kucultmek sadece 1 hafta sonunda saglikli az yiyerek kilo vermek istiyorum boyum 1.67 kilom 65 10 kilo vermeyi amacliyorum bakalim. Sizce bu sekilde ilk 1 hafta kac kilo veririm?

Kendine eziyet edersin. 1 hafta boyunca kahveyle beslenilir mi resmen cahillik ya. Kahvaltı yapıo diğer öğünleri protein ağırlıklı hazırlayıp sporla bütünleştirebilirsiniz. Bir hafta boyunca gözleriniz kararıcak başınız dönücek ne spor ne etkinlik hiç bi şey yapamıycaksınız. Ayrıca vücut böyle anlarda kıtluk tehdidi algılar ve tüm yağları korumaya alır bir gram veremezsiniz. Lütfen yapmayın kendinize bu yazık. Bu şekilde sadece kas kaybedersiniz yağ değil.

Fazla bi kilonuz yok 65 kilolar ideal hasta filn olursunuz sağlıklı beslenin hamurlu ve tatlılı şeyler yemezseniz fazlalık kilolar gider

Fazla bi kilonuz yok 65 kilolar ideal hasta filn olursunuz sağlıklı beslenin hamurlu ve tatlılı şeyler yemezseniz fazlalık kilolar gider
İnan fazla da yemiyorum ama yedigim seylerin kalorisi cok yuksek oluyor. Sevdigim adam tatli ustasi bende aşciyim artik sen dusun. Ama yemeyecegim dedigimde gercekten yemiyorum yani nefsime hakim oluyorum cok sukur. Sadece bu sekilde merak ettim 1 haftada kac kilo verebilirim.

yaptigin saglikli degil , zaten cok kilonda yok . sadece sekeri ve ekmegi kessen bile cok rahat verirsin kiloyu, eziyet etme kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…