Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

sedef hadı kısm ya gelde su wallpaperları gosterr:eek:klava:

JOHNNY DEPP SENI COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVIYORUMMMMMMMMMMMM DUY ARTIK SESIMI YAAAAAAAAA:eek:klava::asigim:Şeniz

BURA BENIM SON GELISIM SIZIN IYI KOTU ARKADASLIKLARIMIZ OLDU(SEDEFLEE)AMA HEPINIZI COOOOOKKKKKKKK SEVDIIIGIMI BELIRTIYIMM ARTIK SEDEF BENIM ICIN BITMISTIRRRRRR VEDE BEN BI DAHA ONUN YAPTIGI YERLERE GIRMEMMMBURCUCUM HEP BENIM KOTU ZAMANIMDA OLDUGUN ICIN COK TESKKUR EDERIM SENI COKKK SEVIYORUM AŞKIM BENIM 2. AŞKIM 1.JOHNNY DEPP ZATEN KIRILMAZSIN HERHALDE 2.OLDUGUNA HEPINIZ COK SEVIYORUM 1 KISI HARIC HEPINIZE BYYYYYYYY

BURA BENIM SON GELISIM SIZIN IYI KOTU ARKADASLIKLARIMIZ OLDU(SEDEFLEE)AMA HEPINIZI COOOOOKKKKKKKK SEVDIIIGIMI BELIRTIYIMM ARTIK SEDEF BENIM ICIN BITMISTIRRRRRR VEDE BEN BI DAHA ONUN YAPTIGI YERLERE GIRMEMMMBURCUCUM HEP BENIM KOTU ZAMANIMDA OLDUGUN ICIN COK TESKKUR EDERIM SENI COKKK SEVIYORUM AŞKIM BENIM 2. AŞKIM 1.JOHNNY DEPP ZATEN KIRILMAZSIN HERHALDE 2.OLDUGUNA HEPINIZ COK SEVIYORUM 1 KISI HARIC HEPINIZE BYYYYYYYY

cnm bnm kırılmam değil sevinmem lzm senin gibi cok iyi bi kızın bni ikinci aşkı olarak gördüğü için cnm sende bnm ikinci aşkımsın birincisi robercim cnm artık ben klubume bekliorum seni seni cok sefiorumŞenizŞenizŞeniz

acaba burcu kimi seçecek :dilcikar:
ben seçimimi yaptım :dilcikar:
çok da mutluyum :1rolleyes:
betül seniseviyorum aşkım :asigim: :asigim: :sm_cool:

lütfen ya bu tür mesajlarla kulübümüzü karalamayalım
:kahve: :kahve: :icecream: :kahve: :kahve:

acaba burcu kimi seçecek :dilcikar:
ben seçimimi yaptım :dilcikar:
çok da mutluyum :1rolleyes:
betül seniseviyorum aşkım :asigim: :asigim: :sm_cool:

benim seçimimi yapmam çok zor olacak ikisiinede seviyoru ama kimin ağır bastıgını nasıl sölesem bilemiyorum yada biliyorummmmjeyyar

benim seçimimi yapmam çok zor olacak ikisiinede seviyoru ama kimin ağır bastıgını nasıl sölesem bilemiyorum yada biliyorummmmjeyyar

:kızgın: çatlak niye söyemiyon o zaman bak bana örnek al
betülümmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

:kızgın: çatlak niye söyemiyon o zaman bak bana örnek al
betülümmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

nen laf olsnu dıe yazdım ama hala secımımı yapamadım ben ıkısınıde cok sefıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

valla benim yaşıma pek uygun bir klüp deyil ama seni kırmamak için geldim canım hayvan sevginle benim kalbimde taht kurdun sevgiler
piratesofthecaribbean2pij5.jpg

valla benim yaşıma pek uygun bir klüp deyil ama seni kırmamak için geldim canım hayvan sevginle benim kalbimde taht kurdun sevgiler
piratesofthecaribbean2pij5.jpg

çok teşekkürler canım ablacığım hem senin yaş kaç kiiiii :uhm: bence genç gözüküyosuuuuuuuuun :uhm:
:asigim: a.s. :1hug: teşekkür ederim yine gel :a015:

ben yaşlanmışım galiba bunlar kim ya ben çocuk büyütürken hayat kaymış gitmiş ben en son tarkan hayranıydım öyle hayrandım ki bi keresinde babam beni bu yüzden dövmekle tehdit etti adamın burnundan getirmişim demekki tarkanla otur tarkanla kalk
sonra babam öldü ben üniversiteye başladım sonra iş evlilik çocuk piyasadan kopmuşum yani hayat mücadelesinin içinde
daha gençsiniz arkadaşlar eğlenin bakalım hayat çok zorlaşıyo büyüdükçe

ben yaşlanmışım galiba bunlar kim ya ben çocuk büyütürken hayat kaymış gitmiş ben en son tarkan hayranıydım öyle hayrandım ki bi keresinde babam beni bu yüzden dövmekle tehdit etti adamın burnundan getirmişim demekki tarkanla otur tarkanla kalk
sonra babam öldü ben üniversiteye başladım sonra iş evlilik çocuk piyasadan kopmuşum yani hayat mücadelesinin içinde
daha gençsiniz arkadaşlar eğlenin bakalım hayat çok zorlaşıyo büyüdükçe

