Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

Charlie and the Chocolate Factory...Yoksul ama sevgi dolu bir ailenin çocuğu olan Charlie' nin aklı fikri evlerinin yakınındaki gizemli çikolata fabrikasındadır. Yıllardan beri varolan bu fabrikaya ne bir işçi geldiği görülmüştür ne de bir hayat belirtisi vardır. Ama buna rağmen en güzel çikolatalar buradan çıkıp uzak ülkelere gönderilir.
Fabrika kadar esrarengiz olan sahibi Willy Wonka çocuklar arasında bir yarışma düzenlediğini açıklar. Bu yarışmayı kazanan içeri fabrikaya girmeye hak kazanacaktır. Çikolataların ve şekerlemelerin büyülü tadında yolculuk yapıcak olan çocuklar arasında olan Charlie, gördükleri karşında hayrete kapılarak kendini bu fantastik dünyaya bırakacaktır

Çikolata...Chocolat

Oyuncular
JOHNNY DEPP , Juliette Binoche, Lena Olin, Judi Dench, Alfred Molina...

Konu
Altı yaşındaki kızıyla Fransa’nın kırsal bir kesimine yerleşip kasaba kilisesinin karşısına bir çikolata dükkanı açan yalnız bir kadın olan Vianne( Juliette Binoche ), başlangıçta yöre halkı tarafından şüpheyle karşılanır. Ne zaman ki kasabalı onların nefis çikolatalarının tadını alır, anne-kız büyük bir içtenlikle kabul edilir.

Hayatın keyif veren yanlarından olan damak zevkinin, insanları, ilişkileri ve hayatı nasıl değiştirebileceğini anlatan " Çikolata ", baştan çıkarmanın, baskının ve duyguların özgürlüğünün hikayesi...

Karayip Korsanları: Siyah İnci'nin Laneti...Pirates of the Caribbean: The Curse of The Black Pearl

Oyuncular
JOHNNY DEPP, Geoffrey Rush, Orlando Bloom, Keira Knightley...

Konu
Karayip Denizi’nin yakışıklı ve çapkın korsanı Kaptan Jack Sparrow için denizlerin berrak suları macera ve gizem demektir. Ama Siyah İnci adını verdiği gemisi, vahşi Kaptan Barbossa tarafından çalınınca korsanlık hayatı altüst olur. Bununla da yetinmeyen Barbossa, Port Royal kasabasına bir baskın düzenler ve valinin güzel kızı Elizabeth Swann’ı kaçırır. Bunun üzerine Elizabeth’in çocukluk arkadaşı Will Turner devreye girerek Jack’le işbirliği yapar. İngiliz Donanması’nın en hızlı gemisi olarak bilinen H.M.S. Interceptor’un kaptanlığını alan Jack Sparrow, kızı kurtarıp gemisini geri alabilmek için işe koyulur. Elizabeth’in yakışıklı ve hırslı nişanlısı Amiral Norrington da ikilinin peşini bırakmayarak H.M.S. Dauntless isimli gemisiyle arkalarından gelir.
Ama Will’in bilmediği bir gerçek vardır. Lanetli bir hazinenin gazabına uğrayan Barbossa ve mürettebatı, ayışığı çıktığında canlı iskelete dönüşerek sonsuza kadar yaşayamaya mahkumdur. Üzerlerindeki lanetin kalkması ancak yağmalanan hazinenin bulunup eski yerine konulması ve kan borcunun ödenmesiyle mümkün olacaktır.

Gemiler, esrarengiz Muerta adasına doğru yelken açarak Barbossa’nın korsanlarıyla şiddetli bir savaşa hazırlanır. Hedefte ise Jack Sparrow’un intikamı, Siyah İnci gemisi, yasak hazinedeki servet, Barbossa ve mürettebatını sonsuza dek iskelet gibi yaşatacak olan lanetin yok edilmesi, İngiliz donanmasının kaderi ve Karayip Korsanlarına karşı şiddetli bir savaş başlatmak için kılıçlarına sarılan kahramanlarımızın yaşamı vardır

Beyaz Şeytan...Blow

Oyuncular
JOHNNY DEPP ,Franka Potente, Penelope Cruz, Rachel Griffiths, Ray Liotta..

