Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

semaaaaaa nerdesin kız sende üyesin artık buraya çekinme gel çekinme :teselli:
Her zaman kapım aık sana :çok üzgünüm: Ben yoken bazı olaylar olmuş
Arkadaşlar adına özür dilerim ablacığım a.s. :1hug:​

johnny eniştemizin en yakışıklı resimlerinden birisi:1closedeyes:

semaaaaaa nerdesin kız sende üyesin artık buraya çekinme gel çekinme :teselli:
Her zaman kapım aık sana :çok üzgünüm: Ben yoken bazı olaylar olmuş
Arkadaşlar adına özür dilerim ablacığım a.s. :1hug:​
:1hug: :1hug:

Johnny Depp & Orlanda Bloom
FANATİKLERİ

0-CEDORLANDO (kurucu)
1-ORLANDO_BETUS (kurucu yardımcısı)
2-missparrow (kurucu yardımcı)
3-jazira (tanıştıran kişikafamçokkarıştı)
4-sergüzeşt (kurucu annesi :Roflol:)
5-elika (ünvan almamış)
6-şila (ünvan almamış)
7-minerva (ünvan almamış :eek:klava:)
8-eylül (ünvan almamış)
9-gülara (ünvan almamış)
10-ashkmeleği (kurucu meleği)
11-hatiş66 (ünvan almamış)
12-aya_can (ünvan almamış)
13-sbnmfrh (yardımcı yardımcısı yardımıcısı)
14-yesıllım (yardımcı yardımcısı yardımcısı 2)
15-cüv cüv (yardımcı yardımcısı yardımcısı yardımcısının yardımcısı)
16-ipekseyma (yardımcı yardımcısı 2)
17-nur1835 (kurucu meleği 2)
19-KALB!M (ünvan almamış)
20-emel42 (ünvan almamış)
21-sema27 (teze üye)
22-eloisefortin (ünvan almamış)
22-White girl (ünvan almamış)
jeyyar :1closedeyes:

İşte buda çifte fırtına sol orlando bloom sağ johnny depp :Roflol:

orlandobloomandjohnnydeza4.jpg

johnny enişte nasılda yanmış burda maşAllah nazar değmesin.Allah sahibine bağışlasın:Roflol:

yeterince izah edebildin canim cok saol bak yeni birsey daha ögrendim:Roflol:sırnaşık şey:dance::1hug:a.s. iyi aksamlar hepinize sizleri kocaman öpüyorum

teşekkür ederim hoşbuldum canım.evet bazı olaylar oldu ama hiç önemli değil.johnnye bir iki bişey söyledim diye kızlar parçalıyodu beni:eek:klava::Roflol::Roflol:korktum valla artık dünya ahret eniştemdir yan gözle bile bakmıyorum.:Roflol:

eklediğim resim çok hoştu benim bilgisayarda görünüyo.ama demekki bir sorun var linkte.linki yeniliyimde inşAllah şimdi görünür.evet enişte diyorum johnnye yoksa missparow beni parçalıycak:eek:klava::eek:klava::eek:klava::Roflol::Roflol:

kara johnny eniştemi :1shok: :1shok:
:Roflol: :Roflol: :Roflol:

günaydııııınn şekerlera.s.
bakiyorumda sizler bu adama baya takmışsınız :mymeka: ayıp ayıp elin adamını niye sahipleniyosunuz siz:mymeka: elinkini sahiplenmeyin, çalışın sizinde olsun :Roflol::Roflol:kızlar

günaydııııınn şekerlera.s.
bakiyorumda sizler bu adama baya takmışsınız :mymeka: ayıp ayıp elin adamını niye sahipleniyosunuz siz:mymeka: elinkini sahiplenmeyin, çalışın sizinde olsun :Roflol::Roflol:kızlar

:kızgın: banane ya orlando ben ve betülün
Johnny Depp' de missparrow'un
jeyyar
Hiçde vazgeçmiycez :dilcikar:
Ziyaretin için teşekkürler yine beklerima.s.

senağlama
Ben Artık Yalnız Kovboyu Oynıyacağım Sanırım Bu sitedede Hayata da
DAha Dün Küs Olduğumuz Bir Kız İçin Beni Bırakdın Aşkım senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama​

ya kım yalnız kovboy nıye yalnız kovboy bız varız canım ya sen uzulme kıyamıyorum sana be ablma yapma boleeeeee:eek:senağlama

Karayip Korsanı filmiyle büyük ilgi gören Johnny Depp ünlü bir striptizci kadını canlandıracakmış. Yönetmen Tim Burton, Hollywood'un karizmatik oyuncusuna ünlü striptizci Gypsy Rose Lee'yi canlandırması için teklif götürmüş. Burton'un teklifini doğrulayan Depp, 'Burton bana böyle bir projenin varlığından söz etti. Benim Gypsy'yi oynamamı istiyor? Tabii ki hemen kabul ettim. Onunla her filmde varım' demiş. Burton'un ricasını emir addeden Deep'in, ABD'nin efsanevi striptizcisini canlandırırken Karayip Korsanı filmindeki Kaptan Jack Sparrow rolüyle zirveye taşıdığı Hollywood'daki karizmasını çizdirip çizdirmeyeceği merak konusu olmuş...

e bu film kaçmaz o zaman heyecanla bekliyoruz... :p yaaaaaaaaaaaaa ınanmıyorummmmmmmmm ne buuuuuuuu ya hayır halerıdekı erkek bı stıprızcı olamaz:1shok:kafamçokkarıştısenağlama

X