JUST a little ZILGIT

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açılın ben de inşaat mühendisiyim:KK70:

Hımm ben de dedim saat farkı olan bir yerde demekki değilmiş:) Ben de İstanbul'dayım ama bir eşim bile yok :KK43:

Anam kiz sen inşaat muhendisi misin? Maşallah maşallah. Gelecek nesillere umutla bakiyorim. Helal size.
ayricaa ne yapcan kocayi? Otur dersine calis :confused:
saka saka bulur seni insallah. Onemli olan hayirli duzgun adam gibi adam olan birini bulmak canım

Anam kiz sen inşaat muhendisi misin? Maşallah maşallah. Gelecek nesillere umutla bakiyorim. Helal size.
saka saka bulur seni insallah. Onemli olan hayirli duzgun adam gibi adam olan birini bulmak canım

Kesinlikle ... Okulda bakıyorum dışardan tam düzgün efendi denilecek insanların içi leş onların ilerideki eşlerine üzülüyorum. Bilemiyosun hiç yani öyle olacağına olmasın vallahi hiç

Sen de okuyordun sanki yanlış mı hatırlıyorum

Evet yeni mezun oldum, yüksek lisans hedeflerim var olur inşallah. Tam kafama göre birini buldum aslında ama aramızda daha birşey yok çok cins biri. :KK70:

Kesinlikle ... Okulda bakıyorum dışardan tam düzgün efendi denilecek insanların içi leş onların ilerideki eşlerine üzülüyorum. Bilemiyosun hiç yani öyle olacağına olmasın vallahi hiç

Yav okuldakinlerden bir cacık olmaz. Bizimkilerin hepsi çocuk gibiydi :KK70: Şoyle aklı başında, zeki, anlayışlı biri lazım ama çok zekiler de cins oluyor

Benim bitti okul cancagizim. Yuksek lisansa baslayacagım inşallah. Ben dil okuyorum ve baska bir dilden yuksek lisans yapacagim inşallah. Ama hangi diller oldugunu söyleyemem maalesef, desifre olmayalim :KK53:

Evet yeni mezun oldum, yüksek lisans hedeflerim var olur inşallah. Tam kafama göre birini buldum aslında ama aramızda daha birşey yok çok cins biri. :KK70:

Cins biriyse uzak dur. Sen adim atma. Birak o atsin. Benim eşim bana demisti ki, seni ben gönlüme de kafama da koydum, ne olursa olsun görürsün bak sen benim karim olacaksin :KK60::KK22: ayyy kalbim gitmişti orda. Ve hakikaten de oldu cok şükür. Onemli olan istedigini almak icin ugrasan erkek. :KK66:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X