Konu
1970'li yıllar, kokainin kısa süre içinde, gizli ve yasadışı bir uyuşturucu olmaktan çıkıp milyarlarca dolarlık uluslararası bir ticaret kolu haline geldiği, devletler kuracak ya da yıkacak güce ulaştığı yıllardır... Çoğu insan, kokainin bu yükselişinin ardında, işin sonuçlarına aldırmayan, gözlerini para kazanma hırsı bürümüş güçlü Kolombiyalı kartellerin bulunduğunu bilmektedir. Bu insanların bilmedikleri şeyse, bu uyuşturucu patronlarının Amerika ile olan bağlantılarıdır.

Taşralı bir Amerikan genci olan George Jung kendi Amerikan rüyasını yakalama peşinde, pazarlama becerilerini kullanarak, ABD'de büyük çapta kokain ithal eden ilk Amerikalı olur. Jung, kolej öğrencilerinden üst düzey yöneticilere, farklı bir kafa bulma yolu arayışındaki Hollywood sosyetesine kadar çok geniş bir yelpazede kokain satışına başlar.

Kısa süre içinde paraya para demeyen ve çoğu insanın düşlerini süsleyen kuralsız bir yaşam sürmeye başlayan Jung'un ne yaparsa yapsın isteyip de elde edemeyeceği bir şey vardır: Kimsenin elinden alamayacağı bir aşk...

Bruce Porter’ın romanından uyarlanan filmde 15 yıl hapis cezasına çarptırılmış George Jung’un gerçek yaşam öyküsü anlatılıyor. Ünlü uyuşturucu kralı Carlos Escobar hizmetinde çalışan Jung, 1970 yılında Amerika’ya kokain sokmakla suçlanmıştı. Zengin ve ünlü Amerikalıların marijuana yerine kokaini tercih etmeye başlaması, Jung’un yükselişinin de, sonunun da sebebi olmustur

Cehennemden Gelen...From Hell

Oyuncular
JOHNNY DEPP, Heather Graham, Ian Holm, Ian Richardson, Robbie Coltrane, Susan Lynch , Lesley Sharp, Terence Harvey, Jason Flemyngt...

Konu
1888, Londra... Şehrin tehlikeli kenar mahallelerinden olan Whitechapel bölgesinin yoksul sakinleri, korkunç bir yaşam sürmektedirler. Yoksulluk, salgın hastalıklar, suç ve rezillik kol gezmektedir.

Genç ve yetenekli Scotland Yard polis dedektifi Frederick Abberline ( Johnny Depp ) araştırmalarını bölgedeki hayat kadınlarının gizemli ölümleri üzerinde yoğunlaştırır. Mary isimli kıza aşık olmasıyla, cinayetleri çözmek onun için artık kişisel bir mesele haline gelmiştir.

Abberline gerçeğe yaklaştıkça Whitehapel, o, Mary ve diğer kızlar için iyiden iyiye tehlikeli hale gelir. Cinayetlerin sorumlusu her kimse, zorlu bir mücadeleden önce sırrını ele vermeye niyetli değildir. Acaba, cehenemden gönderilen bu güç karşısında kurtuluş imkanı var mıdır?

" Jack the Ripper " isimli seri cinayetler işleyen efsanevi katilin hikayesinden esinlenen film, Alan Moore'un aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanmış...

Erkeğin Gözyaşları... The Man Who Cried

Oyuncular
JOHNNY DEPP,Christina Ricci, Cate Blanchett, John Turturro, Harry Dean Stanton..

Konu
Sadece bir tek erkeğe değil, birçok erkeğe ait hikayelerin anlatıldığı " Erkeğin Gözyaşları "nda, Yahudi bir babanın, İskoç bir öğretmenin, İtalyan bir tenorun ve gizemli bir çingenenin hikayeleri var. Filmde, tüm dünyayı alt üst ederken, onları da haklarından, dillerinden, inançlarıdan ayıran 1. Dünya Savaşı, bu ırklardan birine ait bir genç kızın gözlerinden beyaz perdeye yansıtılıyor.

