JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aaa sende mi sorunun ne canım? Bende tedavi görüyorum. 3. Senemize girdik,hayirlisi... sen kaç senelik evlisin,ne zamandır tedavi goruyosun?

Canim biz 1 yildir istiyoriz. Yeni basladik. Sorunumuz yok yani sebepsiz. Klomene baslayacagim bu ay bakalim hayirlis. Senin ne sorun var canim? Rabbim hayirlisini versin inşallah. .

Rabbim kucağını doldursun en kısa zamanda.Altını sevsin canım hobi olarak ne zararı olacak

Evet ya sevsin boşver ehehehe

Canim biz 1 yildir istiyoriz. Yeni basladik. Sorunumuz yok yani sebepsiz. Klomene baslayacagim bu ay bakalim hayirlis. Senin ne sorun var canim? Rabbim hayirlisini versin inşallah. .
Rabbim herşeyin hayırlısını versin canım. Benim kadın hastaliklarim evlenmeden oncesinde de vardı zaten tedavi goruyordum. Pkom var,yumurta tembelligi var. Klomen bende ise yaramadi inşallah senin sifan ondadır

Rabbim herşeyin hayırlısını versin canım. Benim kadın hastaliklarim evlenmeden oncesinde de vardı zaten tedavi goruyordum. Pkom var,yumurta tembelligi var. Klomen bende ise yaramadi inşallah senin sifan ondadır

Ahh ahh bende de cikolata kisti var her ay adetle atiliyor ama tekrar basliyor. Rabbim hepimizin gönlüne gore versin. Ayrica bibde lanet mantarim var

Ahh ahh bende de cikolata kisti var her ay adetle atiliyor ama tekrar basliyor. Rabbim hepimizin gönlüne gore versin. Ayrica bibde lanet mantarim var
Ay mantar deme bana atarım şimdi kendimi camdan o illet bende de var. Ya bir de yara çıktı rahim agzinda yarın gidicem sabah bakalım nolcak burayı iyice kadın hastalıkları bölümüne çevirdik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…