Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

Bence Daha Faazla Uzatmadan Konu Kapansin Herkesin Sahibi Belli Herkes Platonik Bi Aşk Yasiyo Kendi Icinde Johnnyin En Buyuk Sahibi'''''''missparrow'''''''''''

özür dilerim kızlar özellikle misssparow senden.olayın bu kadar ciddi olduğunun farkında değildim.başka sitelerdede johnnyfanlarıyla bu tip şakalarımız olur her zaman.o yüzden espri yapmıştım.son olarak daha önce yazıldımı bilmiyorum gözümden kaçtıysa özür dilerim.kanaltürkte bu akşam saat 22.15 te the brave var.johnnynin kendi yönettiği filmi.iyi seyirler herkese
nickprem005.jpg

thebrave_setshots16.jpg

the brave setinden...

siggyhb7.jpg

Shot at 2007-07-29

ya bak ya bak ya :1shok: daha arama bak böyle yapacaksan sen beni valla ömrü billah küserim sana yemin ederim :dilcikar:
BEN ÇOK CİDDİYİM Allah'ım sen bana sabır ver şu resimlere bak seni deli etmeyi iyi bilirim ben zeynep ama daha uğraşmayacağım seninle
kulübümde mafolmuş zaten bi johnny depp için utanmasanız birbirinizi yiyeceksniz ya benneyaptımki
senağlama :çok üzgünüm: Sen daha beni arama bence a.s :dilcikar: :dilcikar:

senağlama

Johnny Depp & Orlanda Bloom
FANATİKLERİ

0-CEDORLANDO (kurucu)
1-ORLANDO_BETUS (kurucu yardımcısı)
2-Rober & Burcu (kurucu yardımcı)
2(2)-missparrow (kurucu yardımcısı)
3-jazira (tanıştıran kişikafamçokkarıştı)
4-sergüzeşt (kurucu annesi :Roflol:)
5-elika (ünvan almamış)
6-şila (ünvan almamış)
7-minerva (ünvan almamış :eek:klava:)
8-eylül (ünvan almamış)
9-gülara (ünvan almamış)
10-ashkmeleği (kurucu meleği)
11-hatiş66 (ünvan almamış)
12-aya_can (ünvan almamış)
13-sbnmfrh (yardımcı yardımcısı yardımıcısı)
14-yesıllım (yardımcı yardımcısı yardımcısı 2)
15-cüv cüv (yardımcı yardımcısı yardımcısı yardımcısının yardımcısı)
16-ipekseyma (yardımcı yardımcısı 2)
17-nur1835 (kurucu meleği 2)
19-KALB!M (ünvan almamış)
20-emel42 (ünvan almamış)
21-sema27 (ünvan almamış)
22-eloisefortin (ünvan almamış)

yaaaaaaaaaa fılım cok duygusaldı ben cok kotu oldum yaa johnny depp fılımde bıle karısını ve cocularını dusunuyodu onlar ıyı yasasın dıehayatını satıp o oldukten sonra 15 mılyon dolar para verılecek aılesıne coookkkkkkk acıklı yaa senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Karayip Korsanları" serisinin başarılı aktörü Johnny Depp bu yılın başında satın aldığı Marmaris yapımı Anatolia (Anadolu) ile Mavi Yolculuk'a hazırlanıyor.

Depp, dünyanın en lüks yatlarından biri olan 47 metre uzunluğunda, 9.5 metre eninde, 210 ton ağırlığındaki yatıyla başta Göcek olmak üzere Aknediz ve Ege kıyılarındaki koylara uğrayacak.

Nato müteahhidi Faruk Yalçın’ın kardeşi Cengiz Yalçın'ın Marmaris’teki Turkuaz Yatçılık’da yaptırdığı Anatolia, Atatürk'ün yatı Savarona'nın yavrusu olarak da biliniyor. 2000 senesinde suya indirilen yatın iç ve dış dizaynı Tanju Kalaycıoğlu imzasını taşıyor. 5 milyon dolara mal edilen Anatolia, 5 özel kamarasıyla 11 misafir ağırlama kapasitesine sahip.

Ünlü oyuncunun sadece resimlerini görerek satın almaya karar verdiği yat, İngiliz broker şirketi Nigel Burgess aracılığıyla aktöre satılmış. Yani Depp, bundan böyle bir Türk yatıyla denizlere açılacak.

