JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah beni koruyor..cetrefıllı konular dönerken ben o saatlerde kk nın yaylalarında,dagında,bayırında gezıyorum..sonra bı bakıyorum kılıtlu bı konu..dalıyorum içeri kardeşleriiiiiim..kardeslerim içerde kalmış..mune dıyorum ver onları bana..ver..ama duyan olmuyooooor..

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Bigun kınadıgın basına gelmeden olmeyeceksın..konu sahıbı konuya öyle başlamış..yada sonradan duzenlemiş..

Yoksa hepınız kocaları bosayıp ben sıfır kılometreyım dıye mı ıddıa etceniz kııızzzz..kıyamet alameti abooow

sanırım öyle konularda kınamayın yargılamayın başınıza gelir eklentisi otomatik geliyor.

he sonunda da Allah belanızı versin efekti var

sanırım öyle konularda kınamayın yargılamayın başınıza gelir eklentisi otomatik geliyor.

he sonunda da Allah belanızı versin efekti var
Hahhaah :KK70: ya anlamadigim bu kaza değil,hastalık değil. Neden ben kinayinca başıma geliyor? Bile isteye gir herifin koynuna,ortada kalınca vay efendim seninde başına gelir. Acaba kendileride başkasını mı kinamista başına gelmiş? :KK64:

Hahhaah :KK70: ya anlamadigim bu kaza değil,hastalık değil. Neden ben kinayinca başıma geliyor? Bile isteye gir herifin koynuna,ortada kalınca vay efendim seninde başına gelir. Acaba kendileride başkasını mı kinamista başına gelmiş? :KK64:

alttan öyle bir subliminal mesaj veriyodur belki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X