Kabak lifi hakkında bir soru?

kesinlikle fazla suya tutunca özelliğini yitiriyo azcık nemlense yeter die düşünyorum ben denedim normal lif gibi oldu bence öle işe yaramaz

ahahaha tatlım naber sen ne arıyosan bende onu arıyorumkaçtım gene buldun beni

Ben doğal bakımlar ı aboneliklere ekledim aa bir baktım benim çekirge yazmış son mesajı :) Oynakbeyi nerelerden yakalıyor baksana.

Ne yaptın canım, ne kadar verdin şimdiye kadar?

Ben doğal bakımlar ı aboneliklere ekledim aa bir baktım benim çekirge yazmış son mesajı :) Oynakbeyi nerelerden yakalıyor baksana.

Ne yaptın canım, ne kadar verdin şimdiye kadar?

valla şekerim pek giremiyorum son zamanlarda nete. yavaş veriyorum ama bir ara ara verdim reglim girdi gecikti falan derken tekrar başladım atağa bu sefer daha istikrarlı ilerlicem

ben hala denemedim yalnız kabak lifini öyle kenarda duruyor birde doymamış gözüm iki adet almışım kullanıcam ama korkuyorum birde cildimi tahriş ederse zaten benim cildim çok hassas o yüzden korktum kullanmaya yani çünkü çok sert duruyor yumuşacık oluyor diyosunuz bi denicem ama ne zaman bakalım

Bir süredir kabak lifi kullanıyorum,sıcak suda bekletince yumuşuyor,cildim çok hassas ve hemen kızaran (hatta bacaklarım dokunulsa kızarır) yapıda olmasına rağmen bir zararını görmedim.
Hatta batıklardan kurtulmak için sertçe keseliyorum.
Kızarıyor ilk önce ama soğuk suyla yıkadıktan bir süre sonra kızarıklık da kayboluyor.

kabak lifini bende bikaç aydır kullanıyorum. yosun sabunuyla beraber genelde. ve o sertlik sıcak suda kayboluyor kesinlikle. çokda iyi geliyor.

kimileri islak bacaga suruyo kimileri bacaklarini daha islatmadan. sizce en etkilisi hangisi kizlar?

Kabak lifi banyo sırasında kan dolaşımını hızlandırdığından selülite biraz iyi geliyor. Ama selülitle savaş sadece kabal lifiyle yapılmaz. Yeme içme, spor, su tüketimi, uzun süre oturmak, uzun süre hareketsiz kalmak hepsi nedenleri. Bu yüzden bunlara dikkat edersek ki sadece bol su içmek haftada 3 gün yüzmeye gitmekle baya azalıyor.
Bide kabak lifi normal banyo lifi yada duş süngerleri gibi kullanıyor, kuru kuru cildinizi yaralar kuruyunca çok sertleşiyor.

Konuyu okuyunca kabak lifini tekrar kullanmaya karar verdim. Sırtımdaki yağlanmaya bağlı sivilceler için bir arkadaşım tavsiye etmişti. Bitkisel sabun ile kullandım iyi geldi.uzun zaman kullanmama rağmen selülitlerimi pek azalttığını söyleyemem.Batıklara da iyi geliyor.Ham kabak lifini eminönündeki bir aktardan almıştım.çok büyüktü önce ikiye sonra da uzunlamasına ortadan böldüm daha rahat kullanılıyor. küçük bir parçayı da yüzüm için ayırdım.hafif bastırmadan dove sabun ile yüzüme uyguluyordum.Güzel ve doğal bir peeling için tavsiye ederim.

ben kabak lıfını ıslatıp kullanıyorum bazıları kuru kuru yapın demıs zarar vermez mi acaba cilde o şekilde?

evet aldım bende ama aktardan. kocaman bişi. ikiye kestim kullanabilmek için ama çok beğendim gerçekten çok güzel temizliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…