Kabusum oldu gümüş böceği

Aldım. İlk sıktığımda etki etmedi dün tekrar sıktım. Onu her gün kullanabiliyor muyuz?
Duvarlara vs sıktın değil mi? Havalandırma da yapmalısın.
Normal canim ben karınca için kullandım, ilk iki gün karıncalar hala vardı dedim noldu işe yaramadı mı? Sonra baktım yerlerde ölen karıncılar var (çıktıkları yere sıkmıştım) sonra sildim temizledim bir daha olmadı.
Her yaz başı 1 kere sıkıyorum artık, yeterli oluyor karınca gelmiyor. Başka böcek de gelmiyor

İlaçlama yaptırın evde geçer inşallah. Bir de bildiğim kadarıyla duvar kağıdı varsa evde oda çok yapıyor

Kapı köşelerine sıktım sadece.
Bir hafta boyunca her gün sıkıyım diyorum ama zehirlenir miyiz ki?

Kapı köşelerine sıktım sadece.
Bir hafta boyunca her gün sıkıyım diyorum ama zehirlenir miyiz ki?
Sıkma bence öyle zaten güçlü bir ilaç.
Belki 4 5 gün sonra tekrar sıkabilirsin iyi havalandırmak şartıyla.
Az sıktıysan tekrar sıkabilirsin ama.
Ne kadar sıktığın vs de önemli ama her güne gerek yok az sıktıysan bugün daha çok sık kenarlara köşelere alt duvarlara falan. Ben daha sonra da sildim bir bezle kedilerim var cunku ona rağmen baya işe yaradı

Çok sıkmıyorum sadece kapı köşelerine sıkıyorum köşelere sıkıyorum aslında neyse umarım iyi gelir ya.

Bugün yine gördüm yatak odasından banyoya doğru gidiyordu. Sabah banyoya ilaç sıkmıştım o yüzden bayılmış gibi oldu gidemedi. Artık ebeveyn banyosundan geldiğine emin oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…