Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

HEY ŞU ŞIMARIĞA BAKIN sırnaşık şey
cm5cr0.jpg

ÇOOOOOOK KOMİKSİİ VE ÇOK BEBEKSİİİİİİİİİİİyerimseniben

kızlar size rep göndericektim ama sanırım rep verme hakkım yokfisfisfisne zaman rep hakkı elde edersem göndericem

(inşAllah resimler görünür)

ya cedo ya sen we missparrow bir resimler buluyosunuz bende arıyorum bulamıyorum lütfen nerden bulduğunuzu yazınsırnaşık şey

kızlar size rep göndericektim ama sanırım rep verme hakkım yokfisfisfisne zaman rep hakkı elde edersem göndericem

(inşAllah resimler görünür)

sema abla 50 mesajdan sona yolluyosun senınde 108 mesajın olmus banada verırsın demııŞenizjeyyar

HEY MELEĞE BAKIN :1rolleyes: :eek: :asigim:

tfl023kg4.jpg

ÇOK ŞEKERMİŞ BU RESMİ İNANMIYORUM YA ÇOK TATLI yerimseniben​

:asigim:

Bensiz nede güzel icraatlar yapmışsınız hepinize çok teşekkürler a.s.

Sema bu senin için Şeniz

kıskanıyorum ama senağlama :kızgın: yokmu benimsengözlerimebaksanab ve aşkımyerimseniben için orlando:asigim: resimleri fisfisfis benneyaptımki

sema ablacım saol super resımler cok yakısıklı cıkmıs ınasllah daha yan gozle bakmazsın dımı benımkısıne BU ARADA DUN KI FILIMDE JOHNNY GITAR CALDIIIIII:asigim::asigim:TEK KELIMEYLE SUPERDIIIIIIIII VEDE SHARI FANI ABLAM SENINO YAKIN ARKADASIN KIMMIS COK MERAK ETTIM DE O DA BENIMKSIINE SULANIYOO GA:kızgın::kızgın::eek:klava:LIBAAAAAAA

karayıptekı ropartajdan bır resımm surmesı hala duruyooo
b08442c21lq4.jpg

Shot at 2007-08-01

ISTEEEEEEEEE GUNUN RESMINI SECIYORUM BU RESIMMMMMMMMMM
band0041xe5.jpg

Shot at 2007-08-01
BU RESIMDE KATE MOSS LA BIRLIKTE SACLARINDAN ANLADIMMMMMMM:)))))))))

İSTE SOK SOK BUDA BENIM GUNLUGUMDEKI RESIMLERINDEN VE SAYFALRINDAN BIR KACII
jdcollage6ap1kg4.gif

Shot at 2007-08-01

hey allahım ya sız bukadar gusel gulen bır adam gordunuz muuuuuuu
jdafronjanuary1ot3.jpg

Shot at 2007-08-01

ıste buda vannesa ve cocuklarının resmıı(koynak ıstemedım ama neyse merak eden vardır dıe koydumm duyrulur)
c9ce3be61op0.jpg

Shot at 2007-08-01

X