Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

Merhaba

siz bu şampuanı ilk olarak nerede gördünüz. internette arattığım zaman doğru dürüst bilgi çıkmıo. görseller de bile çok az resim var . bi kaç sitede haber reklamı yapılmış ama onlarda yeni tarih . bi kaç satış sitesine denek geldim. sayfa reklamları HC nin reklamlarına benziyor ' saçlarınız elinize değil belinize gelsin ' . hatta bi kaç benzerliği daha var yani HC nin sitesini taklit etmeye çalışmışlar sanki. soru işaretleri bıraktı kafamda.

Son düzenleme:
Merhaba

siz bu şampuanı ilk olarak nerede gördünüz. internette arattığım zaman doğru dürüst bilgi çıkmıo. görseller de bile çok az resim var . bi kaç sitede haber reklamı yapılmış ama onlarda yeni tarih . bi kaç satış sitesine denek geldim. sayfa reklamları HC nin reklamlarına benziyor ' saçlarınız elinize değil belinize gelsin ' . hatta bi kaç benzerliği daha var yani HC nin sitesini taklit etmeye çalışmışlar sanki. soru işaretleri bıraktı kafamda.

lınkvar tatlım ordan bakabılırsın urun yenı dııl fakat turkıyeye yenı gelmiş hc yag bakım kompleksı bu dırek sampuan yanı :KK19::KK19::KK19:

1 haftadır kullanıyorum uzama olmasa bıle en azından acaayıp dolgun ve canlı gösterıyo ( ince telli sactan muzdarıp bırı olarak bu benım için çok önemlı ve güzel oldu ) tavsıye etmekteyım :)

çok teşekkür ederim canım :) ben her gün saçlarımı yıkıyorum, saçlarım çok cılız ve çok zor uzuyor, 2 yıldır dünyanın parasını döktüm biraz kendini toparlarsın diye ama ne olursa olsun yapısı çok ince ve kırılgan olduğu için uçları mısır püskülü gibi oluyor sağlıklı uzamıyor :KK43: sen 1 ay kullan bakalım ne kadar uzamış olacak,bende ona göre alıcam, biraz daha beklemeyi düşünüyorum yani. of ya da alsam mı acaba ne yapsam mı ki kızlarrr :)

2 hafta oldu ve sonuçlardan memnunum dediği gibi galiba 6.5 cm yapıcak :) bende çok kararsız aldım araştırmadan hatta bi gün sonra geldi kullanmaya başladım umarım verdiğim paraya değer dedim kullandım ve kazık gibiydi saçlarım sanırım hata yaptım almakla offff ya dedim ama kuruyunca anladım yumuşaklığı ve parlaklığı. 2 hafta oldu ve hızla uzaamaya devam ediyo denemekten zarar gelmez die düşünüyorum yinede senin tercihin :)

Arkadaşlar bugün bende spariş verdim 4 kutu şampuan ve saç kremi hediyeli 149 yerine 130 tl.umarım orjinaldir.konuştugum kız çok güzel açıkladı ve çok inandırıcıydı.çoçugu içinde bu ürünü kullandıgını söyledi..tek sampuan 59 tl miş.eb kötü ihtimalde bitkisel bir sampuandır kimyasal ürün kullanmamıs olurum dedim ve istedim.umarım pişman olmam.

bende kullanıyorum canım pişman olmıcaksın inş. sonuçta herkesin saç yapısına göre değişio gerçi bu şampuan tüm saç tiplerine uygunmuş umarım yararını sende görürsün :)

kızlar konu güncel kalsın merak ettım deneyenler durumları yazarmı ? bende ona gore alıcam umarım herkes dıledıgıne kavusur :):21:

bende görmüştüm webde gezerken bayada heveslendim kullananlar memnun kaldıysa alırız bzde denemekten zarar gelmez :KK52:

canlarımmm ben aldım ama daha kullanmaya fırsatım olmadı ama saclarmı ölçtum resımde cektım haftada 1 resım koyacagım farkları hep bırlıkte gorecegız ınsallah...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: degmez ınsallahh :KK70:

selam hatunlar,

bende az buçuk araştırdım mantıklı ve etkili gibi görünüyor fakat okadar çok sorun yaşadım ki bu konuda güvenmek sorun haline gelmiş durumda..kullananların olumlu yanıtları referans olabilir ama beni nolur ikna edin..:KK43::KK43::KK43:
saçlarım çok kısa ve eşim uzun saçı seviyor biran evvel uzatmam lazım..eğer bu ürün $juanjuan-500x500.png sahiden etkili ise hiç düşünmeden alırım...saç konusunda çok çektiim çoooooooooookkk :KK25::KK25::KK25::KK25:

kızlarrrr bu şampuanı kullananlar bişeyler yazsın ya :) şampuanın sitesine bi giriyorm bi çıkıyorum bi türlü cesaret edip sipariş veremedim. hc compleksi daha önce bi şişe kullandm bi mucize yaratmasada faydasını gördüm şimdi hc mi yoksa juanjuan mı napsam bilmiyorum

kızlarrrr bu şampuanı kullananlar bişeyler yazsın ya :) şampuanın sitesine bi giriyorm bi çıkıyorum bi türlü cesaret edip sipariş veremedim. hc compleksi daha önce bi şişe kullandm bi mucize yaratmasada faydasını gördüm şimdi hc mi yoksa juanjuan mı napsam bilmiyorum[/QUO SLM BEN BUGÜN İLKDEFA KULANDIM BENDE COK TEREDÜT ETİM ALDIĞIM ZAMAN AMA GERCEKTEN İLK KULANMADA DAHİ FARK OLUYOR COK PARLAK CANLI DOLGUN OLUYOR VE COK GÜZEL BİR KOKUSU VAR DUŞTA BİRAZ SERT OLUYOR AMAKURUYUNCA YUMUŞACIK OLDU.UZAMASIDA ZAMANLA BELİ OLUR İNŞALLAH OLUR:KK9:

kredi kartının hesap kesim tarihi geçince ısmarlamaya karar vermiştim ama yazılanları okuyunca hemen alasım geldi. kesinlikle saçımın dolgunlaşmasını ve uzamasını istiyorum. aldığım zaman zaten haftalık fotoğraf çekip paylaşıcam. bakayım kredi kartının hesap kesimine kaç gün kalmış :)

