JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yine harika bir yorum Sağol millancim. Senin kadar güzel olamasak da biz de birazcik guzeliz. Her kadin cicektir

Amin canim Allah razi olsun. Rabbim sana da en yakin zamanda hayirlisiyla versin inşallah. Biz konusmustuk seninle daha önce senin actigin topikte. Ordan hatirladim seni zaten..
ewet buyur gel yınede beklerım ınsallah hayırlısı dıyelım :)

klomen ıyıdır benım ıkıncı yada 3. denemelerımde tutyo :) senınde tutar hemen hormon felan problemın yoksa

Ayy agzin bal damliyor. Amin insallah tutar hayirlisiyla. Ben Rabbimden hayirli saglikli evlatlar istiyorum. Hepimize de öyle nasip eder inşallah. .
amınn ınsallah oyle olur :) rahım fılmı de yaptırdın dımı hemn olur hadı 4 gozle beklıycem haberını

Evet canim yaptirdim ay cok heyecanli, haber vericem insallah
Ya bu rahim filminden sonra cinsel iliski olmuyor mu bir süre?
yooo ben de cektırdım hatta o ay klomen kullanıp hamıle kaldım ama bılmıom kı her doktorun gorusu farklı sana dr olmayacak mı dedı

Doktor bir sey demedi bu konuda ama internetten okumama gore 1 hafta yasak diyorlar.
bana yasak dememıstı ama sen yınede bı hafta yapma zaten yumurtayı kaçırma gıbı bı derdın yok takıpte olacaksın ıkı gunde bır cagıracak ölçum yapacaak

ya gerçi düşünüyorum da bu işsizler takip edip her yorumu kullanıp saçmalıyorlar onların kulağına gider yan i yine merak etme

Belki daha sonra

ayrıca sen sarışın bir çıtırmışsın öyle diyolar

Temiz yuzlusun..için dışına yansımıs gıbı

heh işte bu kelimeyi arıyordum söylemek istediğim kelime buydu sağolasun aynen bilgece temiz yüzlü

Dogru söylüyorsun. Hayirlisi bakalim artik.

topicimizde gebe kalmaya çalışan birtakım insanlar var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…