Johnny Depp - Orlando Bloom Fanatikleri

Johnny Depp & Orlanda Bloom
FANATİKLERİ

0-CEDORLANDO (kurucu)
1-ORLANDO_BETUS (kurucu yardımcısı)
2-Rober & Burcu (kurucu yardımcı yadımcısı)
3-jazira (tanıştıran kişikafamçokkarıştı)
4-sergüzeşt (kurucu annesi :Roflol:)
5-elika (ünvan almamış)
6-şila (ünvan almamış)
7-minerva (ünvan almamış klava:)
8-eylül (ünvan almamış)
9-gülara (ünvan almamış)
10-ashkmeleği (kurucu meleği)
11-hatiş66 (ünvan almamış)
12-aya_can (ünvan almamış)
13-sbnmfrh (yardımcı yardımcısı yardımıcısı)
14-yesıllım (yardımcı yardımcısı yardımcısı 2)
15-cüv cüv (yardımcı yardımcısı yardımcısı yardımcısının yardımcısı)
16-ipekseyma (yardımcı yardımcısı 2)
17-nur1835 (kurucu meleği 2)
19-KALB!M (ünvan almamış)
20-emel42 (ünvan almamış)
21-sema27 (ünvan almamış)
22-eloisefortin (ünvan almamış)

bu vıdeo yu hepnızın ızlemesenı ıstıyorummmmmmmmmm

sunu bılın hımse benım yerımı dolduramaz ve bunu tırnak ıcınde ve altı cızılı soyluyorummm KIMSE BENIM KADAR JOHNNY DEPP SEVEMEZ HERKES BUNU BI KOSEYE YAZSIN eger ben daha fazla severım ıdaası olan varsa bana gelıp solesınnnn tabı gucu yetıyosaaaa

onemlı yeter kı ıste ben sana ne vıdolar bulurum canım benımmmmmmmmm

vıdeolar superrrrrr. muzığe dıycek soz yok emeğine sağlık cnm arkadasım

ya benim bilgisayarımda sorun var yada eklediğim linkler uçmuş o yüzden bazı resimleri yeniden ekliyorum.gördükten sonra bir süre kendime gelemedim dediğim resimler bunlardı.İnşAllah bu sefer görünürler.üfff çok fazla seksi dimi:asigim:yerim seni johnny:icecream::icecream:

mıssparrow demişki=sunu bılın hımse benım yerımı dolduramaz ve bunu tırnak ıcınde ve altı cızılı soyluyorummm KIMSE BENIM KADAR JOHNNY DEPP SEVEMEZ HERKES BUNU BI KOSEYE YAZSIN eger ben daha fazla severım ıdaası olan varsa bana gelıp solesınnnn tabı gucu yetıyosaaaa

hodri meydan!!! ben senden çok seviyorum işte yada en iyisi johnnye soralım o hangimizi seçerse onun olsun johnny:Roflol::Roflol::Roflol:

tamam canım madem sen bnımle ıdaaya gırmek ıstıyosun bunu yorumculara soralım sen benım kadar hıc sevemezsın ben bunu radyoda yanı bu klubun radyo dj ne yanı ashkmelegı ablaya sorabılırsınn ben askımı ılan ettım kuulubeee canım
hem benım askım senınkı gıbı heves deıl ben ona tapıyorum dıoe bılırım canım hoydırı meydan sen bu kulupte herkese sor sedefte daıl benım johnny depp ı daha cok sevdıgımı soylerler cıcım

ustelı sız evlısınız sızın gıbı bırıne yakısıyo mu bu sozlerrr

BAK SEMA SEN TMM SEVEBILIRSIN AMA SENDEN KUCUK BIRIYLE LAF DALAŞINA GIRMEN SENIN OLGUN OLMADIGINI GOSTERIR. BELKİ EVLI BILE DEGILSIN. NEESE BILMEDEN YORUM YAPMAK ISTEMEM. YASINA UYGUN DAVRANIP LAF DALASINA GIRME. BUNU DA KAFANA SOK.BIZM KLUBUMUZ DAHA ONCE KAPANDI AYNI SEKILDE TEKRAR KAPANMASINI BEN ASLA ISTEMEMKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

evliyim diye benim gözlerim yokmu ben göremiyormuyum johnnyin yakışıklılığını:çok üzgünüm:benim kalbim yokmu ben sevemezmiyim:çok üzgünüm:hııı?ben kolay pes etmem kızım johnnymi kimselere yaretmemlülülülülülü o benim tek aşkım hem bi kere sen kaç gündür tanıyosun bakalım johnny ben onu arizona rüyasında tanıdım ve nerdeyse 14 yıldır ona aşığıııııımmmmmm:sm_cool: hem Allahtan başka birisine tapıyorum falanda diyemem deliler gibi aşığım diyebilirim sadece yerimseniben johnnynin sevgisi hepimize yeter johnnyfanları olarak kardeş kardeş geçinip gidelim bence daha iyi oluryerimseniben

baq buyuksun dedık bız sevmıyorUZ TAPIYORUZ ben robere zeynep abla johnnye betül ve sedefte orlye daha once tanıman onemlı değil. NE KADAR VE NASIL SEVDIGIN onemlı olan yıne saygı gostermeye calısıyorum ancak zeynep ablamdan once ben kızar sınırlenırımKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

üstelik mıssparrowa yazdıklarım sadece şakadan ibaretti.bunu ciddiye almanıza şaşırdım.johnny hayranı olmak tek bir kişinin tekelinde olamaz canlarım.onun milyonlarca seveni var.tek rakibiniz ben değilim yani.hem evli olmam ona hayran olmama engel değil eşim çok anlayışlıdır evimizin her yerinde johnny posterleriyle dolu hem ben evliyim ama genç bir insanım evlenince birden dünyadan el etek çekmekmi gerekiyor:?neyse İnşAllah anlatabilmişimdir kendimi

ama sema abla bak cıdden bende bu laf dalasına kızmaya baslıyorum bende onceden ole dıodum deddım kı =bu mıssparrow johnny depp 3e asıgım dıe annemı babamı goz onune aldı o ondan vazgecmez ben san solıyım bu arada mıssparrow benım ablam olur azcık hem onun kadar sen onu sevemezsın ben sana bastan solıyım buyuksun dıe bız sana bıse dıemıyoruz ama burdakı herkes bılır onun johnny ı ne kadr sevdıgını ben ve cedo cugumdaa yanı askkım da ORLANDO BLOOM DELISIYIZZ o nada sulanıursan bız e zate zar zor yetıyo mıssparrow gıbı olmayız hemıde cedoda ankaradaaaaaaklava:klava:klava:....:tomato::enbuyukkk:Kötü Kazen

hemıde bız sana ole bıse demedık kı sen evlısın dıe kımseye bakamaz sın dıee bız sadece johhny ın sahıbı varr dedıkk

Sema Ben Istanbuldayim Ama Missparrowum Uzuluyosa Ankarayi Yikar çankayayi Cokertirim Onun Yerinde Betulüm Yada Cedomda Olsa Aynisini Yaparim Bnm Sagim Solum Belli Olmaz Saygida Kusur Etmemeye Calisiyorum Ama Isler Kizisirsa Olacaklari Dusunmuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…