10 gündür kullanıyorum her gün ama her gün mü kullanmam gerekiyor bilmiyorum :) 20 gün sonra size daha kesin sonuçlar veririm ancak tahminlerime göre 6,5 cm hayal :KK19: ama benim saçlarım geç uzar normalde bakacağız :128: :114:

Son düzenleme:
ilk yıkamamı bugun yaptım kızlar resımde cektımm 1 hafta sonra tekrar cekıp once sonra yapacagım bn sıparıs ettıgımıe pısman olmadım bıraz cesaret ıyıdır :KK70::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Merhabalar :) öncelikle siteye yeni üye oldum aktivasyonu beklediğimden zaman geçti şampuanla ilgili tecrübelerimi yazıyım :) 1 buçuk hafta önce sipariş ettim. 2 gün içerisinde geldi saç kremini almadım. saç kremi saçın uzamasını azaltıyo diye uzun zamandır zaten kullanmıyordum. şampuanın kokusu öncelikle çok güzel. cidden hem parlak hemde yumuşak saçlarım oldu. 6 seansta kesin etki 6 buçuk cm hiç bir şekilde inanmadım. ama saçımla ilgili denemediğim şey kalmadı bunuda denemek istedim. 9. kullanışım normalde çok az uzayan saçlarım 1 buçuk haftada dip boyama bakılırsa 3 buçuk cm uzamış. saçlarım toplanamayacak kadar kısa olduğu için görünürde bi değişiklik yok. yalnızca eskiden toplarken üstlere 6 7 tane tel toka takıyodum şimdi 4 tane yeterli oluyo. demekki uzama var. ama saçlarım çabuk yağlanmaya başladı şampuan değişikliğindende olabilir tabi. ikinci kutuda içine çam terebentin damlatabilirim yağı dengelemesi için. sipariş etmeden önce telefon numaramı bıraktım aradılar bizde kullanıyoruz dedi konuştuğum bayan 7 cm uzayanıda var dedi ne kadarı doğru bilemem. 20 günlük kullanım yazıyor ama 1 ay gider bi kutusu. 1 ayın sonunda ölçümleri yapıcam. sizi bilgilendiririm. :) bu arada bir şey daha siparişten sonra 4 kez aradım açmadılar. numaramıda 3 kez sitesine bıraktım dönüp aramadılar. 6 seans 6 kullanım mı 6 ay mı demek onu soracaktım. ama biraz şüphelendim bu telefonu açmayışlarından. kullanan diğer arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum :nazar:

Merhabalar :) öncelikle siteye yeni üye oldum aktivasyonu beklediğimden zaman geçti şampuanla ilgili tecrübelerimi yazıyım :) 1 buçuk hafta önce sipariş ettim. 2 gün içerisinde geldi saç kremini almadım. saç kremi saçın uzamasını azaltıyo diye uzun zamandır zaten kullanmıyordum. şampuanın kokusu öncelikle çok güzel. cidden hem parlak hemde yumuşak saçlarım oldu. 6 seansta kesin etki 6 buçuk cm hiç bir şekilde inanmadım. ama saçımla ilgili denemediğim şey kalmadı bunuda denemek istedim. 9. kullanışım normalde çok az uzayan saçlarım 1 buçuk haftada dip boyama bakılırsa 3 buçuk cm uzamış. saçlarım toplanamayacak kadar kısa olduğu için görünürde bi değişiklik yok. yalnızca eskiden toplarken üstlere 6 7 tane tel toka takıyodum şimdi 4 tane yeterli oluyo. demekki uzama var. ama saçlarım çabuk yağlanmaya başladı şampuan değişikliğindende olabilir tabi. ikinci kutuda içine çam terebentin damlatabilirim yağı dengelemesi için. sipariş etmeden önce telefon numaramı bıraktım aradılar bizde kullanıyoruz dedi konuştuğum bayan 7 cm uzayanıda var dedi ne kadarı doğru bilemem. 20 günlük kullanım yazıyor ama 1 ay gider bi kutusu. 1 ayın sonunda ölçümleri yapıcam. sizi bilgilendiririm. :) bu arada bir şey daha siparişten sonra 4 kez aradım açmadılar. numaramıda 3 kez sitesine bıraktım dönüp aramadılar. 6 seans 6 kullanım mı 6 ay mı demek onu soracaktım. ama biraz şüphelendim bu telefonu açmayışlarından. kullanan diğer arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum :nazar:

Canm bilgilendirmen çok iyi oldu bu şampuandan çok fazla kullanan yok sanırım yada daha yeterince tanınmadı bilmiyorum.bende alıcaktım ama hangi siteden alcam bilmiyorum juan juan yazıyorum 3 4 tane sitesi çıkıyor sen hangisinden aldın?

bende aynı seyı sormak ıcın tekrar bıraktım numaramı bana donduler ve altı seansın altı yıkama oldugunu soyledıler :KK70:

X