ADINI DEĞİŞTİRDİ

Aktör Johnny Depp, geçtiğimiz aylarda satın alıp bakımdan geçirdiği Türkiye yapımı muhteşem yatı "Anatolia"nın adını değiştirdi. Ünlü aktör, 10 milyon dolar değerindeki yatına doğduğu yer olan ABD’nin küçük kasabası Variroja’nın adını verdıııı ınsallah dogru haberdır yaaaaaaaaa:eek:klava::asigim::sm_cool::sm_cool:

johnnyag1zf1.jpg

73ce854ccu01cf7.jpg

istee bızım yakısıklılarrrrrr
access4qe4bd51ho2.jpg

cok yakısıklılar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

yaws burda johnny depp ın gozlerı yesıl cıkmıs yansımadır dı mı
alicesig8ya1dr9.jpg

bu reso hakkında konusmıcamm:sız ne demek ıstedıgımı anldınızzz
depp21jd2.jpg

ayyyyyyyyyyy sapkanı yesınler senınnnnnn
deppsig208sy71lx3.jpg

yaaaaaaaa bana sorsanız gunun resmını secıyorum ve sctımmm bu resım yaaaaaaaaa cokkkkkkkkkk yakısıklı beeee gulusu yeter
ms12ccw11qf6.jpg

cok ıyı arkadaslar dımı sankı onlara onlan asklarımızı bılıp boleler bızde arkadasız ya obakımdann yoksa bılıyolar mııı???
g212279b1gj6.jpg

27ks71hw0.jpg

orlando johnny depp bır ıdol olarak gorıuyomuss onun gıbı davranmaya calısıyomus zaten bazı tavırları johnny depp e benzıyoo bakısları harıcc zaten olamazzzzzzzzz
g209674b1mh5.jpg

bu resmı ben sıze sadece porte olarak gondermıstım sımdı tam boyunu buldummm:)))))))))))
p1371ej2.jpg

Shot at 2007-07-29

yawssssssssss yeter dıorum yeter artık johnny sen su pantolununu hıc cıkarmıyomusun yaaaanlamıyorum kı butun pozlarında hep aynı ayakkabı ve yırtık bı pantolonun var be ama olsun onlarda yakısıyoo surmelım benımm,summer love ımmmmmmmmmm

yaa burda kı pozu orly enısteme benzemıs dımı yanı pozuuu
resim11id0.jpg

Shot at 2007-07-29

p1271vj0.jpg

Shot at 2007-07-29
iste bızım amerıkan dogulu fransa buyumelı kızılderelı genlı jonumuzzzz

hahhh senı sole duzgun bı kıyafetle gorelım bı yaaaa
gallery2ud3.jpg

Shot at 2007-07-29
ama cok cıddı bakmıssın kı olmuyo boleee

glitterfy050255478sjr0.gif

Shot at 2007-07-29

glitterfy135329586qan7.gif

Shot at 2007-07-29
sımdı ben bı daha bu sozu solemek ıstıyorummm ''JOHNNY DEPP&ZEYNEP DEPP FOREVERRRRRRRRRRRRRRR''

yaws bı ınsana anca bu kadar uzun sac yakısırrrrrrrr
9507cuta1bj0.jpg

Shot at 2007-07-29

ya ben bu gozlerını bı daha gondermek ıstıyorumm
000iw1mh81jx6.jpg

Shot at 2007-07-29

buda benım avatrımmmmmmmmm
glitterfy050712446jiv2.gif

Shot at 2007-07-29

lucksig2temp26cm1gc1.jpg

Shot at 2007-07-29

ıste dayanmıcam bu resımlerıde gondercem bunlar bı ropartajdan almıs oldugum resımlerrr
cpint01yn61qk1.jpg

cpint02mt81zy8.jpg

cpint03nq81jo6.jpg

cpint05vq91zo2.jpg

cpint06yi41zz6.jpg

cpint09or21rc1.jpg

:asigim::asigim:
evet sımdıde ıseeee JD YANI JOHNNY DEPP
mysteriousjohnny20depp2yo8.jpg

Shot at 2007-07-29

burda cınce ve japonca teskkur etmeye calısıyolar tabıı ne kadar yapa bılıyolarr onu allah bılırrrrr
orlandobloom0321vl6.jpg