İsmi ve konuştuğu dili elinden alınan, sevdiği her şeyi kaybeden genç kız, sessizliğe sürüklenir. Ama şarkı söyleyen bir ses, onu çok sevdiği ve kaybettiği babasına taşıyacaktır.

Kızın yoluna çıkan insanlar da, tıpkı onun gibi, hayatta kalma mücadelesi vermektedirler. Onların da her biri yolda birer yabancıdır. Uğruna savaştıkları şeyler farklı olsa da, hepsi aynı yerde ölüm ve kalım arasında karar vermek zorundadırlar...

Dokuzuncu Kapı...The Ninth Gate

Oyuncular
JOHNNY DEPP, Frank Langella, Lena Olin, Emmanuelle Seigner, Barbara Jefford...

Konu
Zengin koleksiyoncular için eski ve çok değerli kitapları araştıran ve bulan bir araştırmacı olan Dean Corso’nun yaptığı görev kültürel birikim, hüner ve çelik gibi sinirler gerektirmektedir. Corso, ünlü bir kitapsever olan Boris Balkan için Satanik ayinleri anlatan bir seri kitabın sonuncusunun peşine düşer. Rivayete göre bu kitap Karanlıklar Krallığının dokuz kapısını açacak bir el yazmasıdır ve geri kalan iki kopyası Avrupa’dadır. NewYork’tan Toledo’ya, Portekiz’den Paris’e giden yollarda Corso labirent gibi tuzaklarla, vahşi ve gizemli ölümlerle karşılaşır.

Corso, kendisini koruyan güçler yardımı ile kendisinden çok daha güçlü bir varlığa karşı adım adım yaklaşmaktadır. Zamanla asıl görevinin bir kitabı bulmaktan çok daha farklı olduğunu anlar...

Hayalet Süvari...Sleepy Hollow

Oyuncular
JOHNNY DEPP, Christina Ricci, Miranda Richardson, Michael Gambon, Casper Van Dien, Jeffrey Jones...

Konu
Konusu 1799 yılında geçen " Sleepy Hollow "da Washington Irwing'in orijinal öyküsünde portresi çizilen geleneklerin kıskacındaki karanlık ve belirsiz ortama sonuna kadar sadık kalındı. Filme egemen olan korku , fantezi, romantizm unsurlarına da eklenmesiyle kusursuz bir karışım sağlandı. Böyle bir karışım Tim Burton gibi usta bir yönetmen için mükemmel bir malzemeydi

Las Vegas'ta Korku ve Nefret... Fear and Loathing in Las Vegas

Oyuncular
JOHNNY DEPP, Benico Del Toro, Tobey Maguire...

Konu
Gizemli Doktor ve Raoul Duke Las Vegas çöllerinde aynı arabada yol almaktadırlar. 1972 yılında Nixon Başkan''dı ve Amerikalı gençler Vietnam''da ölüyorlardı. Raoul Duke denen adam ise yol arkadaşı ile birlikte tüm bunların üstesinden bildiği tek yöntemle gelmeye çalışıyordu

En iyi giyinen erkek: Johnny Depp

Johnny Depp, sıra dışı oyunculuğu kadar giyim tarzıyla da her zaman için çok farklı bir yıldız. Ünlü oyuncu, 'Charlie and the Chocolate Factory'nin Los Angeles'ta düzenlenen galasında özgün tarzıyla yine dikkat çekmişti
buna ınanabılr mısınızzzzzzzz

Hollywood'un asi çocuğu Johnny Depp, "Shantaram"da bir eroin bağımlısını canlandıracak.

İçinde gerçekleri de barındıran bir masal olan "Shantaram"da Johnny Depp, Hindistan’a kaçan bir eroin bağımlısını canlandıracak. Gregory David Roberts’ın romanından uyarlanacak filmin senaryosunu "Forest Gump"ın Oscar ödüllü senaristi Eric Roth kaleme alacak.

1980'lerde geçen hikayede hırsızlıktan hüküm giymiş Avustralyalı bir eroin bağımlısı Hindistan’a kaçar ve burada kendini doktor olarak tanıtır. Daha sonra silah kaçakçılığına bulaşınca macera dolu yaşamı onu Afganistan’a sürükler.