:içelim:
tavsiyen süpper çok sağol
tanıştırıyım karayip korsanlarının birbirinden yakışıklı iki deliyürekleri fırlamaları şakkıdı (orlando benim favorim tabikide Şeniz )
:çok üzgünüm: Durumuna üzüldüm yaaa
AmA burası çok sosyal etkinlikli bir site
Eminim bu hıza sende kapılacaksın a.s

johnny_depp_255581x.jpg
:asigim:
4u27lgw.jpg
dmc_parisprem005.jpg

merabalar herkese,çok fazla sayfa olduğu için hepsine bakamadım ama inşAllah bu resimler eklenmemiştir.daha önce eklediyseniz özür dilerimyerimseniben favori fotoğraflarımı eklemeye devam edicem.gerçi johnny bütün fotoğraflarına ayrı bir hoş ama bazı fotoğraflarına bitiyorum.yerimseniben

elba012.jpg

elba013.jpg

elba014.jpg

ben bu resimlerini gördükten sonra bir süre kendime gelemedim.gerçekten muhteşem bir adam.:asigim::asigim::asigim:

johnny_depp_255581x.jpg

4u27lgw.jpg

dmc_parisprem005.jpg

merabalar herkese,çok fazla sayfa olduğu için hepsine bakamadım ama inşAllah bu resimler eklenmemiştir.daha önce eklediyseniz özür dilerimyerimseniben favori fotoğraflarımı eklemeye devam edicem.gerçi johnny bütün fotoğraflarına ayrı bir hoş ama bazı fotoğraflarına bitiyorum.yerimseniben

BENCEDE ÇOK GÜZEL RESİMLER ( MERAKLANMA ÖNCEDEN EKLENMEMİŞ naniknanik )
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM MUTLAKA YİNE GELECEKSİN BURAYA :eek:klava:
Yeni giden birinin yerini gayet güzel dolduracağına eminim :1hug:
Aramıza ojgeldinnnnn a.s.​

Ve karşınızda kadınlar kulübünün tüm sanal alemin en çok konuşulacak serisi orlando bloom foto galeri serisi -4-

normal005ux4.jpg

annem insanları melekler yapar derdide inanasım gelmezdi ama şimdi inanıyorum orlandonun her yerinde melekleerin imzası var hemde o güzel gözleri melek gözlü orlandom benimmmm...
normal007dm7.jpg

o kadar şirin ve tatlı ki gülünce güzel gözleri kayboluyor yerine melekler geliyor sanki
normal013ph0.jpg

normal016ub2.jpg

Ah Ahhh acaba benimde böyle şirin bir yarin olabilecekmi acaba senağlama

melek gözlü melek yüzlü meleğimsin sen benim orlando >>yüreğimin meleği orlando >>>
normal017by1.jpg

söyleyecek daha söz yok benim için
normal020tc3.jpg

bir melek için söylenebilecek en güzel şeyleri dile getirdim zannediyorum
söz sizde

o.gif
r.gif
l.gif
i.gif
m.gif
e.gif

dgg001591aa7.jpg

Kara gözlerinde bir damla yaş düşünce,
Güzel yüzün yanakların ıslanır..
Kara gözlerinden bir damla yaş düşünceeeee,
Yüzün keder yüreğime yaslanır...

Sen ağlama bir damla göz yaşın yeter.
Sen üzülme gülüüüüüm,
Gece gökyüzünden bir damla yaş düşünce,
Bahar gelir tüm çiçekler ıslanııır...

Kara gözlerinden bir damla yaş düşünceee,
Hüzün keder yüreğime yaslanııır..
Sen üzülme gülüüüm gamzende güllerin biter.
Yollarımaaaaaa taş koysalar döneceğim,
Gözlerinden yaşlarınııııı sileceğiiiiiiiiim...

Sen üzülme gülüm gamzende güllerim biter.
Yollarıma taş koysalar döneceğim,
Gözlerinden yaşlarınııııı sileceğiiiiiiiiiim...

Sen ağlamaaaaaaaaaa bir damla göz yaşın yeter.
Sen üzülme gülüm gamzende güllerim biter.
Yollarımaaaaaaaaaaaa taş koysalar döneceğim,
Gözlerinden yaşlarınıııııı sileceğiiiiiiiiiiim...

:asigim:ORLİ BEN SANA AŞIĞIM:asigim:

Ve karşınızda kadınlar kulübünün tüm sanal alemin en çok konuşulacak serisi orlando bloom foto galeri serisi -4-

normal005ux4.jpg

annem insanları melekler yapar derdide inanasım gelmezdi ama şimdi inanıyorum orlandonun her yerinde melekleerin imzası var hemde o güzel gözleri melek gözlü orlandom benimmmm...
normal007dm7.jpg

o kadar şirin ve tatlı ki gülünce güzel gözleri kayboluyor yerine melekler geliyor sanki
normal013ph0.jpg

normal016ub2.jpg

Ah Ahhh acaba benimde böyle şirin bir yarin olabilecekmi acaba senağlama

melek gözlü melek yüzlü meleğimsin sen benim orlando >>yüreğimin meleği orlando >>>
normal017by1.jpg

söyleyecek daha söz yok benim için
normal020tc3.jpg

bir melek için söylenebilecek en güzel şeyleri dile getirdim zannediyorum
söz sizde

nen bunları daha once yolladınya sen. orjınal ol azcık:mymeka:

X