Shot at 2007-07-29
ama johnnynın zaten selemı bole o becermısss canım benım yaaa SURMELIMMMMMMM

yaaaaaaaaaa fılım cok duygusaldı ben cok kotu oldum yaa johnny depp fılımde bıle karısını ve cocularını dusunuyodu onlar ıyı yasasın dıehayatını satıp o oldukten sonra 15 mılyon dolar para verılecek aılesıne coookkkkkkk acıklı yaa senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ben 22:15te KANAL D'DE bı fılm ızlıyodum ''cehennem gunu'' dıye. fılm superdı. ama uykuya yenık dustum sonunu ızleyemedımmmsenağlamasenağlama

aaaaaaaaaaaa delı ya bak be benımkını ısırıyoo kıslar help yardım edınnnnnnnnnn:1shok::1shok::eek:klava::eek:klava:
jo121nu1.jpg

Shot at 2007-07-30:eek:klava::eek:klava:

aaaaaaaaaaaa delı ya bak be benımkını ısırıyoo kıslar help yardım edınnnnnnnnnn:1shok::1shok::eek:klava:
jo121nu1.jpg

Shot at 2007-07-30:eek:klava::eek:klava:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sensin deli ne diyon nen sen aşkıma maynakkk :eek:klava: laelaelaelaelae
:1shok: orlimi oooooooooooooooooooo :1shok:

evettttttttt sen kıme dıonn delı dıeeeeeeeeeeeee kıs senın sacı ı basını yolarımm bırak ısırsınnnn

yaaaaaaaaaa fılım cok duygusaldı ben cok kotu oldum yaa johnny depp fılımde bıle karısını ve cocularını dusunuyodu onlar ıyı yasasın dıehayatını satıp o oldukten sonra 15 mılyon dolar para verılecek aılesıne coookkkkkkk acıklı yaa senağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bende benddee aynen yaa gözlerim acıdı ağlamakdannnnnnnn senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama

kıslar kım kımı yoluyo be soleyın sız kendısınızkıne ırmasın benımkısı beeeeeeeeeeeeee:eek:klava::eek:klava::Roflol:naniknanik:mymeka::mymeka:

bakalım plooton naıls acba ma ben seyetdemıcem fgalıba cunku bugun mumya var

evet sımdı sıra johnny depp ın oynadıgı flımlere gledıı konularıyla bırlıkte sızlerel bulusyoooooooo

karşılıklı oynama şansını yakalayarak alan Depp, sıra ile " Don Juan DeMarco " ve bir gangester filmi olan " Donnie Brasco "da yer aldı.

Canlandırdığı karakterlerin yanı sıra özel hayatındaki aşkları ile de konuşulan Johnny Depp, Winona Ryder, Sherlyn Fenn ve Kate Moss gibi güzel aktrislerle fırtınalı ilişkiler yaşadı. 1999 yılında Fransız şarkıcı ve aktris Vanessa Paradis'le bir çocuk dünyaya getiren aktör, bunun yanı sıra bir zamanlar başına büyük sorunlar çıkaran ve efsanevi aktör River Phoenix'in aşırı dozda uyuşturucu alarak hayatını kaybettiği ünlü gece kulübü the Viper Room'un işletmeciliğini yapıyor.

2000 yılında Sally Potter'ın yönettiği " The Man Who Cried " filminde Christina Ricci, Cate Blanchett ve John Turturro ile birlikte kamera karşısına geçen aktör, Juliette Binoche ile birlikte rol aldığı " Chocolat "da yine marjinal bir karakteri canlandırıyordu.

Aynı yıl, Julian Schnabel'ın " Before Night Falls " isimli filminde rol alan aktör, 2001 yılında 1970'li yıllarda Amerika'ya uyuşturucu ticaretinin ön plandaki isimlerinden olan George Jung'un hayatını anlatan " Blow " filminde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Aktöre filmde güzel İspanyol aktris Penelope Cruz eşlik etti.

Depp'in 2001'de rol aldığı bir diğer film, Karındeşen Jack'in hikayesinden esinlenen " From Hell " oldu. Heather Graham ile birlikte kamera karşısına geçen aktör, filmde genç ve yetenekli Scotland Yard polis dedektifi Frederick Abberline karakterini canlandırdı.

__________________ :dance:

X