Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

tabı whıte ablcım herzaman acık senın suprızlerıne kapımızz

evett kıslarr yenı uyemız gelıypp adı ayse yanı bu gercek adı elmasekerı yenı uemız ama orly taraftarıı ama merak etme sedefcım ve kardesım cok hastası deılmıss

orlandobloom0091hn0.jpg

Shot at 2007-07-30

büyyük bir zevkle jeyyar kapı açık :kahve: yolunuz açık olsunşakkıdı Rober & Burcu

ben alacagım cavabı aldım artık buranın kapısının onunden bıle gecmeyecegım uzgunum zeynep abla bu kulubun degerlı sahıbesı der sana emegıne saglık dıye ben artık buranın bı parcası DEGILIMMMMMMMMMM

burcuuuuuuuu nereye gıdıyon yaa senağlamasenağlamasenolmazsan buranın tadı kacar canım sonra benım resımlerıme kım bakıcak ve cok gusel olmus emgıne saglık dıcekk soyler mısın:eek:klava::eek:klava:

lanet olsun artık buranın onunden gecmeyecegım bu klube geldıgım gunede burda vaktımı gecırdıgım her dakıkaya lanet olsun. sonucunun bole olacagını bılseydım ne klubun sahıbesıyle ark. olurdum nede konusurdum. artık bnm klubumde gorusursek konusuruz. kkyada pek gırecegımı sanmıyorum artık byessssssssssss

ana ! catısma seziyorummm askolsun size kızlarr cedooo tatlımm sana kapı acık laflarını yakıstıramadımm cok argoo bu kadar arkadaşlık ettiniz böyle sölenmez saçma sapan selere küsüpp duruosunuz :mymeka: en kısa zamanda barıştığınızı görcemm cedoo burcu tamam mı :eek:klava: bu ne ya ööfff be !:kızgın:

ana ! catısma seziyorummm askolsun size kızlarr cedooo tatlımm sana kapı acık laflarını yakıstıramadımm cok argoo bu kadar arkadaşlık ettiniz böyle sölenmez saçma sapan selere küsüpp duruosunuz :mymeka: en kısa zamanda barıştığınızı görcemm cedoo burcu tamam mı :eek:klava: bu ne ya ööfff be !:kızgın:

laelaelaelaelae :Roflol: naniknanik
hiç zannetmiyorum
şakkıdı​

bu arada orlondo da burda tas gbi cıkmıs gözümüz yokk bennmm askımm da yakısıklıııııııııııııııııııııııııııııı ben kaana asıkımmm:asigim::asigim::asigim::nazar::nazar:

bu arada orlondo da burda tas gbi cıkmıs gözümüz yokk bennmm askımm da yakısıklıııııııııııııııııııııııııııııı ben kaana asıkımmm:asigim::asigim::asigim::nazar:
:eek:klava: :mymeka: NERDE TAŞ GİBİ ÇIKMIŞ YA HANİ BEN NİYE GÖREMİYORUM :smiley-cool: Çok üzgünüm çoook senağlama
:eek:klava:

merhabalar bakiyorumda burda bayagi fani var orlando´nun...

Vallahi sizin verdiginiz bu kadar emegi görse ne yapardi acaba???jeyyar

44 yasindamis wayyyyyyy, hic beklemzdim cok cok daha genc gösteriyor...:eek: ben pek fazla onun hakindada bilgi sahibi degilim acikcasi o yüzden ne desem yalan olur hani:sm_confused:

muthissiniz kizlar.....:1hug:

bende sizlere kocaman öpüyoruma.s. kendinize iyi bakin

dikkat ettimde burada jonny depp basligida varmis:eek::Roflol:

Simdi acikcasi kimin kim oldugunu bilmiyorum o yüzden :1hug:a.s.

merhabalar bakiyorumda burda bayagi fani var orlando´nun...

Vallahi sizin verdiginiz bu kadar emegi görse ne yapardi acaba???jeyyar

44 yasindamis wayyyyyyy, hic beklemzdim cok cok daha genc gösteriyor...:eek: ben pek fazla onun hakindada bilgi sahibi degilim acikcasi o yüzden ne desem yalan olur hani

muthissiniz kizlar.....

bende sizlere kocaman öpüyoruma.s. kendinize iyi bakin

:Roflol: :Roflol: :Roflol:
ablacığımmmmmmmmmmmm :Roflol:
44 yaşında olan orlando değil :Roflol:
johnny depp 44 yaşında şakkıdı
benimki 30 :asigim:

ablacığımmmmmmmmmmmm :Roflol:
44 yaşında olan orlando değil :Roflol:
johnny depp 44 yaşında şakkıdı
benimki 30 :asigim:

canim kafam karisti, bilmiyorum birde tam berbat ettim yani:Roflol::1hug:

seninki johnny depp tamam imzanda olan hih iste o cok yakisikli maasallah allah sahibine bagislasin:1rolleyes:

yoksa sigortalar atiyor galiba bende, beynim dagildi, yakisikliyi gördüm ondanmi acaba???

simdi kim kim ??? izah edebilecnmi yavrimmmmmmmmmyerimseniben:Roflol:

bak bu orlando bloom (30) :Roflol:

25335273fj5juumujhaq7.jpg

buda johnny depp (44) :Roflol:
captainjacksparrow19rk2bs1.jpg

Bir tanede johnny depp resmi koyayım umarım yeterli olur :eek: :Roflol:
johnnydepp1300400fa0.jpg

İşte buda çifte fırtına sol orlando bloom sağ johnny depp :Roflol:

orlandobloomandjohnnydeza4.jpg

X