Kabak lifi hakkında bir soru?

canım kesinlikle kullanmalısın sert ama sıcak suda beklerse süper olur.
selilütlere iyi geliyor
batıklara çok iyi geliyor.çok faydalı
:KK16:

kabak lifini kullanmadım ama bir tv programında selülite iyi geldiğini ama kullanırken yukarıdan aşağıya değilde aşağıdan yukarıya doğru sürtmek gerek diye anlatıyordu

canım kesinlikle kullanmalısın sert ama sıcak suda beklerse süper olur.
selilütlere iyi geliyor
batıklara çok iyi geliyor.çok faydalı

ayy süper oldu bu yorum şekerim ya
öpüyorum seni kocaman:KK54:
bende diane 35 kullandım bir yıldan uzun süre hiç selülit yoktu ebnde biliyo musun kaymek gibiydim yani sonra o hap bana selülit yaptı onlaar için kullanmayı düşünüyordum:26:
kimse cevap vermedi selülit hakkında sen verdin sağol hemen uygulamaya başlıyım o zman
batıklar için de almıştım zaten onada denicem
bişi sorucam benim vajinamda da batıklar oluyor oraya kullanılır mı acaba genital bölgeye kabak lifi:26:

ayy süper oldu bu yorum şekerim ya
öpüyorum seni kocaman:KK54:
bende diane 35 kullandım bir yıldan uzun süre hiç selülit yoktu ebnde biliyo musun kaymek gibiydim yani sonra o hap bana selülit yaptı onlaar için kullanmayı düşünüyordum:26:
kimse cevap vermedi selülit hakkında sen verdin sağol hemen uygulamaya başlıyım o zman
batıklar için de almıştım zaten onada denicem
bişi sorucam benim vajinamda da batıklar oluyor oraya kullanılır mı acaba genital bölgeye kabak lifi:26:

ne demek tatlım.yosun sabunuyla kullanırsan daha faydalı olur.kullanılır ya.bence sakıncası yok.yani o kadar bastırman sert yapman gerekmiyor zaten.hemen batıkları çözüveriyor:KK16::KK16:

ne demek tatlım.yosun sabunuyla kullanırsan daha faydalı olur.kullanılır ya.bence sakıncası yok.yani o kadar bastırman sert yapman gerekmiyor zaten.hemen batıkları çözüveriyor:KK16::KK16:

ne tatlı bir insansın sen ya
diline sağlık daha önce neden karşılaşmadım ki senle sitede:KK54:
yosun sabununu da denicem tekrar sağol
eevet sertt uuygulamayım hafif haif masaj yapar gibi uygularım genitale iyi gelir bencede hemde doğal bişi zaten kaç dk yumuşuyor bu lif acaba sıcak suda
direk bir kap suyun içinde mi bekletmem gerek yoksa
duş esnasında duşun altında bi süre tutmam yeter li mi ki?

ne tatlı bir insansın sen ya
diline sağlık daha önce neden karşılaşmadım ki senle sitede:KK54:
yosun sabununu da denicem tekrar sağol
eevet sertt uuygulamayım hafif haif masaj yapar gibi uygularım genitale iyi gelir bencede hemde doğal bişi zaten kaç dk yumuşuyor bu lif acaba sıcak suda
direk bir kap suyun içinde mi bekletmem gerek yoksa
duş esnasında duşun altında bi süre tutmam yeter li mi ki?

o senin tatlılığın:KK19:
canım 5 dk dursun ki iyice yumuşasın.bir kabın içinde sıcak suda 5 dk beklet yeter.

aslında ben selüliti gidermesinden çok neden o akdar sert onu merak ediyorum

çünkü o kadar sert ki cildi acıtıp tahriş etmiyormu kullananlardan cevap bekliyorum bu yüzden...

Ben de yeni başladım kullanmaya ama su ile ıslatıp kullanınca fazla yumuşak oluyor,kan dolaşımını harekete geçirmiyor. Kuru olarak kullanınca üstüne hemen selülit kremimi de sürüyorum ve hiç tahriş etmiyor.

AMA::::: herkesin cildi farklı reaksiyon gösterebilir, bu yüzden en iyi yöntem deneme yanılma. Ama kan dolaşımını harekete geçiriyor ve süper bir şey. Üstelik ucuz

bu soruyu soralı uzun zaman olmuş ama bende tecrübelerimi paylaşmak istedim=))

arkadaşlar kabak lifi muhteşem bişey!! bence mutlaka kullanın.. ben uzun yıllar önce duyup almıştım, yıllardır kullanırım (sadece zaman zaman diğer liflerin renklerinin cazibesine kapılıp bırakmışlığım vardır ama hemen kabak lifime geri dönerim:KK1::KK1:)

evet silindir şeklinde olanlar en iyisi.. ben ortadan 2 ye ayırıp kullanırım. çok sert ama sıcak suda biraz ovuşturunca yumuşuyor. çookk sağlıklı..

