Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

MRS.LOVETT:MR.T YA ILGISI OLAN VE BU YUZDEN KARISININ OLDUGUNU SOYLEYEN ONU ISTEYEN BIR YALANCI AMA OLAYLARI BILENDE TEK KISIDIR BU YUZDEN MR.T ONUN YANINA GELIR FAKAT ONUN KENDISINE OLAN ILGISINI SONRADAN OGRENIR:eek:klava:
resim005hi5.jpg

resim005hi5.2d826b7e09.jpg

resim007vd3.jpg

resim007vd3.83e22e976c.jpg

resim006vj8.jpg

resim006vj8.e2c83d8505.jpg

BUDA JOHNNY(MR.T)ILE YAPTIGI GUSEL BIR PLANLA BERBERIN OLDURUDUGU KISILERLE TURTA YAPTIGI SOBALARI FAKAT FILMIN SONUNDA KENDISININDE YANDIGI YERDIR:KK70:HAHAHAHKötü Kazen
resim008uc9.jpg

resim008uc9.5a9483f0cd.jpg

resim018dw1.jpg

resim018dw1.74b6141f10.jpg
senağlama
bu yanındakı cocuk sınyor pırellı ıle calısan onun gıbı sahtekar fakat yetım olan bır cocuktur
resim014lc4.jpg

resim014lc4.928a76db91.jpg

veeeeeeeee fılmımızın asıl kısı sarkıların yazıldıgı masum gusel yetım(zannedılen)benjamın barker(sweeney todd un asıl adı)kısı
resim012dz6.jpg

resim012dz6.3f7c4a068c.jpg

bu da asıl oglan antohny artık anladınız johanna yı gorup asık olur fakat ıntıharın esıgınden kurtardıgı benjamının kısı oldugunu bılmez
resim013cr5.jpg

resim013cr5.dac519c60f.jpg

bu da asıl oglan antohny artık anladınız johanna yı gorup asık olur fakat ıntıharın esıgınden kurtardıgı benjamının kısı oldugunu bılmez
antonide antoni haaa sırnaşık şeysırnaşık şey
çok sevindim geldiğine ablacım ama çok kötü bir haberüm var daha doğrusu kanıtım, resimim var
lanet olsun içimdeki bu orli sevgisine kardeşim ya senağlamasenağlama
orlando-bloom-raisa-gorbachev-05.jpg

paçozzzzzzzzzz miranda geldi birandaaaaaaaaaaa senağlama(bumirandabirandalafıalıntıdır)

orlando-bloom-raisa-gorbachev-04.jpg

-anam sedef geliyyyyyy
(yaaaaaaa göstercem ananı sana orlando efendiii:eek:klava:)
ben aynı elbiseyi giyinceeeeeeee:dance:
orlando-bloom-raisa-gorbachev-19.jpg

Öyle dilin damağın kurur a.s

Ayrıca bir üstteki fotoya dikkatinizi çekerim efenm ordaki kirli sakkallar
burdaki kirli sakkallara özenilmiş gibime geliy benim ya

Ayrıca bir üstteki fotoya dikkatinizi çekerim efenm ordaki kirli sakkallar
burdaki kirli sakkallara özenilmiş gibime geliy benim ya

ısım ne kıskanc bı kocısın var yaaa napcaz bu pacoz orlıyle yaff bı gacılarla bı kıskancc alalhım bunun sevılcek bı huyu yok mu yada benım orlıyı sana savunacak bı tarafı yokk kardesım yaaaa:eek:klava:

Johny Depp ve Vanessa evleniyor

10 Nisan 2008

10 yıldır beraber yaşayan ünlü aktör Johnny Depp ve Fransız şarkıcı Vanessa Paradis evlenmeye karar verdi.

'Karaip Korsanları'nın aktörü Johnny Depp, iki çocuğunun annesi Fransız şarkıcı Vanessa Paradis'le bu yaz evleneceklerini açıkladı.

Vanessa Paradis'in kendisinden evlenme teklifi duymak istediğini belirten ünlü aktör, Paradis'i çok sevdiğini belirterek ' eğer bu onu mutlu edecekse, tabii ki evleniriz' şeklinde verdikleri kararı açıklamış.

Johnny Depp'in ailesinin bulunduğu Florida'da bu yaz yapılacak olan düğün için en heyecanlı olan kişilerin ise çiftin çocukları, Lily-Rose(9) ve Jack (6) olduğu belirtildi.

**Johnny Depp ve Vanessa Paradis'in 14 Haziran'da evleneceği açıklandı.

10 yıldan fazla bir zamandır birlikte olan çiftin 8 yaşında Lily Rose ve 6 yaşında Jack adlarında iki çocukları var. Bunca yıllık beraberlikten sonra Vanessa artık evlenmek istediğini açıkça belirtmiş ve Johnny Depp de "Eğer evlenince sevgilim daha mutlu olacaksa, evlenirim." diyerek cevap vermiş.
BEN DAHA BUNUN USTUNE YORUM YAPMAK ISTEMIYORUMMMMMMMsenağlamasenağlama

X