Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

buda 09.02.2014 tekı halı yanı 1 ay bıoblas kullandım bı degısım varsa ondandır varmı sızcee :26:

Eklentiler

• $09.02,2014.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 117
bunlarda sırasıyla eskı hallerıı kıymadan oncekıı

Eklentiler

• $eskii.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 106
  • $524079_10201702907550306_1248240838_n.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 133
  • $1385360_10201702912350426_680232573_n.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 102
Çizgili t-hsirt'ünün her 1 çizgisi kaç cm ise saçın o kadar uzamış. bir öncekinde beyaz çizgideyken 1.5 ay sonraki fotoda mavi çizgiye gelmiş. Bence güzel sonuç almışsın.

bende mevcüt şampuanıma sarımsak rendeledim ...hadi bakalım ...bir kaç ay sonra öncesi sonrası yaparım :)

Son düzenleme:

şampuan ve saç kremini birlikte 67 tl ye mi aldın? gerçekten çok merak ediyorum. Ayda 3 cm için bile bu parayı veririm zaten :) bi de şampuan ne kadar giderki? şampuan 100 ml mi geldi 320 ml mi sitelerde farklı yazıyor. Lütfen cvplayın kızlar meraktayımmm

canım benim aldığım sitede şampuana para verdim sadece kremi hediye ettiler şampuan günlük saç yıkayanlar için 20 gün de bitiomuş. ama ben iki yada üç güne bir yıkıyorum bana bir aydan fazla gider kullanımına bağlı saçlarımı uzattı ben memnunum bi buçuk haftadır kullanıorum ve hızla uzuo :) normaldede sağlıklı ve hızlı uzar saçlarım şampuanın etkisiyle dahada ii oldu bakımda yapıo tabi ıslakken kazık gibi oluo tarayamıorum ama kuruyunca yumuşacık oluo ve parlıo. bence orjinel sitesinden al çoğu site doğru olmuo kazıklanma boşuna juanjuan.com die girince orjinel site çıkıo zaten adriana lima fotosu var cnm umarım yardımcı olmuşumdur :)

canım benim aldığım sitede şampuana para verdim sadece kremi hediye ettiler şampuan günlük saç yıkayanlar için 20 gün de bitiomuş. ama ben iki yada üç güne bir yıkıyorum bana bir aydan fazla gider kullanımına bağlı saçlarımı uzattı ben memnunum bi buçuk haftadır kullanıorum ve hızla uzuo :) normaldede sağlıklı ve hızlı uzar saçlarım şampuanın etkisiyle dahada ii oldu bakımda yapıo tabi ıslakken kazık gibi oluo tarayamıorum ama kuruyunca yumuşacık oluo ve parlıo. bence orjinel sitesinden al çoğu site doğru olmuo kazıklanma boşuna juanjuan.com die girince orjinel site çıkıo zaten adriana lima fotosu var cnm umarım yardımcı olmuşumdur :)[/QUOTE]

Son düzenleme:
Arkadaşlar bugün bende spariş verdim 4 kutu şampuan ve saç kremi hediyeli 149 yerine 130 tl.umarım orjinaldir.konuştugum kız çok güzel açıkladı ve çok inandırıcıydı.çoçugu içinde bu ürünü kullandıgını söyledi..tek sampuan 59 tl miş.eb kötü ihtimalde bitkisel bir sampuandır kimyasal ürün kullanmamıs olurum dedim ve istedim.umarım pişman olmam.

çok teşekkür ederim canım :) ben her gün saçlarımı yıkıyorum, saçlarım çok cılız ve çok zor uzuyor, 2 yıldır dünyanın parasını döktüm biraz kendini toparlarsın diye ama ne olursa olsun yapısı çok ince ve kırılgan olduğu için uçları mısır püskülü gibi oluyor sağlıklı uzamıyor sen 1 ay kullan bakalım ne kadar uzamış olacak,bende ona göre alıcam, biraz daha beklemeyi düşünüyorum yani. of ya da alsam mı acaba ne yapsam mı ki kızlarrr :)

elimde 1,5 litre şampuanım var yaa. loreal absolut var matrix biologe var. ondan almakta tereddüt ediyorum. bu ürün ne zaman çıktı ki acaba gerçekten bu kadar işe yarıyosa piyasada başka şampuan kalmaz ki. kullandıktan sonra yorumlarını yaz mutlaka olur mu canım. çok merak ediyorum

sonuçlar nasıl kullandınız mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…