ben zamanında batıklarım için almıştım, batıklara muhteşem bir çözüm, ayrıca cildide daha derinlemesine temizliyor, pürüzsüzleştiriyor gerçekten.. kan dolaşımını hızlandırıyormuş ve selülite iyi geliyormuş onlarıda duydum.. =)

eskiden kabak lifini duş jeliyle kullanırdım şimdi duş jelinide bıraktım zararlı diye, sabuna geçtim=) çok güzel sabunlarımda var artık, özel el yapımı doğal sabunlardan:p

kan dolaşımını hızlandırması iyiymiş ama canım nasıl ikiye bölüyorsun boylamasına mı enlemine mi?
bu arada bende artık duş jeli kullanmıyorum hacı şakir sabun kullanıyorum duş jeli zararlı diye ama duşta eski duş jellerim şıkır şıkır janjanlı renkleriyle duruyorlaar ne yalan söyliyim canım çekmiyo değil yani:KK9:

hemen sizi aydınlatayım kızlar ben 1 hafta önce aldım aldığım gün sabırsızlıktan kullandım sert olması beni de kararsız bıraktı ilk ama yine de kullandım kullanmadan önce suya attım 1 saat filan yumuşadı bayağı sonra kullandım ama çok da bastırmadan.ben hem selülit hem batık için kullanıyorum batıklara şimdiden çok yaradı bacaklarım pürüzsüzleşti :KK76:

Son düzenleme:
hemen sizi aydınlatayım kızlar ben 1 hafta önce aldım aldığım gün sabırsızlıktan kullandım sert olması beni de kararsız bıraktı ilk ama yine de kullandım kullanmadan önce suya attım 1 saat filan yumuşadı bayağı sonra kullandım ama çok da bastırmadan.ben hem selülit hem batık için kullanıyorum batıklara şimdiden çok yaradı bacaklarım pürüzsüzleşti

ama duştan bi saat önce bekletmek çok değil mi ya ben o kadar sabredemem ki hem aniden duşa girdiğimde oluyor benim o zaman napıcam mesela direk sıcak suya tutsam duita olmaz mı ki:26:

ama duştan bi saat önce bekletmek çok değil mi ya ben o kadar sabredemem ki hem aniden duşa girdiğimde oluyor benim o zaman napıcam mesela direk sıcak suya tutsam duita olmaz mı ki:26:

o zaman 5 dk sıcak suda beklet canım öyle de yumuşuyor bi de her duşta kullanmasan da olur haftada 2 kere kullansan yeter :KK34:

ben suda bekletmiyorum hiç, sıcak suda azcık ovuşturuyorum sonra sabunluyorum=) her banyomda kullanırım tavsiye ediyorum:p buarada evet o mis kokular çok çekici maalesef ama jellerden daha mis kokulu doğal el yapımı sabunlar var,bi inceleyin bence=)

bu soruyu soralı uzun zaman olmuş ama bende tecrübelerimi paylaşmak istedim=))

arkadaşlar kabak lifi muhteşem bişey!! bence mutlaka kullanın.. ben uzun yıllar önce duyup almıştım, yıllardır kullanırım (sadece zaman zaman diğer liflerin renklerinin cazibesine kapılıp bırakmışlığım vardır ama hemen kabak lifime geri dönerim:KK1::KK1:)

evet silindir şeklinde olanlar en iyisi.. ben ortadan 2 ye ayırıp kullanırım. çok sert ama sıcak suda biraz ovuşturunca yumuşuyor. çookk sağlıklı..

ben zamanında batıklarım için almıştım, batıklara muhteşem bir çözüm, ayrıca cildide daha derinlemesine temizliyor, pürüzsüzleştiriyor gerçekten.. kan dolaşımını hızlandırıyormuş ve selülite iyi geliyormuş onlarıda duydum.. =)

eskiden kabak lifini duş jeliyle kullanırdım şimdi duş jelinide bıraktım zararlı diye, sabuna geçtim=) çok güzel sabunlarımda var artık, özel el yapımı doğal sabunlardan:p

Sabunu veya duş jeini köpürtüyor mu canım o? Bende el biçiminde bir tane var, kullanmasını beceremedim pek

aa bak bunu duymamıştım aşağıdan yukarı ha aklımda bulunsun sağol canım:KK34:

selam arkadaşlar hala aynı konuyu konuşuyormusunu bilmiyorum ama bende selülit için aldım burdaki tavsiyeler üzerine daha bugün başladım yalnız bişiy sorcam sert olduğu için sıcak suya tutmak gerektiğinden bahsetmiş herkes ben tuttum ama fazla yumuşadı bacağıma sürüncede hiç kese etkisi yaratmadı biraz acıtması gerekiyo bence allahtan üstte kuru bi yer kalmışta orasıyla yaptım masajı çok yumuşayınca normal liften farkı kalmıyor sanki arkadaşlar yanılıyormuyum acaba ama ben azcık ıslatılması yeterli die düşünüyorum

X