Filmin yapımcılığını da üstlenen Johnny Depp, yakında John Malkovich ve Samantha Morton’la başrollerini paylaştığı “The Libertine”yle perdede görünecek.

bu yepyenı fılmı olcak kıslarrrrrrrrveeeeeeeeeee swenned todd o fılmı heycanla beklıyorummmmm

hatta bı resmını buldum fılmsetınden bı resım kamare karsısında bu sekılde gorceksınız johnny depp ı
stposter01dze81cp4.jpg

Shot at 2007-07-30

evet sımdı dede sarı saclı johnny depp
blend11ui1.jpg

Shot at 2007-07-30

mıssım parrowum emegıne sağlık cnm cok guzeller ne kadr ugrasmıssın bole

ARTIK BENIM BURDA ISIM YOK SAHIBI BENI ARK.I OLARAK GORMUYOR BURAYA ARTIK BARISIRSAM DAHI ZOR GELECEGIM ÇÜNKÜ COK KALBIM KIRILDI KLUB BENI UNUT ARTIK DOWLAND ETTIGIM BUTUN RESIMLER SIZIN OLSUN BEN ISTEMIYORUM ARTIK BU KUPLE ILGILI BUTUN GECMISIN SILINSIN senağlama

ARTIK BENIM BURDA ISIM YOK SAHIBI BENI ARK.I OLARAK GORMUYOR BURAYA ARTIK BARISIRSAM DAHI ZOR GELECEGIM ÇÜNKÜ COK KALBIM KIRILDI KLUB BENI UNUT ARTIK DOWLAND ETTIGIM BUTUN RESIMLER SIZIN OLSUN BEN ISTEMIYORUM ARTIK BU KUPLE ILGILI BUTUN GECMISIN SILINSIN senağlama

büyyük bir zevkle jeyyar kapı açık :kahve: yolunuz açık olsunşakkıdı Rober & Burcu

Johnny Depp & Orlanda Bloom
FANATİKLERİ

0-CEDORLANDO (kurucu)
1-ORLANDO_BETUS (kurucu yardımcısı)
2-missparrow (kurucu yardımcı)
3-jazira (tanıştıran kişikafamçokkarıştı)
4-sergüzeşt (kurucu annesi :Roflol:)
5-elika (ünvan almamış)
6-şila (ünvan almamış)
7-minerva (ünvan almamış :eek:klava:)
8-eylül (ünvan almamış)
9-gülara (ünvan almamış)
10-ashkmeleği (kurucu meleği)
11-hatiş66 (ünvan almamış)
12-aya_can (ünvan almamış)
13-sbnmfrh (yardımcı yardımcısı yardımıcısı)
14-yesıllım (yardımcı yardımcısı yardımcısı 2)
15-cüv cüv (yardımcı yardımcısı yardımcısı yardımcısının yardımcısı)
16-ipekseyma (yardımcı yardımcısı 2)
17-nur1835 (kurucu meleği 2)
19-KALB!M (ünvan almamış)
20-emel42 (ünvan almamış)
21-sema27 (ünvan almamış)
22-eloisefortin (ünvan almamış)
22-White girl (ünvan almamış)
jeyyar :1closedeyes:

burcuuuuuuuu nereye gıdıyon yaa senağlamasenağlamasenolmazsan buranın tadı kacar canım sonra benım resımlerıme kım bakıcak ve cok gusel olmus emgıne saglık dıcekk soyler mısın:eek:klava::eek:klava:

kızz fıstıklar bakıyorum yine döktürüyorsunuz hee... ara da benim de süprüzlerim olacakk jeyyar canlarım benm cedoooo öptüm seni fıstıkkkkkkk :1hug:

kızz fıstıklar bakıyorum yine döktürüyorsunuz hee... ara da benim de süprüzlerim olacakk jeyyar canlarım benm cedoooo öptüm seni fıstıkkkkkkk :1hug:

her zaman bir tanem her zaman güsel ablam süprizlerini her an bekliyorum Şeniz a.s. a.s. a.s. a.s.

X